[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-12-2010, 10:51 PM   #1
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough
Default Mater vam lopovsku!

Ovako,mislin da bi triba bit jedan thread di će se skupljat sve krađe Hajduku,pomaganja dinamu,kao i krađe nekim drugim hlubovima koji su u dotičnom trenutku na vrhu,te su prijetnja dinamu,pa ih se krade da bi se pomoglo uvik jednom te istom klubu.
Znan da psovat nije baš lipo,al nekad se bez upotrebe nekih riči jednostavno ne more izreć šta misliš.I zato,MATER VAM LOPOVSKU!!!Još jedna godina u nizu,u kojoj nam najdraži klub najvjerovatnije opet neće osvojit naslov.Trenutno smo 5 bodova u minusu,al uzmimo samo zadnje tri utakmice.Dinamo je dobija Splita,znamo kakvim golom,nakon dvi ruke i faula.Prekjuče je izvuka bod uz poklonjen penal.Dakle 3 boda poklonjena.Dakle,mi bi bili na minus 2.Šta puno drukčije zvuči.Da ne ulazimo u slučajeve Osjek,slučaj Šarbini (Hajduk je za vrime neigranja Šarbinija prosuja 5 bodova),a da i ne ulazimo u dinamove starije slučajeve (tipa Rijeka,kad su zabili iz penala koji se jednostavno mora ponovit).Bilo bi lipo kad bi neko ko zna "režirat" skupija kolo po kolo i stavija sve uz snimke,kako je teklo bodovanje i kako bi teklo da su suci normalni.E da,btw,suci MATER VAM LOPOVSKU!
Iman još jednu veliku zamjerku,a ona ide medijima.Mediji,MATER VAM LOPOVSKU!A "našin" novinarima ide mater vam glupu.Dakle,Hajduk je pao,ne valja ništa,Ibričić je katastrofa.Za to vrime dinamo briljira (tri utakmice po 1:0,uz suđenje kakvo je),Sammir nije ni malo pao u formi...Ti i takvi mediji na kraju dovode do toga da se Sammir proda za 10-15 miliona a Ibro za 5.Ako.Mada je gledajući Ibrine dvi naj utakmice i Sammirove dvi naj utakmice ispada da je Ibro i tu jači i bolji.
Old 08-12-2010, 03:01 PM   #2
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Kao prvo,MATER VAM LOPOVSKU nije psovka.Tu ja ne vidim niti jedne proste rijeci...

Kao drugo...ideja nije losa.Bilo bi zgodno imat tako na "hrpi" sve video zapise propusta odnosno poklona Dinamu.Medjutim,sta bi se time postiglo?Zar mislis da bi netko rekao,vidis,stvarno je to tako,ajmo ponistit rezultate i upisat ih onako kako je zapravo trebalo zavrsit,dat prvenstvo klubu koji ga je zapravo trebao osvojiti?Pa svi znaju i svi vide sta se radi...jedni pizde oko sudjenja,drugi se slatko smiju onima koji pizde i sve ide dalje,nitko nista ne mijenja.
Uzmi primjer proslogodisnjeg kupa...3:0 za Dinamo u Zg,kartoni,mlacenje po terenu,high kick Mandzukica nad Sericem cini mi se...koliko smo pizdili oko toga,tu je netko (neznam sad ko) izdvojio sve sudacke propuste,cak su i na netu zavrsili (net,24sata....) i sta je nakon toga bilo?Jel netko rekao,da,Hajduk je ostecen,kup ide njima?Nije...
Potezalo se jedno vrijeme ime Zorana Mamica u kombinaciji sa namjestanjem te utakmice i sta je od svega bilo?Ako se ne varam slucaj je u ruke dobio HNS i drugi dan nakon istrage (mos mislit jake istrage) su izvjestili kako nema govora o namjestanju.

Dakle,ideja nije losa...ali,nema ni smisla,bar ne dok su na celu saveza oni koji jesu.
Old 08-12-2010, 03:09 PM   #3
TORCIDA-KONAVLE
Ghandi

TORCIDA-KONAVLE's Avatar

TORCIDA-KONAVLE will become famous soon enough

Mislim da bi bolja ideja bila pomoc svom klubu na drugi nacin,a ne jebat mater lopovsku 15 godina svakome,a to sto klub vode polupismeni ljudi to nije bitno.

Nije problem ni u sudcima ni Dinamu ni srbima antikristima ni masonima.

Problem je suocit se sam sa sobom ,to je uvjek najveci problem ..pozzz
TORCIDA-KONAVLE is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010, 03:41 PM   #4
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

Dinamo-Varazdin
Sudac_Drazenko Kovacic

penal za dinamo!?!? badelja gurnuo vjetar opravdan penal.
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010, 03:47 PM   #5
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Utakmica Rijeka Dinamo 0 2

1. gol dinama-gol isprva bi rekao skroz cist,ali opet dok je beqiraj trcao s onim tamo branicem samo je ovaj odjednom kao stao kao da ga je beqiraj gurnuo pa je malo otisao iza,a i vidi se da je beqiraj ruku dignuo i isla prema njemu ali opet smatram da je ovo ispravno jer nije toliko ga snazno udario,ali opet zasto bi ovaj stao ako ga je samo dodirnuo....ma to prosudite sami,ja smtram cisto ali opet...
2. penal za rijeku penal ispravan,zadnji igrac prilika za gol -CRVENI KARTON?
POGODITE CUFRE JE DOBIO samo zuti.
e moooj dalovicu sto to ne zabi
i jos puno navlacenja za idnamo ko i u utakmici s varazdinom
Old 08-12-2010, 03:49 PM   #6
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

SPLIT DINAMO 0 1

GOL DINAMA ,ISPRAVAN?HMMMM

i jos cini mi se jedno dosudeno zaledje splitu kad su isli u 1 na 1 ,normalno neispravno i jos puno navlacenja ali neznam jel ima svega u video...ovo s golom je izmedu 3 minute i 3 i 20 sekundi.

Old 08-12-2010, 03:51 PM   #7
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

a kako god okrenes zanimljiv je taj kriterij.
badelja padne sam od sebe (iako je varazdinac stavio malo ruku) i sudi se penal, a bečiraj takodjer slicno "odgurivanje" i nikom nista.
po meni su obje situacije ciste, tj. nema nikakvog prekrsaja jer nogomet nije balet.
Old 08-12-2010, 03:51 PM   #8
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

DINAMO HAJDUK 3 0

KUP VEC DAVNO ISPRICANA PRICA ALI ETO NEK SE NADJE
P.S. PRVI VIDEO RADIO NEKI BBB PA STAVIO NA YOUTUBE PA AKO NE ZELITE SLUSAT ONE NJIHOVE PESMICE SAMO ZVUCNIKE OFF:d
Old 08-12-2010, 03:54 PM   #9
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

DRUGI VIDEO S KUPA
ma postoji jos jedan ali ga sad nemogu nac bio je i u sn tjedan dana poslije tekme bio svaki detalj neko poslo u sn ali nemogu vise to nac

III IMA JOS PUNO VIDEA:d..p.s. videe mi je dao frend iz posusja poslat cemi ih jos ima on sve te snimke sa kradama,pa eto da mu se zahvalim njemu i Torcidi Posusje odnosno Hercegovina.
Old 08-12-2010, 06:36 PM   #10
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Ako mogu samo dodat, ovo finale kupa, toliko se toga napisalo, ja to gledam ovako.
Oba crvena Hajduku, neka su i bila, nema problema, ali onda je trebao biti dosljedan svom kriteriju, kojeg ocito nije imao, jer da je bio iole dosljedan, Bišćan, Barbarić i hrgović utakmicu ne bi završili.
Što se tiče ovogodišnje sezone HNL-a, samo ću reći da je smiješno, da je ovo vračanje u doba Tuđmanove Croatije, i da mi se želudac diže kad vidim kako se sudi dinamu u HNL.
Čak me i ne nerviraju toliko neke odluke koje su mogle bit ovako i onako suđene, nervira me to šta tokom cijele utakmice dinamo ima povlašten kriterij na samom terenu, pa konkretno, od onih faulića na sredini pa sve do kardinalnih i ako ocete NAMJERNIH pogresaka.
Ja za sebe mislim da sam jedan realan navijac Hajduka i objektivan, i za mene je dinamo najkvalitetnija ekipa trenutno u HNL, ali pitanje bi bilo di bi oni a di bi mi bili da sudačka organizacija nije pod paskom obitelji Mamić.
Jednostavno se ne mogu otet dojmu da se njima sudi kako njima paše, a sitite se samo primjera radi naseg 'gostovanja' u Parku mladezi i čistog jedanaesterca nad Ibrom u prvom poluvremenu...

NEMAMO MI ŠANSE DOK SE NJIMA OVAKO SUDI, a nama se sudac ruga usred Poljuda kontra Osijeka, onda znamo di smo i sta smo!
istok1950 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010, 12:13 AM   #11
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

tovar nauči na batine, pa sam isto tako i ja već navikao na ovo. da bude drugačije, onda bi se čudio.. ovo što vi pišete uopće ne čudi zadnjih godina.. a neće čuditi ni narednih ohohoo godina kad marković (čitaj mamić) (p)ostane predsjednik saveza
Old 09-12-2010, 09:09 AM   #12
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by TORCIDA-KONAVLE View Post
Nije problem ni u sudcima ni Dinamu ni srbima antikristima ni masonima.

Problem je suocit se sam sa sobom ,to je uvjek najveci problem ..pozzz
Sve si rekao, kad Hajduk bude klub u kojem ce sve (manje-vise) stimati i u kojem ce svi od cistacice od predsjednika raditi ono za sta su placeni - e onda mozemo o svemu...
Nazalost klub nam se vec duze vremena vodi slabije od neke seljacke radne zadruge
Old 09-12-2010, 11:28 AM   #13
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
Sve si rekao, kad Hajduk bude klub u kojem ce sve (manje-vise) stimati i u kojem ce svi od cistacice od predsjednika raditi ono za sta su placeni - e onda mozemo o svemu...
Nazalost klub nam se vec duze vremena vodi slabije od neke seljacke radne zadruge
Klub se ne vodi nikako drugačije od bilo koje tvrtke u HR. A sad da nas kradu, kradu! Da nas kradu 20 godina, kradu! Da glavešine boli kita, boli .
Old 09-12-2010, 03:09 PM   #14
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

dajte ljudi,nisan ja niti iko ode reka da u Hajduka stvari štimaju.Al može Hajduk i bit najsređeniji klub na svitu al neće uz ovakvo suđenje i osovinu bosanac-bosanac-guzoliz (mamić-marković-djedović) nikad osvojit prvenstvo.Barem ne dok iz Hrvatske samo prvak ide u pretkola za ligu prvaka.A to će bit jako dugo,vjerovatno i zauvik.Naravno da treba očistit svoju kuću,al žalosno je da se prvenstvo,i sljedeća prvenstva odlučuje 17-og a ne na datume utakmica.I žalosno je da san ja uz Štimca,mada ga privatno ne volin,al san siguran da Igor ne bi navlačija za Hajduk ni upola koliko ovi sada navlače za Dinama.I ako bi Igor bia predsjednik,Hajduk bi ima šansu osvojit titulu;naravno,ovisno o rezultatima.
Old 09-12-2010, 09:09 PM   #15
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

dinamo osijek kup opet penal opet nije bilo penala...

ali je onaj stojkic pokosio vrsaljka moga mu je oba noge polomit
Old 10-12-2010, 03:29 PM   #16
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Ova tema ce biti aktivna na prolice, to je vec sad sigurno nakon danasnje sjednice govnojeda...

Stimac maknut, Mamic likuje i biljezi vec 5 naslova unaprijed...

FUUUUJ
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010, 03:39 PM   #17
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Jebala vas opčinjenost dinamom
Old 11-12-2010, 07:41 PM   #18
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

cuj RNK SPLIT podrzao markovica?dobro znam da im stimac nije najdrazi nije nikome ali kud ce za markovica pa i njih ako nista okrali u splitu u utakmici
Old 12-12-2010, 12:04 AM   #19
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

pretjerujete jebi ga...
NK Croatia je osnovana koju minutu prije Velikog Praska...
njena je sudbina bit prvak zavijeke...
prvi povijesno poznati kapetan nk croatie je bio Rex Croatorum... uz glavninu doseljenih Hrvata + Avarskih placenika te bizantskog trenera ta ekipa je osvojila
prvenstvo Istocnog Rimskog Carstva u sezoni 645/646...
sljedeca stoljeca su uglavnom protekla u dominaciji jedinog istinskog katolickog kluba na ovim prostorima... derbiji sa Mlecicima, Normanima, Saracenima su uvijek prolazili sa hendikepom...
jedini klub koji je zadrzao identitet nakon provale Osmanlija je bila croatia....
poznata je utakmica kod Sigeta 1566. kad croatia pobjedjuje fenerbahce 4-0...
u narednim stoljecima opet je zvijezda vodilja svim Hrvatima gdje god bili...
jedini malo bolniji poraz je prisutan u svibnju 1945. kad je nasa vjecna, katolicka, te jedina istinska zvijezda otprije poznata vodilja usrala te izgubila 0-3 pred dolazecom hordom bezboznika, ateista, masona-zidova koje vodi navijac jednog nebitnog kluba...
45 godina smo trpili sve moguce namjestaljke, kuhinje koje su nas kategoricki zakidale (iako smo igrali ko kurac, bili dio velike cetvorke samo zato jer smo iz zagreba)...
u "slobodnoj" Hrvatskoj mi smo ta zvijezda vodilja... mi smo taj program..
mi smo vjecni prvaci.... 1995/1996. smo tom jednom nebitnom klubu malo postavili nogu...

edited by Kreso

Old 12-12-2010, 02:35 PM   #20
Johnny Rebel
Member

Johnny Rebel's Avatar

Johnny Rebel is on a distinguished road

ajde bogati svi znamo kakav je štimac ali brate mili da jedan split dade glas za mašineriju koja nas sustavno gazi godinama e tu je već problem u nama..
pa i taj jebeni neno pralija ko da je od jučer,ko da nezna šta je činila croatia puste godine..
ma mi smo prvo sebi najgori a onda ostali
ima si beograd doša ti je zagreb,šta si dobija,isti k drugo pakovanje
zato u sridu svin srcen za paok i da još sljedećih 50 godina sanjaju ili ajde bar maštaju o nekon mrtvon prezimljavanju u europi

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules