[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-11-2011, 03:47 PM   #13021
JOE COLE
Member

JOE COLE is on a distinguished road

je mi morete dat bbroj od tega bergera da ga i jo piton cagod...opce je poznato a i vidi se po zdrijebu da je tin barba berger dobar sa foranima pa in je on slucajno odredi da svi igrodu zodnje kolo...jedino tin barba berger ni nikako mogo gubu stavit da igro parvo i drugo kolo jer su bili nositelji...a vidin da i ta disciplinska komisija dobro lavuro svoj posol po bergeru pa grgota barbica kazni dozivotno a lukasa schobera jednon utakmicon kazne za nista dok se galapagosima za ono njihovo igronje od pri godisce dvo kad nisu itili dat gol da ne finidu u grupi sa gubon ni nista napravilo...mislim da je tu bio veliki propust organizatora ca ni to godisce do galapagosima nagradu za fer plej iako se barba berger zalogo za to...mi ne zelimo da se vi izvukijete na tradiciju,MI ZELIMO KONKRETNE POTEZE kojih zodnjih par godisc ni...svima svaka cast ali da ni ekipih ne bi bilo ni turnira,a ovo godisce imote 12 ekipih s tin da su 4 iz ovega dila otoka a vi se tako odnosite prema njima... BI BI VAN PROVI TURNIR DA VAN JE 8 EKIPIH NA NJEMU!!! fer i korektan pristup vridi vece i od tradicije i od svega...lijep vam i ugodan
JOE COLE is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 04:18 PM   #13022
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Razočaran jasnom i očiglednom pogreškom suca prilikom dodjeljivanja direktnog crvenog kartona igraču MNK Vrisnik Konoba Humac, Lukasu Schoberu, a još više odlukom disciplinskog tijela koje je donijelo odluku o zabrani igranja 1 uutakmice gore spomenutom, a nije uzelo u obzir detalj da se je ondje radilo o školskom primjeru dodijeljivanja javne opomene (žuti karton), odlučio sam se javiti. Na neke stvari treba skrenuti pozornost da se više ovakvo što ne bi događalo. I prošle sezone ukazao sam na veliku pogrešku sudaca na uštrb ekipe MNK Vrisnik Konoba Humac kada je isključen voditelj ekipe DVD Hvar, a ekipa DVD Hvar NIJE u nastavku utakmice igrala sa igračem manje 2 minute, a to se jasno kosi sa jednim od članaka pravilnika koji su ekipe bile dobile na ždrijebu. Nismo se žalili jer je odlučeno da onaj koji je pobijedio na igralištu zaslužuje pobjedu, ali smo na to pokušali upozoriti. Ove godine također nismo uložili prigovor, nadajući se da će prevladati razum, ali, eto na žalost, nije jer ako je sudac onako eklatantno pogriješio isključujući igrača koji je nakon toga bez prigovora i pogovora napustio igralište, disciplinsko tijelo je BILO DUŽNO ukinuti crveni karton i dopustiti isključenom igraču nastup u sljedećoj utakmici.
Ajmo dalje za budućnost kada se već svi pozivaju na Bergerove tablice. Prilikom dodijeljivanja startnih brojeva ni pod kojim uvjetom nema privilegiranih ekipa već se sve odlučuje voljom ždrijeba. Naime, govorim o tome da Organizator ima pravo odrediti nositelje, ali ni u kojem sklučaju dodijelti im startni broj 1 jer uz to što su nositelji oni su privilegirani odmah u startu jer su slobodni u prvom kolu. Znači imaju dvostruku zaštitu.
Moj prijedlog za dogodine je, ako će i dalje biti nositelja, da i nositelji izvlače svoj startni broj.
S druge strane normalno je i logično i jedino ispravno da Organizator određuje dan i termine u kojima se turnir igra i to svako kolo pojedinačno i tu jedino možete Istoga zamoliti da vam izađe u susret prilikom određivanja gore navedene satnice i termina, ali konačnu odluku donosi Organizator.
Pozdrav, Josip
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 05:24 PM   #13023
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Glavno da ste uložili prigovor na utakmicu Južnjak-Vrisnik......
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 07:30 PM   #13024
Ole Gunnar Solskjaer
Member

Ole Gunnar Solskjaer's Avatar

Ole Gunnar Solskjaer is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ruppa View Post
[

Sad jedon primjer kako bi to tribalo bit; parvo kolo protiv Ruzine.

Nikidon dohodi poruka od povjerenika lige da igramo sa svirčen u subotu. Već pri smo znali da moli balun igramo u subotu, stoga zovemo povjerenika (slučajno smo zvoli njega pri nego Forske organizatore, nojveće zbog tega ča smo sa njim veće u kontaktu), i on u 20 minutih vrimena organizira da igramo veli balun u nediju.

E baš super ca si ovo stavi, uh uljepšao si mi dan,
znači u 20 min sve rješeno...bravo, kad mi zovemo za odgodu jer pazi sad ne igra nam 9 igrača iz prve momčadi, nema ih, zovemo povjerenika, pa onda on veli da treba zvat ekipu protiv koje igramo, pa ovi neznaju ili nebi ili bi ali,pa opet povjerenika, pa on da ne može, pa onda mi tražimo drugo rješenjeprošlo je već 2 h pa ponovo nazovemo sa drugom solucijom, pa on pita ekipu protiv koje igramo pa ne može opet ni ta solucija onda gre sveopća svađa igrat ne igrat, prošao je cili dan u međuvremenu dobijemo nimalo diplomatski odgovor, koji se kasnije negira od strane povjerenika, da ćemo izgubit 3:0, pa mi kažemo ok neka bude tako sad je već drugi dan razgovorapa se na kraju odluči igrati u tome zadanom terminu, znači nismo ništa postigliradi se već o trećemu danu onda se mi žalimo na njega, a on se žali na nas i završi na način da je vuk sit, a ovce na broju.
I uvik tako, to traje i traje i traje...a vi sve za 20 min
jo mislin da je sve u dogovoru 2 ekipe. ako vaš protivnik ni ti odgodit utakmicu na vašu molbu, onda normalno da nema odgode bez obzira ća van je falilo 9 igročih. a to jel iz parve ili iz druge momčadi uopće ni bitno. ako vas ima 11 za igrat(makor i nojlošiji igroći) onda je po meni SRAMOTNO iskat odgodu utakmice. a to je i podcijenjivanje vlastitih igročih koji su mogli nastupit. i mi smo puno putih igrali sa 11 ili 12 igročih u zapisniku ali nismo radi tega iskali odgodu.
Old 30-11-2011, 07:43 PM   #13025
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by VALDERRMA View Post
jo mislin da je sve u dogovoru 2 ekipe. ako vaš protivnik ni ti odgodit utakmicu na vašu molbu, onda normalno da nema odgode bez obzira ća van je falilo 9 igročih. a to jel iz parve ili iz druge momčadi uopće ni bitno. ako vas ima 11 za igrat(makor i nojlošiji igroći) onda je po meni SRAMOTNO iskat odgodu utakmice. a to je i podcijenjivanje vlastitih igročih koji su mogli nastupit. i mi smo puno putih igrali sa 11 ili 12 igročih u zapisniku ali nismo radi tega iskali odgodu.
Sa ovin se u potpunosti složen,ako se more iskupit 11 registrironih igračih,sramota je protiv bilo koga iskat odgodu.Protiv Sloge je za Južnjaka nastupi Biskup sa 40 godišć,protiv Varbanja smo pri dvo godišća igrali cilu utakmicu sa devet igračih,pa nismo iskali odgodu i ostalo je 2:2.
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:01 PM   #13026
Raul9
Member

Raul9 is on a distinguished road

živio barba berger
Raul9 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:03 PM   #13027
Čovjek Nevjerovalno
hrvatina

Čovjek Nevjerovalno is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
bilo ti je boje,boje bronit u subotu na moli balun nego ode pisat!!!!
bilo bi boje da si ti broni na moli balun nego onin kreton
Čovjek Nevjerovalno is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:30 PM   #13028
Ole Gunnar Solskjaer
Member

Ole Gunnar Solskjaer's Avatar

Ole Gunnar Solskjaer is on a distinguished road

a u vezi malonogometnog turnira u Foru:

par godišć san igro i prati turnir i mogu reć da je upitna regularnost turnira. parvo, ća se tiće rasporeda i satnica utakmica mislin da se pogodoje forskim ekipima (jbg ipak se igra u Foru). Suci su posebna priča. Dobro se spominjen kad su moga suigroća Grgota kaznili doživotnom zabranom. Mladić je po mokremu terenu sklizo isprid suca i slučajno ga pokupi, a ovin mu je do carvenega, SMIŠNO. Zodnjih godišć su se somo ekipe iz ovega dila otoka žalile na suđenje i tretman od strane sudaca a posljedica tega je sve više odustajanja od nastupa na turniru. Spominjen se jedon put kad san se nasmijo(bez prigovora) na vrlo upitnu sudačku odluku, a sudac mi radi tega smiha doje žuti. Ali to je nebitno. Suđenje vam je ko u 1.BIH ligu. Znači domaćinsko. Mislin da san gledo dosta utakmicih na ovemu turniru da mogu ovo reć. A vamin je jedini argument za sve TRADICIJA turnira. Jo van čestitan na toj tradiciji ali mislin da su POŠTENJE i FER PLAY nojbitniji u nogometu a ovin turnir je to izgubi.
S ovin nison ti nikoga uvridit, somo san izni svoje mišljenje.
Old 30-11-2011, 08:31 PM   #13029
PERO FREDOTOVIĆ
Member

PERO FREDOTOVIĆ is on a distinguished road

Pozdrav svima
nakon razliČitih gluposti u ova 24 sata morao sam se ukljuČit
jedino veliki nogomet na otoku ima tradiciju za razliku od nekih turnira i liga malog nogometa.
Ja sam taj koji je dogovorio s povjerenikom premjeŠtanje utakmice i nismo se dogovorili u 20 min nego u 2min iz jednostavnog razloga Što smo normalni ljudi i dok sam u upravi nk varbonj kad smo domaĆini mi smo ti koji odreĐuju kad Će se igrat utakmica u vrbanju.
Sta se tiČe prijetnji izlaska iz lige,samo izvolte jedva Čekam da nas bude paran broj
PERO FREDOTOVIĆ is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:36 PM   #13030
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:38 PM   #13031
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by juznjak View Post
Glavno da ste uložili prigovor na utakmicu Južnjak-Vrisnik......

drugo je prigovor drugo je zalba,,,

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:40 PM   #13032
Tajnik
Member

Tajnik is on a distinguished road
Wink

Gospodine Fredotoviću,

poželjno je kada se uključuje u raspravu na forumu pročitati sve komentare vezane uz dotičnu raspravu, a ne padati s Marsa i prozivati bez potrebe.

Ovaj put ću Vam pomoći pa ću reći da pročitate komentar forumaša @ejon prije moje izjave o 2O nogometaša u svakoj ekipi, pa da shvatite ironiju u toj izjavi.
Drugi put to sami obavite kako treba da se ne moram zamarati nepotrebnim odgovorima. Djelovat ćete ozbiljnije nego ovaj put.

Turnir se igra na ispadanje i za nagradni fond, stoga je i odgovornost organizatora prema regularnosti natjecanja značajna. Iz Otočke lige se ne ispada, a natjecanje je fleksibilnije.
Tajnik je aktivni igrač.
Amen

EDIT:
Čini mi se da ste sami izbrisali post na koji odgovaram, pa ste valjda shvatili o čemu se radi.
Tajnik is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:41 PM   #13033
Lav Nikolajevič Tolstoj
Member

Lav Nikolajevič Tolstoj's Avatar

Lav Nikolajevič Tolstoj is on a distinguished road

OOO,caste se raspisali pišete postove od puno pametnih i malo manje pametnih ričih.vajo son nisto napisat ovako malo kraćega jer su me ubili ovi postovi od polmijetra.Somo pametno i nega dobije onin koji do vece reguralnih zgoditaka.GOOD LUCK
Lav Nikolajevič Tolstoj is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:50 PM   #13034
windfucker
Senior Member

windfucker's Avatar

windfucker is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by varbanjanin View Post
A moji Bergeri, pišete ode o nikemu poštenju a opće je poznato da zodnjih godišć svaki put forske ekipe igrate u zodnjemu kolu i "pravite jedni drugima usluge" ali nemojte zamirit ako se pravi ždrijeb po Bergeru onda je to u redu.
a i ti varbanjaninu si blesav totalno...kako ne mores shvatit da se zodnjih par godisc slucajno potrefilo da forani igrodu medusobno zodnji u skupinu,i uvik u lipe ure..i ovo sad kolo se slucajno igro u subotu a for igro u nediju
windfucker is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 08:54 PM   #13035
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Originally Posted by Tajnik View Post
Gospodine Fredotoviću,

poželjno je kada se uključuje u raspravu na forumu pročitati sve komentare vezane uz dotičnu raspravu, a ne padati s Marsa i prozivati bez potrebe.

Ovaj put ću Vam pomoći pa ću reći da pročitate komentar forumaša @ejon prije moje izjave o 2O nogometaša u svakoj ekipi, pa da shvatite ironiju u toj izjavi.
Drugi put to sami obavite kako treba da se ne moram zamarati nepotrebnim odgovorima. Djelovat ćete ozbiljnije nego ovaj put.

Turnir se igra na ispadanje i za nagradni fond, stoga je i odgovornost organizatora prema regularnosti natjecanja značajna. Iz Otočke lige se ne ispada, a natjecanje je fleksibilnije.
Tajnik je aktivni igrač.
Amen

EDIT:
Čini mi se da ste sami izbrisali post na koji odgovaram, pa ste valjda shvatili o čemu se radi.
izbrisao sam ga nehotice jer sam tek početnik.
sve sam postove pozorno pročitao i mislim da je ironije bilo samo s Vaše strane.
šta je s izjavom
ča ima veze jel igrate isti don veliki i moli balun
ako ste aktivni igrač onda znate o čemu govorim ili ste samo aktivni u malom nogometu.
lijepo bi bilo da idete na ruku našim igračima jer im je želja igrat taj turnir,a o fnl da i ne govorim.
i na kraju nikako mi nije drago da se 30 posljednjih postova govori samo o turniru u hvaru i to u negativnom kontekstu,jer ipak je ovo blog fnl,a tako se i zove.
Old 30-11-2011, 09:25 PM   #13036
Tajnik
Member

Quote:
Originally Posted by PERO FREDOTOVIĆ View Post
izbrisao sam ga nehotice jer sam tek početnik.
sve sam postove pozorno pročitao i mislim da je ironije bilo samo s Vaše strane.
šta je s izjavom
ča ima veze jel igrate isti don veliki i moli balun
ako ste aktivni igrač onda znate o čemu govorim ili ste samo aktivni u malom nogometu.
lijepo bi bilo da idete na ruku našim igračima jer im je želja igrat taj turnir,a o fnl da i ne govorim.
i na kraju nikako mi nije drago da se 30 posljednjih postova govori samo o turniru u hvaru i to u negativnom kontekstu,jer ipak je ovo blog fnl,a tako se i zove.

Naravno da je ironije bilo samo s moje strane. U tome i jest problem što je drugi forumaš valjda ozbiljno mislio ono što je napisao.
A ovo o broju postova: ja sam stavio obavijest, jedan post, o rasporedu i terminima i o kazni igraču, jednako kao i prošli tjedan.
Kasnije sam samo uljudno odgovarao jer sam bio prozivan i nastojao objasniti stvari koje su nejasne. Sad sam od toga umoran, a sve je i napisano, samo treba pažljivo pročitati.

Molim Vas da mi nađete moju izjavu o kojoj govorite. Naravno da ima veze igraš li mali i veliki balun isti dan, ali kad u toj situaciji nikad nisam grintao, niti igrači koji su bili u mojoj ekipi - može se.

Vašim igračima se ide na ruku jednako kao i svima drugima. Da utakmica Hvar-Levanda nije u dogovoru dva kluba prebačena sa subote na četvrtak sve ekipe turnira bi igrale u subotu i veliki i mali nogomet. Tko je onda tu neravnopravno tretiran?
Hvar u nedjelju gostuje izvan otoka i dvije ekipe ni u kakvoj kombinaciji ne mogu nastupiti na turniru toga dana. Što je tu nejasno?
Izvlačenje grupa i upoznavanje sa sistemom natjecanja za turnir u Hvaru bilo je otvoreno za predstavnike svih ekipa, kao i svake godine. Tko se nije pojavio ne bi smio prozivati.
Slažem se da je dosta i previše o malom nogometu. Očekujte raspored za treće kolo od mene sljedeći tjedan.
Old 30-11-2011, 09:27 PM   #13037
ejon
Senior Member

ejon is on a distinguished road

Quote:
Nisam predstavnik, već osoba koja sudjeluje u organizaciji, nešto zna o problematici turnira i nastoji objasniti.
Pokušavam bit strpljiv i na sve davati argumente, ali to ne ide jednostavno ako su ljudi nerazumni. U zadnja tri posta koja sam stavio objašnjene su sve situacije do u najmanje detalje.

Pričamo o tome da su sve ekipe ravnopravne, a ti u zadnjem upisu dakle tražiš da se prema NK Hvar organizator odnosi drukčije nego prema drugim klubovima s otoka, odnosno da se ne uvažava kada NK Hvar igra svoje utakmice velikog nogometa jer ima više igrača??.

Slučajno znam da je NK Kopito na turnir prijavilo 10 igrača od čega su 8 igrači NK Hvara. Sličan omjer je i sa Galapagosima.
O NK Hvaru znam dovoljno da ti mogu reći da nemaš pojma o čemu pišeš. Svaka ekipa otočke lige valjda ima prijavljeno 20-ak igrača i više, pa nije problem da ih 9 zaigra na turniru a 11 na velikom nogometu? To je dovoljno.

O eventualnom dogovoru dvije ekipe: ponovo pročitaj onaj moj dugački post od sinoć. I kaži mi koji dio o narušavanju regularnosti natjecanja u slučaju takve odluke ti nije jasan. Ne traži se neko sitno pomicanje termina nego zamjena kola.
Tu nikakav dogovor više nije bitan, jer za takav konkretan slučaj ne dolazi u obzir prihvaćanje zamjene.

Ponavljam, organizator je tu da odlučuje, na pravilan način, a sudionici su tu da sudjeluju u turniru onakvom kakav jest prema odlukama organizatora. Ako treba dalje objašnjenje nastavit ćemo uživo, do mene nije teško doći. Ovdje je ionako sve napisano...
Quote:
Gospodine Fredotoviću,

Tajnik je aktivni igrač.
Amen

EDIT:

Aktivni si igroč, a moga biš komodno bit i političar.

Imaš dobre spinove i uvik okreneš priču na ono nojmanje bitno u ciloj priči. Od cilega posta komentiraš sitne stvori, a konkretne odgovore zaobilaziš.

Moj savjet ti je da ubuduće ne koristiš ironiju u postovima jer se ne znaš sa njon koristit, tako da ti je to dvosjekli mač.

Ako san te dobro kapi (jer se teško snoć u tvojin demagoškin odgovorima), vi ne biste prihvatili zamjenu termina ako bi se mi i Ruzina dogovorili o odigravanju. Ako su se ekipe dogovorile, ne utječe se na regularnost turnira, jer ekipe činidu turnir. Vi bi tribali bit u službi ekipa, a stavijete sebe iznad želja ekipa.
Ekipe igradu za ti nagradni fond i zato se želje ekipa moraju poštivat.

Jel se složeš da želje ekipa vajo poštivat ako to ne oštećije nijednu ekipu?
ejon is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 09:37 PM   #13038
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Naravno da je ironije bilo samo s moje strane. U tome i jest problem što je drugi forumaš valjda ozbiljno mislio ono što je napisao.
A ovo o broju postova: ja sam stavio obavijest, jedan post, o rasporedu i terminima i o kazni igraču, jednako kao i prošli tjedan.
Kasnije sam samo uljudno odgovarao jer sam bio prozivan i nastojao objasniti stvari koje su nejasne. Sad sam od toga umoran, a sve je i napisano, samo treba pažljivo pročitati.

Molim Vas da mi nađete moju izjavu o kojoj govorite. Naravno da ima veze igraš li mali i veliki balun isti dan, ali kad u toj situaciji nikad nisam grintao, niti igrači koji su bili u mojoj ekipi - može se.

Vašim igračima se ide na ruku jednako kao i svima drugima. Da utakmica Hvar-Levanda nije u dogovoru dva kluba prebačena sa subote na četvrtak sve ekipe turnira bi igrale u subotu i veliki i mali nogomet. Tko je onda tu neravnopravno tretiran?
Hvar u nedjelju gostuje izvan otoka i dvije ekipe ni u kakvoj kombinaciji ne mogu nastupiti na turniru toga dana. Što je tu nejasno?
Izvlačenje grupa i upoznavanje sa sistemom natjecanja za turnir u Hvaru bilo je otvoreno za predstavnike svih ekipa, kao i svake godine. Tko se nije pojavio ne bi smio prozivati.
Slažem se da je dosta i previše o malom nogometu. Očekujte raspored za treće kolo od mene sljedeći tjedan.
još ovo za večeras
svaka čast vašoj tradiciji turnira ali termin je iključivo u inat fnl
mogli ste turnir igrat i kroz siječanj kad se ne igra fnl.
sad će vam izgovor bit da se turnir zove novogodišnji.
bilo bo bolje da se zove starogodišnji jer je koliko sam upoznat finale je oko 30.12.
ovo sve skupa nema nikakvog smisla.
svaki vikend će vam se dogodit da barem 6 ekipa igra isti dan i veliki i mali balun
Old 30-11-2011, 09:41 PM   #13039
Tajnik
Member

Uporan si.

A priča o zamjeni odigravanja kola sa Ruzinom je priča koja dovodi u pitanje regularnost turnira, ne može se niti razmatrati i ne shvaćam kako to nije jasno kao dan.

Konkretno, po unaprijed određenim tablicama (to je Berger), Ruzina i Galapagosi bi morali igrati u zadnjem kolu. Budući da je utakmica Ruzina- Mojito Bar završila neriješeno Ruzina je, voljom ždrijeba, u boljoj poziciji od Mojito Bara jer će zadnju utakmicu protiv Galapagosa dočekivati znajući rezultat utakmice Galapagosi - Mojito Bar i prema tome će točno znati kakav rezultat joj odgovara da bi prošla u drugu fazu ili osvojila prvo mjesto u skupini.
Zamjenom kola ta bi prednost automatski prešla na stranu Mojito bara.
Tu bi ždrijebanje izgubilo smisao i turnir ne bi bio regularan.

Da se produbi priča, u drugoj grupi su NK Kopito i ŠC Gariful također igrali neriješeno, te je sad ŠC Gariful u jednakoj "prednosti" kakvu ima Ruzina. I oni bi imali pravo na reakciju.
Nije, dakle, riječ o pomicanju jedne utakmice, treba razmišljati koje bi posljedice moglo imati diranje u unaprijed određeni sistem natjecanja.

Ovo sam sinoć napisao oko 1 iza ponoći. Sve je tu rečeno, ne vidim da nešto fali i ne izbjegavam dati odgovor, nego ga ne želim nepotrebno ponavljati. Uostalom, nije moja riječ zadnja, a stav Organizatora je jasan. Ja ti navodim razlog zbog kojeg organizator ima stav kojeg se drži. Možeš ga prihvatiti kao valjanog (što bi bilo normalno) ili se nastaviti buniti na njega, ali koliko ja znam on se neće promijeniti.
A sad dosta. Pozdrav.
Old 30-11-2011, 09:42 PM   #13040
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Nisam predstavnik, već osoba koja sudjeluje u organizaciji, nešto zna o problematici turnira i nastoji objasniti.
Pokušavam bit strpljiv i na sve davati argumente, ali to ne ide jednostavno ako su ljudi nerazumni. U zadnja tri posta koja sam stavio objašnjene su sve situacije do u najmanje detalje.

Pričamo o tome da su sve ekipe ravnopravne, a ti u zadnjem upisu dakle tražiš da se prema NK Hvar organizator odnosi drukčije nego prema drugim klubovima s otoka, odnosno da se ne uvažava kada NK Hvar igra svoje utakmice velikog nogometa jer ima više igrača??.

Slučajno znam da je NK Kopito na turnir prijavilo 10 igrača od čega su 8 igrači NK Hvara. Sličan omjer je i sa Galapagosima.
O NK Hvaru znam dovoljno da ti mogu reći da nemaš pojma o čemu pišeš. Svaka ekipa otočke lige valjda ima prijavljeno 20-ak igrača i više, pa nije problem da ih 9 zaigra na turniru a 11 na velikom nogometu? To je dovoljno.

O eventualnom dogovoru dvije ekipe: ponovo pročitaj onaj moj dugački post od sinoć. I kaži mi koji dio o narušavanju regularnosti natjecanja u slučaju takve odluke ti nije jasan. Ne traži se neko sitno pomicanje termina nego zamjena kola.
Tu nikakav dogovor više nije bitan, jer za takav konkretan slučaj ne dolazi u obzir prihvaćanje zamjene.

Ponavljam, organizator je tu da odlučuje, na pravilan način, a sudionici su tu da sudjeluju u turniru onakvom kakav jest prema odlukama organizatora. Ako treba dalje objašnjenje nastavit ćemo uživo, do mene nije teško doći. Ovdje je ionako sve napisano...
11 igrača je dovoljno za veliki balun
e sad govorimo o narušavanju fnl
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules