[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-08-2015, 02:06 PM   #1
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough
Default 23.08.2015 7.kolo Hajduk-Osijek

Boli me k qrac sta doktori kazu dragi Buricu
3 boda pred 10 000 ljudi je imperativ.
Izvukao sam 4 boda pdotiv Lokomotive i Rijeke
U iducih 3 kola ocu 9 i nista drugo ne priznajem
AJMO BIJELI!!!!!
Old 22-08-2015, 03:59 PM   #2
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

4-0
kiš, maglica, maloku x2
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2015, 02:06 AM   #3
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

Pobjediti ovo pod mus... pribliziti se gubi na 3 i ovoj drugoj gubi na 1 punat.
Old 23-08-2015, 10:38 AM   #4
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Samo 3 boda dolaze u obzir. Nije bitno ni tko može ni tko ne može, treba dobit večeras.
Old 23-08-2015, 03:46 PM   #5
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Dobit danas ako je ikako moguce bez djecjih bolesti i stresa.
5:4
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2015, 08:54 PM   #6
DMMG
Senior Member

DMMG's Avatar

DMMG is on a distinguished road

Ovo ćemo dobit...nije me strah..2-0...kiš 1-0..a maglica svojima za 2-0...
više me strah da neću stream pronaći...pa ako netko naleti nek zaljepi link..
DMMG is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 12:25 AM   #7
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

A jabemu m. nisu trebali dobit veceras
Sta ce sad (novinska) piskarala pisat?? Kako sad razjebat atmosferu?

And now ...
the larch.
Old 24-08-2015, 12:56 AM   #8
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

"rat" je počeo.......a nikada nijedna uprava nije dobila rat s navijačima(moguće i da je stvaranje sukoba perfidna brljina strategija napuštanja kluba,jer njegov (ne)rad i sranja koja ostavlja iza sebe će izači na vidjelo uskoro))

uglavnom dragi moji navijači,ponavlja se po N-ti put da nas gospoda u odjelima "nategnu"....shema je klasična zaigraju na emocije i ljubav navijača prema klubu,otupe oštricu i "uškope" navijačku slobodu i nepredvidljivost za vid "bolje budućnosti",zavedu ovce na svoju stranu a onda pomisle da se mogu riješiti i onih pravih navijača kojima su obecavali bolju buducnost u zamjenu za strpljenje i ne radi oni to zato što bi iz hira sebi stvarali probleme,već zato što je moć slatka i godi,a data obećanja ne mogu ispuniti,a već počinju pitanja i prigovaranja navijača.

Dakle gospoda u odijelima opet žele naguziti navijače,ovaj put su izgovor baklje iste one baklje oko kojih se pitanje i otvoreni sukob s navijačima mogao potegnuti u bilo kojem trenutku u posljednje 4g.,jer baklje su uvijek tu i ako su problem,problem su već godinama.

No gospoda je masu navukla na svoju stranu,navijači su godinama gubili svoje simpatizere jer su se uspavali i sada imaju situaciju da im i Istok zviždi,zbog usrane baklje,a pred koju godinu nakon bakljade i ulaska policije na tribinu cili Istok je doša uz ogradu na sjevoroistoku kao potpora pravim navijačima....što se promjenilo???

Struktura ljudi na Istoku i sam sam sve rjeđi i rjeđi gost Istoka i Poljuda jer ne volin simbiozu navijača i Uprave,a još manje impotentni Hajduk koji gledamo godinama,a i kad dođem na Istok sve je manje poznatih faca na tribini........smjena generacija ili smjena profila Hajdukova navijača.

Uglavnom,dok se prodavalo Pašu,Radoševića,Bradarića,Andrijaševića valjalo je imat podršku navijača,uskoro slijedi prodaja Balića,Vlašića,Caktaša a gospoda u odijelima znaju da bi pravi navijači tada već podigli glas,stoga je bolje stvoriti sukob zbog jebene banalne baklje i imati masu na svojoj strani nego li pustiti da se navijači pobune zbog prodaje igrača pa da masa bude na njihovoj strani.

prošle sezone prve tri domaće utakmice(inter,slaven,zadar) 12.000,9.000,10.000 gledatelja,ove sezone 10.000,8.500,8.300....čudno ne,manje navijača veća podrška upravi...baš kako im odgovara

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 01:16 AM   #9
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Ti si malo teži bolesnik...... Ne brini ti za torcu, znaju kako ce i sta ce radit!!!
Usput jucer videna strasna taktika i igra splita, a danas neznanje burica....
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 08:50 AM   #10
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
Ti si malo teži bolesnik...... Ne brini ti za torcu, znaju kako ce i sta ce radit!!!
Usput jucer videna strasna taktika i igra splita, a danas neznanje burica....

ne možemo razgovarati argumentirano pa ćemo se vrijeđati????

ja da ne brinem za torcu,a ti brineš za split....hvala na savjetu

Osijek lani nije ispao iz prve lige no zato će to uraditi ove godine,a mi smo ga eto pobijedili na Poljudu i što sad?....dan odmora igračima il povećat plaću upravi,jer tko zna kad ćemo opet ....tko malo gleda(traži) malo i vridi...za razliku od mnogih ovdje meni Hajduk puno vridi

Old 24-08-2015, 09:31 AM   #11
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Old 24-08-2015, 11:03 AM   #12
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
ne možemo razgovarati argumentirano pa ćemo se vrijeđati????

ja da ne brinem za torcu,a ti brineš za split....hvala na savjetu

Osijek lani nije ispao iz prve lige no zato će to uraditi ove godine,a mi smo ga eto pobijedili na Poljudu i što sad?....dan odmora igračima il povećat plaću upravi,jer tko zna kad ćemo opet ....tko malo gleda(traži) malo i vridi...za razliku od mnogih ovdje meni Hajduk puno vridi
hvalis vulica od pocetka prvenstva, ekipu koja protiv nas nije presla center , a u zadnja dva derbija sa dynamom i rijekom stvorila sansu......
non stop pises protiv burica i brbica.....
sad si se uhvatia torce, pa ima tamo ko odlucuje i ko zna kako ce rijesit situaciju a sigurno ce bit za dobro kluba.....

a di su tvoji argumetni, mitomanske price o propadanju kluba, losim igrama, financijskim gubitcima, tjeranju torce sa sjevera i sl.....
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 11:11 AM   #13
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

amo ljudi bar do cetvrtka u isto jidro zapuvat.

Previse je stoke u medijima i nogometnoj mafiji da bi se mi jos medjusobno podjebavali i brumavali. Naravno da treba bit kritican ali realno i kad je vrijeme za to.

Evo pogledajte kako drug Reja pise o dobrim kao stvarima i istovremeno diskretno nametne neke teze i zakljucke
http://sportske.jutarnji.hr/svijetli...ndat-/1404063/

MRŠ STOKO VIŠE!!!!!!

isto tako, nadam se da ce Torca bit pametna i dobro rasporedit jurisnike po tribinama u cetvrtak. Prvi (a moguce ce bit i agenata od hrv. nogometne mafije) koji zapali baklju ili digne neki Qrac treba mu kosti polomit na tribini.

A iza utakmice sve zapalit. Grad, županiju. Sve redom!
Old 24-08-2015, 11:19 AM   #14
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Dobili 3:0, bili dominantni, prestalo se plivat u obrani, nema kardinalnih grešaka, Lovre se odlijepio od crte, šteta što se dugo čekalo na drugi gol, Sušić se diže, Mijo je car, Vlašić je tenk, Ohandza je reprezentativac...... dobro, ovaj zadnji jučer nije igrao, ali nema veze. Isto ponovit u četvrtak.
Old 24-08-2015, 03:24 PM   #15
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
hvalis vulica od pocetka prvenstva, ekipu koja protiv nas nije presla center , a u zadnja dva derbija sa dynamom i rijekom stvorila sansu......
non stop pises protiv burica i brbica.....
sad si se uhvatia torce, pa ima tamo ko odlucuje i ko zna kako ce rijesit situaciju a sigurno ce bit za dobro kluba.....

a di su tvoji argumetni, mitomanske price o propadanju kluba, losim igrama, financijskim gubitcima, tjeranju torce sa sjevera i sl.....
ajde krenut ću od kraja....izgleda da malo sporije hvataš stvari
dakle nije mitomanija priča o financijskim gubicima kada su sva FINANCIJSKA OBRAČUNSKA RAZDOBLJA na čelu s ovom upravom završila u MINUSU....S GUBITKOM....MANJAK....kužiš,nema mitomanije,samo istina

nitko ne tjera torcu imaš pravo samo one huligane koji pale baklje,oni ionako nisu torca jel tako........i sama torca je tako rekla....beeeee

lođe igre su realnost ne mitomanija

nisam se ja uhvatio torce nego brbljo i LJPV,ovaj potonji je mogao biti toliko korektan i u svojoj kandidaturi za člana NO najaviti borbu protiv baklji na tribinama,čisto da njegov izbor i legitimitet bude veći

protiv gogija i brbića pišem,burić mi je još nedefiniran,al igra nije hajdučka,a lignjun gabrić mu neće pomoci u osvajanju moga krutog srdašca

hvalim Vulića i hvalit ću,zar se to ne smije ili to ne smije baš baš pravi današnji navijač Hajduka.......uskoro očekujem da baš baš pravi navijač Hajduka nosi i uniforme kao dječica u Sjevernoj Koreji

PS: protiv Rijeke je Split loše odigrao,a ono đubre Vulić kaže javno da je Rijeka bila bolja,da je ovo najlošija utakmica otkad je trener,uglavnom istinu,dok naš kaže poslije Slovana da smo nezasluženo i na nesreću primili gol???....al nebitno,problem je što lažeš da protiv dinama Split nije stvorio nijednu priliku

6 - Velika prilika za Split, stopostotna! Mršić je odličnom varkom prošao kroz sredinu terena, produžio na stranu za brzonogog Pešića koji iz prve ubacuje na drugu stativu za Obšivača na pet metara. Ovaj je pucao, ali Eduardo je dobro blokirao udarac. Lopta se odbila na 10 metara do Vidovića koji također pokušava iz prve, međutim Ademi je blokirao njegov udarac.

9 - Rrahmani je tukao glavom nakon udarca iz kuta, lopta je udarila u ruku nekoga u gužvi, splitovci su od Bebeka tražili najstoržu kaznu, međutim riječki sudac se nije oglasio

52 - Bagarić je sada mogao smanjiti vodstvo domaćih. Bila je to velika prilika za Split, odbijena lopta sa sredine terena se odbila do napadača Crvenih koji je izašao pred Eduarda, Bagarić je bio ometan od Sigalija, međutim uspio je uputiti udarac -ravno u vratara Dinama
62 - Pešić je sjajno prošao trojicu igrača Dinama, na koncu ga je srušio Goncalo 25 metara od svog gola i dobio žuti karton
64 - Mršić je izveo slobodnjak, tukao je prema vratima, ali nedovoljno snažno da ugrozi Eduarda
72 - Sjajan dijagonala Mršića za Woona, putovala je lopta preko 50 metara, došla do Koreanca koji je sam krenuo prema Eduardu, srušio je Sigali Woona kao posljednji igrač, ali Bebek je ostao nijem. Vrlo dvojbena situacija
79 - Slobodan udarac za Split na 22 metra, Mršić je pogodio živi zid

ne znam što dobijaš lažima i kako će pomoci u dokazivanju tvojih "istina",al nema potrebe za tim

Old 24-08-2015, 03:38 PM   #16
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

vidis vokri u tome je razlika nasjedas na teze druga Rejića i ostale stoke kako je Brbic (sad i NO) "zaratio sa Torcidom" i da ce biti izabran Brbic opet i tako to.
a istina je da je upravo predsjednik kluba i klub napravio ustupak navijacima u Cekoj a klub je izio govno zbog postupka odredjenih nasih pojedinaca dok vezano za izbore jos nije ni raspisan najtecaj za novu upravu.
Aj molim te sjasi do iza cetvrtka.

Satrat noge svakome koji zapali baklju u cetvrtak!

Ignorirajte agente i piskarala, odjebite nogometnu mafiju i stoku kojoj ne odgovara bolji Hajduk, zaboravite baklje i svi skupa sve pretpostavite višem cilju - jakog naseg Hajduka. Mozemo i izgubit ovu na terenu ali na tribinama i u borbi za klub ne smimo izgubit.
Brbic je prolazan kao i svi mi ali u cetvrtak klub moze napravit fini iskorak ka ozdravljenju...
Ko moze bit protiv toga?
Bit ce bili sta su bili
Old 24-08-2015, 03:45 PM   #17
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

aaaaaaaaaaaaaaaaaa
pa di ste ekipa?

100 godina se nisam regao tu, mislio sam da je umrlo ovo, al dok sam vidio barbu u vokrija zasvjetlilo je svjetlo na kraju tunela
Old 24-08-2015, 06:25 PM   #18
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
vidis vokri u tome je razlika nasjedas na teze druga Rejića i ostale stoke kako je Brbic (sad i NO) "zaratio sa Torcidom" i da ce biti izabran Brbic opet i tako to.
ja ne nasjedam nikome,izjave su prenesene,ako su netočne i lažne postoji obveza medija o objavi demantija,ukoliko Brbljo ne traži demantij očito stoji iza svojih riječi,a njegove riječi su otvoreni sukob s dijelom navijača,ostatak navijača će odlučiti podržava li brblju ili dio navijača kojeg je brbljo prozvao.

o izboru brblje ili novog predsjenika imam jasan stav,podržavam samo onog koji će mi kazati koji je sportski a koji financijski cilj za četverogodišnje razdoblje.

Jel puno tražit 3 trofeja o mogućih 8 u naredne 4 godine i barem 1 do 2 puta ulazak u skupine euro natjecanja,ukoliko se cilj ne ispuni otkaz automatski,bez premija i nagrada.

Jel previše tražit pozitivno poslovanje svake godine,ukoliko nema pozitivnog poslovanja otkaz automatski,bez premija i nagrada.

Jel previše tražiti čovjeka koji će za svoj rad biti plaćen po učinku,izdašno i bogato za sve postignuto iznad zadanih ciljeva,skromno i razumno,kao što i oni traže od igrača i navijača razumijevanje kada rezultata i napretka nema.

Ako će i brbljo pristati na te uvjete ima moju punu podršku,ali NEĆE jer on nije tu za dobro Hajduka,već za svoje osobno dobro.

Old 25-08-2015, 05:31 PM   #19
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Jel puno tražit 3 trofeja o mogućih 8 u naredne 4 godine i barem 1 do 2 puta ulazak u skupine euro natjecanja,ukoliko se cilj ne ispuni otkaz automatski,bez premija i nagrada.
U ovom odnosu snaga u HNS, sudačkoj komisiji i utjecaju na druge klubove apsoluno je teško tražit 3 trofeja. Ulazak u euro natjecanja je isto jebena srića sa ždrijebom koju nemože niko garantirat. Minimum je proć kola u kojima smo nositelji, tamo di smo nenositelji nije ti svejedno jeli igraš protiv Libereca i Dile gori ili Intera i Dnipra. To je ka da ja tebe trazim da pobjedis u utrci na 100m neovisno da li trčiš kontra mene ili kontra Bolta.
Quote:
Jel previše tražit pozitivno poslovanje svake godine,ukoliko nema pozitivnog poslovanja otkaz automatski,bez premija i nagrada.
Pozitivno poslovanje je minimum koji mora napravit ali samo ako krećeš od pozitivne nule.

Quote:
Jel previše tražiti čovjeka koji će za svoj rad biti plaćen po učinku,izdašno i bogato za sve postignuto iznad zadanih ciljeva,skromno i razumno,kao što i oni traže od igrača i navijača razumijevanje kada rezultata i napretka nema.
Nemamo mi para da bi zapošljavali stručnjake po učinku jer bi ti razjebali i ovo malo šta imamo. Misto predsjednika Hajduka ili bilokojeg drugog d.d. nije radno misto di se dolazi sa biroa pa da mu možeš dat minimalnu plaću i 2 kn po kilometru pa šta napravi. To je radno misto koje na tržištu rada vridi koliko vridi. Meni je Brbićeva plaća najmanji problem u svemu. Evo, recimo da uđemo u EL, napravimo neke novce tu od karata i nagrada, prodamo na zimu 2-3 igrača (a najbolje smo prodavali posli EL) + još od Kalinića, Perišića... i dođemo u 3 godine na nulu sa 120M kn minusa. I sve to popračeno sa povećanjem broja pretplatnika, članova i s ekipom koja je već posložena i uigrana za 2016 sa poptencijalom od još 2-3 više milijunska transfera i statusom nositelja u 4, pretkolu dogodine.
Koliku bi tada Brbić zaslužija plaću?
Old 26-08-2015, 08:37 AM   #20
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Pazi ovo :

trofeji u u natjecanju di je glavni hns?!?!?!

Jel mi živimo u istoj državi? jel ja svaki vikend gledan isti balun ka i ljudi oko mene ili san ja lud?

Jesan li ja lud ili su ljudi zločesti? Ili pak glupi?

Dok je ovakva situacija u našem balunu mene osobno boli neka stvar za prvenstvom i bilo kojom titulom.
Nek na početku sezone kažu jasno i glasno : "mi ovo neregularno prvenstvo igramo samo da bi bili među 3-4 da osiguramo europu,jer je to jedino natjecanje di HNK Hajduk može igrat pošteno"
Na svom stadionu bi potica masovnu mržnju prema svim podaničkim klubovima,a vani bi se ruga s njima,kasnia na utakmice, platia negom iz b ekipe da polomi noge leki, i još 2-3 iz dajnama i tako...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules