[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 31-07-2014, 03:18 PM   #21
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

pitanje za upucenije ... jel Vasilj stvano takva katastrofa od igraca da se ne moze izborit ni za 10 minuta pored Jozinovica?!
Old 31-07-2014, 03:18 PM   #22
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Još da mu iz auta uđe u gol i onda sam sve vidio. Katastrofa!
Old 31-07-2014, 03:23 PM   #23
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Da ostane 12:1 gori izbacit cemo ih na Poljudu.
Presmijesno sve skupa...
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2014, 04:22 PM   #24
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

gotovo, ugasit klub, ugasit sve.
nema smisla ovo vise.
pa to treba saka ne praksitena nego tramala dok ih gledas.
Old 31-07-2014, 04:26 PM   #25
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

najvaznije je da imamo aktivan rezultat i realne sanse za prolaz ... ja prvi samo ove Kazahstance precijenio, stvarno su losi

primili smo 4 gola iz prekida na postavljenu obranu, za to moze biti odgovoran samo trener

ovo je neki lik stavio prije dva dana na fejs

Dvi najčešće situacije iz kojih Shakhter daje golove. Imaju litvanskog veznog igrača Viciusa koji aute izvodi u peterac i imaju korner koji nama nikako ne odgovara, a koji izvode na 3 načina. Nadam se da će Tudor ovo dobro pripremit, a igrači dobro branit.

alo covik priko fejsa napravi ovakvu analizu, a Tuso prica o hrabrima
Old 31-07-2014, 04:49 PM   #26
Mauser
Senior Member

ma mozemo analizirat do sutra, dokle god imas ovakve panjeve u obrani nema smisla.
da smo imali milovica drugacija bi pjesma bila, ali nismo i bye bye europo.
Old 31-07-2014, 04:51 PM   #27
zoc uvik jo???
Senior Member

zoc uvik jo???'s Avatar

zoc uvik jo??? is on a distinguished road

Neznam kad sam zadnji put gledao ovako lošu obranu Hajduka. U zadnje četiri utakmice primili smo 11 golova od kojih je barem 9 katastrofalna pogreška obrane(drugi gol Dundalka nisam ni vidio tako da ga nisam stavio među katastrofalne pogreška). Šta se dogodilo s onom obranom od prošle sezone koja je bila "najbolja" u HNL-u?! Užas...
Old 31-07-2014, 05:05 PM   #28
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

nemam riječi, jozinoviću jebi mater više glupu, dok sam se ja pred televizorom zadero 2-3 puta izbij loptui, ti si to mogo napravit već 10 puta. ali ne, ajmo pimplat u svojih 16. ovi su bili zreli za poraz, i ne sumnjam da bi to sa milićem na beku i milovićem na stoperu izgledao 10 puta bolje, ali ovo danas je još jedna komedija.

i nemogu se oteti dojmu, nama sve šta puknu na gol, uđe u njega. od istre dundalka rijeke do ovih kazahstanaca. uz to šta nam je obrana koma, nemamo ni sreće.

ali ponavljam, glupo je pričat o sreći nakon šta ovako odigramio. naprijed to sve ide, stbvaramo višak, stvaramo šanse, polušanse, zabijamo čak i nešto, ali iza to izgleda koma.

i nemogu vjerovat da su oni "proučavali" suparnika, a na njihovo najače oružje primimo 3 gola, od toga prva 2 smješna, da smješnija nemogu bit. e sad, ili je to tudor to uočio ali su igrači jednostavno zablokirali, ili tudor to nije uočio. to nemožemo znat i nikad nećemo znat.

meni osobno ostaje veliki jal za ovim. bolji smo duplo od ovih i to još u gostima, sve me podsjeća na dilu gori prošle sezone, pogotovo prva utakmica. e sad ili mi neznam učit na pogreškama, ili naši igrači nikad neće odrast, nikad neće naučit neke stcvari, ili stvarno nemamo sreće. ja mislim da je sve po malo.

p.s. u uzvratu dobivamo 3-0 i prolazimo dalje
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2014, 05:16 PM   #29
Mauser
Senior Member

ajde sreca pa smo napadaca doveli jos jednog
Old 31-07-2014, 05:25 PM   #30
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

meni je ovo ruganje navijacima da ga jebes

Ponosan sam na moje momke, odigrali smo pravu utakmicu i uvjeren sam da ćemo mi biti taj tim koji će proći dalje. Dobit ćemo s dva razlike u Splitu! Igrali smo dobru utakmicu. Ne, nisam sasvim zadovoljan jer je bilo grešaka.
Old 31-07-2014, 06:49 PM   #31
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoc uvik jo??? View Post
Šta se dogodilo s onom obranom od prošle sezone koja je bila "najbolja" u HNL-u?!
mislim da je sve u glavi. Ne možeš priko noći past ovako!

Ne govorim o Nižiću i Jozinoviću, to je druga prča
Old 31-07-2014, 08:14 PM   #32
DMMG
Senior Member

DMMG's Avatar

DMMG is on a distinguished road

Pa ja ne znam...izgubit na ovkav nacin...i to jos od kakve ekipe..ali nije to da si izgubio 1-0 da je zalutao jedan gol koji se uvijek moze dogodit...ali ti si dobio 4 slovima CETIRI gola koja su u rangu zupanijske lige.....zaista nevjerovatno...i onda cujes izjavu da si ponosan na svoju ekipu...mene sad tocno zanima na koji je to segment Tudor posebno ponosan?
nadam se da ce se nekakav klik dogodit i da ce se momcad izvuci iz ove krize jer je to neophodno kako se ne bi unistila sinergija izmedu navijaca i kluba jer bez te sinergije tesko cemo ovaj projekt dogurat do kraja na nacin na koji vecina nas zeli...na Nas nacin... I jos nesto...ove legende su se trebale javit u vrijeme dok se klub pljackao i unistavao a ne sad se nasli svi pametovat kad se pokusava sanirat steta prethodnih uprava...
Glavu gore,srce na teren....
Hzv
DMMG is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2014, 08:26 PM   #33
zoc uvik jo???
Senior Member

zoc uvik jo???'s Avatar

zoc uvik jo??? is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
mislim da je sve u glavi. Ne možeš priko noći past ovako!

Ne govorim o Nižiću i Jozinoviću, to je druga prča
Jozinović je glup k'o stup. Ono malo dobrih utakmica prošlu sezonu je bilo na forcu, a posli toga sve gore i gore. Šta je sa Bašićem?
BTW po meni je trebao Tudor to drukčije postavit sa Malokuom od početka, a Anđelkovićem na klupi, ali o tom potom bitno je da bude f2 u četvrtak(ako budemo favorit)...
Old 31-07-2014, 08:26 PM   #34
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Zar vama stvarno nije jasno da je najveći problem Hajduka Igor Tudor ??
Ako forsiraš Jozinovića i Maloču koji su krivi za šest golova, ako ne vidiš da su u kurcu, koliki idiot moraš biti da to ne mjenjaš??
Da, prvi put otkad pišem na ovom forumu, nazivam trenera svoga kluba idiotom, jer je to u potpunosti.
Uz to je bezobrazan, egotriper, i sprda se s navijačima.
Jedina šansa Hajduka je da večeras se smjeni Tudor.
Nije bitno tko će sjesti na klupu, jer gore od ovoga ne može.

U povjesti Hajduka, nije bilo trenera koji je imao ovakav negativan niz ( zadnjih 20 službenih utakmica ), a da je ostao na klupi Hajduka.

Uno di noi ?

Očemo opet malo utpijskih priča o trpljenju, o Fergusonu....

jasan je meni kadar Hajduka, ali čemu onda Vasilj ???
I junior, pa i kadet Hajduka odigra bi bolje od Jozinovića, ali eto.....Tudor ima viziju...mi smo favoriti u uzvratu.....

ponavljam, Igor Tudor se sprda s navijačima Hajduka...
Old 31-07-2014, 08:33 PM   #35
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

Kaj može Tudor napraviti-kad imamo debile u momčadi(igrače),. nogomet se igra mozgom,danas naša obrana je bila bez toga,...
bahrija is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2014, 09:20 PM   #36
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

gotovINA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by DMMG View Post
ove legende su se trebale javit u vrijeme dok se klub pljackao i unistavao
Hzv
Nemoguće jer bi onda jedan Šurjak morao protiv samoga sebe pljuvat između ostaloga.
ZUBE STISNU I PREBOLE!!!
gotovINA is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2014, 09:34 PM   #37
Mauser
Senior Member

gledam malo ove piture i likovi laganini prolaze ukrajince, doduse nije gotovo jos ali ide im, igraju u obrani sigurno, nema poigravanja a naprijed sto udje udje.
pa onda rijeka u leru protiv ovih amatera....
jedino mi, sramota nad sramotama.
pa jebotebog ovaj shaktar je zbilja momcad "pretkolo kupa" razina. ono dodjes u neko selo i komplekse ti nabijaju kapetan sa 15 kila viska i lokalni baja koji je najjaci u potezanju konopa i kamena s ramena pa ujedno i moze najduze aut nabacit.
eto, to je slika danasnjeg hajduka, takva momcad nas pobjedi u hendikepu.
i sad dok mi netko kaze treba im podrska najvise sad. opet cu se dotaknut splita koji igra pred hiljadu ljudi i to im ne radi nikakav problem.
ma ne znam vise, mogao bi svasta napisat, bas svasta, a bojim se da ovo nije dno, da cemo tonut jos dublje.
e i da, ovaj mali rog iz splita kojeg su doveli iz varazdina. pitam se di su nasima oci bile, vjerojatno na nekom sanku pa im je naletio milevski.
Old 01-08-2014, 08:31 AM   #38
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Koštale su nas katastrofalne pogreške u obrani, Stipica nije razina Hajduka. Ono što neki nazivaju ruganjem s navijačima od strane Tudora ja ne vidim tako. Jer Hajduk je u polju igrao dobro. Da, ponavljam, koštale se nas pogreške u obrani, i to je dio igre.
E sad, ako ćemo realno, po igri, mi možemo taj zaostatak nadoknadit na Poljudu. Vjerujem u to.Ali s druge strane, molit se Bogu da ne bude nijedan prekid na našoj polovici terena
Šta je s Kalinićem? Pokrpajte ga , ako ima amneziju recite mu da je Neuer i pošalji te ga na gol, nemože biti lošiji od Stipice da ga jebeš.
I neznam što sad svi po Maloči, da pogriješio je u Rijeci ali nas je držao cijelu prošlu sezonu. Jučer i nije bio neki krivac. Dok recimo Jozinović, konstantno ponavlja greške iz utakmice u utakmicu a Anđelković kao zadnji vezni nije u 4 utakmice oduzeo protivniku nijednu loptu.
I realizacija, jebe nas ta usrana realizacija otkako je Vukušić otišao i neznam zašto se nije njega probalo vratiti ako je istina da je slobodan. Ajmo se nadat prolazu pa onda da će pijani Milevskij počet zabijat kao blesav
Old 01-08-2014, 08:39 AM   #39
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

je kapa doli Splitu .. stvarno su odigrali vrhunski ... a ovaj Rog sta su ga doveli iz trece lige ; poslat Vucevica i ekipu na savjetovanje kod Basica kako se skautiraju i dovode igraci ... a po prvim najavama i ovaj Sokol bi moga bit pogodak ... Split stvarno ima vrhunsku momcad, ali nikako do rezultata u skladu sa tom kvalitetom ... mozda im se napokon otvori ove godine

ako neki nisu gledali (prepoznat ce se ) Dujmovic odigrao jako dobro

Rijeku nema smisla komentirat ... to je bila igra macke i misa
Old 01-08-2014, 08:43 AM   #40
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Koštale su nas katastrofalne pogreške u obrani, Stipica nije razina Hajduka. Ono što neki nazivaju ruganjem s navijačima od strane Tudora ja ne vidim tako. Jer Hajduk je u polju igrao dobro. Da, ponavljam, koštale se nas pogreške u obrani, i to je dio igre.
E sad, ako ćemo realno, po igri, mi možemo taj zaostatak nadoknadit na Poljudu. Vjerujem u to.Ali s druge strane, molit se Bogu da ne bude nijedan prekid na našoj polovici terena
Šta je s Kalinićem? Pokrpajte ga , ako ima amneziju recite mu da je Neuer i pošalji te ga na gol, nemože biti lošiji od Stipice da ga jebeš.
I neznam što sad svi po Maloči, da pogriješio je u Rijeci ali nas je držao cijelu prošlu sezonu. Jučer i nije bio neki krivac. Dok recimo Jozinović, konstantno ponavlja greške iz utakmice u utakmicu a Anđelković kao zadnji vezni nije u 4 utakmice oduzeo protivniku nijednu loptu.
I realizacija, jebe nas ta usrana realizacija otkako je Vukušić otišao i neznam zašto se nije njega probalo vratiti ako je istina da je slobodan. Ajmo se nadat prolazu pa onda da će pijani Milevskij počet zabijat kao blesav
bobika,
evo samo ukratko, izvuci skor službenih utakmica Hajduka, zadnjih 20 i puno toga biti ce jasno.
Nema trenera Hajduka koji se nakon tako negativnog skora, nakon gol razlike -20 zadržao na klupi Hajduka.
Samo Tudor.
A usprkos limitiranom kadru, ponavlja iste greške...
Druge pripreme za redom on je vodio....
Zar stvarno treba biti prorok za viditi očito.
Minuli rad dotičnog uvjetovati ce najslabiju posjetu ovu nedilju na Poljudu kontra Belupa....
Dokle će mo se srozavati?
Dokle ce Jozinović biti standardan?

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules