[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-04-2016, 10:05 AM   #7661
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Svako ima pravo na svoje misljenje,ali indexu da je do "primanja mita" nebi srali po mamicu nego bi uzimali direktno od njega. Dokazano je bolji platisa od svih nasih.
2.stvar,ne kazem ja da nema mana u NH i u cijeloj ovoj štoriji,ali brate mili ti si krenuo sa teorijama zavjere, bas ga besmisleno drobis.
Old 22-04-2016, 12:56 PM   #7662
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
ali brate mili ti si krenuo sa teorijama zavjere, bas ga besmisleno drobis.

besmisleno je kada glasnogovornik Torcide kaže da je Hajduk s Brbićen vratija dug,ali mene se napada kada kažem da smo još uvijek dužni.

Besmisleno je kada predsjednik NO-a kaže da je Hajduk još u procesu sanacije(a saniraju se tvrtke s dugovima,a ne one koje su financijski stabilne) a kada ja to isto kažem opet sam napadnut i svugdje vidim teorije zavjere.

Shvatite da je 5 Brljinih godina u Hajduku ili bilo kojem drugom poslovnom subjektu bez obzira na koliko specifičnosti,problema i kostura iz ormara se nailazilo previše da rezultat ne bi morao biti vidljiv u svim segmentima,a nije.

2 godine su dovoljne da se pokrene rast,3 uz svo strpljenje i specifikum problema,nakon toga NITKO ne zaslužuje podršku a ako netko ima eksplicitnu podršku raznih skupina dijametralno suprotnih pristupa,viđenja i interesa u i oko Hajduka tada je sasvim logično da ih kao i u realnom životu i trulom kapitalizmu na okupu može držati samo jedna stvar....NOVAC... i to nisu nikakve teorije zavjere već zdrava logika koja se podudara s životnim iskustvom svakog od nas i na koju nailazimo u bilo kojoj sferi života.

Uzmimo ovaj forum kao primjer,za svaku utakmicu se otvarala tema,prije utakmice želje,očekivanja,pogađanja zajebancija....nakon utakmice radost i ponos ili brumavanje i prigovaranje sve ono što je i očekivano od običnog navijača.
Otkad je Brljo zajahao i projekt pokrenut za Hajduk više nitko ne mari,za balun više nitko ne mari,teme se ne otvaraju,ako koji romantičar i pokrene koju temu ima 3-4 odgovora,no zato ako udreš po Brlji ili po Grogiju i Andriću(LEGENDAMA KLUBA....gdje je nestalo ono nećemo legende,oćemo našu dicu) ili dobronamjerno ukažeš na greške,propuste i opasnosti po projekt rasprava postane žučna i samo potvrđuje moju sumnju da je projekt postao svrha sam sebi i da je postao važniji ili barem jednako važan kao i cilj projekta a to je Hajduk i to nikako ne valja niti može dobro završiti.

Slićna je i priča s Torcidon,ja kad vidin doli na parkiralištu grbove Hajduka i Torcide iste veličine to odmah doživin kao da se radi o dvi stvari jednake važnosti a nisu niti smiju to biti. I da se razumimo tu ne krivim mlade momke iz Torcide jer oni to rade iz ljubavi i ne razmišljaju da je Hajduk mnogima veći od Torcide,tu krivin ulizice iz svih uprava Hajduka koje navijačima titraju jajca i ne talasaju jer čuvaju svoju stolicu a s navijačima se nikad nije gadno zakačit,umjesto da im ukažu da je Hajduk ipak nešto više.

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2016, 01:40 PM   #7663
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
NO ne smije biti uprava
Osigurali smo definitivno treće mjesto i sad možemo mirnije pripremati sljedeću sezonu. Momčad je ostvarila rezultatski cilj, a od Damira Burića dobili smo odgovore koje smo i očekivali i nadali im se.

ko to mi moj kavatap?!
Old 22-04-2016, 03:49 PM   #7664
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Smjenu brbića su vršili po svojim pravima. Imenovanje Lise Ann također, jer NO ne smije biti uprava. stoga mislim da nije.
Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
Osigurali smo definitivno treće mjesto i sad možemo mirnije pripremati sljedeću sezonu. Momčad je ostvarila rezultatski cilj, a od Damira Burića dobili smo odgovore koje smo i očekivali i nadali im se.

ko to mi moj kavatap?!
Dragi moj (dobri i donekle pošteni ) Bodule,

Za koga NO radi? Za Podravku, Kraš, Dukat, KOnzum, RNK, HŽ, INA???
Od koga primaju naknadu tj ako su je se odrekli, od koga su je se odrekli?

KOga u krajnjoj liniji predstavljaju???
Znam da si pametan i ne sumljam u to niti sekunde, pa smatram da znaš odgovor, a i nadam se da me ne smatraš totalnom budalom...
Old 22-04-2016, 04:28 PM   #7665
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Evo baš čitam ovu prepisku, svak ima pravo u nekom pogledu. Recimo ja sam za ovaj model i drago mi je da je došlo do smjene Brbića, možda nije trebalo na ovaj način, ali glasalo se pri produženju, novi ljudi nisu bili toliko upoznati sa stanjem u klubu, sada su se upoznali i izglasali nepovjerenje. Ne vidim tu nikakav sok i paniku. Pogotovo ako je Brbić sredio klub kao što govori, ako svak zna svoj posao, onda tek ne bi smjelo doći do problema u upravljanju klubom.

NO ima potpuno pravo izglasati nepovjerenje predsjedniku Uprave, dovesti stručnu osobu za analizu stanja u klubu i raspisati javni natječaj za novog predsjednika. Mislim da je to profesionalno i da će se skratiti vrijeme upoznavanja novog predsjednika sa stanjem u klubu.

Nigdje nikad nije spomenuto da je vraćen kompletan dug, ostao je dug Gradu, koji je i većinski vlasnik, što je samim tim paradoks, jer bi vlasnik trebao ulagati u klub, a ne posudjivati. Ako je istina da projekt ide dalje i da NH ide u otkupljivanje dionica onda je to konačno rješavanje od politike, dotad ćemo uvijek bit ovisni jer nam je politika vlasnik.

Dalje, i ja sam protiv Vucevica (iako je imao par dobrih poteza), Andrića na čelu omladinske, ali zazivanje Rapaica i sličnih nema smisla. Koliko god ja volio Mikija on nema nikakve reference biti više od skauta u klubu. I to je samo i isključivo zbog TSS.

Po meni jedini koje bi volio vidjeti u Hajduku su Zoran Vulić kao šef omladinske škole, Luka Peruzović kao sportski direktor. Također mislim da u omladinskoj školi trebamo trenere poput Ferda Milina, Gorana Tomića, ali takve treba platiti i pitanje je bi li uopće oni bili voljni raditi takve poslove
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2016, 08:13 PM   #7666
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

a kako to da se dusebriznici nisu dotakli odnosa grada,koji nije Hajduku 8 jebenih godina dao kune prebijene,ove godine prvi put ulozeno od strane grada
ne spominjite mi kredit,jer cemo taj vratiti,s kamatama...
Old 22-04-2016, 08:17 PM   #7667
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

dobar post anonimus,skoro svaka je na mistu

kažeš ako je Brbić posložio klub kao što govori....pa gle ne znam dal je gradio kult ličnosti ili interesne veze ali sigurno nije gradio funkcionalan sustav da bude neovisan i o Brlji ili nekom sljedećem predsjedniku jer rasulo nastalo njegovim odnosom i odlazak SD-a,voditelja omladinske škole,predsjednika NO zbog jednog čovjeka je znak da je on birao ljude kojima je on važniji od Hajduka.

Izbor Grogija je greška od trenutka izbora i samim time stručni dio vođenja kluba je godinama pogrešno vođen,o izboru Andrića za šefa omladinske škole mislim da je bespredmetno raspravljati jer njegov izbor je bio sve osim stabilnog i sustavnog rukovođenja kluba ... no srecom(po Brlju) Hajduk više nema navijače pa mu je i to prošlo ili u još goroj varijanti navijačima je važniji "projekt" od dobrobiti Hajduka.

Kod Andrića je naravno sve čisto,za zaposlit čistačicu u Hajduku treba tona ipo papira i uvjeta,za našeg Srđana smo to pokrilo s papirima od Vukasa jer ipak se radilo transparentno i uspostavljao se sustav gdje je sve pošteno i nema preskakanja stepenica .

Miki ne mora biti ništa u klubu no čovjeka njegovih ljudskih i igračkih zasluga onaj tko ne uspije dovest u ložu gdje mu je misto umisto raznim jebivjetrima je nedopustiv gaf. Na kraju krajeva sa svojim vezama i poznanstvima siguran sam da ne bi posao skauta radio ništa lošije od Bjelanovića....no valjda je krajnji cilj otuđiti Hajduk od hajdukovaca...ionako već dobro surađujemo sa Zujinim elektroprijenosom valjda je sljedeći korak i njegov angažman u klubu jer legende nas uništiše.

Vulić,Peruzović,Milin...pa i Jarni,Miše su kvalitetni ljudi i ja bi ih rado vidio u klubu,no "legendama je ulazak zabranjen" tako da .

Inače za Vulića ti vrijedi isto kao i za Mikija dok su ljigavci u i oko kluba i dok bi in se mišali u posao oni sigurno na to neće pristati i nećemo ih vidjeti u klubu,nažalost.

Old 22-04-2016, 08:27 PM   #7668
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Za koga NO radi?
kavatap (necu ti tepat ) pitanje nije za koga nego sto radi?! U skladu sa ovlastima ili ne?!

evo jos jednom izjave clanova NOa prije izbora
Quote:
Krnić: uloga NO je samo nadziranje rada Uprave, a posao operativnog rada prepustiti operativcima

Marinov: čini mi se da se trenutačni NO previše bio uhvatio u koštac sa svakodnevnim rješavanjem klupskih problema. Samim time nisu bili iznad Uprave, nego s njom, a ne možeš ti nadzirati i kritički procjenjivati nekog s kim zajedno radiš

Marasović: Nadzorni odbor ne bi trebao razgovarati s kandidatima za sportskog direktora
dakle koliko god bi ti to htio ne mozes se slagati sa svime ... ili se slazes sa onim sto govore pa ces kritizirat ono sto rade ili se slazes sa onim sto rade pa ces kritizirat ono sto govore
Old 23-04-2016, 03:13 PM   #7669
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
a kako to da se dusebriznici nisu dotakli odnosa grada,koji nije Hajduku 8 jebenih godina dao kune prebijene,ove godine prvi put ulozeno od strane grada
ne spominjite mi kredit,jer cemo taj vratiti,s kamatama...
Nista momci? 😢😢😢😢😢😢
Old 23-04-2016, 03:30 PM   #7670
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
besmisleno je kada glasnogovornik Torcide kaže da je Hajduk s Brbićen vratija dug,ali mene se napada kada kažem da smo još uvijek dužni.
To ti je najjači argument kako smo svi mi zapravo zaljubljeni u Brbića. Možda se samo krivo izrazija? Nevidim da se napada Baldasara zbog izjave da je dug 24M kn ako je Brbljo, ili još bolje Grujić izjavija da je dug vraćen. Izvuka si izjavu iz konteksta i cilu raspravu temeljiš na njoj.

Quote:
Besmisleno je kada predsjednik NO-a kaže da je Hajduk još u procesu sanacije(a saniraju se tvrtke s dugovima,a ne one koje su financijski stabilne) a kada ja to isto kažem opet sam napadnut i svugdje vidim teorije zavjere.
Tebe se napada jer konstantno pišeš kako dug ne da nije vraćen nego je još i veći nego prije dolaska Brblje. Tebe se napada jer neprihvaćaš ni jedan argument ni pozitivnu stvar napravljenu zadnjih par godina. Ti konstantno tvrdiš da je danas situacija puno gora a napadaju te ljudi koji su svjesni da je 2012. klub igra prijateljske u markerima, da je igračima kasnila plaća 3 miseca a radnoj zajednici 5 miseci, da je svaki misec otvaran neki arbitražni postupak protiv Hajduka, da su se licence UEFE i HNS dobijale nakon 3. žalbe a danas se licence dobijaju u 1. stupnju, ne prijeti nikakva arbitraža, plaće radnoj zajednici i igračima stižu uredno... Znači ipak se nešto napravilo, da li se moglo napravit više ili je ovo bija maximum, da li je u tom procesu igrački Hajduk moga bit konkurentniji ili ne, o tome možemo raspravljat. Da li se u nekim stvarima i pogriješilo, sigurno da je. Ali da se nije ništa napravilo, oprosti, ali po meni je to glupost.
Quote:
Shvatite da je 5 Brljinih godina u Hajduku ili bilo kojem drugom poslovnom subjektu bez obzira na koliko specifičnosti,problema i kostura iz ormara se nailazilo previše da rezultat ne bi morao biti vidljiv u svim segmentima,a nije.

2 godine su dovoljne da se pokrene rast,3 uz svo strpljenje i specifikum problema,nakon toga NITKO ne zaslužuje podršku a ako netko ima eksplicitnu podršku raznih skupina dijametralno suprotnih pristupa,viđenja i interesa u i oko Hajduka tada je sasvim logično da ih kao i u realnom životu i trulom kapitalizmu na okupu može držati samo jedna stvar....NOVAC... i to nisu nikakve teorije zavjere već zdrava logika koja se podudara s životnim iskustvom svakog od nas i na koju nailazimo u bilo kojoj sferi života.
Brbljo nije u Hajduku 5 godina, doša je 4.7.2012, otiša 1.4.2016. Znači 3 godine i 9 miseci. Ako ćemo virovat NO sa zadnje ćakule, Hajduk je još u sanaciji i izlazi iz nje. Navodno ćemo ovo lito imat prvi put imat neke novce (15M kn) i za investiranje i kreće rast pa prema tvojoj teoriji Brbljo je ustvari odradija dobar posal i podrška je bila zaslužena. Ali opet ponavljam, ljudi podržavaju projekt a ne Brblju. Još nisam nigdi vidija transparent ili organizirani prosjed navijača ili neke interesne skupine (osim onih istih novinara koji su ga pljuvali zadnje 4 godine) protiv ove odluke NO šta me dovodi do zaključka da ljudi ipak podržavaju demokratske procese i kako se razvija ovaj projekt.
Quote:
Uzmimo ovaj forum kao primjer,za svaku utakmicu se otvarala tema,prije utakmice želje,očekivanja,pogađanja zajebancija....nakon utakmice radost i ponos ili brumavanje i prigovaranje sve ono što je i očekivano od običnog navijača.
Otkad je Brljo zajahao i projekt pokrenut za Hajduk više nitko ne mari,za balun više nitko ne mari,teme se ne otvaraju,ako koji romantičar i pokrene koju temu ima 3-4 odgovora,no zato ako udreš po Brlji ili po Grogiju i Andriću(LEGENDAMA KLUBA....gdje je nestalo ono nećemo legende,oćemo našu dicu) ili dobronamjerno ukažeš na greške,propuste i opasnosti po projekt rasprava postane žučna i samo potvrđuje moju sumnju da je projekt postao svrha sam sebi i da je postao važniji ili barem jednako važan kao i cilj projekta a to je Hajduk i to nikako ne valja niti može dobro završiti.
Nemojmo, ovaj forum držimo na životu još samo ja i ti, eventualno Bodul. Ima i drugih foruma iste tematike koje jako kritički pišu i o igračima i o Brblji i o Vučeviću ali niko ispravnost projekta ne dovodi u pitanje. Molim te nađi mi jedan post ikoga ko je iša pravdat dovođenje i ulogu Andrića, za Vučevića sam otpočetka bija protiv a oni koji su dijelili moje mišljenje su prešli u većinu nakon prošlogodišnjih pretumbacija sa Tudorom.

Quote:
Slićna je i priča s Torcidon,ja kad vidin doli na parkiralištu grbove Hajduka i Torcide iste veličine to odmah doživin kao da se radi o dvi stvari jednake važnosti a nisu niti smiju to biti. I da se razumimo tu ne krivim mlade momke iz Torcide jer oni to rade iz ljubavi i ne razmišljaju da je Hajduk mnogima veći od Torcide,tu krivin ulizice iz svih uprava Hajduka koje navijačima titraju jajca i ne talasaju jer čuvaju svoju stolicu a s navijačima se nikad nije gadno zakačit,umjesto da im ukažu da je Hajduk ipak nešto više.
Bez Hajduka, Torcida nema apsolutno nikakvog smisla. Ona je tu zbog kluba i Hajduk je jedina svrha njenog postojanja. Hajduk bez Torcide nebi bija ni Hajduk, bija bi malo bolja verzija Slaven Belupa a nažalost, zadnjih godina klub se dovea u situaciju da danas vjerojatno bez Torcide nebi ni postoja pa koliko god jednaka veličina grbova u vrime njihovih nastajanja bila apsurdna danas je realnost.
Old 23-04-2016, 03:37 PM   #7671
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
kavatap (necu ti tepat ) pitanje nije za koga nego sto radi?! U skladu sa ovlastima ili ne?!

evo jos jednom izjave clanova NOa prije izbora
dakle koliko god bi ti to htio ne mozes se slagati sa svime ... ili se slazes sa onim sto govore pa ces kritizirat ono sto rade ili se slazes sa onim sto rade pa ces kritizirat ono sto govore
Da li barba na brodu triba čekat da brod udre u kraj da bi zaminija timunjera ili bi ga triba kad vidi da je skrenija sa kursa navrime maknit, zadržat brod na kursu i timunirat dok ne dođe novi i sposobniji?
Old 24-04-2016, 09:30 AM   #7672
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Ma jeli Belfaste a mene si zaboravio 😤😤😤😤
Old 24-04-2016, 03:55 PM   #7673
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Ma jeli Belfaste a mene si zaboravio 😤😤😤😤
Sorry, imas pivu u milorda kad drugi put dodjen u tvoje krajeve 😀
Old 24-04-2016, 05:33 PM   #7674
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
Sorry, imas pivu u milorda kad drugi put dodjen u tvoje krajeve 😀
Ima i boljih krajeva 😀😀
Old 25-04-2016, 06:50 AM   #7675
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ako.... ako prebrišemo sliku sa sjeveroistoka jučer..i smanjimo ton sa sjevera na off - šta preostaje?
prvo poluvrijeme puna srca i pozitivnog adrenalina, i drugo poluvrijeme o kojem kad pričaš na rivi posli utakmice sugovornik ti ni kriv ni dužan ubaci.."jebenti ko da su prodali ..tako su izgledali drugo poluvrijeme"...

skromnost jeste vrlina i dobro je biti skroman i umjeren u svemu,ali za mene je skromnost tražiti uvijek najbolje od jedanaestorice u bijelim dresovima na terenu, za sve izvan terena, od radne zajednice do nadzornog odbora - nit sam skroman nit euforičan, član sam NH od početka i time sam sve rekao.

ja sam fokusiran samo na teren, na momčad koja predstavlja Hajduk i ne priznajem nikakva opravdanja ako ti igraći dole na terenu ne izgore u borbi za svaki balun, za svaku novu pobjedu. ne priznajem taj rad ako mi iz svlačionice u drugo poluvrijeme izađe protivnička ekipa nabrijanija od moje a do poluvremena imao sam sve.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2016, 11:36 AM   #7676
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

belfast ako cemo slikovito ovom "nasem" barbi uopce nije misto na brodu (cak ne mora znati ni upravljat brodom) nego negdi u uredu (moze i iz Zagreba ) mora pratit na nekom radaru ide li brod u pravom smjeru

mozda je i blesavo ovo sta cu napisat, ali mozda i bolje da nismo dobili Rijeku ... OK zavrsili bi jedan ruzan niz koji traje vec 4 godine, ali sada kad je prvenstvo gotovo poznavajuci nas mentalitet mozda bi se eventualnom pobjedom dobila kriva slika momcadi i neko bi na racun te jedne utakmice uvjeravao kako se eto ova momcad moze nositi sa Rijekom bez adekvatnih pojacanja
Old 25-04-2016, 04:37 PM   #7677
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:

mozda je i blesavo ovo sta cu napisat, ali mozda i bolje da nismo dobili Rijeku ... OK zavrsili bi jedan ruzan niz koji traje vec 4 godine, ali sada kad je prvenstvo gotovo poznavajuci nas mentalitet mozda bi se eventualnom pobjedom dobila kriva slika momcadi i neko bi na racun te jedne utakmice uvjeravao kako se eto ova momcad moze nositi sa Rijekom bez adekvatnih pojacanja
bome jedina pozitivna stvar od jucer,slazem se apsolutni
Old 25-04-2016, 05:25 PM   #7678
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
a napadaju te ljudi koji su svjesni da je 2012. klub igra prijateljske u markerima, da je igračima kasnila plaća 3 miseca a radnoj zajednici 5 miseci, da je svaki misec otvaran neki arbitražni postupak protiv Hajduka, da su se licence UEFE i HNS dobijale nakon 3. žalbe a danas se licence dobijaju u 1. stupnju, ne prijeti nikakva arbitraža, plaće radnoj zajednici i igračima stižu uredno...
Isto bi se napravilo s bilo kim u bilo kojem trenutku kad se pojavi POLITIKA i ukrca 30 miljuna kuna za koje te nitko ne stišče.

Taj isti iznos da je posuđen od poslovne banke i da joj nije vracen na vrijeme licence se ne bi dobile ni nakon 3. žalbe jer bi klub bio u STEČAJU,ma koliko mi šutjeli o tome.

Jel tako?

Ono oko projekta nisam najbolje razumio,da se razumimo i meni je cilj projekta primamljiv i nacelno ga podržavam,no počinjem sumnjati u ispravnost i krajnje mogućnosti istog.

Ako sam razumio projekt narodnog Hajduka treba podržavati i kada ga provode ljudi koji biraju nestručne i nekompetentne ljude na najodgovornije pozicije u klubu,projekt treba podržavati iako je cilj projekta transparentnost a kao najveći slijepci i mutavci se pravimo blesavi kada Andrića bez znanja i papira kojima ga pokriva Vukas dobiva najosjetljiviju klupsku funkciju,to podržava mutavi Grogi a samim time i Brljo.

Što misliš da ne bi perje letjelo i Andriću i Grogiju da su čelni ljudi projekta digli glas protiv takvog kadrovriranja u klubu???

Old 25-04-2016, 06:52 PM   #7679
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Što misliš da ne bi perje letjelo i Andriću i Grogiju da su čelni ljudi projekta digli glas protiv takvog kadrovriranja u klubu???
Još jednom ističemo stav da udruga Naš Hajduk ne upravlja klubom, nego provodi izbore za Nadzorni odbor", stoji u reakciji udruge "Naš Hajduk" na javni istup forumaša rezervirano aka Vokrija
Old 25-04-2016, 09:36 PM   #7680
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
2.stvar oko koje se slazemo,
Quote:
Da mi je netko rekao prije 2 godine da ce bodul postat normalniji za razgovor od vokrija,rekao bi mu da laze.
Quote:
bome jedina pozitivna stvar od jucer,slazem se apsolutni

kako prepoznat kraj....
pada snig skoro prid lito, pale se članske, psiho i bodul u ljubavi...
a ka da je jučer bilo da se dogovarao sastanak...
prisjećam se i da je bobika obećao izvadit plodove tora na stol

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules