[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-04-2010, 02:34 AM   #41
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Ovaj Špaco je i službeno poludio
Old 22-04-2010, 03:25 AM   #42
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

pa zato kad vec i vrapci na grani znaju kako izgledaju nasi korneri, cernat uvijek ubaci na prvu loptu, ali uvijek.
a ibricic ubacije balon na drugu.
pa jebote gledam ove europske utakmice i tamo je svaki prekid opasan, ubacuju se ili ostre poluvisoke lopte ili one padajuce, ali ocito to kod nas nitko ne zna tako ubacit.

da se osvrnem malo na trenera.
svaka cas Spaci na svemu sto je postigao u karijeri, ali nogomet napreduje, nogomet ide dalje, a Spaco tapka u mjestu u 70tim i 80tim.
eno veceras kaze Cosic o Van Gaalu; on svakog svojeg igraca pripremi za utakmicu maksimalno, o protivnicima moraju znati ama bas sve, a sjecam se da je jednom Spaco izjavio da ga nije briga za protivnika...
sve je to lijepo za cut, ali zasto onda njegov Hajduk ne pobeduje doma s 3-4 gola razlike i lijepom igrom?
Sumnjam da Spaco ili bilotko od igraca Hajduka zna nabrojat prvu postavu Sibenika.

za uzvrat se ne bojim, netko je rekao da Sibenik nije momcad za stizanje rezultata i to je tocno, ali ne sumnjam da Spaco nece postavit popularnu piriju i da cemo na taj nacin osvojit pehar i sve ce bit divno i krasno do 8. mjeseca i europe...
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 09:41 AM   #43
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Šibenik je puno bliže kupu nego Hajduk.....
ta se konstatcija može lako izvući nakon svega viđenog jučer...

ma sam dan nije počeja kako triba....zahvaljujući "organima reda", te onima na ulazu, u trenutku kad je počela utakmica, bilo nas je više vanka nego unutra....
OK, malo smo zaksnili, ušli, i to j to...ali moglo je i bez toga....

ALI.......impostacija, pirja, penetracija, je napravila svoje.....ima svakakvih škovaca u Hajduka, ali i takva ekipa se može bolje posložit nego šta je slaže "meštar Špaco"....čovik koji ubija ovu ekipu....
Pirja, kišobran, Vukušić na desnom boku, posli pribačen na DESNOG BEKA, zamjena Cernata za ozljeđenog Andrića, samo je šlag na torti koju nam servira senilni Špaco....ne znam koliko je vas sinjalo, ali jedno vrime smo igrali sa tri defanzivna vezna....
Jedina šansa za nas bi bila kad bi neko maka onog klauna s klupe Hajduka, ali to neće napraviti....
On će i dalje imati svoje performense, a mi ćemo udarac od pod vjerovatno doživjeti na Šubićevcu za 14 dana....
Žaj mi je na pesimizmu koji me ulovija, ali nakon svega viđenog od špace o ova dva i nešto miseca, još tamo od Želje, neman se čemu nadat....
Old 22-04-2010, 10:22 AM   #44
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

jučer pogleda utakmicu na TV....
ovako, prvo i osnovno vezna linija standardno katastrofa veća,
Skoko, može jedino protiv Sesveta i eventualno Međimurja igrat, svaki pas prema naprid je falija, odigra dva ispravna na 5 m prema nazad, proć nekoga i stvorit višak iluzija u rangu Davida Coperfilda...
Certnat, ima pregled igre i pas, ali bi vridija da se rodio 20 godina ranije jer njegova igra upravo odgovara vrimenu prije 20 i više godina...
Anas, taj mora končano postat konkretan, previše pimplanja, izbjegavanja odgovornosti, ne igranja prema naprid, uglavnom alibi igra, a on zna, šta je najgore...
Ljubičić, po meni dobar, zadnji vezni od kojeg bi moglo biti nešto ako nastavi radit, i to ozbiljno...
Strinić, taj bi meni uru trka po boku sa balunom kontra dva juniora i dok ne bi 10 ispravnih centaršuteva nabacija ne bi iša s treninga, spustit se na zemlju i radit, radit, radit..
Maloča, a šta reć, greška početnička, i njega će samo rad oslobodit, ozbiljan rad i pristup igri...
moj Vuka, mališa mora počet nešto više činit osim trke, zalaganje i trud za peticu, ipak napadč Hajduka mora više pokazivat...

i za kraj trener, prije dva-tri miseca sam govorija da ja njega i njegovu taktiku ne razumin, ako izuzmemo dio koji otpada na činjenicu da sam policajac, ostaje ovaj drugi dio koji i nakon jučerašnjeg dana mi nije jasan, zahvalit se čoviku na volji i trudu, jednostavno mirovina majka...

i sad će me netko pitat zašto sam kontra Barce???
zbog onog jučer i činjenice da skoro neće na bolje, nažalost...
Old 22-04-2010, 10:52 AM   #45
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

heba te pored ove sile foruNskih strucnjaka, Spaco mi ispada penetrantno strucan i konzistentno ozbiljan

ma p.site QA vi i analize, seciranja i savjeti. Jesmo dobili? Je li igraju nasa dica i beru iskustvo? Je li rezultat vise dobar nego los pred uzvrat? Je smo li drugi u prvenstvu? Je su li zabili dva? Jesmo li skoro osigurali kvalifikacije za Europu?
Koji QA ocete vise. Dosa je spaco i spasio sva ona sranja sta je Reja napravio i dovuka nas do kupa i druge pozicije u prvenstvu. Uostalo Reja je od Sibenika izgubio doma i da nije sa ta tri boda bi sad mozda mastali i o prvom mistu.
A ko ce vas zadovoljit. Lako je penetrirat po forumu...

P.S. I ne zaboravite da nam je uz sve nesrice i nasa konstanta, srce i dusa ove momcadi Rubil ozlijedjen!
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže

Last edited by baRBa; 22-04-2010 at 11:06 AM.
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 11:28 AM   #46
bakikava
Member

bakikava's Avatar

bakikava is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
Maloča, a šta reć, greška početnička, i njega će samo rad oslobodit, ozbiljan rad i pristup igri...
nemore njega ništa oslobodit niti mu iko može pomoć, čovik nezna igrat i amen .
bakikava is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 11:54 AM   #47
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Špaco glupane.
kod rezultata 1-1, on uvodi dodatnog defenzvinog veznog, vukušića vraća na beka, uvodi tomasova u igru, a napadača nigdje.

tičinović bolji od tomasova, anasa i skoke zajedno
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 12:02 PM   #48
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
heba te pored ove sile foruNskih strucnjaka, Spaco mi ispada penetrantno strucan i konzistentno ozbiljan

ma p.site QA vi i analize, seciranja i savjeti. Jesmo dobili? Je li igraju nasa dica i beru iskustvo? Je li rezultat vise dobar nego los pred uzvrat? Je smo li drugi u prvenstvu? Je su li zabili dva? Jesmo li skoro osigurali kvalifikacije za Europu?
Koji QA ocete vise. Dosa je spaco i spasio sva ona sranja sta je Reja napravio i dovuka nas do kupa i druge pozicije u prvenstvu. Uostalo Reja je od Sibenika izgubio doma i da nije sa ta tri boda bi sad mozda mastali i o prvom mistu.
A ko ce vas zadovoljit. Lako je penetrirat po forumu...

P.S. I ne zaboravite da nam je uz sve nesrice i nasa konstanta, srce i dusa ove momcadi Rubil ozlijedjen!
baraba, lovi rake govnare skupa s Špacon u Milni
tri defanzivna vezna, ozljeđeni Andrić ulazi u igru, Vukušić na beku....
neke se stvari ne mogu kupit novcem , za sve ostalo tu je Špaco....neprocjenjivo.....
Old 22-04-2010, 12:12 PM   #49
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Nemate vi pojma. Činjenica da imate toliko primjedbi govori da je sve (pa i vas forumske analiticare) Špaco iznenadio sa postavom i izmjenama. Kup se igra u dvi utakmice i ovo je samo predigra. Špaco je postavio igu za dobit 2:0 ali je pogreška hajdukova budućeg kapitena omogućila sibencanima da imaju neku sansu i sad cedu izgorit od zelje na uzvratu. Maloca ja mozda cak i u dogovoru sa trenerom odigra onaj polukontakt, kojeg nijedan imalo dobar sudac ne bi svira. Znali su Spaco, Maloca i nasi u strucnom stozeru da je to dovoljno Kovacicu da se izvuce i odsvira. Nema veze, vazno je da nasi nece ic u Sibenik sa lako cemo, a sta bi bio slucaj da smo dobili 2:0. Jamacno je u poluvrime dogovoreno da ostane 2:1 jer sa dva razlike bi bilo nezanimljivo, a po nas i opasno. Zamalo je Ticinovic zasra i pogodio onu sansu prid kraj. Srecom da nije jer bi onda morali pustit jos jednoga do kraja. A malo je vrimena bilo.
Najvaznije je da nam Spaco nije umra i da je Kalinicu srce u funkciji. Zasad
Old 22-04-2010, 12:16 PM   #50
Pa e
young force

Pa e is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
baraba, lovi rake govnare skupa s Špacon u Milni
tri defanzivna vezna, ozljeđeni Andrić ulazi u igru, Vukušić na beku....
neke se stvari ne mogu kupit novcem , za sve ostalo tu je Špaco....neprocjenjivo.....
Ono nikad u životu još nisan vidija. Onakve dvi ludosti napravit. Prva: igramo samo sa jednin napadačen i onda i tog jednog vrača u zadnji red obrane i ostajemo bez itijednog. Druga: uvodi andrića umisto cernata(umisto da vadi oni jad od ljubičića) i igra sa 3 zadnja vezna.
A još da se nadovežen na ovo jel iko primjetija u šibeniku uvodi panđu zadnjih 7 min na polušpicu i kralj je igra tu oko centra zadnje minute utakmice.

Ono jučer je sigurno jedna od dosadnijih utakmica na kojima san bija ali taj špaco da bar igra ka osandesetih pa bi bar napada on ne igra ništa, ono nema nikakvog smisla niti jedne uigrane akcije niti jednog suvislog proigravanja teška nula zabavniji je snooker deset puta od onoga jučer.
Vrh njegovog trenerskog znanja je kad je ubacija drugi balun u teren protiv dinama zadnju minutu.
Old 22-04-2010, 12:36 PM   #51
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Dobro jesmo li mi zabili gol nakon Spacinih zamjena i imali jos dva zicera?
A sta se tice kornera i to je dio taktike. Balun ide ili kratko (Cernat) ili priko (Ibricic) jer nakon toga protivnih pocne izlazit vani, a onda nas jedan od zadnjih vraca teledelegirani balun prema Ananasu ili Tomasovu kojima se stvorilo dovoljno prostora na boku za neometano stopavanje baluna, okretanje i onda ide centriranje.
Samo im triba rec da gadjaju golmana pa da balun njemu ne ide a ne ovako naopako. To jos triba izglanjcat
Old 22-04-2010, 12:41 PM   #52
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

ovo je grezo već godinama igramo bez 2 napadača, a sad praktički bez ijednog, me nek se gone u 3 pičke materine...
Old 22-04-2010, 01:04 PM   #53
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

U totalnom nogometu su svi napadaci i svi obrambeni. Danasnji Hajduk igra totalni nogomet. Svi ko jedan jedan ko svi!
Nema vise linija. Jeste li vi citali Iviceve kolumne i predvidjanja razvoja nogometne taktike?
Old 22-04-2010, 01:16 PM   #54
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
U totalnom nogometu su svi napadaci i svi obrambeni. Danasnji Hajduk igra totalni nogomet. Svi ko jedan jedan ko svi!
Nema vise linija. Jeste li vi citali Iviceve kolumne i predvidjanja razvoja nogometne taktike?

istina je ovo, samo naša trenutna igračka mašinerija igra totalni antinogomet, svi su svuda, a nitko nigdi, čast izuzecima koji opet nisu nešto urnebesno, osim šta u ovako lošoj kvaliteti igre malo odskaču...

neznam šta rade na treningu, šta ih uče, šta su u stvari naučili jer ovo nema veze s vezom...

ma kako će i imat, ako sredina većinu organiziranih napada krivo odigra prema naprid igra postane goli k...., uvuče se nervoza i na malo organirizaniju ekipu (ka šta je jučer bio Šibenik) dobijaš sliku o al pari utakmici, dobiješ sliku o jednoj amaterskoj ekipi koja igra balun iz davnih 60 ili 70-ih, di nema pomicanja linija, di se kendaje i gubi koncepcija igre, di gledanje baluna postane mučenje, a ne užitak...

nemaš tri situacije di moš zapljeskjat na utakmici, a šta više reć...
Old 22-04-2010, 01:29 PM   #55
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Nogomet se igra radi bodova i konacnog rezultata a ne zbog dojma nekog forumasa koji umjesto da je sudionik (sta kaze nas dragi Spaco) vrhunskog ambijenta i predstave na tribinama osta doma i gleda na TVyu uz mladjeg Suseca.
Kako ce navijac bit objektivan kad doma smi pojist samo dva ustipka? Kako bit objektivan u procijeni kvalitete i zalaganja nasih junaka na terenu koji igraju sa srcem i ostavljaju zadnji atom snage na poljudskom terenu dok ti je stumak prazan.
Nemojmo ljudi pretjerivat i biti prekriticni. Sve sazrijeva pa ce tako i nas Spaco nadoc. Ima vrimena...
Old 22-04-2010, 03:25 PM   #56
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

sto ljudi sto cudi..slazem se sa vukusicem da je ono tragedija da igra na beku..

ali zamjena cernat-andric nije nimalo besmislena!! objasnjenje:
cernat nicim ne moze stvoriti pritisak..trener ili kalinic pitanje je sad je ubacia skoku prema naprid a andrica i ljubicica ostavia pozadi da dobije na agresiji u sredini..tako da to opravdavam jer je naprimjer skokina lopta odbila do ljubicicia koji je opalia i ibro zabija..uspio je polusaj

meni je drag cernat sa svojim znanjem ali to nije nogomet,to je jedan potez i aj lec.ka i sharbini..nema tu zelje,htjenja za vise..za prodorima,duplim pasovima..njega nema u igri..

i ja bi volio da anas i cernat sjednu na klupu..a u igru udje drugi napadac uz vukusica i ticinovic!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 03:29 PM   #57
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Mislim da je Maloča zalužio kapetansku traku. Onako se bori za klub. balun može proć ali igrač ne. Svaka čast!
Old 22-04-2010, 04:05 PM   #58
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

nije te nesto bilo priznajes da sam ipak bio u pravu

da se nadopunim za zamjenu skoko-cernat..skoko je u 15 minuta na tom mjestu vise napravio od cernata sta je za mene zalosno jer je Skoko i pucao po golu dva puta,lose alio je pucao,namjestio mrtvaca ticinovicu,vrsio pritisak a iz njegove visoke lopte na ticinovica koju je neki sibencanin jedva zahvatio izrodio se gol!

porazna cinjenica na igru florina cernata

mali jozinovic je izgubio mjesto a njie bio los..mozda da probamo s njime i strinicem po livoj strani?!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 04:14 PM   #59
Pa e
young force

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
sto ljudi sto cudi..slazem se sa vukusicem da je ono tragedija da igra na beku..

ali zamjena cernat-andric nije nimalo besmislena!! objasnjenje:
cernat nicim ne moze stvoriti pritisak..trener ili kalinic pitanje je sad je ubacia skoku prema naprid a andrica i ljubicica ostavia pozadi da dobije na agresiji u sredini..tako da to opravdavam jer je naprimjer skokina lopta odbila do ljubicicia koji je opalia i ibro zabija..uspio je polusaj

meni je drag cernat sa svojim znanjem ali to nije nogomet,to je jedan potez i aj lec.ka i sharbini..nema tu zelje,htjenja za vise..za prodorima,duplim pasovima..njega nema u igri..

i ja bi volio da anas i cernat sjednu na klupu..a u igru udje drugi napadac uz vukusica i ticinovic!
besmisleno je šta si se ti rodija pa šta na svaki kurac moraš odgovorit. Da cernat ne valja ma koje su to priče da on igra igru prije 20 god. Ajde onda reci ko u hajduku igra sadašnji balun ako cernat igra prije 20g reci mi samo jednog koji igra 20 godina isprid cernata. Pa taj ibričić koji je tu predstavljen za najboljega igra igru prije 50 god. sporiji je od itijednog igrača u ciloj europi zadržava balun ne trči dovoljno ne igra obranu reci mi šta on igra ako ovaj igra prije 20g.
I samo mi odgovori na još jedno pitanje jesi ti ove utakmice gleda na televiziji ili uživo? Jer na televiziji je slika puno drugačija nego uživo sve pari duplo bolje nego šta je.
Old 22-04-2010, 04:16 PM   #60
Pa e
young force

i još krele cernat je doda onaj balun za penal i doda za još jednu šansu ne sičan se kome a to su jedine dvi šanse osim one skokine šta je doda ovom malom konju koji je odlično štopa.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules