[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-02-2015, 04:57 PM   #17481
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

kraj u Varbanju...3-0, treći gol za Varbonj dao kapiten Ivan nakon kornera..... NK Varbonj u pol trata preuzeo vodeće mjesto na tablici forske nogometne lige.
Bravo za Varbanjane!!!!

http://youtu.be/efLcgMh3pFY

Last edited by monkul; 08-02-2015 at 06:59 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2015, 09:12 PM   #17482
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

jel ima ko informaciju koliko je zasad prijovljenih ekipih u jelsi?
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2015, 09:13 PM   #17483
LEAO
Member
 
LEAO's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 79
LEAO is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
kraj u Varbanju...3-0, treći gol za Varbonj dao kapiten Ivan nakon kornera..... NK Varbonj u pol trata preuzeo vodeće mjesto na tablici forske nogometne lige.
Bravo za Varbanjane!!!!

http://youtu.be/efLcgMh3pFY
Bravo, Varbanjani. Kao vaš bivši suigrač čestitam vam na ovoj poziciji i želim vam sve nojboje. Voli bi da sam sa vami i na terenu ali ne mogu već. Srdačno pozdravijen sve. Živili i daržite se.
LEAO is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2015, 09:32 PM   #17484
balunjer
don
 
balunjer's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: downtown paiz
Posts: 478
balunjer is on a distinguished road
Default nemora

Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
povjerenik nemora znat sudit. isto ko ca i predsjednik FIFE nemora znat sudit... Jo protiv covika neman nista osobno , a ne slozen se sa njin jer je to stav mojega kluba. Ispricojte se somi sebi ca ste ga birali balunjeru.ako ste ga vec irali onda stante iza njega
isto tako se predsjednik FIFE nemora poimenice obraćat igračima u trenu i (krivo) objašnjavat ista (pravila). [iskreno voli bi da ga nison ču..]

njega je podrža moj klub, ne jo.

ako ga netko imo namjeru sminit, onda neka predloži drugu osobu, ili osobe, pa neka plenum tj. klubovi izaberu novog. čisto izglasavanje povjerenja ili nepovjerenja ne rješava problem(e).

jo također protiv čovika nemam ništa osobno, ali mi se ne sviđ njogov modus operandi kad je u pitanju forska nogometna liga, njegovo ponašanje na tribinama (ne stalno ali povremeni ispadi) i sl.
__________________
"Con cantera y afición, no hace falta importación"
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2015, 10:36 PM   #17485
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

je točan rezultat u Jelsi, Jelsa dobila 2-1???
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2015, 10:39 PM   #17486
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

dakle :
Levanda - Vrisnik 3-1
Jadran - SOŠK 0-0
Varbonj - Sloga 3-0
Jelsa - Vatra 2-1
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2015, 11:15 PM   #17487
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default neslužbena tablica FNL

LEVANDA - VRISNIK 3:1
JADRAN - SOŠK 0:0
JELSA - VATRA 2:1
VARBONJ - SLOGA 3:0

1.VARBONJ............8....5-3-0.....18-4.....18
2.JADRAN..............8....5-2-1.....25-12...17
3.SOŠK.................8....4-2-2.....18-11...14
4.VRISNIK.............8....4-0-4.....16-9....12
5.LEVANDA............8....4-0-4.....20-19...12
6.SLOGA...............8....3-2-3.....14-14...11
7.JELSA................8....3-2-3......17-18..11
8.MLADOST...........8....1-1-6......11-25...4
9.VATRA...............8....1-0-7.......9-25...3




9.kolo FNL:

VARBONJ - MLADOST
JELSA - SOŠK
LEVANDA - VATRA
JADRAN - SLOGA

14 i 15-og 02. igraju se utakmice Kupa otoka Hvara i Kupa NS ŽSDPretkolo Kupa otoka Hvara:
NK Jelsa - NK Sloga
Prvo kolo Kupa NS ŽSD:
NK Hvar - HNK Jadran
NK GOŠK (Kaštel Gomilica) - NK Varbonj

Last edited by monkul; 09-02-2015 at 08:57 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 12:26 AM   #17488
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Nison zadovojan brojen ekipih u jesi...vidno opada interes za moli balun otoku,turnir.u jesi bi moro skupit 25 ekipih bez problema
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 12:53 AM   #17489
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
Nison zadovojan brojen ekipih u jesi...vidno opada interes za moli balun otoku,turnir.u jesi bi moro skupit 25 ekipih bez problema
proslo godisce je turnir bi rasulo ni bilo sudcih i organizacija je bila losa.sad mi govoridu da su sudci izvonka.moglo bi bit nisto od tega turnira.
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 02:53 AM   #17490
Kagawa - 90
Senior Member
 
Kagawa - 90's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 229
Kagawa - 90 is on a distinguished road
Default

Takoder se slazem da bi ovaj turnir u jelsi morao imat veci broj ekipa...pada interes za malin balunom,nazalost....prije bi se 20 ekipa ko od sale skupilo..
__________________
Znaj da volim ga ja,jer on je prvak svita
1911-2011
Kagawa - 90 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 10:01 AM   #17491
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

17 ekipih je odlican broj.......to je 200-250 svita
ni to do turnira u jesi ili bilo di drugo .......pa kad je koji turnir na otoku imo vece od 20 ekipih.....
a prin smo imali i 11 klubovih velega baluna a sad 9
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 12:37 PM   #17492
ruppa
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 211
ruppa is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
17 ekipih je odlican broj.......to je 200-250 svita
ni to do turnira u jesi ili bilo di drugo .......pa kad je koji turnir na otoku imo vece od 20 ekipih.....
a prin smo imali i 11 klubovih velega baluna a sad 9
forski je imo cini mi se 22 ekipe
ruppa is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 05:43 PM   #17493
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Jel zno ko koliko tuko plotit uloz da znom pripremit takuin
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 07:03 PM   #17494
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ruppa View Post
forski je imo cini mi se 22 ekipe
jbg tad se igralo vece balun,a i turnir su vodili judi koji su volili i igrali balun....
neznan za kortu ali kako cujen bit ce nesto za popit a i za izist
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 07:38 PM   #17495
Pokislo govno
Senior Member
 
Pokislo govno's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 156
Pokislo govno is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
jbg tad se igralo vece balun,a i turnir su vodili judi koji su volili i igrali balun....
neznan za kortu ali kako cujen bit ce nesto za popit a i za izist
To ka ca je bilo na novogdisni balun, samo co jo nemogu pit pivo jer me napuhije, jeli znos ca ce posluzivot da znom hocu ist obid.
__________________
Parvoci 2012/13
Pokislo govno is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 07:50 PM   #17496
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
To ka ca je bilo na novogdisni balun, samo co jo nemogu pit pivo jer me napuhije, jeli znos ca ce posluzivot da znom hocu ist obid.
ca volis od sokova da in znon rec za tebe, ipak nis ti obicno govno .....
mislin vratine i pancete
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 08:56 PM   #17497
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

ala ako ce bit za zamezit cagod moga bi i jo doc pogledot turnir.je su se izvukle skupine.
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 09:44 PM   #17498
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Večeras u prostorijama NK "JELSA" izvučene su grupe kao i termini odigravanja utakmica.

GRUPA A
1. DVD - Hvar
2. DVD - Jelsa
3. VOLAT
4. FUREŠT

Grupa B
1. MNK GUBA
2. MNK "Vodenjača"
3. KAVANA PJACA
4. VRISNIK - konoba Humac

Grupa C
1.MNK "GALAPAGOSI"
2. MNK "NATOC"
3. TARTAJUN
4. MNK "MAJTA"

Grupa C
1. NK "KOPITO"
2. MNK "LAMPEDUSA"
3. MNK "BARAKA"
4. YOUNG BOYS
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 09:54 PM   #17499
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED I kola


SUBOTA - 14.02.2015.g.

u 17,00 sati MNK "GALAPAGOSI" - MNK "MAJTA"
u 18,00 sati DVD "JELSA" - MNK "VOLAT"
u 19,00 sati NK "KOPITO" - YOUNG BOYS
u 20,00 sati MNK "LAMPEDUSA" - MNK "BARAKA"

NEDJELJA - 15.02.2015.g.

u 17,00 sati DVD "HVAR" - MNK "FUREŠT"
u 18,00 sati MNK "NATOC" - MNK "TARTAJUN"
u 19,00 sati MNK "GUBA" - VRISNIK - konoba Humac
u 20,00 sati MNK "VODENJAČA" - KAVANA PJACA

sve objave sa ovog turnira imate na facebook stranici jelšanskog turnira !!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2015, 09:55 PM   #17500
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

PRIJEDLOG RASPOREDA NAREDNIH KOLA


RASPORED II Kola

Subota 21.02.2015.g.
u 17,00 sati YOUNG BOYS - MNK "BARAKA"
u 18,00 sati NK "KOPITO" - MNK "LAMPEDUSA"
u 19,00 sati MNK "MAJTA" - MNK "TARTAJUN"
u 20,00 sati MNK "GALAPAGOSI" - MNK "NATOC"

Nedjelja 22.02.2015.g.
u 17,00 sati VRISNIK koboba Humac - KAVANA PJACA
u 18,00 sati MNK "GUBA" - MNK "VODENJAČA"
u 19,00 sati MNK "FUREŠT" - MNK "VOLAT"
u 20,00 sati DVD HVAR - DVD JELSA

RASPORED III Kola
Subota 28.02.2014.g.
u 17,00 sati DVD JELSA - MNK FUREŠT
u 18,00 sati MNK "VOLAT" - DVD HVAR
u 19,00 sati MNK "VODENJAČA" - VRISNIK konoba Humac
u 20,00 sati KAVANA PJACA - MNK "GUBA"

Nedjelja 01. 03. 2014.g.
u 17,00 sati MNK "NATOC" - MNK "MAJTA"
u 18,00 sati MNK "TARTAJUN" - MNK "GALAPAGOSI"
u 19,00 sati MNK "LAMPEDUSA" - YOUNG BOYS
u 20,00 sati MNK "BARAKA " - NK "KOPITO"

Ovo je raspored napravljen po tablicama i podložan je promjenama te molimo predstavnike klubova da u slučaju promjene termina na vrijeme kontaktiraju organizatora. Naime, prihvatit će se svi opravdani razlozi za promjenu rasporeda i maksimalno će se svima izaći u susret.
Želimo puno uspjeha svim ekipama na ovogodišnjem turniru.

https://www.facebook.com/events/8474...egular&fref=nf
NK "JELSA" Jelsa
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 01:30 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.