[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-11-2011, 09:47 PM   #13041
PERO FREDOTOVIĆ
Member

PERO FREDOTOVIĆ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Tajnik View Post
Uporan si.

A priča o zamjeni odigravanja kola sa Ruzinom je priča koja dovodi u pitanje regularnost turnira, ne može se niti razmatrati i ne shvaćam kako to nije jasno kao dan.

Konkretno, po unaprijed određenim tablicama (to je Berger), Ruzina i Galapagosi bi morali igrati u zadnjem kolu. Budući da je utakmica Ruzina- Mojito Bar završila neriješeno Ruzina je, voljom ždrijeba, u boljoj poziciji od Mojito Bara jer će zadnju utakmicu protiv Galapagosa dočekivati znajući rezultat utakmice Galapagosi - Mojito Bar i prema tome će točno znati kakav rezultat joj odgovara da bi prošla u drugu fazu ili osvojila prvo mjesto u skupini.
Zamjenom kola ta bi prednost automatski prešla na stranu Mojito bara.
Tu bi ždrijebanje izgubilo smisao i turnir ne bi bio regularan.

Da se produbi priča, u drugoj grupi su NK Kopito i ŠC Gariful također igrali neriješeno, te je sad ŠC Gariful u jednakoj "prednosti" kakvu ima Ruzina. I oni bi imali pravo na reakciju.
Nije, dakle, riječ o pomicanju jedne utakmice, treba razmišljati koje bi posljedice moglo imati diranje u unaprijed određeni sistem natjecanja.

Ovo sam sinoć napisao oko 1 iza ponoći. Sve je tu rečeno, ne vidim da nešto fali i ne izbjegavam dati odgovor, nego ga ne želim nepotrebno ponavljati. Uostalom, nije moja riječ zadnja, a stav Organizatora je jasan. Ja ti navodim razlog zbog kojeg organizator ima stav kojeg se drži. Možeš ga prihvatiti kao valjanog (što bi bilo normalno) ili se nastaviti buniti na njega, ali koliko ja znam on se neće promijeniti.
A sad dosta. Pozdrav.
a sad dosta
možda bi bilo najbolje da svi izbrišemo svoje postove ,a da ostane samo monolog gosp.Tajnika.
imamo novog diktatora
PERO FREDOTOVIĆ is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 09:51 PM   #13042
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

šteta ća postoji thread "moli balun"......jer je zaludu onamo, kad se raspisalo ovod.
1. organizator je "šef" bilo kojeg organiziranog sportskog događaja
2.povjerenik lige je , koliko se sjećam - u jednom od posljednjih dopisa jasno dao do znanaj da mu ubuduće ne pada na pamet izlazit u susret klubovima kada se traže promijene termina odigravanja utakmica., o razlogu takvom stavu ne bih...
3.klubovi se normalno dogovaraju ako imaju svoje bilo kakve potrebne, jedni drugima izlaze ili ne u susret, uglavnom da - al nisam siguran da je to uvijek prihvaćeno kao opcija u takmičenju jer svaki organizator zadržava svoje pravo konačnih odluka.
4. iz vlastitog iskustva učestvovanja na forskom turniru kao voditelja raznih ekipa nisam steka dojam da se protežiraju druge momčadi, o sucima se uvik može raspravljat, svi mi suce komentiramo uglavnom prema vlastitim viđenjima i tako i postavljamo stvari, a ponekad su vlastita gledišta i pogrešna, iako ne bitno i konačno takva.
5. iskreno žao mi je da turnir maloga nogometa u Starom Gradu više ne postoji, i mora negdje postajati neki ( ili netko..) razlog zašto je temu tako
6. i za turnir u jelsi često smo (sam) čuli kako se protežiraju momčadi iz jelse ili jelšanske okolice...
7. Sv.Barbara je u nediju...
8. Mladost-Sloga će svoju utakmicu odigrat u nedjelju....
9. ..nema devet....

konačno od cile priče, ako se već išlo javno zoč postovi nisu izgledali npr. ovako?

A. xy i yx ekipe su se dogovorile da zamole organizatore da im se izađe u susret oko termina odigravanja utakmice, može- ne može???

B. organizator nije u mogučnosti izaći u susret vašoj molbi.

C. AMEN
monkul is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 11:36 PM   #13043
forza for
Senior Member

forza for is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ejon View Post
Ode je bilo bahatosti,iskrivijanja činjenica, ironije....
Baš zbog tih stvori je turnir srozan na niske grone...
Kad odigroš 17 novogodišnji turnira, pet puti budeš u pobjedničkoj ekipi, kad su igrali i joki Volat,Maestral a da ne spominjen i Novicu valjda znon ca govorin oba turniru u Foru!
forza for is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2011, 11:43 PM   #13044
Patrik Berger
Junior Member

Patrik Berger's Avatar

Patrik Berger is on a distinguished road

Nevím, proč způsobit rozruch kolem mé jméno. Právě jsem se vrátil tam, a vytáhl pár.
Patrik Berger is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2011, 08:52 AM   #13045
ruppa
Senior Member

ruppa is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by PERO FREDOTOVIĆ View Post
Pozdrav svima
nakon razliČitih gluposti u ova 24 sata morao sam se ukljuČit
jedino veliki nogomet na otoku ima tradiciju za razliku od nekih turnira i liga malog nogometa.
Ja sam taj koji je dogovorio s povjerenikom premjeŠtanje utakmice i nismo se dogovorili u 20 min nego u 2min iz jednostavnog razloga Što smo normalni ljudi i dok sam u upravi nk varbonj kad smo domaĆini mi smo ti koji odreĐuju kad Će se igrat utakmica u vrbanju.
Sta se tiČe prijetnji izlaska iz lige,samo izvolte jedva Čekam da nas bude paran broj
Dragi gospodine Fredotović,
ne slažem se da samo veliki nogomet ima tradiciju, al to je vaš stav i ne bih o tome. Međutim, sugeriranje da ste vi normalni a mi nenormalni vam i nije neki argument, jer mene zanima kako to kad smo mi domaćini a postoje slobodni termini, nismo mogli za 2 min premjestiti utakmicu sa subote na nedjelju, a gosti nisu imali ništa protiv i to u nekoliko navrata prošle godine, ali slažem se sa Vama samo u jednoj stvari, dok san ja u Upravi Levande, kad smo mi domaćini mi smo ti koji određuju kad će se igrat utakmica u Hvaru, jel tako?
pozdrav
ruppa is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2011, 10:45 AM   #13046
Bambi
Senior Member

Bambi's Avatar

Bambi is on a distinguished road

Bilo bi van se svima nojboje ostavit baluna jeer ce se kogod ode capat uruke heheh
Bambi is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2011, 10:46 AM   #13047
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

neznám nikoho, kdo tady....

(ko koga? )
monkul is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2011, 12:26 PM   #13048
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Originally Posted by ruppa View Post
Dragi gospodine Fredotović,
ne slažem se da samo veliki nogomet ima tradiciju, al to je vaš stav i ne bih o tome. Međutim, sugeriranje da ste vi normalni a mi nenormalni vam i nije neki argument, jer mene zanima kako to kad smo mi domaćini a postoje slobodni termini, nismo mogli za 2 min premjestiti utakmicu sa subote na nedjelju, a gosti nisu imali ništa protiv i to u nekoliko navrata prošle godine, ali slažem se sa Vama samo u jednoj stvari, dok san ja u Upravi Levande, kad smo mi domaćini mi smo ti koji određuju kad će se igrat utakmica u Hvaru, jel tako?
pozdrav
najlakše je izvrtat riječi.nisam rekao nikome da nije normalan,samo sam sugerirao da se dvoje razumnih ljudi u kratkim roku može dogovorit.
o povjereniku sve naj naj.
par puta nam nije mogao izaći u susret ali u većini slučajeva sve je ok.
ako si u upravi nk levanda onda budi iskren pa reci koliko puta vam je išao na ruku i koliko puta vam je napravio uslugu.
mi smo se u klubu dogovorili da inzistiramo na nedjelji i to povjerenik zna,ako nam ponekad ne bude mogao udovoljit sve ok.
nije ni povjerenik svemoćan i ne može uvijek svima udovoljit
pozdrav
Old 01-12-2011, 12:32 PM   #13049
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Kad će mi Tajnik odgovorit zašto turnir u Hvaru mora biti održavan u vrijeme dok još traje fnl ,i to baš vikendom.
jel to za inat ili ne možete ništa promijenit zbog tradicije.
a možda je turnir i pod zaštitom UNESC-A
MOGU SE TE UTAKMICE IGRAT I TOKOM SEDMICE ALI............
Old 01-12-2011, 12:37 PM   #13050
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Originally Posted by Bambi View Post
Bilo bi van se svima nojboje ostavit baluna jeer ce se kogod ode capat uruke heheh
NEĆE SE NITKO ćapat u ruke,ali bilo bi lijepo da se ne skrivate svi iza lažnih imena.
nekimo to služi da mi mogli vrijeđat druge,pa se skrivaju ,a to je kukavički.
ja se trudim nikoga ne vrijeđat i ne omalovažavat,ali uvijek se nađe neki kvasi političar kojem je najlakše izvrtat riječi ili izbjegavat odgovor.
Old 01-12-2011, 12:41 PM   #13051
ruppa
Senior Member

Quote:
najlakše je izvrtat riječi.nisam rekao nikome da nije normalan,samo sam sugerirao da se dvoje razumnih ljudi u kratkim roku može dogovorit.
o povjereniku sve naj naj.
par puta nam nije mogao izaći u susret ali u većini slučajeva sve je ok.
ako si u upravi nk levanda onda budi iskren pa reci koliko puta vam je išao na ruku i koliko puta vam je napravio uslugu.
mi smo se u klubu dogovorili da inzistiramo na nedjelji i to povjerenik zna,ako nam ponekad ne bude mogao udovoljit sve ok.
nije ni povjerenik svemoćan i ne može uvijek svima udovoljit
pozdrav
osobno se smatram razumnim čovjekom, ova moja prepirka nema veze sa NK Vrbanj, nego sa povjerenikom, ako je tebi naj naj ni to ne dovodim u pitanje, samo mi nije jasno kako to sve obavite u 2 min, a meni treba 3 dana ili ne vrijedi za svakoga isto, samo to mene smeta...
živili
Old 01-12-2011, 12:44 PM   #13052
ruppa
Senior Member

Quote:
NEĆE SE NITKO ćapat u ruke,ali bilo bi lijepo da se ne skrivate svi iza lažnih imena.
nekimo to služi da mi mogli vrijeđat druge,pa se skrivaju ,a to je kukavički.
ja se trudim nikoga ne vrijeđat i ne omalovažavat,ali uvijek se nađe neki kvasi političar kojem je najlakše izvrtat riječi ili izbjegavat odgovor.
Uopće se ne skrivam, nisan nikakav kvazi političar, ne izvrćem riječi i ne izbjegavam odgovor, a nikoga ne vrijeđan to ni slučajno
Old 01-12-2011, 12:50 PM   #13053
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Uopće se ne skrivam, nisan nikakav kvazi političar, ne izvrćem riječi i ne izbjegavam odgovor, a nikoga ne vrijeđan to ni slučajno
ne shvaćaj sve osobno.
govorim u globalu.
ništa od gore navedenog nije bilo upućeno tebi.
na tvoj post o premještanju termina fnl već sam odgovorio
Old 01-12-2011, 12:54 PM   #13054
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
osobno se smatram razumnim čovjekom, ova moja prepirka nema veze sa NK Vrbanj, nego sa povjerenikom, ako je tebi naj naj ni to ne dovodim u pitanje, samo mi nije jasno kako to sve obavite u 2 min, a meni treba 3 dana ili ne vrijedi za svakoga isto, samo to mene smeta...
živili
nisam ni sumnjao u to jesi razuman ili nisi,ali opet mi nisi odgovorio na pitanje.
DA LI VAM JE IKAD POVJERENIK IŠAO NA RUKU ILI STE UVIJEK POTLAČENI
Old 01-12-2011, 01:21 PM   #13055
ruppa
Senior Member

Quote:
nisam ni sumnjao u to jesi razuman ili nisi,ali opet mi nisi odgovorio na pitanje.
DA LI VAM JE IKAD POVJERENIK IŠAO NA RUKU ILI STE UVIJEK POTLAČENI
za vrijeme mog mandata gotovo nikad, šta je bilo prije stvarno ne znan, mogao bi nadugo o ovome ali nema smisla
Old 01-12-2011, 03:55 PM   #13056
Ole Gunnar Solskjaer
Member

Ole Gunnar Solskjaer's Avatar

Ole Gunnar Solskjaer is on a distinguished road

mladost-sloga 1x ako aldo igra onda je čista jedinica a ako ga ne bude možda doljani izvućedu bod
jelsa-vrisnik 1 jelsa bliže pobjedi ali vrisnik je solidan
sošk-vatra x tvrda utakmica sa malo golih
jadran-varbonj 1x neizvjesna utakmica,ipak minimalna prednost za jadran
levonda-hvar 1x2 sve je moguće, sve ovisi sa kojon postavom će nastupit hvar
Old 01-12-2011, 07:54 PM   #13057
gustavo
Senior Member

gustavo is on a distinguished road

ma judi ostav te se već tega molega baluna. to je stvarno dosadno radi čega bezveze raspravijete o temu, to je već svakome postalo dosadno. opće neznon koja je svrha tega molega baluna. dojte raspravijte o velemu. moja prognoza za sljedeće kolo
mladost -sloga 1 čista ko suza doljani su preslabi
jelsa-vrisnik 2 glatka pobjeda vrisnika
jadran-varbonj x vrlo dosadna utakmica bez pobjednika
sošk-vatra x tipujen na nerješeno
levonda-hvar 1 u dilemi san stavi an jedinicu ali nison baš sigur.
gustavo is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2011, 09:49 PM   #13058
windfucker
Senior Member

windfucker's Avatar

windfucker is on a distinguished road

Levanda-Hvar 2:1
windfucker is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2011, 11:15 PM   #13059
forza for
Senior Member

forza for is on a distinguished road

Ovakvi For, očito je ne more u FNL uzest nikome ni boda, čak i na svom terenu u K.luci bez obzira koliko su i njegovi suparnici bili loši prvenstveno i Jadran i danas Levanda!

To je već mnogima jasno, pa i treneru i somim igračima!

Somo ovako daje već ne gre, jer dio njih(prvenstveno igrači koji nastupaju u FNL) ovo shvaća kao zajebanciju ili pak svoje neznanje.Jednom riječju katastrofa koju što pri tribo prominit.

Čestitke Levandi na osvojenim bodovima.
forza for is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2011, 12:08 AM   #13060
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by forza for View Post

Ovakvi For, očito je ne more u FNL uzest nikome ni boda, čak i na svom terenu u K.luci bez obzira koliko su i njegovi suparnici bili loši prvenstveno i Jadran i danas Levanda!

To je već mnogima jasno, pa i treneru i somim igračima!

Somo ovako daje već ne gre, jer dio njih(prvenstveno igrači koji nastupaju u FNL) ovo shvaća kao zajebanciju ili pak svoje neznanje.Jednom riječju katastrofa koju što pri tribo prominit.

Čestitke Levandi na osvojenim bodovima.

opa ne mogu virovat da je nastupila iskrenost o nk hvaru...neka malo,vec je i vrime

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules