[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 18-05-2010, 02:07 PM   #1
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road
Default Hajduk 2010/2011

eo vidim da vam je već pomalo dosadno otkad je prvenstvo gotovo pa si nešta mislim kako bi mogao izgledat sstav iduće sezone.....ajmo malo crtat
----------suba-------------
rubil--maloča---j.buljat-strina
-----------------------------
tič----andrić---?-------anas-
----------------------------
-------ibro-----?------------
ajmo riješit ove upitnike
Old 18-05-2010, 02:18 PM   #2
siroki-brig
Senior Member

siroki-brig is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to siroki-brig

pored andrića ljubičić ali je tanak do bola kao igrač (bar zbog ˝onog˝ njegovog nogometa protiv šibenjaka u finalu kupa 1.ut.)
bolje metnit andrića ko jednog zadnjeg veznog a između anusa i tića ugradit Cernata (ko ga jebe nek se troši po terenu, a more valjat pokoja duga lopta la Xavi)
pored ibre vukušića brusit, mada bi se isplatilo da nam ahmad čupa živce u nadi da će proigrat kako zna, dat čopu pokoju minutu i eto napada bez dovođenja ˝čudnih igrača, čudnih imena˝
siroki-brig is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2010, 11:54 PM   #3
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

Corto Maltese is an unknown quantity at this point

Rubil je već otiša,Ibričić će sigurno,možda i Strinić.
Ajmo sad sastavljati momčad....
Corto Maltese is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2010, 11:58 PM   #4
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

--------------subasic----------------
-oremus--buljat---maloca---jozinovic--
---------cernat----andric-------------
--ticinovic----tomasov----anas--------
---------------lendric-----------------

etto ga
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2010, 12:02 AM   #5
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

A Livaja?
Old 19-05-2010, 12:16 AM   #6
Mauser
Senior Member

i da ostane, lendric bi trebao i morao dobit prednost nad njim.
odradio je sjajno proljece u juniorima i zasluzuje sansu, dok livaja tek treba odradit juniorski staz.
a k tome je lendric onaj visoki napadac kakvog i trazimo.
Old 19-05-2010, 12:25 AM   #7
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Evo ih opet s Livajom i Lendrićem.

Nego počelo je počelo ... seoba naroda by hrvatski sportski novinari

Rubil je navodno već potpisao s Grcima , Zec sa Turcima , a za njim bi mogli (opet navodno) Strinić i Buljat (mada iskreno sumnjam da je čak i ova naša mutava uprava toliko mutava da Strinića prodaje u Tursku)

I da odmah zaključimo ovo s Budanom

"Interes svakog kluba godi, pa tako i Hajduka, no u ovom trenutku sam u Palermu. Imam dobar ugovor i vrlo je mala mogućnost da se tako nešto dogodi"
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2010, 12:29 AM   #8
Mauser
Senior Member

zanimljivo kako u SN i u Jutarnjem je malo drugacija izjava Budana.

- Hajduk? Ne, nisam čuo ništa o tome. U Palermu imam dobar ugovor, međutim, znam da svaka opcija promjene sredine koja je dobra za klub i za igrača uvijek ima mogućnost realizacije - rekao je Riječanin.
i da napomenem da su u Palermu Budana prekrizili.

i sta to fali malom Lendricu?
najbolji je strijelac juniora i jedan od najboljih igraca u ligi i sasvim je prirodno i logicno da mu se pruzi sansa u prvoj momcadi, a ne da trazimo i bacamo pare na istrosene igrace poput budana,budimira,bjelanovica...itd.
Old 19-05-2010, 12:34 AM   #9
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
najbolji je strijelac juniora i jedan od najboljih igraca u ligi i sasvim je prirodno i logicno da mu se pruzi sansa u prvoj momcadi, a ne da trazimo i bacamo pare na istrosene igrace poput budana,budimira,bjelanovica...itd.

Jedno je dati nekome šansu,a nešto sasvim drugo staviti ga u prvu postavu i očekivati od njega 20-ak golova po sezoni.Čak je i Messi ima Ronaldinha i Eta uz sebe,nitko od njega nije očekiva da odma sam nosi Barcelonu.
Old 19-05-2010, 12:44 AM   #10
Mauser
Senior Member

jel imas ti bolje rijesenje?
ja sam slagao postavu po onome sto imamo trenutno
Old 19-05-2010, 12:54 AM   #11
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Quote:

Ne znam šta mu fali. Nemam pojma. A znaš zašto? Zato što ni Lendrić , ni Livaja još NISU ODIGRALI NI JEDNU JEDINU SENIORSKU UTAKMICU!
Old 19-05-2010, 01:01 AM   #12
Mauser
Senior Member

i sta to znaci?
da moraju negdje na posudbe po mosoru,imotskom i slicnim selendrama se kalit do 24-te godine i onda propast kao i vecina nasih perspektivnih juniora.

ako se netko pokaze dobar u juniorima on zasluzuje sansu u prvoj momcadi i to ne na kapaljku, nego pravu sansu u kontinuitetu, jer jedino tako mi mozemo ici dalje, nikako drugacije.
baric,jonjic,vukusic,jozinovic,andrijasevic,lendri c,ticinovic,sacer....to je nasa buducnost i jedini pravi put.

pa jebote mi vec 3 godine zaredom imamo najbolje juniorske napadace a fali nam napadac u prvoj momcadi (vukusic,sacer,lendric,tokic)
to je samo odraz nerada i nepovjernja nasim klincima i onda cemo se cudit dok ce skakat na prvu ponudu iz vana.
Old 19-05-2010, 01:08 AM   #13
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

To o pružanju šanse ti je Corto lijepo objasnio.

I naravno da ih treba pogurati ... ali da dijete iz juniora pređe u prvu ligu i bude nositelj igre to ne postoji i nikad nije. Već sam na onoj drugoj temi napisao kako su čak i Rooney i Messi počeli po malo , dozirano , a ne da im je neko preko noći tražio čuda.

Od talentiranog juniora do kvalitetnog profesionalca dug je put i igranje na te dvije razine jedna s drugom veze nemaju.
Old 19-05-2010, 01:12 AM   #14
Mauser
Senior Member

ajde molim te reci mi gdje sam ja to rekao da ocekujem 20 golova od lendrica i da ocekujem da ce biti nositelj igre?
ja samo zelim da dobiju sansu a ne da ih se sikanira na posudbe i sl.

u napadu mozemo rotirat vukusica,sacera i lendrica.

na desni bek moze oremus i kao zamjena baric, koji bi mogao biti odlican igrac, ali isto mu treba dati sansu.
Old 19-05-2010, 01:13 AM   #15
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Ne znam šta mu fali. Nemam pojma. A znaš zašto? Zato što ni Lendrić , ni Livaja još NISU ODIGRALI NI JEDNU JEDINU SENIORSKU UTAKMICU!
Da,i?
Lendrić je bio najbolji igrač kadetskog uzrasta,i to HNL-a,a ne samo Hajduka,sada je najbolji junior,i zašto on nebi dobio šansu?
Tičinović je imao seniorske minute prije nego je zaigrao?Koliko je imao seniorskih minuta prije negoli je zaigrao protiv Deportiva?
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2010, 03:23 AM   #16
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Vidiš stvarno. E jesam idiot. Dobro si me podsjetio.
Pa kako sam samo zaboravio Tičinovića protiv Deportiva ... tu sjajnu i tako bitnu utakmicu ... veličanstvenu predstavu kad je Tić praktično sam izbacio Španjolce.

A i to što je Lendrić bio u kadetima jako puno znači ... jer vrlo rijetko se dogodi da uspješan kadet ne postane još uspješniji profesionalac.

Quote:
ajde molim te reci mi gdje sam ja to rekao da ocekujem 20 golova od lendrica i da ocekujem da ce biti nositelj igre?
Ne znam varaju li me oči ili si ti nacrtao ovu početnu postavu sa Lendrićem?
Old 19-05-2010, 03:41 AM   #17
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

Cila ta priča sa mladim igračima za sljedeću sezonu je jako nategnuta ako se misli ići na naslov prvaka povodom 100 godišnjice.
Lako je uvodit mlade igrače u sređenu momčad,al ako mislite da će Lendrić,Livaja,Jozinović i sl. donijeti dogodine naslov prvaka onda sanjate.Budući da se očito ide na prvenstvo,a sama činjenica da je Poklepović osta trener govori da nema govora o nekom dugoročnom projektu,nama onda tribaju igrači koji su u ovom trenutku najbolji,u najboljim godinama,a ne juniori.Da su oni svi vrhunski talenti,Hajduk sa 4-5 20-godišnjaka neće iduće sezone osvojiti ništa.S njima se očito nije mislilo ići na osvajanje idućeg prvenstva jer bi ih se već uvodilo u igru.
Druga je stvar ako ih se na njima gradi neka šampionska momčad za 2-3 sezone.

Sad je samo pitanje izbora;biti dogodine prvak sa igračima koje ćemo očito morati dovesti sa strane ili istrpiti još sezonu ili dvi,a polagano uvoditi ove juniore?

Last edited by Corto Maltese; 19-05-2010 at 03:51 AM.
Old 19-05-2010, 04:19 AM   #18
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post

Ne znam varaju li me oči ili si ti nacrtao ovu početnu postavu sa Lendrićem?
da i?
"crtao" sam postavu kakvu trenutno imamo.
isto tako sam mogao stavit vukusica ako ti je lakse, ali nisam jer mi je lendric bolji igrac i vise odgovara toj taktici.

a to sto si ti zabrijo da on mora zabit 20 golova i da mora biti nosioc igre je tvoj problem.
Old 19-05-2010, 04:42 AM   #19
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Corto Maltese View Post
Cila ta priča sa mladim igračima za sljedeću sezonu je jako nategnuta ako se misli ići na naslov prvaka povodom 100 godišnjice.
Lako je uvodit mlade igrače u sređenu momčad,al ako mislite da će Lendrić,Livaja,Jozinović i sl. donijeti dogodine naslov prvaka onda sanjate.Budući da se očito ide na prvenstvo,a sama činjenica da je Poklepović osta trener govori da nema govora o nekom dugoročnom projektu,nama onda tribaju igrači koji su u ovom trenutku najbolji,u najboljim godinama,a ne juniori.Da su oni svi vrhunski talenti,Hajduk sa 4-5 20-godišnjaka neće iduće sezone osvojiti ništa.S njima se očito nije mislilo ići na osvajanje idućeg prvenstva jer bi ih se već uvodilo u igru.
Druga je stvar ako ih se na njima gradi neka šampionska momčad za 2-3 sezone.

Sad je samo pitanje izbora;biti dogodine prvak sa igračima koje ćemo očito morati dovesti sa strane ili istrpiti još sezonu ili dvi,a polagano uvoditi ove juniore?
o cemu ti pricas?
pa Hajduk je proljetni prvak sa 7 bodova vise od dinama i da se igralo ovako u jesen sad bi bili prvaci sa 10 bodova viska. da se nije prosipalo doma protiv sibenika,zadra,intera...
i ja ne znam o kakvim ti to pojacanjima pricas? sta to nama tocno treba i koji su to igraci koje mi mozemo dovest a da su bolji od ovih koje imamo trenutno?
sharbini,tomasov,subasic,buljat,strinic,jozinovic, oremus,ticinovic...to su sve igraci sa reprezentativnim potencijalom i uz cernata,andrica,ibricica pa cak i vejica moze se sagradit ozbiljna momcad.
i naravno, Hajduk mora tezit tome da svake godine izbacimo 3-4 juniora u prvu momcad jer jedino tako mozemo ici dalje i to je jedini ispravni put.
ove godine su to bili vukusic,oremus i jozinovic, iduce ocekujem lendrica,barica i andrijasevica....itd.
a ovo sto ti pricas su pokusavali i grgic i peros pa smo zavrsili tu di smo zavrsili. kolike smo novce bacili na cernate,sablice,verpakovskise,serice,jertece,bulja te...i slicne.
a s druge strane nam bjeze igraci poput perisica i livaje, jer im time pokazujemo da za mlade igrace nema bas perspektive.
i nisu sad vazna uopce imena, jer mali livaja je takakv kakav je, a zasto je takav to se moraju zapitati njegovi treneri koji su ga odgajali.
u tome i jest problem, netko je vec napisao prije mene "mi moramo odgojit tu djecu da budu ljudi i Hajdukovci prije svega, a tek onda igraci".
dok omladinska skola stane na noge i dok ce to na nesto licit i dok ce kvalitetni mladi igraci dobivat sansu da se razviju u prvoj momcad a ne da se salju po selendrama na posudbe onda ce to sve imat smisla.
i nece nam se onda desavat da nam djeca skacu na prvu ponudu izvana i odlaze.
Old 19-05-2010, 09:17 AM   #20
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Ma bespredmetna rasprava.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules