[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2016, 03:31 PM   #17941
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

ajme...teška misija opstanka Hvara u prvoj županijskoj nakon poraza u posljednja dva kola od direktnih konkurenata..Postira na Braču 3:0, Glavice doma 1:6....
Hvaranima želimo da se ostvari opstanak iako sada to izgleda teško, teško..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2016, 06:45 PM   #17942
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default neslužbeno

http://dalmatinskiportal.hr/sport/fo...-bodove-/11024
p.s u izvještaju je nenamjerno izostavljeno ime drugog finaliste malonogometnog turnira u Jelsi, ekipe MNK Majta. Moja isprika Majti.

Jadran - Varbonj 2:0
Jelsa - Levanda 2:1
Hvar - Vatra 3:1
Mladost - SOŠK 1:0
Vrisnik - Sloga 0:6


1. JELSA............14........10-4-0.......19-5......34
2.VARBONJ........14........9-2-3.......27-9......29
3.JADRAN..........14........8-3-3.......29-9......27
4.MLADOST........14.......7-3-4.......20-14.....24
5.SLOGA...........13......4-4-5........19-18......16
6.LEVANDA........13.......4-3-6.......24-21......15
7.SOŠK.............12.......3-6-3.......14-13......15
8.HVAR II.........14.......4-1-9........17-29.....13
9.VRISNIK........14.......3-2-9........13-34.....11
10.VATRA.........14.......1-2-11.......7-37.......5

Mladost - Sloga
SOŠK - Jelsa
Levanda - Hvar
Vatra - Jadran
Varbonj - Vrisnik

Last edited by monkul; 14-03-2016 at 11:32 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2016, 10:40 PM   #17943
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED ZAOSTALE UTAKMICE XII KOLA

N.K.SOŠK-N.K.LEVANDA četvrtak 17.03.2016 igralištePelinje u15:00h

RASPORED XV KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA

N.K.VATRA-N.K.JADRAN subota 19.03.2016 igralištePelinje u15:00h
N.K.LEVANDA-N.K.HVAR II subota 19.03.2016 igrališteHvar u14:30h
N.K.SOŠK-N.K.JELSA nedjelja 20.03.2016 igralištePelinje u14:30h
N.K.MLADOST-N.K.SLOGA subota 19.03.2016 igrališteEmilLenkoSlavić u15:00h
N.K.VARBONJ-N.K.VRISNIK nedjelja 20.03.2016 igrališteGorica u15:00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2016, 08:14 AM   #17944
gariful
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 25
gariful is on a distinguished road
Smile

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
Osvrt na malonogometni turnir jelsa.....
Najveca zalost je raspad sastava young boysa jer bi u inom sastavu vec ove god imali sta rec ....
Igrac turnira po menu robert batos,prrdstava u cetvrtfinalu u kojoj je osramotio josipa radovanovica ljigija ,mala skola nogometa ,ujedno i najbolja utakmica turnira .....galapagosi jako dobri ali njihov mentalitet u kojem podcjenjuju protivnike je jasno vidljiv.....majta ovisi o jednom igracu ,cibaricu....
Iznenadila me dvd jelsa,jako dobra i pametna igra i naslov prosle god nije bio slucajnost to je sad jasno...
Lampedusa u jakom sastavu zasluzeno uzela turnir,zagalo u finalu vrhunski ,luketin im je dao dimenziju koja im je falila....
Dvd hvar uzasan i njihovo vrime je proslo
A igra koju prezentiraju sve momcadi je sve samo ne lip i gledljiv ali sta je tu je .....
Galapagosi su sami krivi. Podcjenjivanje protivnika se opet osvetilo. Majta najveće iznenadenje. S toko godina u finalu. Lampedusa zasluzeno prva. Dvd Jelsa nije bila slucajno osvojila. Sudenje dobro. Sto je s Gubon? Dvd Hvar nemocan. Lipo je ovo pogledat iako se igra lose. Prosle godine je bila ekipa Vlasi iz Splita i njih je bilo najbolje gledat. Da je igra na turniru bila dobra ko pehari mogli bismo u reprezentaciju.
Sad se okrecemo velikom balunu. Jelsa je u najboljoj situaciji. Kup osvaja Hvar. Nadamo se.
gariful is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2016, 09:29 AM   #17945
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Postoje odlasci koje primjetimo na oglasnim tablama po mjestima na otoku, stanemo, razmislimo da li smo poznavali tu osobu, koja mu je porodica.....jutros i više od toga - pričamo o odlasku osobe koja je za života ostavila neizbrisivi trag u crtici otočkog života, - vinara, poduzetnika.
No ovdje želimo spomenuti trag kojeg je ta osoba ostavila u forskoj nogometnoj ligi, jer NK Južnajk bez Zlatana ili sa Zlatanom ipak ne bi bio onaj Južnjak kojeg smo pratili na terenima forske lige. Osporavajući ili ne njegov doprinos Južnjaku, moramo odati priznanje čovjeku koji je održavao na životu klub iz Svete Nedjelje, ponajviše zbog sve "ploške" mladosti koja je nastupala za Južnjaka kao i zbog svih onih, višegodišnjih igrača izvan otoka koji su igrajući za Južnjaka bili dio ove naše male skromne, a velike forske lige.
Izražavajući sućut obitelji Plenkovic Nikole, aktualnom nogometašu NK Varbonj ,u povodu smrti Zlatana Plenkovica - na stranicama ovog Foruma želimo se oprostiti od Zlatana riječima zahvale...
Počivao u miru.

Last edited by monkul; 18-03-2016 at 11:06 AM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2016, 10:37 AM   #17946
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Mladost - Sloga 4-1
Levanda - Hvar 4-1
Vatra - Jadran 1-3
Jelsa - SOŠK 1-0
Varbonj - Vrisnik 3-1

SOŠK - Levanda 2-2

1.JELSA.............15........11-4-0....20:5.....37
2.VARBONJ........15........10-2-3....30:10....32
3.JADRAN..........15.........9-3-3....32:10....30
4.MLADOST........15.........8-3-4....24:15....27
5.LEVANDA........15.........5-4-6....30:24....19
6.SOŠK.............14.........3-7-4....16:16....16
7.SLOGA...........14..........4-4-6....20:22....16
8.HVAR II.........15.........4-1-10....18:33...13
9.VRISNIK........15.........3-2-10....14:37...11
10.VATRA..........15........1-2-12.....8:40....5

slijedeće kolo FNL:

Sloga - Varbonj
Vrisnik - Vatra
Jadran - Levanda
Hvar - SOŠK
Jelsa - Mladost
Attached Images
 

Last edited by monkul; 20-03-2016 at 10:26 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2016, 01:15 PM   #17947
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

[I]Svim sudionicima i prijateljima forske nogometne lige uredništvo Foruma želi
sretne Uskrsne blagdane!
![/I]
monkul is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2016, 09:38 PM   #17948
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Exclamation

u tijeku su pripreme za organizaciju osnivačke Skupštine Društva prijatelja Hajduka. Osnivačka Skupština trebala bi biti održana 09.04.2016 u prostoru hvarske gradske lodje. Početak Skupštine je simboličan..u 19,11 sati a ako bi išlo sve kako je planirano, do 19,50 okončali bi Skupštinu izborima odgovornih osoba.
DPH otok Hvar

Svi ste dobrodošli!!!
Bez obzira da li ste već učlanjeni u bilo koju bazu (NH, DPH,KN).
Cilj ove inicijative je okupljanje navijača i prijatelja HNK Hajduk sa otoka Hvara.
DPH je udruga građana osnovana s ciljem očuvanja identiteta, promicanjem ugleda, te sveukupnog razvitka HNK Hajduk Split š.d.d. Glavna djelatnost DPH je povezivanje s drugim udrugama i organizacijama istih ili sličnih ciljeva, radi povečavanja broja članova HNK Hajduk. Član DPH ujedno je i član udruge Naš Hajduk te član HNK Hajduk Split.
Temeljni razlozi za osnivanje DPH su povečanje broja članova HNK Hajduk i promocija kluba u lokalnoj zajednici.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2016, 11:17 PM   #17949
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED XVI KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA

N.K.SLOGA-N.K.VARBONJ subota 02.04.2016 igrališteDolci u13:00h
N.K.JADRAN-N.K.LEVANDA subota 02.04.2016 igrališteDolci u15:00h
N.K.JELSA-N.K.MLADOST subota 02.04.2016 igralištePelinje u14:30h
N.K.VRISNIK-N.K.VATRA nedjelja 03.04.2016 igralištePelinje u15:00h
N.K.HVAR II-N.K.SOŠK nedjelja 03.04.2016 igrališteHvar u14:00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2016, 03:25 PM   #17950
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

........ subota, 09.04...
Attached Images
 
monkul is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2016, 09:58 PM   #17951
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Malonogometni turnir Faros 2400 Stari Grad. Početak turnira je ovaj vikend:


RASPORED 1.KOLA

2.4 , SUBOTA :

11:00 Konoba Humac - Nikola Matković

3.4, NEDJELJA :

11:00 Guba - Vodenjača
12:00 Volat - Young Boys
13:00 Volat Juniori - Lampedusa
Attached Images
 

Last edited by monkul; 31-03-2016 at 10:42 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2016, 11:31 AM   #17952
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

..proljetni ritam forskih nogometnih otkucaja otkucava posljednja tri kola...
već danas tri utakmice, u starom gradu sloga - varbonj i oda poslije jadran - levanda....i za to vrijeme u jelsi jelsa - mladost.... o utakmici na pelinju nećemo jer komentari vezani uz jelsu nisu našli dobro tlo, a ove dvije u starom gradu.... dobra su pozivnica svima koji vole četiri navedena kluba i sve kojima je do baluna...

dok forska liga otkucava završnicu, u hvatanju slamke spasa uputili su se hvarani prema kaštelama..... njima želimo da rezultatski ponove ono s pelinje u prošlom kolu ako ne i više od toga....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2016, 07:50 PM   #17953
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

Čestitke NK Jelsa na zasluženo osvojenom prvenstvu otoka Hvara. Nakon današnje pobjede 1:0 protiv Mladosti Jelsa je i teoretski potvrdila naslov!!!!!

ČESTITAMO!"!!!!!!!!!!

SLOGA - VARBONJ 1:0
JADRAN - LEVANDA 4-1
VRISNIK - VATRA 1-0
Utakmica između SOŠK-a i Hvara je odgođena

1.JELSA.............16........12-4-0....21:5.....40
2.JADRAN..........16.........10-3-3....36:11....33
3.VARBONJ........16........10-2-4....30:11....32
4.MLADOST........16.........8-3-5....24:16....27
5.LEVANDA........16.........5-4-7....31:28....19
6.SLOGA...........15..........5-4-6....21:22....19

7.SOŠK.............14.........3-7-4....16:16....16
8.VRISNIK........16.........4-2-10....15:37...14
9.HVAR II.........15.........4-1-10....18:33...13
10.VATRA..........16........1-2-13.....8:41....5

Last edited by monkul; 03-04-2016 at 09:34 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2016, 05:00 PM   #17954
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Malonogometni turnir "Faros 2400"
Skupina A:
Guba - Vodenjača 6-1 (Matijević 2, Jelavić, Arbunić, N.Gamulin, ag -;- Plenković)
Volat - Young Boys 4-0 (Mario Lušić- Sirko 4)
Skupina B:
Konoba Humac - Nikola Matković 3-4 (P. Grgičević, Šurjak, Bojanić -;- Jonjić 2, Šakić, ag)
Volat Juniori - Lampedusa 2-5 ( D. Planjar 2 -;- A.Planjar 3, Stipišić 2)
Protiv voditelja, ujedno i igrača ekipe " Nikola Matković" Nikole Matkovića vodi se disciplinski postupak radi iskljucenja u prosloj utakmici, odluka ce se znati sredinom iduceg tjedna .
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2016, 06:55 PM   #17955
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

dobar dan, nison piso dosta ali evo jedon podatak koji je dosta zanimljiv a dogodi se prin 3 i prin 2 kola, na utakmici vrisnik-jadran i vrisnik-varbonj


na prvoj utakmici san dobi izravan crveni zbog "vrjedanja " suca iako svi koji su bili na utakmici znodu da to ni bilo za crveni....
dobijen za to 2 utakmice zabrane igranja, a nasega kapetona prijavije povjerenik zbog vrjedanja i on dobije kaznu koja jost traje dok traje postupak
http://www.nszsd.hr/cms/fajlovi/56e3283e599a3.pdf
ode morete vidit tu odluku 11.03.
klub saje prigovor da su navodi suca netocni u vezi mene i trazimo da nam ova trojka vise ne sudi.....

sljedeca utakmica protiv varbanja donosi iste suce i iste probleme, igracu vrisnika marjanu glavni sudac daje izravni carveni na prituzbu pokrajnega da ga je vrjedao ( isti pokrajni je i mene prijovi glavnemu)
svak govori da ga je poslo u p.m . i da je mirito karton.
nakon utakmice povjerenik govori da ni zno da smo iskali izuzece i da se ne zalimo opet jer ce marjan dobit jednu utakmicu....
jucere dobijemo inf od povjerenika da marjan ipak dobije dvi utakmice, a danas govori da cak moguce i cetiri......sve bi to bilo cak i ok da u glasniku BALUN koji prati nase lige opce ne postoji navedeno da je igroc vrisnika marjan dobi carveni, da se protiv njega vodi disc postupak i opce se ne vidi moguca kazna....
http://www.nszsd.hr/natjecanja.php?id=34&id2=1
http://www.nszsd.hr/natjecanja.php?id=35&id2=1
http://www.nszsd.hr/natjecanja.php?id=36&id2=1
http://www.nszsd.hr/natjecanja.php?id=37&id2=1
ako postoji disc postupak jo se iskuzojen ali po ovemu je neko zajeba prijovit carveni ili hoce jebat klub vrisnik

jbg, i zamoli bi tebe bubli da ne odgovoras na ovin upis u ime marioneta, fola
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2016, 09:16 PM   #17956
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

nikad..ni u ime ni za nečije ime..... osim kad je Povjerenik to zamolio....a moga se na kraju krajeva i sam registrirat pa komentirat....
ja mogu samo dodat na sve ovo situaciju sa Zagaloton.... evo danas je nedjelja..03.04. a Jadran još uvijek nema NIKAKVE INFORMACIJE KOLIKO JE DOBIO KAZNE....Osobno sam odusto od traženja informacija.....JER MI SE NE GUBI VRIJEME TRAŽEĆI PO INTERNETU I SKIDAJUĆI FAJLOVE.....a nadajući se da će netko iz Saveza udostojiti se javiti klubu HNK Jadran kolika je kazna igraću Jadrana....Jadran je od utakmice na kojoj je igrać dobio isključenje odigrao pet (5) utakmica bez tog igraća.....obzirom da je još dva kola do kraja vjerovatno je igrać dobio 7 (sedam) utakmica kazne jer valjda bi bili do sada obaviješteni o visini kazne. Tragedija u cijeloj priči oko tog igraća je........što sam osobno, kao trener uoći utakmice protiv Vrisnika u Starom Gradu nazvao Dina Knezevića iz Saveza (u četvrtak...dva dana prije utakmice) tražeći od njega informaciju koji igraći nemaju prava nastupa jer nisam bio upoznat sa stanjem kartona u klubu.... i Dino mi govori..nema problema za Lovrinčevića, on vam može igrat.... super.... sa Zagalom Jadran je ekipa još i bolja, zar ne?

Ali..... odmah sutradan u glasilu balun se pojavljuje informacija da je igrać Toni Lovrinčević pod suspenzijom dok traje disc.postupak........ i traje to ...traje evo sve do dana današnjeg...neozbiljnost nogometnog saveza NS ŽSD još i duže..ignorantski stav Saveza prema forskoj ligi, bacanje darova u obliku nogometnih lopti, slatkoriječivi Šupraha i podaničko dizanje ruku za istog Šuprahu...sve mi je to voda na mlin ideji da oni pojma nemaju da su trebali kazniti igraća Jadrana......a tražeći po glasilu Balun informacije našao sam kaznu za igraća SOŠK-a sa utakmice Jadrana - SOŠK koji je zbog sličnog incidenta dobio jednu utakmicu kazne.......ovaj naš i bez izrečene kazne odrađuje..evo već petu utakmicu.... kako onda da pričam o ozbiljnosti Saveza??? možda sve ovo i nije ovako..možda ima nešto što ja ne znam....ali volio bih saznati o čemu se radi.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2016, 09:29 PM   #17957
barakaš
Junior Member
 
Join Date: Dec 2014
Posts: 4
barakaš is on a distinguished road
Default

Radi se o tome da je suđenje NULA.
barakaš is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2016, 09:38 PM   #17958
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

osobno..ne bih nikada tako definirao suđenje jer se suđenjem ne bavim... više me zanima ponašanje vlastitih igraća.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2016, 10:23 PM   #17959
TOPEK
Senior Member
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 190
TOPEK is on a distinguished road
Default

Aljoša Bašić vjerovatno novi predsjednik Hajduka i bivši igrač Južnjaka
http://www.24sata.hr/sport/basic-oce...ketingu-467927
TOPEK is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2016, 06:41 AM   #17960
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,215
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

to bi bilo privremeno...do okončanja natječaja, natječaj, odnosno uvjeti natječaja morali bi biti osnova izbora za Predsjednika Hajduka.
(jedna mala analogija..- nakon drugog svjetskog rata englezi su smijenili pobjednika premijera jer su zaključili da unatoč njegovim zaslugama u ratu i pobjedi on jednostavno nije ono što im treba za izgradnju boljeg nakon rata...pa su birali novog. - )
..još kad ex igraći Južnjaka postanu ravnatelji hitne medicinske službe u županiji, izbornici boćarske reprezentacije.....
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 02:32 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.