[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-07-2005, 03:28 AM   #1
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road
Default Igor Štimac Veličanstveni

Gledajući iz drugog kuta neke stvari zaključio sam da je igor štimac u biti čudotvorac!

1.Osvojio je 2 prvenstva za redom što će se ko zna kada opet dogoditi , ako se uopće ikada dogodi!

2.Hajduk je u te 2 sezone imao vjerovatno najlošije igrače od 1911. godne tj. od svoga nastanka i štimac je s takvim katastrofalim igračima 2 puta za redom osvojio prvenstvo!

3. Igor štimac je u hajduk doveo niku kranjčara ,a da vam je netko prije 2 godine rekao da će niko igrati u hajduku , šta bi vi odgovorli!

4. Igor štimac je doveo ćiru u hajduk , i sad se vračamo na početak jer ĆIRO JE HAJDUKU OSVOJIO 2 NASLOVA PRIJE NEGO LI JE POSTAO TRENER , jer da nije bilo ćire ne bi bilo ova 2 naslova !!!!!!!!!!!!!!!!! u ligi za prvaka 2 pobjede protiv varteksa( Ćiro hvala) i jedna protiv intera(štimac fala od srca)

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"

Last edited by baRBa; 27-09-2012 at 03:19 PM.
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 08:03 AM   #2
jež
puka na živce

jež's Avatar

jež is on a distinguished road

za mene će štimac postat čudotvorac ako uspije uvesti Hajduka u ligu prvaka, jer će se tek onda moći pokazati sve sposobnosti/slabosti, jer naša liga je odavno izgubila svaki natjecateljski dignitet, iako je prošla sezona pokazala nekakva poboljšanja
LOPOVSKA GA JE UPRAVA POKRALA
jež is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 08:46 AM   #3
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Definitivno je Štimac bio kljucna karika u osvajanju prvenstava, ali ne onako kako insinuira ADEMA. Ispada da je prvenstvo donio Ciro i "Stimac mafijozo". Ta prica drzi vodu kad o tome govore navijaci kluba koji je tako osvajao prvenstva u devedesetima jer im je to jedini alibi za povjesni neuspjeh "najveceg katolickog kluba". Valjda se nesto u zivotu vraca, pa su tu di jesu. Zato treba razumit i ne nasjedat na silne pokusaje poistovjecivanja Igora s nekim tipovima (tipom) koji su doveli HR nogomet ovdje di je jer su mogli i kupili su sve sta je stajalo na dvi noge. Ali to je juha bez soli. Slicna im je prica i s Cibonom...
Kako je ovde ipak tema Stimac dopustite da proHerem koju prije godisnjeg Cinjenica je da su stigle dvi titule u Split dok je Stimac bio tu. Ali ne samo zbog Stimca ikao je najprije on stavio glavu na panj pa je cak i sio na klupu! (E tad sam skoro ispalio dok nisam razmislio da preuzima potpunu odgovornost)
Mozemo se zahvalit Upravi ma sta mi mislili o tome. Cinjenica je da sponzori dolaze. Cinjenica je da smo doveli i Baku, pa i Ciru. Cinjenica je da je stiga Leko i Kranjcar. Cinjenica je da Hajduk konstantno nema love i da GRAD SPLIT (barem bivsa vlast) nije maka organom za najveci splitski brand. E kad se uz sve to uzmu dvi titule e to je nesto!

DANAS:
Imamo mladu momcad od koje je vecina hajducka skola. Imamo trenera koji im je nametnio rezim i doveo red u svlacionicu. Imamo vrhunskog kondicionog trenera koji ih je pripremio. Opet nemamo love pa nam odlaze svi sa inozemnim ponudama ali to je nasa realnost i naucili smo. Gradska vlast (u kojoj je i Dino Radja) ce valjda nesto napravit za Hajduka. Imali smo srice na zdrijebu 2 kola LP pa bi mogli proc dalje. A kad/AKO prodjemo onda cemo mislim bit na konju...
Moga bi se Hajduk i pojacat, valjda ce ostat Blatnjak...

Uostalom, dopsadilo mi da stalno osvajamo titule
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 10:01 AM   #4
nedefiniran
young force

nedefiniran's Avatar

nedefiniran is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ADEMA
Gledajući iz drugog kuta neke stvari zaključio sam da je igor štimac u biti čudotvorac!

1.Osvojio je 2 prvenstva za redom što će se ko zna kada opet dogoditi , ako se uopće ikada dogodi!

2.Hajduk je u te 2 sezone imao vjerovatno najlošije igrače od 1911. godne tj. od svoga nastanka i štimac je s takvim katastrofalim igračima 2 puta za redom osvojio prvenstvo!

3. Igor štimac je u hajduk doveo niku kranjčara ,a da vam je netko prije 2 godine rekao da će niko igrati u hajduku , šta bi vi odgovorli!

4. Igor štimac je doveo ćiru u hajduk , i sad se vračamo na početak jer ĆIRO JE HAJDUKU OSVOJIO 2 NASLOVA PRIJE NEGO LI JE POSTAO TRENER , jer da nije bilo ćire ne bi bilo ova 2 naslova !!!!!!!!!!!!!!!!! u ligi za prvaka 2 pobjede protiv varteksa( Ćiro hvala) i jedna protiv intera(štimac fala od srca)
Glupane retardirani kakav ti je to potpis?????????????
Old 14-07-2005, 10:26 AM   #5
Ricinho
Senior Member

Ricinho's Avatar

Ricinho is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ADEMA

OSVOJIT ĆEMO PRVENSTVO I OVE GODINE

SLAŽEM SE

JA BI MU ODGOVORIJA JESI LI TI POP*****A

DOBILI BI MI VARTEXA I BEZ ĆIRE
Ricinho is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 11:07 AM   #6
torca bandira
Member

torca bandira's Avatar

torca bandira is on a distinguished road

sinko moj stvarno tebe starci nisu definirali ti: nedefinirani
pa šta moraš svakog napadat ja nemogu razumin zašto nemoš normalno komentirat....
torca bandira is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 12:04 PM   #7
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa
DANAS:
Imamo mladu momcad od koje je vecina hajducka skola. Imamo trenera koji im je nametnio rezim i doveo red u svlacionicu. Imamo vrhunskog kondicionog trenera koji ih je pripremio. Opet nemamo love pa nam odlaze svi sa inozemnim ponudama ali to je nasa realnost i naucili smo. Gradska vlast (u kojoj je i Dino Radja) ce valjda nesto napravit za Hajduka. Imali smo srice na zdrijebu 2 kola LP pa bi mogli proc dalje. A kad/AKO prodjemo onda cemo mislim bit na konju...
Moga bi se Hajduk i pojacat, valjda ce ostat Blatnjak...
Uostalom, dopsadilo mi da stalno osvajamo titule
Momčad od Hajdukovih juniora i Hajdukovaca podržavam,a ne neke Bosance i Urugvajce koji ne mogu u prvih 11. Moja bi želja bila da momčad bude stvorena baš od naših juniora ili Hajdukovaca i pojačanja kao Kranjčar i kao što su bila Bubalo, Vejić, I.Bošnjak,........, a ne Lavriča, Božaca, Mrzlečkih....

Što se tiče trenera, velika je promjena što smo doveli nekog neHajdukovca iako se ovaj trudi kao da je upravo najveći Hajdukovac.

Ali za ostalo, upravi skidam kapu na pronalasku sponzora i tome što cijela Hrvatska priča o Hajduku zbog Nike i Ćire, što prodaja dresova ide kao luda. Ali kao struka su već drugu godinu zaredom zakazali ili ne znaju ili neće prepoznati škart igrače.

To što se tiče Splita i gradske vlasti, svi znamo da je HR previše centralizirana, ali i da je 50% svega ipak u Zagrebu. Stoga se zna tko je bogatiji, a tko ne. Samo me razočarava činjenica da jedan NK Zadar(drugi klub u gradu iza KK Zadra) dobiva više love nego Hajduk od matičnog grada. Možda Split ima kronični nedostatak novca, no to je politika i ne želim ulaziti u nju.

A Hajduku za lijepu budućnost treba samo malo sreće, jer bi eventualni ulazak u LP izbrisao sve dugove i otvorio vrata svijetlijoj budućnosti u kojoj ne bi strahovali barem od licenciranja za iduću sezonu.
Old 14-07-2005, 12:13 PM   #8
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by vieri
Ali kao struka su već drugu godinu zaredom zakazali ili ne znaju ili neće prepoznati škart igrače.
Nema se para vieri. I to je to.
Tribali bi se svi sitit kako je bilo lani i zasto nam nisu dosli vec najavljeni Pranjic, Ljubojevic, Karic...

Nema se love i ne dovode se pojacanja nego igraci koji su bez odstete i koji nemaju di drugo igrat. Nasi momci (lani pola ekipe) su iz istog razloga u Ugovorima imali klauzule da mogu otic ako dobiju konkurentnu ponudu; opet radi love koje se nema...

Zato je Vejić car jer je lani osta i odigra do kraja pa neka ide ako moze. Vratit ce se on u Split, kad tad...
Old 14-07-2005, 12:15 PM   #9
WhiteInferno
đoni stulić

WhiteInferno's Avatar

WhiteInferno is on a distinguished road

bolje da ne u uđemo u LP...jer mislim da bi sa ovakvom ekipom završili na gol razlici recimo 3:15
Old 14-07-2005, 12:16 PM   #10
WhiteInferno
đoni stulić

WhiteInferno's Avatar

WhiteInferno is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by nedefiniran
da te pitam-jesi ti završio bar osnovnu školu?
samo znaš vrijeđati druge,nedaj bože da nešto argumentiraš...
Old 14-07-2005, 12:23 PM   #11
Spider
Senior Member

Spider's Avatar

Spider is on a distinguished road

Vidin da su i drugi uočili ono ča ja govorin od samoga početka, Igore kapa do poda...
Old 14-07-2005, 12:24 PM   #12
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Nema se para vieri. I to je to.
Tribali bi se svi sitit kako je bilo lani i zasto nam nisu dosli vec najavljeni Pranjic, Ljubojevic, Karic...

Nema se love i ne dovode se pojacanja nego igraci koji su bez odstete i koji nemaju di drugo igrat. Nasi momci (lani pola ekipe) su iz istog razloga u Ugovorima imali klauzule da mogu otic ako dobiju konkurentnu ponudu; opet radi love koje se nema...

Zato je Vejić car jer je lani osta i odigra do kraja pa neka ide ako moze. Vratit ce se on u Split, kad tad...
Je** se meni za ekipu "Dinamova atomska pojačanja" i pokazala su se kao ekipa sposobna za osvojit tek 7. mjesto. Eto kakve smo mi igrače htjeli dovesti. Mi nemamo sposobnog čovjeka da on vidi da li igrač ima ili nema potencijala. Pogledaj samo koga smo mi dovodili bezveze od Lavriča, Filekovića, P.Šimića, Roglića, Biščevića,Thomson,Suša,.......

sve neka "imena" od kojih kada igraju baš boli glava. Što tu svu lovu nisu sačuvali, pa svaki ne junior, nego kadet bi bolje odigrao nego oni.

Nema se para ti kažeš, ja kažem u krive se stvari ta lova ulaže. Gdje su ljudi koji su npr. prepoznali Šerića, Sedloskog, I.Bošnjaka, Đuzelova, Skoku...... Da se razumijemo N.Kranjčar nije pogodak već skupo plaćeni transfer kao i Bubalo i Musa.

Oni njih dovedu za badava a prodaju extra skupo. Ovi današnji jesu magnet za privuć sponzore, ali......nisu sposobni za nešto drugo.
Old 14-07-2005, 12:28 PM   #13
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

Quote:
Ne,hvala..
hs1911 is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 12:38 PM   #14
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Mozemo mi sad pricat o strucnosti po dobrim i losim potezima ali trebamo biti realni. Hajduk danas nije Hajduk iz '94 ne samo zbog nestrucnosti ljudi u Hajduku nego iz vise razloga. Osim toga danas moramo proc 17 kola za doc u Ligu prvaka, a prije je bilo puno lakse pa se moglo i izabirat igrace.

Ukratko, nadam se da je ovaj put s hajdukovim juniorima dobar put i da ce nas konacno "posrat" rezultat u eurokupovima. Bez toga mi mozemo blejat jos tri dana ali ako se nema love nema se ni igraca, a ni rezultata.

P.S. Po Hajdukovoj struci od prije ni Prso ni Boban nisu imali potencijal
Old 14-07-2005, 12:44 PM   #15
Kacunar
kežval

Kacunar's Avatar

Kacunar is an unknown quantity at this point

Ajgore,Ajgore...
Old 14-07-2005, 02:02 PM   #16
adisandoša
young force

adisandoša will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Spider
Vidin da su i drugi uočili ono ča ja govorin od samoga početka, Igore kapa do poda...
adisandoša is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 02:40 PM   #17
Pa e
young force

Pa e is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by nedefiniran
Prvo da se nadovežen na temu jer ovo je vrlo ironično napisano premda ovde svima triba dosta da to svate a posebno ovom spideru pa umisto kape bi tebi mogla bit glava do poda.

Pa da odgovorin i nedefiniranom potpis je isto ironično napisan jer je večina(a zašto je napisan na ovom forumu zaključi sam koja večina) krivo pivala tu pismu.
Pa e is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 02:51 PM   #18
lazial
young force

lazial is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by torca bandira
sinko moj stvarno tebe starci nisu definirali ti: nedefinirani
pa šta moraš svakog napadat ja nemogu razumin zašto nemoš normalno komentirat....
Šta se ti debilu javljaš niža raso koja stavljaš čamugu na avatar jeba te on sprida a štimac ozada gubo
Old 14-07-2005, 03:07 PM   #19
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Pa e
Prvo da se nadovežen na temu jer ovo je vrlo ironično napisano premda ovde svima triba dosta da to svate a posebno ovom spideru pa umisto kape bi tebi mogla bit glava do poda.

Pa da odgovorin i nedefiniranom potpis je isto ironično napisan jer je večina(a zašto je napisan na ovom forumu zaključi sam koja večina) krivo pivala tu pismu.
Uništio si mi zabavu , ali ionako idem na more sutra pa ko ga jebe !

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2005, 06:05 PM   #20
Torca Manus
Lav Trocki

Torca Manus's Avatar

Torca Manus will become famous soon enough

pvaj forum ima tri vrste reg. korisnika

1. debili
2. totalni debili
3. i "debili" koji su ode jos uvik i pokusavaju debilima 1 i 2 objasnit neke stvari...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules