[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-04-2010, 07:50 PM   #21
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

mario maloca!! mario maloca!!! mario maloca!!
najgluplje stvorenje sta hoda nogometnim terenom,rubil je za tebe doktor,instruktor nogometa

ibroo je morao rjesit utakmicu,ne voli zabijat u prvom poluvremenu
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 07:57 PM   #22
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

dodao bi marina ljubicica kao savrsen primjer panja.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 08:01 PM   #23
0vertake-GER
Senior Member

0vertake-GER is on a distinguished road

Orilo gorilo - ibro mi te volimo! :d
0vertake-GER is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 08:14 PM   #24
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

jeben mater svin hajdukovin igracima!!!
SPACO PIJANCINO AJDE CA!!!

OCEMO KODEKS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Old 21-04-2010, 08:15 PM   #25
bakikava
Member

bakikava's Avatar

bakikava is on a distinguished road

Taj maloča svaku utakmicu zasere pa uvik igra, bolje je mali Jonjić odigra onu jednu utakmicu nego ovaj cilo prvenstvo ali jebiga kad ovoga Pašalić gura.
Bude li maloča dogodine igra u Hajduka nema šanse da opet uzmen pretplatu, više mi je muka gledat retaja! :-((
bakikava is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 08:20 PM   #26
Jope
Senior Member

Jope's Avatar

Jope is on a distinguished road
Send a message via MSN to Jope

Jope is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 08:20 PM   #27
morski
Member

morski's Avatar

morski is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
mario maloca!! mario maloca!!! mario maloca!!
najgluplje stvorenje sta hoda nogometnim terenom,rubil je za tebe doktor,instruktor nogometa

bas to
morski is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 08:48 PM   #28
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

VIDEO: Torcida i golovi
Bakljada odlicna, rezultat dobar

Sibenik nije momcad za stizat prednost, ovih 2:1 ce biti dovoljno
Old 21-04-2010, 09:13 PM   #29
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by don kacunko View Post
jeben mater svin hajdukovin igracima!!!
SPACO PIJANCINO AJDE CA!!!

OCEMO KODEKS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Don Kaćunko prijavit ćemo te Bozaniću!! Bez beštimji!! Ali, u pravu si. Ovo danas nije hajduk. Stalno u nekom grču, nekoj stisci, bezidejnost. Opet trenutak inspiracije Skoke i Ibričića. Bez obzira na rezultat koji je varljiv 2:1, ljudi su napustili stadion razočarani, ljuti i uvrijeđeni igrom!!Špaco pričaj baJke nekom drugom. To nije igra koju Hajduk zaslužuje!! S tom igrom nećemo vidit ligu Uefe, opet pretkola, mučenje, amaterski klubovi, vukojebine i ćao Europa.
Navijanje na trenutke euforično, baklje, dimne, topovski; poruka, dobar dio 2.poluvremena muk i tišina. I kraj ludnica.
Funcuti, solidni, dobar broj, navijali, bez baklji, poruka i ostalih stvari. IDEMO PO KUP
Old 21-04-2010, 09:42 PM   #30
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

loša igra
loša taktika
uskoro će se ( ako ne već) na Poljud ići zbog Torcide a ne zbog Hajduka.

p.s
stvarno di je taj sharbini???? ne ovaj kojem nikako da sjedne jedan od nejgovih voleja ( pa da ga se digne u nebesa..), već ovaj šta bi triba, po vokaciji bit: napadač!!??
Špaco je umirovljenik i kao takav se i ponaša, priča bajke dječici a ništa ne može sam napravit.
Rezultat?? ahh, pobjeda ipak...šteta za penal ( maloča je očigledno zaglumio balerinu pa mu je jedna nogica malo više ostala u zraku..a naravno da će svaki imalo lukaviji napadač to iskoristit), šteta za penal ( ovaj put za naš..promašeni...) - a mogli smo i morali dat još poneki gol, ne zato jer bi bilo lakše putovati u šibenik nego zato jer bi tako trebalo bit na Poljudu ( dobro, priznajme da ću sve više i više prihvatati realnost Hajduka pa neću tražiti takve gluposti...to da Hajduk mora kao domaćin stremit ka razlici od 3-4 a ne se čupat sa jedan razlike..).
skoro pa ista situacija sinoć na inter-barcelona kao tičinovićeva šansa...samo šta se našem igraću balun odbio od njega ka da nikad u životu nije štopa ili plasira i tuka volej, a onom niskozemcu je ušlo....
HŽV
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 11:06 PM   #31
splico
Senior Member

splico is on a distinguished road

Ovo je strašno, falilo je samo da se krene skandirat Špaci kao u Šibeniku pa da cirkus bude kompletan...
splico is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 11:22 PM   #32
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Quote:
Originally Posted by splico View Post
Ovo je strašno, falilo je samo da se krene skandirat Špaci kao u Šibeniku pa da cirkus bude kompletan...
Slike sa utakmice u galeriji. O utakmici neću govorit jer je ono bilo prestrašno i negledivo..

Faca is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 11:41 PM   #33
zoranvulic
Senior Member

ja mislim da je sada vec svima jasno da nemam nista osobno protiv Maloce vec da je jasno ko dan kakav je to igrac
1.sutuacija..zaledje sibenika di zec ide sam na golmana..pogledajte zbog koga nije zaledje i sibenik je pokraden!
2.situacija..koji stoper dopusta desnjaku ulazak u sredinu?! eto,neka mi to ijedan trener objasni..

to su osnove nogometa..stoper si..nauci kretanje napadaca,koja je noga? pa jebemu mater barem to nije tesko..

i svi su culi na televiziji da je Karacic posla Zeca na Malocu jer ga je Buljat pojedo u dvi utakmice..i ode na dvi sekunde i penal!!

pa dokada vise cemo trpit lose ,neskolovane igrace u Hajduku..

pola Hajdukove momcadi ima problema s osnovnim stvarima..predaja lopte,trcanje,otvaranje i stopanje lopte!!
osnovni elementi nogoemtne igre a zaraduju masne pare!!
globalizacija
Old 21-04-2010, 11:49 PM   #34
zoranvulic
Senior Member

trener..i ono sta sam se zivcirao i pretpostavljao se dogodio..privremeno rjesenje nista ne igra,zivi na taktici reje,defanziva jaka,ofenziva ako sta Bog da..
rezultat mozemo rec sta ocemo ali je impresivan
12 utakmica 8 pobjeda 3 remija 1 poraz
1 poraz od lokomotive-rubil i izmisljen penal
3 remija-rijeka(88.min),dinamo igra na X i Zagreb(ibricic)

porazeni sibenik(2 puta),cibalia,dinamo,belupo,istra,varteks,inter

i kako sad dalje..ko ce ga otjerat kada ima rezultat a igra nam je tesko je rec kriminalna
Old 21-04-2010, 11:56 PM   #35
splico
Senior Member

Quote:
ja mislim da je sada vec svima jasno da nemam nista osobno protiv Maloce vec da je jasno ko dan kakav je to igrac
1.sutuacija..zaledje sibenika di zec ide sam na golmana..pogledajte zbog koga nije zaledje i sibenik je pokraden!
2.situacija..koji stoper dopusta desnjaku ulazak u sredinu?! eto,neka mi to ijedan trener objasni..

to su osnove nogometa..stoper si..nauci kretanje napadaca,koja je noga? pa jebemu mater barem to nije tesko..

i svi su culi na televiziji da je Karacic posla Zeca na Malocu jer ga je Buljat pojedo u dvi utakmice..i ode na dvi sekunde i penal!!

pa dokada vise cemo trpit lose ,neskolovane igrace u Hajduku..

pola Hajdukove momcadi ima problema s osnovnim stvarima..predaja lopte,trcanje,otvaranje i stopanje lopte!!
osnovni elementi nogoemtne igre a zaraduju masne pare!!
globalizacija
http://tinypic.com/player.php?v=dext0p&s=5

Nije Šibenik pokraden jer je u startu napraven previd i nije suđen faul na cernatu...Greška pomoćnika je očigledna i tu nije bilo ofsajda, ali pogledaj samo iz čega se izrodila ta šansa...dosuđen aut za Šibenik nakon previda Kovačića i ne dosuđenog čistog faula na Cernatu..sreća u nesreći je da je pomoćnik svojom greškom ispravia grešku glavnoga...

---------

Ne znam za vas, al po meni ovo nema veze s faulom Cernata, ako i ima ne znam kako sudac ovo može vidit iz svoje pozicije osim ako ima neko šesto čulo ili sudi napamet...
http://tinypic.com/player.php?v=2j68j1g&s=5
Old 22-04-2010, 12:09 AM   #36
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

Za nas je Hajduk veći od Barcelone , na stoti rođendan nama ostavljate kaos a njima miljune !
OĆEMO VELIKI HAJDUK , A NE LAŽNI SJAJ !

Poruka kojom je sve rečeno u vezi gostovanje Barcelone !

Slika s terena nikakva razočaran igrom , ali slika koja mi je uljepšala ovaj sunčan dan jeste ova http://img704.imageshack.us/i/img2269k.jpg/
Old 22-04-2010, 12:19 AM   #37
zoranvulic
Senior Member

stvarno predobro! jos vjetar pomoga,jeste se ugusili?!

splico..ja ne govorim prije..vec kojeg mi retarda vec uzdrzavamo godinu i po dana.a s takvim ljudima se nemamo sta cudit sta nismo tamo di nam je i misto
jer ovakvi igraci ce uvik sjebat neki gol koji ce nas kostat..
pa i ovi gol i njegov penal ce mozda biti presudan za pobjednika
Old 22-04-2010, 12:35 AM   #38
splico
Senior Member

Quote:
stvarno predobro! jos vjetar pomoga,jeste se ugusili?!

splico..ja ne govorim prije..vec kojeg mi retarda vec uzdrzavamo godinu i po dana.a s takvim ljudima se nemamo sta cudit sta nismo tamo di nam je i misto
jer ovakvi igraci ce uvik sjebat neki gol koji ce nas kostat..
pa i ovi gol i njegov penal ce mozda biti presudan za pobjednika
Dobro to za Maloču se slažem, on u pravilu odigra dobro samo ove jače utakmice di je u stvari koncentracija cjelokupne ekipe na malo većem nivou pa i nema toliko mogučnosti za nekim kolektivnim kiksom, tipa Deportivo svojedobno ili Dinamo u današnje doba. Sve u svemu on nije dobar stoper, al eto kad već mora igrat nek mu bar probaju nabit cijenu kao oni naši godišnjaci svojima . šalu na stranu, doba kad su Pandžaa i Buljat bili stoperski duo, polusezona prije povrataka Vejića je nešto najkvalitetnije šta sam ja vidia od Hajdukove obrane od doba lige prvaka (izuzev Rukavine na liberu svojedobno u sistemu s 3 zada)..i nekako se uvik desi da se taj Pandža podcjenjuje i da se neke stvari preko njega lome..
Old 22-04-2010, 12:42 AM   #39
zoranvulic
Senior Member

slazem se!

meni isto tako muci ovo..

primjer Jonjica..covik je dvi utakmice odigra na visokom nivou,takodjer je jako hvaljen za igru u zadru..ima 18,19 godina..i nakon te dvi utakmice nije vise minute odigrao!!

primjer Ticinovica..ulazi on to i sve..ali mali je u dvi utakmice pokaza toliko dobroga koliko tomasov i anas nisu zajedno..a i zabija je dva pogotka,pokaza je takodjer i da jos ima puno za raditi..
primjer vukusica..pa jel moramo svakog jebenog napadaca poslat u kurac..rukavina je igra livog beka,sada vukusic se sramoti na desnom beku..pa jebemu mater,jer mora mali citat po novinama da je uzasan,a mali je potencijal!

dokada ce se vise napraviti neki red i gurat momke koji mogu igrat i koji su buducnost i nogometno i financijski!!
jer moramo uvik ujebat sve talente u mozak neigranjem,izmisljanjem tople vode,pozicija..uvlacanja straha,dekoncentracije
samo se sjetite sta smo kalinicu radili,gabricu..i onda kada im to dopisti nakon 3,4 godine onda se cudimo sta zele vanka!!

pa ODNOS JE sve! kako s curom,tako s trenerom,publikom itd!!
Old 22-04-2010, 01:14 AM   #40
zoranvulic
Senior Member

PREKIDI!!
jel itko primjetio koliko smo mi jadni u tom segmentu igre..obrambenog i napadackog skoka

imamo 10 skracenih kornera,sto kornera i iz nijednog opasnosti!
a oni imaju jedan i pogode PRECKU!

rijeka nam zabije sa dva skoka gol sa centra..sampdoria nam zabije sa centra petom onog redikula..

neznam kada smo zaprijetili nekom iz kornera..a stoperi nam imaju 0 golova ovo prolice!
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules