[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-05-2014, 01:36 PM   #1
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road
Default Hajduk-Osijek

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater
Old 10-05-2014, 06:38 PM   #2
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

1-0
pašalić
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2014, 09:08 PM   #3
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

4:0 protiv gube!!
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2014, 04:34 PM   #4
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Jedan dva jonjic tri
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2014, 06:27 PM   #5
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Sve osim uvjerljive pobjede Hajduka smatram neuspjehom. treba ih natovarit ko budale.
nego, zašto naši nisu registrirali Tudora kao igrača pa neka ga Vukas postavi kao rezervu na klupu? Kad je cirkus neka bude do kraja.
Old 11-05-2014, 10:42 PM   #6
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

pederčine a ne pederi, nogomet su sjebali!

zadnje kolo- idealni rasplet i kako takva satisfakcija
dragovoljac tuče u gostima(predviđam 3 penala)
belupo tuče rijeku
zadar tuče istru
zagrebačka utakmica- khm khm... koja utakmica??
Old 11-05-2014, 11:06 PM   #7
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Činjenica je da su navijači ušutkani nakon prekida, odnosno da se pivalo u bradu. Samo konstatacija, pa vi zaključite što i kako...
Old 12-05-2014, 08:13 AM   #8
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Vito Corleone View Post
Činjenica je da su navijači ušutkani nakon prekida, odnosno da se pivalo u bradu. Samo konstatacija, pa vi zaključite što i kako...
onda san ja bia na krivom stadionu
Old 12-05-2014, 01:19 PM   #9
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Očito jesi, al nema veze. Za koju godinu ćemo na sjeveru tražit svoje misto pomoću karte.
Old 12-05-2014, 01:25 PM   #10
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by Vito Corleone View Post
Očito jesi, al nema veze. Za koju godinu ćemo na sjeveru tražit svoje misto pomoću karte.
nemoj me krivo svatit, razumin ja šta ti oćeš reć. Istina je porazna da sve ide lagano u k...

Al nemogu sad nešto pretjerano reć da se kalalo sa vikanjem.
Čim je počelo nakon prekida ,nastavilo se. I to par puta pošteno. Istina,onda se više navijalo i pogotovo pivalo pašaliću.
Na prošlu protiv loksića se isto vikalo cilu utakmicu pa nije bilo ništa.
Old 12-05-2014, 01:36 PM   #11
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Dobro, nećemo se lagat ni ulipšavat situaciju, jednostavno se usralo prekida i pola ljudi je skandiralo sebi u bradu. A spikera neću ni spominjat, samo se sitite kako je sve počelo na maximiru. Meni nije jasno zasto se stalo sa navijackim primirjem, jer se sa jednim usranim zakonom zaminilo drugim. Umisto da sve grupe koje su sposobne prekinu utakmice i naprave lakrdiju od lige svako kolo, mi se tresemo zbog pobjede, zadra il čega već...
Old 12-05-2014, 07:00 PM   #12
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

a ko je sposoban osim nas koji ni sami nismo nacito u kojem smjeru idemo. malo smo za "visi cilj" pa smo malo za autocestu i kolodvore...
boyse su skoro pa ugasili, armada se lize s miskom, kohortu ne treba ni komentirat, demona je premalo....i to ti je uglavnom to sto se tice "navijacke scene".
nama treba obican narod u koprivnici, na sigetu, u puli i itd. da pocne vikat, samo sto je narod takav kakav je pa dok ih krenu rezultati sve je uredu, nema nikih problema.
mozda stvarno treba se desit da ugase navijacki poket skroz pa da im nitko ne dolazi na stadione, onda ce se valjda netko sjetit nesto poduzet, drugacije ne vidim rjesenje.
Old 13-05-2014, 08:25 AM   #13
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
a ko je sposoban osim nas koji ni sami nismo nacito u kojem smjeru idemo. malo smo za "visi cilj" pa smo malo za autocestu i kolodvore...
boyse su skoro pa ugasili, armada se lize s miskom, kohortu ne treba ni komentirat, demona je premalo....i to ti je uglavnom to sto se tice "navijacke scene".
nama treba obican narod u koprivnici, na sigetu, u puli i itd. da pocne vikat, samo sto je narod takav kakav je pa dok ih krenu rezultati sve je uredu, nema nikih problema.
mozda stvarno treba se desit da ugase navijacki poket skroz pa da im nitko ne dolazi na stadione, onda ce se valjda netko sjetit nesto poduzet, drugacije ne vidim rjesenje.
Obićan narod nije stao iza Hajduka kad je bilo najbitnije. A kako će onda stat u borbi protiv mafije iz hns-a.
Obićan narod je stoka koju možeš kupit sa 4-5 proširenih rečenica i dvi šake fažola.
Da pitaš obićan narod : jesu li vam draži navijači koji se bore protiv zdravka mamića,šukera,vrbanovića ili zdravko mamić. ja sam siguran da bi ih bar 70% stalo na stranu velike glave.
Navijačka scena je jedina trenutno koja nešto radi, naravno da to nije savršeno. Evo npr. ja navijačima rijeke jeb..m majku, ali zato onih 30-40 protiv lokomotive dižem kapu i vjerojatno su među rijetkima koji razumju nešto.
Autoceste i kolodvori su interna stvar navijačkog svijeta, kamo sriće da je to najveći problem,kako društva tako i navijača.
Old 13-05-2014, 08:27 AM   #14
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Obićan narod nije stao iza Hajduka kad je bilo najbitnije. A kako će onda stat u borbi protiv mafije iz hns-a.
Obićan narod je stoka koju možeš kupit sa 4-5 proširenih rečenica i dvi šake fažola.
Da pitaš obićan narod : jesu li vam draži navijači koji se bore protiv zdravka mamića,šukera,vrbanovića ili zdravko mamić. ja sam siguran da bi ih bar 70% stalo na stranu velike glave.
Navijačka scena je jedina trenutno koja nešto radi, naravno da to nije savršeno. Evo npr. ja navijačima rijeke jeb..m majku, ali zato onih 30-40 protiv lokomotive dižem kapu i vjerojatno su među rijetkima koji razumju nešto.
Autoceste i kolodvori su interna stvar navijačkog svijeta, kamo sriće da je to najveći problem,kako društva tako i navijača.
svaka cast,od a do ž!!!
iako se na neki nacin slazeim i sa Mauserom
Old 13-05-2014, 10:18 AM   #15
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
iskreno se nadam da je armada u slicnoj situaciju kao i mi 2006 godine, kad je tek stotinjak ljudi vikalo protiv cire i izaslo sa poljuda usred proslave naslova jer su kuzili od cemu se tu radi.
autoceste i kolodvori su dakako interna stvar, ali krivo tempirane po meni. popusit zabrane i robiju u trenutku kad je zajednistvo u borbi protiv mafije potrebnije nego ikad je po meni najveca glupost koja nam se mogla desit. a sta smo dokazali? da smo jaci od ostatka ostataka boysa? da smo konacno postali skupina za ulicu? sve 5 s ultras stane, ali o kakvoj cemo onda borbi pricat? da se razumijemo, ne kukakm niti mi fali primirje s bojsima ali brate ako smo vec odlucili biti huligani onda nam nije ni trebalo to lazno paradiranje rivom i ispred hnk-a. i razmisli malo apusrd one nase koreogracije "mocvaru hrv.nogometa isusit ce snaga navijackog pokreta" prije da ce se obratno desit, da ce oni nas lagano isusit.
Old 13-05-2014, 12:30 PM   #16
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
iskreno se nadam da je armada u slicnoj situaciju kao i mi 2006 godine, kad je tek stotinjak ljudi vikalo protiv cire i izaslo sa poljuda usred proslave naslova jer su kuzili od cemu se tu radi.
autoceste i kolodvori su dakako interna stvar, ali krivo tempirane po meni. popusit zabrane i robiju u trenutku kad je zajednistvo u borbi protiv mafije potrebnije nego ikad je po meni najveca glupost koja nam se mogla desit. a sta smo dokazali? da smo jaci od ostatka ostataka boysa? da smo konacno postali skupina za ulicu? sve 5 s ultras stane, ali o kakvoj cemo onda borbi pricat? da se razumijemo, ne kukakm niti mi fali primirje s bojsima ali brate ako smo vec odlucili biti huligani onda nam nije ni trebalo to lazno paradiranje rivom i ispred hnk-a. i razmisli malo apusrd one nase koreogracije "mocvaru hrv.nogometa isusit ce snaga navijackog pokreta" prije da ce se obratno desit, da ce oni nas lagano isusit.
Duboka i jako kompleksna tema. Mogli bi o tome pričat danima i došli bi ja i ti na isti zaključak. Sve šta si reka ja potpisujem,bez daljnjeg.
Ja bi radije pričeka još koji misec da vidimo šta će se događat sa navijačkom scenom. Nije taj rat ni blizu gotov.
Sigurno je da prijatelja nemamo,a da su oni koji nas trebaju štitit surađuju s mamićem.
Ovaj dio sa armadom se nebi složia. Oni viću kontra hns-a, ali zasad šute o mišku injegom lizanju velike glave. Doduše oni više nemaju izbora,jer klub više nije njihov,prodan je.
Old 13-05-2014, 06:12 PM   #17
Mauser
Senior Member

ovo za armadu sam samo slikovito opisao da tek mala skupina njih razumije stvari dok su ostali zaslijepljeni "lijepom pricom". naravno da nisu u istoj poziciji kao i mi jer im je klub prodan i tu nemaju previse prostora za manevar.

inace, trebamo sad pametno ovaj derbi odradit jer bi moglo bit svasta pogotovo ako nas dodje manje nego inace. nebi se cudio da im padne napamet i nas privodit jer ne sjedimo na svojim mjestima...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules