[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-08-2015, 04:52 PM   #7341
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
bez uvrede tekst je prepun patetičnih sranja.

kao prvo rat nije bio na 100 km od Splita nego na 40-45(kljaci-umljanovići najbliža linija).

kao drugo da današnji Hajduk dođe u kvalifikacije da igra ligu prvaka sigurno ne bi bilo baklji,ali ako želiš nešto dobiti od navijača nešto mu moraš i ponudit.....lize i obecanja su očito stvar prošlosti,da se ponudi osvajanje prvenstva i ulazak u skupine lige prvaka kao navijačima 94/95 viruj mi da baklji ne bi nigdje bilo

kao treče bez uvrede današnjim momcima,puno je danas teže napravit pizdariju,puno je više osiguranja,policije...nekoć bi interventna bila sačinjena od prašinara sa štitovima,šljemovima a ne krvožednih agresivaca kao danas,kazne su bile manje i sve to...........ali i mozga je bilo manje,puno manje kad je Hajduk u pitanju.
Dakle ta ista ekipa o kojoj se priča u gornjem linku,razumni navijači sredine i kraja 90-ih su bili korektni kad ih je Hajduk činio ponosnim,no ta ista ekipa je 1997g. demolirala Sjever prisutan duhom i tijelom i dobro znam koliko je malo loših rezultat trebalo da dođe do pizdarije.

Ista ekipa je 2000. prekinula običnu utakmicu Hajduk-Šibenik jer je Šibenik poveo 2-1,dakle nedavna utakmica kad je Slaven vodio 2-0 na Poljudu,a uz sve ostale višegodišnje loše rezultate sigurno s tim razumnim navijačima iz sezone 94-95 ne bi bila završena.

Uglavnom ono što je ekipa iz 94/95 priredila Hajduku,a pričamo o ekipi do neke 2000.-e kada počinje osjetnija smjena generacija bi ja poželio da se i danas priređuje točno onako kako su navijači i tada se ponašali .

Od poštovanja i razumjevanja kada postoji rezultat pa i do jebenog uživanja ,akcije i adrenalina od 97. do neke 01.,dakle u razdoblju kada se nije osvojila titula.

Nema titule, nema rezultata, nema razumjevanja i to su bili navijači iz sezone 94/95 i jedino šta se slažem s člankom iz linka je da bi volio da takvi navijači opet budu,za moj ukus današnji navijači imaju previše razumijevanja.

PS: svako društvo prijatelja ili bilo koja udruga vezana uz navijače Hajduka koja se oglasi po ovom pitanju,bez obzira čiju stranu zauzela(navijača il uprave) ne radi ni u interesu kluba ni u interesu navijaca.
Podjele nam ne trebaju no netko ih želi i potencira.

Ja držim da su navijači jednostavno poslali poruku,kraj utakmice,loš rezultat i kukavički nehajdučki pristup su bili previše,da se uistinu htjelo naštetiti klubu ili ga eliminirati iz Europe,zasigurno bi baklje bile ranije užgane,da sudac ima vremena prekinut utakmicu.

PPS: ne možemo mi tražiti da navijači budu organizirani i odgovorni,kada jedna veličanstvena uprava ne može organizirati čiste i prohodne prolaze na većim utakmciama

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2015, 07:06 PM   #7342
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Drug Reja isto salje poruku...

Redovito
http://m.slobodnadalmacija.hr/Sport/...Debrecena.aspx
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2015, 08:01 PM   #7343
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Drug Reja isto salje poruku...

Redovito
http://m.slobodnadalmacija.hr/Sport/...Debrecena.aspx
sram me iti priznat,al pročita san članak i uplašija se kad san skonta da drug Rejo i ja govorimo iste stvari

....al sigurno iz različitih pobuda

no opet,pustimo njegove razloge upitajmo se ima li istine u njegovim tvrdnjama?
ne radi njega nego radi nas

Old 23-08-2015, 10:48 AM   #7344
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
bez uvrede tekst je prepun patetičnih sranja.

kao drugo da današnji Hajduk dođe u kvalifikacije da igra ligu prvaka sigurno ne bi bilo baklji,ali ako želiš nešto dobiti od navijača nešto mu moraš i ponudit.....lize i obecanja su očito stvar prošlosti,da se ponudi osvajanje prvenstva i ulazak u skupine lige prvaka kao navijačima 94/95 viruj mi da baklji ne bi nigdje bilo

Nema titule, nema rezultata, nema razumjevanja i to su bili navijači iz sezone 94/95 i jedino šta se slažem s člankom iz linka je da bi volio da takvi navijači opet budu,za moj ukus današnji navijači imaju previše razumijevanja.

Podjele nam ne trebaju no netko ih želi i potencira.

Ja držim da su navijači jednostavno poslali poruku,kraj utakmice,loš rezultat i kukavički nehajdučki pristup su bili previše,da se uistinu htjelo naštetiti klubu ili ga eliminirati iz Europe,zasigurno bi baklje bile ranije užgane,da sudac ima vremena prekinut utakmicu.

ne možemo mi tražiti da navijači budu organizirani i odgovorni,kada jedna veličanstvena uprava ne može organizirati čiste i prohodne prolaze na većim utakmciama

Bez uvrede svima, ali...rezervirano, neke stvari su mi u tvom postu onako malo glupe da se tako izrazim.

Sa prvim se slažem, ono spominjanje tovara i života od prije 200 godina je stvarno smiješno.

Kao drugo...svake godine se obećava prvenstvo i ulazak u skupine, doduše EL, pa svejedno bude baklji...drugim riječima, tvoja tvrdnja ne drži vodu.

Kao treće, nema titule,nema rezulatata, nema razumijevanja...pa 10 godina već nema rezultata, a Hajduka se prati i bodri, utakmice se ne prekidaju kao što si spomenuo mislim Šibenik...znači ti bi htio da se počne sa tom praksom da kad se gubi da se prekine utakmica? Ili sam krivo skužio...

Četvrto, podjele nam ne trebaju i tu se slažem s tobom...ali ako imaš u grupi 10 budala koje guraju po svom (po krivom), kako se ne podijelit? Šta bi svi ostali trebali poći za njihovim primjerom? Zašto oni ne krenu za nama?

Peto...to je na ovoj utakmici bilo tako sa baljkama. Doduše, utakmica je još trajala, bila je sudačka nadoknada, što je i dalje vrijeme utakmice. Ako je to bila poruka jer su baklje bile nakraju, kako objašnjavaš recimo Koper kad su se baklje palile "za vrijeme" utakmice, znači ono je bio pokušaj da se Hajduk izbaci iz Europe?

Šesto...znači, baklje se pale iz nekog revolta jer su prolazi zakrčeni??? Odi na sjever recimo, pola SZ-a je prazno, a svi nabijeni na SI (uključujući i prolaze)...i sad ako se stave neki redari koji će silom čistit prolaze, onda ćeš sigurno to stavit kao zamjerku da kako uprava izaziva nerede sa postavljanjem redara?
Old 23-08-2015, 11:43 AM   #7345
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by Grabovac View Post

Kao drugo...svake godine se obećava prvenstvo i ulazak u skupine, doduše EL, pa svejedno bude baklji...drugim riječima, tvoja tvrdnja ne drži vodu.

Kao treće, nema titule,nema rezulatata, nema razumijevanja...pa 10 godina već nema rezultata, a Hajduka se prati i bodri, utakmice se ne prekidaju kao što si spomenuo mislim Šibenik...znači ti bi htio da se počne sa tom praksom da kad se gubi da se prekine utakmica? Ili sam krivo skužio...

Šesto...znači, baklje se pale iz nekog revolta jer su prolazi zakrčeni??? Odi na sjever recimo, pola SZ-a je prazno, a svi nabijeni na SI (uključujući i prolaze)...i sad ako se stave neki redari koji će silom čistit prolaze, onda ćeš sigurno to stavit kao zamjerku da kako uprava izaziva nerede sa postavljanjem redara?
odgovorit ću ti na drugo,treče i šesto....ostalo je glupo

dakle,kao drugo je laž jer ja ne znam kada je posljednji put netko obećao iti pokušaj borbe za naslov ili ulazak u skupinu EL.Daj nađi članak,al bez floskula trudit ćemo se ili ako se ukaže prilika pokušat ćemo i naslov osvojiti....nego normalno obećanje idemo po naslov.

Kao treče........DA,bolje i prekidati nego gledati šamaranje Hajduka na Poljudu. No moje mišljenje je tu potpuno nebitno,bitno je da se jedan potez jedne generacije Torcide(baklje na Kineskom zidu) zaziva kao i ta vremena i ta generacija navijača,a onaj tko je okusio život navijača tada i poznaje dijelić ekipe tada zna koliko bi razumjevanja imala ta generacija i za dug i za ozljede i za trud i za obećanja,ako ne bi bilo rezultata bilo bi derneka jer je takva generacija bila.

Kao šesto...ostavi se ti Sjevera,pričamo o Istoku i zbog njega plaćamo kazne,al naravno nije kriva ova Uprava nego opet stoka od navijača jel tako???

ajde odgovorit ću ti i na

četvrto..........baklje nisu krivo

i na

peto.......baklje se pale kad se slavi gol ili kad navijači nisu zadovoljni igrom i rezultatom i žele pizdariju.Koper je vodio 3:1 šta se čudiš kojoj bakljici

Old 23-08-2015, 01:07 PM   #7346
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Da se ne quote-amo u nedogled...

Za drugo sam znao da ćeš mi dat takav odgovor...nisam jedan od onih koji sve članke imaju u malom prstu, pa ti nemogu sad dat primjer, pa ajmo reć da je ovo bod za tebe, čisto zato jer gledam kako ću na more gledat *ičke umjesto da kopam po netu članke.

Treće...kad nam je šamaralo Hajduka u Puli, što nisi skočio i izazvao prekid ako misliš da je to pravi način?

Četvrto...nisam ja rekao da su baklje krivo. Čak sam tu negdje i napisao svoje mišljenje po pitanju istih...neka svaku utakmicu gori kao Split za 100. rođendan Hajduka. Ono što sam mislio pod "krivo" je da ako je pravilo da je nešto zabranjeno i samim time se kažnjava, onoga koga se ulovi u prekršaju ako bude sreće, ali i njegov klub zbog njegovog postupka, onda je to krivo, po meni. Logika nalaže da ako je nešto zabranjeno i svaki prekršaj donosi kaznu, onda se to ne radi. Ako ideš protiv toga, pogotovo na štetu svog kluba, onda ne samo da si budala, nego si i zloban(?). Uzmimo npr. promet...ako je na semaforu crveno, onda se stane, ne ide se dalje jer je takvo pravilo. Ako si prošao kroz crveno, murija te ulovi, naplati kaznu...dakle, pravila su jasna. OK, sad ćeš reć da to nisu iste stvari, znam, nisu, ali ti pokušavam dat primjer kako "normalan" čovjek razmišlja. Sad ćeš mi ti vratit da sam ja zapravo rekao da ti nisi normalan, garant...

Peto...ne čudim se ja kojoj bakljici...opet se vraćamo na pravilo o bakljama u euro natjecanjima.
"Ja držim da su navijači jednostavno poslali poruku,kraj utakmice,loš rezultat i kukavički nehajdučki pristup su bili previše,da se uistinu htjelo naštetiti klubu ili ga eliminirati iz Europe,zasigurno bi baklje bile ranije užgane,da sudac ima vremena prekinut utakmicu."
Ovo pod navodnicima je tvoja rečenica. Ovo boldano je ono što sam ti prije napisao, a ti očito krivo skužio moju rečenicu ili samo pročitao ono što ti paše...
Dakle, opet pitanje...Koper je bila namjera naštetiti klubu ili ga eliminirati iz Europe jer su upaljene dosta rano i sudac je imao vremena prekinuti utakmicu?
Old 23-08-2015, 05:04 PM   #7347
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

šta je sa hajdučkim pivom?maknuli su brojač sa hajduk.hr. jel ta akcija i dalje ide?
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 07:53 AM   #7348
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

A ide, nije bilo nigdi da je došlo prekida suradnje.

P.s

NegA,ako se ne varam Hajduk bi slijedeće godine triba bit JEDINI klub u Hrvatskoj koji bi moga punit svoj godišnji proračun bez prodaje igrača, "donacija" načelnika i mafijaša.
Dakle, 4 godine nakon šta smo skoro završili u bankrotu i propasti, uz konstantna podmetanja nogu od strane grada, fsj ne triba ni spominjat, dojane i bardove novinarstva mi dižemo glavu na površinu.

Ako uspijemo ove godine dovatit el, skratili smo taj proces za godinu manje.

Osim navijača tj. luđaka ovog kluba (koji su daleko najzaslužniji) tko li bi još moga bit zaslužan za to?

gospođa žužul?
rico kerum?
Old 24-08-2015, 10:38 AM   #7349
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
šta je sa hajdučkim pivom?maknuli su brojač sa hajduk.hr. jel ta akcija i dalje ide?
Da, nema brojača, ja sam ovdje nešto načuo da se Osječka pivovara nešto predomišlja u vezi toga...ali... sinoć na utakmici uz sami teren se vrtila reklama i za to pivo. probaj postavit pitanje ljudima iz kluba ili NO.
Old 24-08-2015, 11:27 AM   #7350
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Da, nema brojača, ja sam ovdje nešto načuo da se Osječka pivovara nešto predomišlja u vezi toga...ali... sinoć na utakmici uz sami teren se vrtila reklama i za to pivo. probaj postavit pitanje ljudima iz kluba ili NO.
Nema raskida ugovora., bilo je nekih govora o tome,al ništa na kraju.
U ugovoru stoji (ako se ne varam) da su oni nama godišnje dužni ispostavit miljon ipo kuna bez obzira na prodanu količinu, a u slučaju da prodaja ide i u više od miljno i po onda se na tu cifru nadodaje i kuna po litri.
Old 24-08-2015, 01:14 PM   #7351
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

puno se priča zadnjih dana o podjelama među navijačima i udaru na NH.
jasno je da se to radi već zadnjih par godina iz prvenstveno pera EPH i raznih HHO + HNL udruga.
Zapalile su se balje u Češkoj, planilo je par stolica, malo se potuklo s redarima...
Brbić te osobe proziva da rade kontra Hajduka, a Torcida govori da to nisu njihovi ljudi, jer baklje nisu zapaljene na sektoru na kojem su oni bili smješteni.
Dobro onda, tko je zapalija baklje? Sumljam da je te osobe za koje se onda smatra da pokušavaju srušit NH i Klub ne može indetificirat?
Teško mi je za povirovat, ako je Torcida odlučila poslušat upravu i ne palit baklje u Europi da ne može nabaketat ovih par koji su radili kontra...
Dok sam redovito pohodija Sjever, obožava sam taj miris, a u kombinaciji sa dimnom je bia vrhunac. U sjećanju mi uvik ostaje utakmica kontra Zagreba 2000e za 50 god Torcide. Dimna je tinjala cilo 2 poluvrime e, to su bila lipa vrimena.
Cili stadion jedva čeka kad je neka veća utakmica i nestrpljivo se čeka koreografija i naravno bakljada, ali tili mi ili ne, i bakljade nisu ka šta su nekad bile.
Prije, kad bi se užgala prva, upalilo bi ih se barem još 50 šta na sjeveru, sjeverozapadu ali i na istoku. Sada je sve ostalo na SI, i to je jedan logični slijed pada upotrebi baklji, šta kod nas, šta kod ostalih klubova.
Od prosjeda isprid Banovine kad se čekala odluka hoćemo li dobit jamstvo ili ćemo u stečaj traje ujedinjena mantra svih Hajdukovaca o spasu i racionalnizaciji troškova i krenilo se sa ispijanjem piva, kupovinom mlika, japanki, dresova, pipi-a i drugih marketinških artikala. Svi ka jedan sanjamo dan kada ćemo isplivat iz dugova, i malo po malo idemo prema tome. NO govori da će se po prvi put poslovat u okvirima budgeta (znači da se gura prihod bez prodaje igrača).
Sada odjednom bez ikakvog povoda kreće podjela:
Zašto i kome to odgovara?
Znamo da se mora ponovno i birati predsjednika, znači Brbić može ali i ne mora ostati na toj poziciji. Radi li se ovo sve da se njega makne? Ako da, onda stvarno imamo problem.
Ako ga treba maknuti, to treba izričito reći, a ne slati subliminarne poruke putem kazni od UEFE.
Ja mu se zahvaljujem što je brod usmjerio prema pravom putu, ali iskreno smatram da je potrebna nova svježa i odlučnija krv.
Ne slažem se da se može izvlačiti na baklje u Češkoj da je to revolt prema kukavičkoj igri... ma daj.. Jesmo li ispali? Jeli imamo još šansu? Zamisli da se UEFA sutra oglasi i najavi da dobivamo 1 bez gledatelja i na Libereca ostane prazan Poljud.. jel ko o tome razmišlja? A vrlo lako nam se to opet može dogodit. Nije dugo prošlo od toga, samo 2 godine i utakmica protiv Turnova.

Last edited by kavatap; 24-08-2015 at 01:38 PM.
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 01:35 PM   #7352
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Ovi što su palili su imali pripremljene maske što znači da je planirano bilo zapaliti i nanijeti štetu Klubu. Svatko normalan je to vidio i mislim da vrh Torcide mora reagirati na to i riješiti to na tribini. Bio sam sto puta na sjeveru, sada više idem na istok baš zbog par uvijek istih debila koje mi se ne da gledati. Prvi ja volim baklje ali jebem mu mater ako nas kažnjavaju za to stalno i Klub ima problema zbog toga onda nemojte paliti jebene baklje.
Ako se ide protiv Brbića, opet nije to način na koji ga treba maknuti. Izborili smo se za demokratski klub, demokratsko biranje NO-a koji će napraviti natječaj za predsjednika. Lijepo taj koji plaća da se rade sranja nek se kandidira, pokaže da je bolji kandidat, da ima bolji program. Nećemo da se opet plaćaju ljudi koji će zastupati određenu struju na tribini i raditi sranja, jer taj koji tim putem želi doći do vlasti sigurno ne želi dobro Klubu.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2015, 01:56 PM   #7353
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Imaju slike po netu...najjača mi je gdje lik sa fantomkom u središtu zbivanja, izmjenjuje udarce sa redarima ili tako nešto, a majica kratkih rukava i na podlaktici istetovirano ako se ne varam "Gladiators". Njega barem nebi trebao biti problem naći...ako policija tamo radi svoj posao i snima, mogli su odmah po tome ulovit jednog od njih...pa da vidimo ko to radi štetu (ok, ne kažem da je on zapalio baklju, ali bi se mogla barem neka legitimacija napravit...bile su neke priče o ubačenim poljacima i kome sve ne kojima je cilj napravit sranje...ali opet, možda su to samo glasine).
Druga stvar, rekao je i tajnik/glasnogovornik/neznam...čitao sam nekidan, a tu je netko napisao da je sektoru gdje je bila Torcida (onih 550), nije upaljena baklja...na youtube-u ima video snimak na kojem se vidi da se i u tom sektoru zapalila koja. Ako već ima nekih koji rade sranja (što namjerno, što zato jer su budale), zar se moramo praviti slijepi i ispadat lažovi?
Old 24-08-2015, 02:05 PM   #7354
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
i mislim da vrh Torcide mora reagirati na to i riješiti to na tribini.

torcida je reagirala i poslala poruku

beeeeee

Old 24-08-2015, 03:12 PM   #7355
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

Nema se o čemu pisati pred "utakmicu sezone" pa će se pisat o bakljama, stvarat atmosfera ratnog stanja, na ulazima na Poljud trostruke kontrole, a u slučaju iti jedne baklje slijedi kaos. Zanimljivo da je samo našim medijima i 5 dana nakon utakmice tema još zanimljiva, dok česi nisu ili su to slabo spomenuli.
U slučaju ulasku u Europa ligu očekujem članke u stilu, Hajduk nije u strahu od dortmunda, marseja i sličnih, nego od vlastitih navijača.
Old 24-08-2015, 03:21 PM   #7356
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

http://slobodnadalmacija.hr/Nogomet/...0/Default.aspx

Veće incidenta zabilježili smo u 47., 48., 49., i 50. minuti kada je Torcida višekratno palila po nekoliko baklji. Ostatak gledališta burno je reagirao i gromoglasnim zviždukom pokazao što misli o takvom ponašanju dijela članova Torcide, a zbog kojih je UEFA već teško financijski kaznila HNK Hajduk.

Bio je to protest civiliziranih navijača koji vole i poštuju svoj klub, a HHO može samo izraziti zadovoljstvo što je taj dio gledališta prihvatio upozoravanja i pozive Odbora protiv piromanskog divljanja.

jesu to isti oni koji nakon 2 kriva dodavanja jebu mater igračima, koji zvižde na 0-0 u 20. minuti na vraćanje lopte golmanu i slične stvari?
Old 24-08-2015, 03:38 PM   #7357
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Kako vam nije jasno da će nas UEFA jebački kazniti zbog tih baklji, financijski su nas već dobrano oderali, a ako nam zatvore stadion ode milijuni pol kuna u pizdu materinu. Nije istina da se nemože suzdržati od paljenja barem u Europskim utakmicama. Možete sad i mene prozivati i šta ja znam, ali taj koji ju zapali u četvrtak, taj stvarno ne voli Hajduk nego mu nanosi štetu.
Old 24-08-2015, 03:44 PM   #7358
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

super, sad je i HHO odjednom mjerodavan i ozbiljno stivo?

ljudi su zvizdali zbog debilog i nepotrebnog paljenja baklji u Ceskoj. TOČKA
to paljenje će nas kostat koliko i sve članarine TOČKA

KOJI K.RAC NIJE JASNO????

Zar se nije svojedobno i sa Boysima dililo tribinu i kroz grad islo (vauceri) iz viseg cilja? Kakvi debil moras bit i ne skuzit da novce izbijas klubu iz dzepa.
Ljubav a ne đir??

Aj sad svi srat o sukobu i frakcijama. Samo nam to treba.
a šaban se smije
Old 24-08-2015, 05:06 PM   #7359
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
a šaban se smije
šaban se smije što nam je uvalija(il je tko uzeo zub) menađera koji je u dinamo doveo Soudanija,Pinta,Moralesa a nama uvaljao Timu,ganca o kojem nitko ništa ne zna,Franu koji NE MOŽE i Žefa koji će uvik zakuhat opasnost svojom predajom baluna.

Čemu struka i skauti na sisi Hajduka ako nam pojačanja dolaze preko JEDNOG menađera,što ga ne zaposlimo kao vanjskog suradnika i smanjimo troškove???

Šabanov menađer slaže Hajdukovu momčad............pa normalno da se šaban smije

Old 24-08-2015, 05:10 PM   #7360
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Qwert jes' to ti?

P.s. Mi šabanu šošu on nama ovoga i tako to
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules