[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 27-05-2012, 12:29 PM   #1
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

splitami is on a distinguished road
Default na sudu teroristi bolje prolaze od navijača

ovo objavljuje danas dalmacijanews
navijač za 0.6 5000kn i godina zabrane,a vidite ovoga

Kaštela: U prtljazi na aerodromu mu pronašli ručno izrađen pištolj

Švedski državljanin Rocko Rodoljub S. (65) na Prekršajnom sudu je kažnjen novčanom kaznom u iznosu od 2700 kuna zbog pištolja koji mu je pronađen u subotu u zračnoj luci Resnik.

Pištolj i streljivo je nađeno oko 8.20 sati dok su policajci pregledavali odvojenu prtljagu na RTG uređaju na letu za Göteborg. Primijetili su veću količinu malokalibarskog streljiva i napravu u obliku pištolja.

Nakon otvaranja prtljage pronašli su ručno izrađeni pištolji i 50 komada streljiva. Rocko Rodoljub nije imao dozvolu za oružje pa je uhićen i priveden na Prekršajni sud.

Tijekom istrage utvrđeno je da je u Hrvatsku iz BiH ušao na graničnom prijelazu Orah. Pištolj i streljivo je od njega oduzeto, a nakon što je platio novčanu kaznu pušten je na slobodu.
splitami is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2012, 09:11 PM   #2
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Teroristi ne postoje.
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2012, 02:35 PM   #3
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

konvertiti, i Žužulovi plačenici otvaraju teme na našem forumu
Old 30-05-2012, 12:14 AM   #4
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

srpski plačenici i teroristi imaju veća prava od navijača,sudci jedva čekaju da in navijač dođe jer njemu je najlakše opalit kaznu,momentalno niko nema volje iz struktura vlasti stat u obranu navijača.

sad su portali puni priča o pederskoj povorci i takmičenju ko će se bolje njima ulizat,a i tu koga policija optuži da je nekog pedera krivo pogleda ili mu nešto dobacija najeba je.
opet sudci jedva čekaju nekoga da mu sude jer bože moj sad su pederi zaštičeniji od bilo koga,nabrzinu to obave puni se državni proračun,optžba jednostavno glasi"govor mržnje"

a nas u biti boli kurac šta će uni radit u jebena svoja četri zida,ali one spodobe kad svoju bolest počnu reklamirat na rivi ko može ostat miran.
Old 30-05-2012, 08:38 AM   #5
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

neznan jeste li pročitali ovaj članak,ako niste preporučujem
Što znači policijska represija nad navijačima?
http://goo.gl/UL49r
Old 30-05-2012, 02:06 PM   #6
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by splitami View Post
srpski plačenici i teroristi imaju veća prava od navijača,sudci jedva čekaju da in navijač dođe jer njemu je najlakše opalit kaznu,momentalno niko nema volje iz struktura vlasti stat u obranu navijača.

sad su portali puni priča o pederskoj povorci i takmičenju ko će se bolje njima ulizat,a i tu koga policija optuži da je nekog pedera krivo pogleda ili mu nešto dobacija najeba je.
opet sudci jedva čekaju nekoga da mu sude jer bože moj sad su pederi zaštičeniji od bilo koga,nabrzinu to obave puni se državni proračun,optžba jednostavno glasi"govor mržnje"

a nas u biti boli kurac šta će uni radit u jebena svoja četri zida,ali one spodobe kad svoju bolest počnu reklamirat na rivi ko može ostat miran.
ti sa navijača na gay pride?
kakve veze ima nešto šta se jednom u godini događa sa onim šta je skoro svaku nedilju na programu?
i kako se to puni državni proračun sa gay pride-om?
i na kraju, kažeš da je dovoljno nekoga krivo pogledat da te se optuži, a onda kažeš tko može ostat miran?
ili jesi ili nisi miran.
Old 30-05-2012, 03:27 PM   #7
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

nema sad utakmica gotovo je prvenstvo,ovo nan nude ka dodatak
državni proračun pune oni šta se drznu nešto dobacit pederima "govor mržnje"je težak prekršaj.
ako neću ostat miran neznači da ću bit nasilan,mogu jednostavno bit uznemiren

ako si prava dektiva,više bi volija da mi komentiraš onaj članak ispod,ili onog srpskog teroristu i mizernu kaznu za to dijelo.
Old 30-05-2012, 11:46 PM   #8
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Quote:
nema sad utakmica gotovo je prvenstvo,ovo nan nude ka dodatak
državni proračun pune oni šta se drznu nešto dobacit pederima "govor mržnje"je težak prekršaj.
ako neću ostat miran neznači da ću bit nasilan,mogu jednostavno bit uznemiren

ako si prava dektiva,više bi volija da mi komentiraš onaj članak ispod,ili onog srpskog teroristu i mizernu kaznu za to dijelo.
Koji ti kurac zapravo tražiš na ovom forumu?
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2012, 09:18 AM   #9
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

Quote:
Originally Posted by ofsajd zamka View Post
Koji ti kurac zapravo tražiš na ovom forumu?

A zašto nebi bija,nemrzim ja Hajduka,a pogađa me odnos prema navijačima isto ka i tebe pretpostavljam.
Pravi neprijatelji i mrzitelji Hajduka su upravo bile uprave Hajduka.Na krivog se obrušavaš mi smo pretpostavljan na istoj strani.
Old 31-05-2012, 04:45 PM   #10
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

nabijem na kurac i tebe i tvoj klub fureštu prokleti,mrzi Hajduka ko ti brani,ionako mi svi mrzimo split.. smeča crvena komunistčka,koja su ušla iz 4. u 1. ligu kupovanjem utakmica.. treba vam glave svima porazbjat mater vam jebem crvenu!!!
Old 31-05-2012, 06:36 PM   #11
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
nabijem na kurac i tebe i tvoj klub fureštu prokleti,mrzi Hajduka ko ti brani,ionako mi svi mrzimo split.. smeča crvena komunistčka,koja su ušla iz 4. u 1. ligu kupovanjem utakmica.. treba vam glave svima porazbjat mater vam jebem crvenu!!!

ako tako povjest poznaješ onda znaš da je hajduk najkomunističkiji klub u dalmaciji ,sa visa su počeli igrat ka perijanica yu vojske,sve povlastice ondašnjeg sistema su imali u loži hajduka su sidili največi komunistički sinovi onog režima i sad opet bi tili kruva bez motike ,šezdeset miliona tobožnjeg kredita
kojeg niko nebi vratija,tobože ovi igrači toliko vride,koga varaju

sto godina hajduk igra a nema ni gaće svoje,lopov do lopova stoji

sad ti govorin,ako voliš svoj klub,onda tu nakupljenu energiju upotrebi na onim lopovima u upravi,tebe bi se tribali bojat oni u upravi,tu bi za svoj klub najviše napravija.
Old 31-05-2012, 08:02 PM   #12
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
ako tako povjest poznaješ onda znaš da je hajduk najkomunističkiji klub u dalmaciji ,sa visa su počeli igrat ka perijanica yu vojske,sve povlastice ondašnjeg sistema su imali u loži hajduka su sidili največi komunistički sinovi onog režima i sad opet bi tili kruva bez motike ,šezdeset miliona tobožnjeg kredita
kojeg niko nebi vratija,tobože ovi igrači toliko vride,koga varaju

sto godina hajduk igra a nema ni gaće svoje,lopov do lopova stoji

sad ti govorin,ako voliš svoj klub,onda tu nakupljenu energiju upotrebi na onim lopovima u upravi,tebe bi se tribali bojat oni u upravi,tu bi za svoj klub najviše napravija.
ajde glupane jedan ostavi se ti povijesti,pišeš floskule i nebuloze kretenu maloumni,može te sramota bit.. Hajduk se piše velikim slovom??? ti si Spličan???
ti si neki meho iz bosne mamu ti jebem i tebi i žužulu,koji vam je uveo klub u 1.ligu plačajuči sve i jednu utakmicu,od 4.lige pa nadalhje.. ali neka saznat će se sve mamu vam jebem crvenu komunističku... a ida se saznat ko si ti govno jedno,a onda će ti ona tvoja tribina bit mala ko i grad Split stoko izdajnička crvena
Old 01-06-2012, 11:19 AM   #13
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Quote:
A zašto nebi bija,nemrzim ja Hajduka,a pogađa me odnos prema navijačima isto ka i tebe pretpostavljam.
Pravi neprijatelji i mrzitelji Hajduka su upravo bile uprave Hajduka.Na krivog se obrušavaš mi smo pretpostavljan na istoj strani.
Crveni Đavoli su malo vitalnija nakupina penzića zajedno s njihovim vođom očalinkom,plaćenici kojima Žužuli plaćaju prijevoz na gostovanja,zato je smješno da vi sebe smatrate istim rangom s Torcidom,BBB i ostalima.
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2012, 05:41 PM   #14
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

Quote:
Crveni Đavoli su malo vitalnija nakupina penzića zajedno s njihovim vođom očalinkom,plaćenici kojima Žužuli plaćaju prijevoz na gostovanja,zato je smješno da vi sebe smatrate istim rangom s Torcidom,BBB i ostalima.
odkraja ću počet,ja san nas samo po zabranama usporedija sa ostalim navijačima,a po brojnosti i svin ostalim stavarima sa torcidm se nemožemo sad a i ubuduće mirit.
radi ovih sranja u nogometu prestalo je i navijanje na parku,igrači su umislili da su neke zvijezde,a neki pojedinci su tamo jači od trenera,dgli nos unebesa itd.
plačajne kombija,štaš,neki su išli sanjim neki beznjega.od onog broja koliko ima navijača većina ima novčanih problema.
jedno gostovanje košta min 500kn,put,piće itd.,to je misečno 1000kn,to malo ko može,kombi je značija da bar neko bude prisutan na tribini
pomeni to nije neka stvar za osudu,svak se o nešto ogrebe i toga će uvik i svugdi bit.
Old 02-06-2012, 01:04 AM   #15
nije bitno II
Senior Member

nije bitno II is on a distinguished road

Quote:
Cuvaj se crveni davola , nedaj boze da odrastu ka ovi

nije bitno II is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2012, 10:16 AM   #16
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
ajde glupane jedan ostavi se ti povijesti,pišeš floskule i nebuloze kretenu maloumni,može te sramota bit.. Hajduk se piše velikim slovom??? ti si Spličan???
ti si neki meho iz bosne mamu ti jebem i tebi i žužulu,koji vam je uveo klub u 1.ligu plačajuči sve i jednu utakmicu,od 4.lige pa nadalhje.. ali neka saznat će se sve mamu vam jebem crvenu komunističku... a ida se saznat ko si ti govno jedno,a onda će ti ona tvoja tribina bit mala ko i grad Split stoko izdajnička crvena
Mada me boli kurac za Split (klub) ka i za njegove nepostojeće navijače,ovo moran prokomentirat.Već drugi put pišeš govna komunistička,mislin,nije ti to malo licemjerno?
I ako uzmemo u obzir šta se sve sa Hajdukom događalo,(mada ja mislin da je klub u ta turbulentna vrimena postupija pravo,ali baš pravo),mislin da ti nema smisla.Zašto su oni komunisti,jer imajhu crvenu boju dresa?Ili jer su osnovani pod imenon Anarh,a anarhizam je,jelte,sa stajališta "zdrave" desnice jednak komunizmu?
Veze s vezon.Aj govna lopovska,aj da in se more pivat "to su van sponzori" (Mamić),ali komunisti....Bezveze.
Također,kad san se već uvatija Splita,jednu stvar san primjetija.Većina (il se tako bar meni čini) Hajdukovih navijača uvik podržava gradske,"radničke" klubove po svitu,pa tako između Intera i Milana biraju Milan,jer jbg,nosi i ime grada iz kojega dolazi,pa između Lazia i Rome biraju Romu,a između Boce i Rivera staju na stranu "siromašne" i narodne Boce.Meni zanimljivo.
Old 03-06-2012, 01:08 PM   #17
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Također,kad san se već uvatija Splita,jednu stvar san primjetija.Većina (il se tako bar meni čini) Hajdukovih navijača uvik podržava gradske,"radničke" klubove po svitu,pa tako između Intera i Milana biraju Milan,jer jbg,nosi i ime grada iz kojega dolazi,pa između Lazia i Rome biraju Romu,a između Boce i Rivera staju na stranu "siromašne" i narodne Boce.Meni zanimljivo.
bukowski, glede ovoga nije istina, osim Boce...ne volim Milan, pinku draži mi je Inter, i to ne zbog ove novije generacije, već zbog generacije Bergomija, Matheussa, Brehmea....Lazio ( ne zbog fašista, niti zbog navijača ) uvik mi je isprid Rome....a i jedan od meni dražih igrača, nosija je njihov dres, Signori, te ne zaboravit našeg Bokšića...

a glede Splita...to jest njihovog nastanka, dakle Anarha...nastali su jer kad se Hajduk osnova, nije se dalo već onda da niti jedna politika, osim kontra autonomaša, to jest talijanaša, bude u klubu....ni komunisti, ni narodnjaci....samo Hajduk....i tako su oni osnovali svoj klub.
a ja se isto ka i ti ponosim onim šta su napravili za vrime rata ( 2. svjetskog naravno )....samo šta ovaj spltami, šta piše, je bivši navijač Hajduka, koji ne zaboravlja da su Hajduk osnovali studenti, da je prvi grb sa šahovnicom....
dok "oni", dakle ti ka neki splitovci, ma svi od Denisa do njega, su više manje konvertiti, velika većina ih uzima plačene buseve i kombije, i trenutno u HR ne postoji veća "agentura", ka šta je u Splita i njegovih tkz. navijača.
Old 03-06-2012, 03:00 PM   #18
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

Ime Aleština i Anarh imaju dosta sličnosti,Anarh kad se osnova nije ima veze sa politikom,osnovan je iz redova radnika kojim i ja sad pripadam.Pogledaj sadašnju situaciju,političari nas jebu samo tako,otkaza ka u priči,čast pojedincima ali crkva u velikoj većini okriče glavu.Znači u sličnoj situaciji 1912 nastaje Anarh,klub na kojem su svi trenirali strogoču,jer nije kičmu savija nipredkim.Drago mi je da znaš sa su se igrači uključili čin je neko počeja ugnjetavat naš grad,a tako san se i ja uključija u domovinskom ratu,ja san izvuka živu glavu ,a njih je masu zagnjoilo.

Aleština kad čitan ovo kako i šta pišeš nekad mi se čini da više voliš dinamo od splita.Od nas nečeš nač nikoga da nevoli Hajduka.
Old 03-06-2012, 06:34 PM   #19
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

Quote:
Ime Aleština i Anarh imaju dosta sličnosti,Anarh kad se osnova nije ima veze sa politikom,osnovan je iz redova radnika kojim i ja sad pripadam.Pogledaj sadašnju situaciju,političari nas jebu samo tako,otkaza ka u priči,čast pojedincima ali crkva u velikoj većini okriče glavu.Znači u sličnoj situaciji 1912 nastaje Anarh,klub na kojem su svi trenirali strogoču,jer nije kičmu savija nipredkim.Drago mi je da znaš sa su se igrači uključili čin je neko počeja ugnjetavat naš grad,a tako san se i ja uključija u domovinskom ratu,ja san izvuka živu glavu ,a njih je masu zagnjoilo.

Aleština kad čitan ovo kako i šta pišeš nekad mi se čini da više voliš dinamo od splita.Od nas nečeš nač nikoga da nevoli Hajduka.
Nemaš pojma, sidi 1 !!
dresovi, ka crveni, su ustaljeni jer se klub isprofilira ka komunistički, dok je Hajduk bija gradski klub ( jasno, govorimo do početka II svj.rata ).....
Anarh je savija kičmu kad je moga, i koliko puta je moga....minja je ime pet, šest puta....barakaši, pravi barakaši, te škverani ( a taj je bija i moj pokojni dida ) simpatizirali su Split ( ka je to ime ustaljeno ka stalno ), ali su navijali za Hajduk 99% njih...na jedinoj splitovoj prvoligaškoj utakmici kontra Hajduka, u bivoj državi, izbila je velika tuča , i tada RNK propada barem šta se tiče simpatiziranja ka drugog kluba u gradu??
Znam da i to ne znaš....

Od vas 50-ak naći ću 40 plačenih navijača, i ti to znaš.....dakle, čista "agentura"....
drugo, ne klepeći nanulama, i ne spominji meni domovinski rat.....kriva tema, krivo misto, krivi čovik !!
I za kraj...u jednom imaš pravo, draži mi je ( ma kako to apsurdno zvučalo ) GNK, jer znam tko su, što su, i tko stoji iza njih, a tvoj klub, to jest tvoj novi klub tajniče ( jer do prije par godina si navija za Hajduk ) je klub diletanata, to jest izdajnika.....a to se vidilo, i vidi se svaki dan...i 20 godina HNL-a uspili ste po sudačkim odlukama na vašu korist, s trona izgurat GNK, famozna, već sto put opjevana utakmica, sa Brunom Marićem u glavnoj ulozi.....najveći lopovluk otkad je HNL-a, veći od finala kupa s istim suce, veća od krađe Rijeci prvenstva, već od krađe Cibaliji kupa od strane Osijeka, Sinovčića ,i Mamića...

a ti sad računaj...
Old 03-06-2012, 07:33 PM   #20
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

Čekaj,jeli ti sam sebe lažeš,misliš da bi veliki komunisti dodjelili sebi onaj stadion koji nikad nije završen
Anarh je mora ime minjat,stalno su ga ukidali,posli ukidanja nisu mogli vraćat prethodno ime.Sam si reka i to svi znamo sa su Hajduk osnovala četri studenta koji su studirali u Pragu,ko je onda i ko danas može dicu slat u veliki sveučilišni centar.Ja mogu samo ako je fakultet u drugoj ulici.
Isto ka i ove godine nećemo moć vikat ubij ,ubij pedera jer je kazna prejebena,ali smislit ćemo nešto drugo
A šta se tiče domovinskog rata nisan ništa pametova ,neizvlači iz konteksta,samo je bilo spomenuto ka usporedba
Jesi li gleda zadnju utakmicu između na Poljudu di je sudija Goran Gabrilo,on je posli prizna da Anasu nije moga dat crveni karton jer je iduća utakmica proti dinama i nije tija osakatit Hajduka,živa istina
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules