[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-10-2011, 09:42 AM   #1
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road
Default Hrvatska-Turkey, 11./15.11.2011.

Poznati su ternimi, a sada i poprišta odigravana povijesnih utakmica s Turcima za plasman na Eurospko prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj iduće godine.

Očekivano, Hrvatska će 15. studenog biti domaćin u Zagrebu, dok će se 11. studenog prva utakmica igrati u Istanbulu na Türk Telekom Areni, stadionu Galatasaraya.

- Da, imali smo sastanak Izvršnog odbora i odlučeno je da se igra u Zagrebu - kazao nam je glavni tajnik HNS-a Zorislav Srebrić.

U kominacijama za domaćinstvo pojavio se i Split, makar se nitko nije trudio baš glasno i javno iz Hajduka ili iz splitskog Poglavarstva iskazati želju da se pod Marjanom ugosti taj veliki reprezentativni dvoboj.

Nekako utiho, bez velike borbe, metropoli je prepuštena još jedna povijesna utakmica, Mamićev obnovljeni Maksimir ionako bi bio veliki favorit.

I dok će kroz porozne maksimirske tribine huk hrvatskih navijača propuštati decibele u maksimirsku šumu, u Istanbulu nas čeka dijametralno suprotna situacija. Türk Telekom Arena spektakularno je zdanje koje prima 52.625 gledatelja, a u ožujku se ove godine glas s tog stadiona pronio diljem svijeta.

Naime, u utakmici Galatasaraya i Fenerbahčea gosti su slavili 2:1, no navijači Galatasaraya postavili su svjetski rekord u glasnoći, njihov se huk razmilio tribinama, a izmjereno je čak 131,76 decibela!

Ta je brojka sada sastavni dio Guinnessove knjige rekorda i jasan je pokazatelj i našim nogometašima kakva ih atmosera čeka 11. studenog.

No, ni naši se navijači ne bi trebali predati bez borbe. Gostima po pravilu ide pet posto ulaznica, dakle bit će čak 2.500 ulaznica za hrvatske navijače koji budu željeli uživo svjedočiti velikom nogometnom obračunu i pokušaju da Turcima uzvratimo za poraz u četvrtfinalu Eura u Beču 2008. godine.

- Ulaznice će krenuti u prodaju vrlo brzo. Imat ćemo sastanak s Turcima u ponedjeljak, pa ćemo vidjeti. Možda ćemo raditi na principu reciprociteta. Sigurno će biti princip ‘vouchera’, u Hrvatskoj će navijači dobiti turistički ‘voucher’, papirnato pravo, a kada dođu u Istanbul morat će na određenim mjestima preuzeti stvarnu ulaznicu - kazao nam je Srebrić.

Što znači reciprocitet? Očekujete li i više od 2.500 naših navijača?

- Iskreno, teško je očekivati preko 2.500 ljudi - kazao je Srebrić.

PERO SMOLČIĆ
Old 23-10-2011, 02:05 PM   #2
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road
Default kakva šteta

Strah od kazne: Sammir sigurno neće biti pozvan za Tursku!

Dinamov Brazilac Sammir sasvim sigurno neće biti pozvan u hrvatsku reprezentaciju za kvalifikacijski ogled za odlazak na Euro 2012. protiv Turske. Naime, Fifa je svu odgovornost prebacila na HNS koji mora odlučiti ima li Sammir pravo zaigrati za 'kockaste', piše Tportal.
optimist is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2011, 02:44 PM   #3
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

vidim da je pletikosa ranije izašao iz igre, jel ima itko nekakve informacije o tome. ukoliko se radi o ozljedi spremite se za kampanju u idućih tjedan-dva od strane zdravka narkomana o tome da bi kelava trebao biti prvi golman
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2011, 03:33 PM   #4
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
vidim da je pletikosa ranije izašao iz igre, jel ima itko nekakve informacije o tome. ukoliko se radi o ozljedi spremite se za kampanju u idućih tjedan-dva od strane zdravka narkomana o tome da bi kelava trebao biti prvi golman
subašić je drugi golman
Old 23-10-2011, 03:57 PM   #5
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by optimist View Post
Strah od kazne: Sammir sigurno neće biti pozvan za Tursku!

Dinamov Brazilac Sammir sasvim sigurno neće biti pozvan u hrvatsku reprezentaciju za kvalifikacijski ogled za odlazak na Euro 2012. protiv Turske. Naime, Fifa je svu odgovornost prebacila na HNS koji mora odlučiti ima li Sammir pravo zaigrati za 'kockaste', piše Tportal.
A u pičku materinu! Šta ćemo sad???
odma zvat Krstanovića,u formi je.
Old 23-10-2011, 10:54 PM   #6
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

http://www.index.hr/sport/clanak/tur...e-/578868.aspx

Sammir je očigledno jednom nogom izvan Dinama, a pozivanje Dinamovog "mesije" u reprezentaciju, unatoč blijedim partijama u Ligi prvaka te HNL-u, izgleda kao da mu Netko "pumpa" transfernu cijenu. Ili?

jeli moguće da su u indexu prokužili o čemu se radi???
Old 23-10-2011, 11:01 PM   #7
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

Stipe Pletikosa ozlijedio koljeno

Hrvatski reprezentativac i vratar Rostova, Stipe Pletikosa, ozlijedio se u prvenstvenoj utakmici te je morao napustiti igru u 24. minuti...

U 28. kolu ruskog nogometnog prvenstva snage su odmjerili Zenit i Rostov našeg Stipe Pletikose. Međutim, naš vratar neće tu utakmicu pamtiti po dobrome.

Naime, hrvatski reprezentativac ozlijedio se u 24. minuti susreta te nije mogao nastaviti igru, a umjesto njega na gol Rostova stao je pričuvni vratar A. Kochenkov.

Pletikosa je ozlijedio koljeno, a za sada još nije poznato o kakvoj se ozlijedi radi i koliko će reprezentativni vratar izbivati s nogometnih terena. Hrvatsku 11. i 15. studenog očekuju dvije važne utakmice protiv Turske za odlazak na Europsko prvenstvo.

Inače, Zenit je pobijedio Rostov rezultatom 3:1, a Pletikosin klub trenutno drži deseto mjesto u ruskom nogometnom prvenstvu.
Old 23-10-2011, 11:05 PM   #8
svabo87
Slavonijo, tko te nije volio

svabo87's Avatar

svabo87 is on a distinguished road

moj osobni tip :

prva utakmica: Turska-Hrvatska 1:0 ( Turci ce negdje oko 70 Minute zabit)
uzvrat: Hrvatska-Turska 1:1 ( Turska ce rano povest, a Hrvatska ce jos u prvom poluvremenu izjednacit ali u drugom poluvremenu nece uspjet zabit potrebni drugi i treci pogodak tako da Turska ide na EP)
svabo87 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011, 01:56 AM   #9
Schawins
Member

Schawins's Avatar

Schawins is on a distinguished road

Turska-Hrvatska 1-1
Hrvatska-Turska 2-1
Old 24-10-2011, 07:32 PM   #10
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

http://www.index.hr/sport/clanak/kel...om/579059.aspx
Old 24-10-2011, 07:36 PM   #11
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

hahahahaha
počelo je, počelo.....
Old 25-10-2011, 12:56 AM   #12
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

nisam pichka da navijam za neku drugu državu ili želim svojoj zlo..... - zato ignoriram tu kvalifikacijsku utakmicu i vjerovatno ću tu i onu drugu večer lagano na lignje totalno neupućen što se događa na zelenim terenima u istanbulu i pored maksimirske šume...
ako naši uđu, ajd neka im, ništa mi to neće uljepšat dan, kao ni poraz šta me neće nešto puno bacit u tugu,,,,
monkul is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 09:21 AM   #13
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Prokleti placenicki novinari. FUJ
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 10:26 AM   #14
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
nisam pichka da navijam za neku drugu državu ili želim svojoj zlo..... - zato ignoriram tu kvalifikacijsku utakmicu i vjerovatno ću tu i onu drugu večer lagano na lignje totalno neupućen što se događa na zelenim terenima u istanbulu i pored maksimirske šume...
ako naši uđu, ajd neka im, ništa mi to neće uljepšat dan, kao ni poraz šta me neće nešto puno bacit u tugu,,,,
monkule, mislim da se većina nas ovako osjeća.
Samo što ja neću na lignje
Old 25-10-2011, 03:52 PM   #15
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

vec sam ovo spominja ... evo i potvrde dobrih vijesti

Sahin se vratio treninzima u Realu i trebao bi biti spreman za utakmicu s Hrvatskom

Turski reprezentativac Nuri Sahin trenirao je u utorak s prvom momčadi Real Madrida, prvi put nakon ozljede desnog koljena koju je zadobio tijekom ljetnih priprema. Sahinov je povratak treninzima dobra vijest uoči dviju utakmica protiv Hrvatske u dodatnim kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2012.
Old 25-10-2011, 04:42 PM   #16
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Za Ivana Kelavu i ekipu iz Ludnice

http://www.youtube.com/watch?v=GIxuX...yer_embedded#!
Old 25-10-2011, 06:09 PM   #17
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post

Sahin se vratio treninzima u Realu i trebao bi biti spreman za utakmicu s Hrvatskom

Turski reprezentativac Nuri Sahin trenirao je u utorak s prvom momčadi Real Madrida, prvi put nakon ozljede desnog koljena koju je zadobio tijekom ljetnih priprema. Sahinov je povratak treninzima dobra vijest uoči dviju utakmica protiv Hrvatske u dodatnim kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2012.
Sta jetu dobro??
Old 25-10-2011, 06:31 PM   #18
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post

Znači 3 mjeseca je bio aut?
Nema teorije da takvoga igrača stavi,a ako ga i stavi,taj je jako daleko od bilo kakve forme.
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011, 12:15 AM   #19
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
nisam pichka da budem indiferentan..... - zato gledam tu kvalifikacijsku utakmicu na TV-u i vjerovatno ću tu i onu drugu.I tako,totalno upućen što se događa na zelenim terenima u istanbulu i pored maksimirske šume....
ako naši uđu, ajd neka im,a ako izgube,bit će mi po prvi put drago,jer san napokon uspia prelomit,i navijat protiv svojih,jer shvaćan da je zanimljiv momenat,ako se ne plasiramo (drugi put zaredom) moglo bi se jako strest,a sa potreson,možda dođu i promjene,,,,
Fixed 4 the truth.
Old 26-10-2011, 01:32 PM   #20
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Ni ja ne volim makrovica,mamica,srebrica i ostalu bandu iz hns-a,gadi mi se cijela ta organizacija,gadi mi s zapostavljane Splita i ostalih Hr gradova kad je reprezentacija u pitanju,ali jos mi se vise gade izjave tip: navijt cu za tursku. Iz svih navedenih razloga i jos puno vise toga jasn lo mi je da netko nece gledat tu utakmicu sa nekim zanimanjem,i ja sam medju takvima,ali brate mil da netko moze javno podrzat jeben le balije nikako mi nije jasno. Neznam mene bi bilo sram...
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules