[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-03-2015, 07:47 PM   #17601
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
Cisto informativno, vrisnik ima jednu zaostalu i bi je slobodan zato ispada da ima dvi zaostale..... U cetvrtak 14:00 protiv vatre zaostala
čisto informativno.... hvala tko radi griješi, tako i jo.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2015, 09:13 PM   #17602
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED XII KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 21 i 22 OŽUJKA 2015

N.K.JADRAN-N.K.VARBONJ subota 21.03.2015 igrališteDolci u14.30h
N.K.JELSA-N.K.MLADOST subota 21.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.VRISNIK-N.K.SOŠK nedjelja 22.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.LEVANDA-N.K.SLOGA subota 21.03.2015 igrališteHvar u14.00h


RASPORED ODGOĐENE UTAKMICE XI KOLA 19 0ŽUJKA 2015

N.K.VATRA-N.K.VRISNIK četvrtak 19.03.2015 igralištePelinje u14.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2015, 06:51 PM   #17603
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

monkule ca se vec ne pise o forskoj ligi po portolima kad ne lipis linkove vec.a su ti smonjili plocu
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2015, 08:54 PM   #17604
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

Quote:
Originally Posted by sucuranin View Post
monkule ca se vec ne pise o forskoj ligi po portolima kad ne lipis linkove vec.a su ti smonjili plocu
???
koji portoli i kojo ploca??

MISLIŠ NA OVO ???

a ta ideja da mi netko nešto ploćo, ti je da skužoš - blentava i zlonamjerna.

Last edited by monkul; 18-03-2015 at 09:32 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 06:07 PM   #17605
Lav Nikolajevič Tolstoj
Member
 
Lav Nikolajevič Tolstoj's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 50
Lav Nikolajevič Tolstoj is on a distinguished road
Default

Vatra - Vrisnik 2 - 1,kasni san 15 min a utak jos ni pocela ocito propust vatre zbog neoznacenog terena.Vatra rano povela golon slavonca i mate je imo glovon u petercu 1 na 1 ,međuton brz odgovor vrisnika i preko tinota 1 -1 ali slavonac zabija jos jedon i na poluvrijeme je bilo 2 -1 tako je i ostalo do kraja uz lagani pritisak vrisnika i plenkinu spojnicu sa 20m ugl vatra zasluzeno osvojila 3 boda.

Last edited by Lav Nikolajevič Tolstoj; 19-03-2015 at 07:31 PM.
Lav Nikolajevič Tolstoj is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2015, 07:44 PM   #17606
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Vatra – vrisnik 2:1

tablica fnl

1.varbonj..9...5-4-0...19-5.....19
2.jadran....10...5-3-2...28-17...18
3.levanda..10....6-0-4...26-20...18
4.soŠk.......10....5-2-3...21-15...17
5.jelsa.......10....4-2-4....22-23...14
6.vrisnik...9....4-0-5...17-11.....12
7.sloga......10....3-3-4...19-20...12
8.mladost..10....2-2-6.....15-27..8
9.vatra......10....2-0-8......11-29...6
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2015, 04:45 PM   #17607
Kagawa - 90
Senior Member
 
Kagawa - 90's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 229
Kagawa - 90 is on a distinguished road
Default

Hvar vodi u gostima protiv glavica 1-0 na poluvremenu...

Levanda(matko x2,carlos,robi,darko) 5-1 sloga(mistric)
Sloga ocajna,levanda je mogla i moala dobit.sa vecon razlikon....
__________________
Znaj da volim ga ja,jer on je prvak svita
1911-2011
Kagawa - 90 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2015, 07:59 PM   #17608
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

posrtanje Jadrana protiv Varbanja...Varbonj današnjom pobjedom odlazi na plus četiri boda od današnjeg protivnika, a Levanda visokom pobjedom protiv Sloge tik do vodećeg Varbanja....
Sutra SOŠK ima priliku preskočiti Jadrana....
Znamo li današnji rezultat utakmice u Jelsi????
Jelsa je pobijedila..neznam rezultat....( 1:0 ??)

dakle, nakon danas odigranih utakmica forske nogometne lige ( za susret između Jelse i Mladosti dojavljeno mi je da je rezultat bio 1-0, ukoliko nije isprika jednima i drugima..):

1.VARBONJ..........10.........6-4-0.......21-5......22
2.LEVANDA..........11.........7-0-4.......31-21....21
3.JADRAN............11.........5-3-3.......26-22....18

4.SOŠK...............10.........5-2-3.......21-15....17
5.JELSA...............11.........5-2-4.......23-23....17
6.VRISNIK...........9...........4-0-5.......17-11....12
7.SLOGA..............11.........3-3-5.......20-25....12
8.MLADOST..........11.........2-2-7.......15-28.....8

9.VATRA..............10.........2-0-8.......11-29.....6


(OBOJANI KLUBOVI SU ODIGRALI UTAKMICE OVOG KOLA...SOŠK i Vrisnik svoj susret igraju sutra)


ako se netko pita zašto kako Varbonj,samo obratite pozornost na broj primljenih golova

Last edited by monkul; 22-03-2015 at 09:27 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2015, 11:46 PM   #17609
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

NK Hvar je protiv NK Glavice odigrao 1-1 na gostovanju
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 06:50 PM   #17610
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

jel SOŠK pobijedi Vrisnik rezultatom 3:1 ???

nije nego 3:2

Last edited by monkul; 22-03-2015 at 09:26 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 09:29 PM   #17611
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

1.varbonj..........10.........6-4-0.......21-5......22
2.levanda..........11.........7-0-4.......31-21....21
3.soŠk...............11.........6-2-3.......24-17....20
4.jadran............11.........5-3-3.......26-22....18
5.jelsa...............11.........5-2-4.......23-23....17
6.vrisnik...........10..........4-0-6......19-14....12
7.sloga..............11.........3-3-5.......20-25....12
8.mladost..........11.........2-2-7.......15-28.....8
9.vatra..............10.........2-0-8.......11-29.....6
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 09:38 PM   #17612
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
Galapagosi 7-0 lampedusa(galapagosi samouvjereni,tino na branku nesavladiv,ljigi u napadu neumoljiv,moglo je i gore zavarsit....galapagosi pokazijedu snagu i mogu rec da su vec. Osvojili jer ih jedino guba more dobit)

Dvd hvar 1-1 kavana pjaca,na penale 2-1 za dvd(dvd igra lose ,po meni pjaca bolja al idvd ipak ima puno vece utakmicih u nogama i to se osjeti,nema nervoze...)
Veliki poznavatelju malog nogomete, cestitan na prognozi, a jedino dobro ca se dogodilo na turniru da je dvd jelsa dobi gubu i dokozo da to ni bilo slucajno
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 09:54 PM   #17613
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Finale

Dvd jelsa 4-1 galapagosi

Sramotno sudenje u finalu,suci izmasakrirali galapagose 5faul nisu tili(citaj smili) dosudit,2 crvena kartona igracima galapagosa...ovo je takov don da se igralo jos 3 ure galapaagosi nebi doli gol,koliko precki i stativih ono u zivotu nison vidi....pehar je osto u jesi i to mi je drogo,ali cilj bi vajo bit fer plej,a ne da se prica ko je pokraden a ko ni...dvd jelsa je sramota za mali balun i fair play ....
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 10:15 PM   #17614
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

sramota za moli balun i turnir u jesu.i opeta ce se zalit da krodedu u for i da su sudci policijoti i da vadidu znacke.
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 10:45 PM   #17615
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

ko je dobi za 3 misto?????
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 10:51 PM   #17616
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
ko je dobi za 3 misto?????
jo mislin dvd for
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 11:13 PM   #17617
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

slijedeće kolo FNL:

VARBONJ - JELSA
MLADOST - LEVANDA
SLOGA - VRISNIK
SOŠK - VATRA

Varbanju će teško biti do kraja braniti vodeće mjesto, prva slijedeća prepreka je Jelsa u Varbanju - bit će zanimljivo vidjeti na koji način će Varbonj nastojati zadržati neosvojivost svojeg terena u Varbanju...Jelsa je sigurno kvalitetan protivnik za obečavajuće dobru utakmicu.
Levanda i Sošk će protiv Mladosti i Vatre pokušati pobjedama "osluškivati" kretanje rezultata u Varbanju. Jadran koji je u zaostatku za vodećim(a) ovaj vikend je slobodan - još jedna prilika Varbanjanima da pobjedom protiv Jelse odu na još veću razliku od lanjskog prvaka..
u II županijskoj ligi HVAR je na gostovanju kod vodeće momčadi Glavica izvukao remi odigravši 1-1, gol za Hvar dao je Bepo, Kovačević Joško.

Trenutno stanje na tablici II.ŽNL :

1. Poljičanin 1921...................36
2. Hvar....................................36
3. Glavice...............................36
4. Trogir 1912.........................21
5. Jadran (S)...........................21
6. Adriatic................................18
7. Vrlika...................................15
8. Vis........................................6

Last edited by monkul; 23-03-2015 at 07:55 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 11:22 PM   #17618
Kagawa - 90
Senior Member
 
Kagawa - 90's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 229
Kagawa - 90 is on a distinguished road
Default

Greska,Tablica zupanijske lige je takv.da prva 3 imaju isto bodova.....

U jelsi cudno finale,galapagosi nisu iskoristili puo sansi ,dvd jelsa je odigrala turnir di ih je srica pratila cili turnir....po meni dosta sudackih odluka isle na stranu dvd-a,1.crveni po meni nema veze sa crvenim,cisti start na balun dujeta...
__________________
Znaj da volim ga ja,jer on je prvak svita
1911-2011
Kagawa - 90 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 11:35 PM   #17619
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

https://www.facebook.com/NOGOMETNI.KLUB.HVAR?fref=ts#

ravnao sam se po ovome....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2015, 11:42 PM   #17620
JOE COLE
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 89
JOE COLE is on a distinguished road
Default

Cestitke sosku na zasluzenoj pobjedi a Borisu Balicu svaka cast na pljucanju i samaranju naseg kapetana.
Svircani ne svi,sramite se!!!!
JOE COLE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 11:44 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.