[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-05-2016, 06:10 PM   #7761
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
iz 2 u 1.....što da ti kažem nije da se baš ponosim time ali što je tu je
morat ću se naoružat boljim argumentima...
Old 12-05-2016, 06:18 PM   #7762
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by belfast View Post
morat ću se naoružat boljim argumentima...

džaba ti to,kao da ćemo ih uvažavati

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2016, 11:17 PM   #7763
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

puštanje Vršajevića i Mikanovića je očito loš posao. Velasquez je pokazao ono nešto ali nedovoljno je imati prosjek od igrač na posudbi dokdvojicu šalješ ća.
Maloku je na početku sezone svakim ulaskom s klupe donosija preokret i žustrinu. Gol protiv Slavena- malo remek djelo, ali od tada ništa... kad se samo sitim onog natpisa da vridi 11 mil Eur

Ohandza je bolji od Kiša, Kiš je zdraviji od Ohandze, a Maglica je zabija najviše golova... budi pametan!

Velika greškaje bila eksperimentirat s Vlašićem i Juranovićem na krivim pozicijama... I jedan i drugi su izgubili sezonu napretka!

Vratit Lendrića..čekaj da vidim ko piše te pizdarije. Aaa Alfi...dobro, već sam mislija da je neki novinar.
http://dalmatinskiportal.hr/sport/ne...-tribine/12192
Old 13-05-2016, 12:02 AM   #7764
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Super. Onda moze s Milicem zajedno na sjever. Ni metar blize terenu
Old 13-05-2016, 12:21 PM   #7765
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
Super. Onda moze s Milicem zajedno na sjever. Ni metar blize terenu
Očekujen sutra još jednu naslovnicu i duplericu u medijskom partneru. Lalovac ipak odustaje, 1. kandidat Pletikosa?
Old 13-05-2016, 07:02 PM   #7766
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Veterani Hajduka koji djeluju u okviru kluba od 1977g. podržali javno Aljošu Bašića.

Ako ćemo se voditi devizom da su nas "legende" uništile po logici stvari isti ne bi trebao biti imati podršku navijaca....baš ćemo vidjeti.

Inace ne volim lobiranje i javne pamflete,pogotovo ne od strane ljudi koji djeluju u okviru kluba od 1977g. i koji su šutjeli cijelo vrijeme dok se po Hajduku kralo i haračilo....meni njihova podrška uistinu dođe kao negativna promidžba za određenog kandidata.

Na kraju krajeva želimo politiku što dalje od kluba zar ne,čovjek ipak ima putra na glavi u politici,iako je u marketingu napravljen iskoraka ja kao neinformirani promatrač vidim da se tu događaju čudne stvari jer u 3 godine promjeniti 3 partnera s pivom je u najmanju ruku čudno....o reklami Studenca je bespotrebno pričati to je toliko amaterski da bi u ozbiljnom klubu letjele glave zbog toga...na kraju krajeva pod marketing spada i odjel za članstvo a prigovor na (ne)rad istog su opće poznati...

Old 14-05-2016, 03:19 PM   #7767
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Nadam se samo da znaju koliko je bitno nac predsjednika koji ce uci u frontalku sa mamicem i hnsom
Old 16-05-2016, 10:34 AM   #7768
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

zanimljiv prijedlog koji sam procitao danas

Možda bi bilo najbolje da Nadzorni odbor, kao nekada u bivšoj državi, obnaša funkciju kolektivnog predsjednika Hajduka i da svakih šest mjeseci netko od članova bude predsjednik

nego dosadno danas na poslu pa triba nekako ubit vrime ... znam da se inace ne bavimo modom ode na forumu, ali cini li se to meni ili Salinovic ima samo dvi kosulje u ormaru

Old 16-05-2016, 01:26 PM   #7769
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

A možda ko Einstein ima 7 istih košulja za svaki dan po jednu .

Ako je vjerovati novinarima da su najveći kandidati Bašić i taragaća mogu već sad početi žaliti za Brbićem

Bašić ne donosi ništa novo,čovjek koji je radio s Brbićem i uz Brbića koji nije imao primjedbi na njegov rad,čiji je rad Brbić cijenio jednostavno nije osoba koja može donijeti potrebne promjene i nove vizije jer da je smatrao da su promjene potrebne valjda bi ih i Brlji izložio i prije ili kasnije bi došlo do nesuglasica između njih i mogućeg razlaza.
Za odabrati Bašića uistinu nije trebalo mijenjati Brbića,za odabrati Burića nije tribalo tirati Grogija,jednostavna ta ekipa je dobro funkcionirala(međusobno,ne po Hajduk ) i mijenjati jednog drugim je totalni promašaj koji neće dati nikakvog rezultata.

Ne zaboravimo da je Bašiću i politika mila,a mi se borimo protiv politike jel te.

A tek taragaća,direktor u HP-u....pametnom dosta,samo je pitanje da li s njim ulaze opet lijevi ili desni u klub,no jedno je sigurno,za mjesto direktora u državnoj tvrtki poput HP-a moraš biti politički podoban,a to jel te znači i vracanje usluga kad i ako te zatraže tvoji sponzori i mentori.

Sve sam uvjereniji da su članovi NO-a u dobroj namjeri maknuli Brbića,no zasigurno nisu javno kazali stvarne razloge te smjene no sada izgleda srljaju da bi na vrijeme i "transparentno" odradili ovaj izbor.

Old 16-05-2016, 02:16 PM   #7770
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
A možda ko Einstein ima 7 istih košulja za svaki dan po jednu .

Ako je vjerovati novinarima da su najveći kandidati Bašić i taragaća mogu već sad početi žaliti za Brbićem

Bašić ne donosi ništa novo,čovjek koji je radio s Brbićem i uz Brbića koji nije imao primjedbi na njegov rad,čiji je rad Brbić cijenio jednostavno nije osoba koja može donijeti potrebne promjene i nove vizije jer da je smatrao da su promjene potrebne valjda bi ih i Brlji izložio i prije ili kasnije bi došlo do nesuglasica između njih i mogućeg razlaza.
Za odabrati Bašića uistinu nije trebalo mijenjati Brbića,za odabrati Burića nije tribalo tirati Grogija,jednostavna ta ekipa je dobro funkcionirala(međusobno,ne po Hajduk ) i mijenjati jednog drugim je totalni promašaj koji neće dati nikakvog rezultata.

Ne zaboravimo da je Bašiću i politika mila,a mi se borimo protiv politike jel te.

A tek taragaća,direktor u HP-u....pametnom dosta,samo je pitanje da li s njim ulaze opet lijevi ili desni u klub,no jedno je sigurno,za mjesto direktora u državnoj tvrtki poput HP-a moraš biti politički podoban,a to jel te znači i vracanje usluga kad i ako te zatraže tvoji sponzori i mentori.

Sve sam uvjereniji da su članovi NO-a u dobroj namjeri maknuli Brbića,no zasigurno nisu javno kazali stvarne razloge te smjene no sada izgleda srljaju da bi na vrijeme i "transparentno" odradili ovaj izbor.
Ako je virovat novinarima, najveći kandidat je Lalovac

potpis na ostatak posta...

nego, oćemo rezimirat sezonu? plusevi i minusi? predviđanja za narednu...
Old 16-05-2016, 02:24 PM   #7771
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ako se ovo sta vokri pise stvarno i dogodi kako ce mi prijatelj psihijatrija prezivit srbina na mistu predsjednika/clana Uprave
Old 16-05-2016, 02:43 PM   #7772
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:

nego, oćemo rezimirat sezonu? plusevi i minusi? predviđanja za narednu...
plusevi

minusi...pa fin.izvješče je u minusu

igrački kadar je u minusu za Vršajevića,Mikanovića,Caktaša,Balića,Milovića,Malo ču,Kiš,Maglica,Jozinovića a vrlo izgledno i za Kalinića,TSS-a,Malokua i Vlašića pa čak i Milića to ne da je minus,to ne da je katastrofa to je tragedija nesagledivih razmjera ma koliko mi šutjeli o tome i pravdali struku i upravu i projekt.

Predviđanja za narednu...uz najavljeno ulaganje u momčad trece pretkolo EL i trece mjesto u ligi su i više nego visoko postavljena letvica za ovu(i pojačanu) momčad.

A nakon što sjedne koja rata od Balića i ljetne rasprodaje,te prihodi od ljetne euroeuforije očekujem konačnu financijsku kataklizmu na zimu kada se ne bude imalo što prodavati i kada će svi shvatiti da su Hajdukove financije kao i 2012g. ovisne o pradaji igrača....tada ćemo razgovarati a gdje smo bili protekle 4 godine.

Old 16-05-2016, 04:51 PM   #7773
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Nadzorni odbor
+ za smjenu Brbiću, izlazak LJPV i tommija
- za produženje ugovora Brbiću, zauzimanje za Vučevića

Uprava
+ ništa mi ne pada na pamet znači -

Trener
+ za 21 utakmicu bez gola, prolazak u EL do playoffa, podizanje kvalitete caktašu, Kaliniću, Sušiću
- otpissivanje bekova i napadača bez zamjene, , forsiranje igrača na neprirodnoj poziciji (Tudor, Vlašić, Juranović), dosadna kukavička igra, igra protiv Libereca, Rijeke, Dinama, porazi od istre, osijeka i sl.
Ukopno -
Old 16-05-2016, 07:51 PM   #7774
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
podizanje kvalitete caktašu, Kaliniću, Sušiću
Ne bih se s ovim baš složio recimo ja sam s prvin Mijin potezima kod Krstičevića bio oduševljen,to što je propadao kod Tudora ne znači da mu je Burić(Hajduk) podigao kvalitetu nego su ga samo prestali uništavati na krivim pozicijama.

Kalinić također,ništa njemu nije kvaliteta narasla da bi to uzimali kao plus,istina sve je bolji ali to je normalan razvoj i ako ćemo prihvaćati da je plus nekome to što mlad i talentiran igrač napreduje i razvija se gadno ćemo najebati.

Za TSS-a se pogotovo ne slažem da mu je kvaliteta narasla,to što odskače od hrpe bezveznjaka ništa ne znači,za njega čak ne možemo ni tvrditi da li je napredovao ili ne jer uistinu je nemoguće to procjeniti u ovakvoj momćadi.

Ono što znamo je da Maloku nije podigao kvalitetu,Mujan,Bencun,Milić totalna šlapa....a Brekalo ode za 10 miljunčića.....

Burić mora ići ća,Burić je alibi trener,Burić je trener za Slaven Belupo,ja želim Hajduk koji napada i daje golove a ne Hajduk koji 21 utakmicu nije primija gol ili Hajduk koji u 16 utakmica nije zabija gol.

Burić je na početku sezone imao imao možda i najjaču,ako ne najjaču a ono najperspektivniju momčad u možda i posljednjih 10-ak godina i sa tom momčadi je uradio sve što je uradio,a ja tvrdim da bi s hrabrijim trenerom ili trenerom tipa Vulić ljetna momčad Hajduka bez problema riješila Slovan.

Ja jednostavno mrzim iz dna duše ljude kojima je sve dobro,jednostavno mi je to ljigavo,njemu je dobar pejić,nižić,juranović,dobra mu je obrana,veza,napad,nije mu problem što mu raskpau momčad,on može bez dva desna beka pa pička ti materina ako ti je sve dobro onda ima da budeš PRVI,ako nešto ili neko ne valja reci a ne budi pizda

Old 16-05-2016, 09:41 PM   #7775
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Ne bih se s ovim baš složio recimo ja sam s prvin Mijin potezima kod Krstičevića bio oduševljen,to što je propadao kod Tudora ne znači da mu je Burić(Hajduk) podigao kvalitetu nego su ga samo prestali uništavati na krivim pozicijama.

Kalinić također,ništa njemu nije kvaliteta narasla da bi to uzimali kao plus,istina sve je bolji ali to je normalan razvoj i ako ćemo prihvaćati da je plus nekome to što mlad i talentiran igrač napreduje i razvija se gadno ćemo najebati.

Za TSS-a se pogotovo ne slažem da mu je kvaliteta narasla,to što odskače od hrpe bezveznjaka ništa ne znači,za njega čak ne možemo ni tvrditi da li je napredovao ili ne jer uistinu je nemoguće to procjeniti u ovakvoj momćadi.

Ono što znamo je da Maloku nije podigao kvalitetu,Mujan,Bencun,Milić totalna šlapa....a Brekalo ode za 10 miljunčića.....

Burić mora ići ća,Burić je alibi trener,Burić je trener za Slaven Belupo,ja želim Hajduk koji napada i daje golove a ne Hajduk koji 21 utakmicu nije primija gol ili Hajduk koji u 16 utakmica nije zabija gol.

Burić je na početku sezone imao imao možda i najjaču,ako ne najjaču a ono najperspektivniju momčad u možda i posljednjih 10-ak godina i sa tom momčadi je uradio sve što je uradio,a ja tvrdim da bi s hrabrijim trenerom ili trenerom tipa Vulić ljetna momčad Hajduka bez problema riješila Slovan.

Ja jednostavno mrzim iz dna duše ljude kojima je sve dobro,jednostavno mi je to ljigavo,njemu je dobar pejić,nižić,juranović,dobra mu je obrana,veza,napad,nije mu problem što mu raskpau momčad,on može bez dva desna beka pa pička ti materina ako ti je sve dobro onda ima da budeš PRVI,ako nešto ili neko ne valja reci a ne budi pizda
Ma imaš pravo. kurac burić zna, samo sreća i slučajnost su donjeli caktaša kalinića i sušića. a ovo za brekalo ću se samo nasmijat, nemogu vjerovat da ima ljudi koji vjeruju u tu cifru? i šimunović je otišo za 7, tj 8, tj 10. evo i halilović za 10, tj 15 milijuna hahahah.
mogu razumijeti da ti burić ne paše, to čak i drugi dio tvog upisa govori o tome, ali nemožeš mi reć da nije zaslužan za caktaša koji je u ovom mamićevskom savezu doguro do reprezentacije. Sušić igra nogomet života, čak i u ovom tužnom Hajdukovom proljeću. Kalinić je golman koji je dobio na cijeni zbog dobre uže obrane-koja je zasluga burića. ili po tebi opet kurac burić zna pa i to šta obrani je sreća.
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2016, 10:33 PM   #7776
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Prijo ne znan za tebe što i kako misliš,no za Caktaša sam znao da je igrač nakon prvih nastupa za Hajduk prije 4 godine,isto se vidilo i s TSS a Kalinić je rastao sasvim normalnom putanjom,ima tjelesne predispozicije za biti dobar vratar i napreduje očekivanim tijekom,no oko golmana bi držim psiho mogao nešto više reći.

Od Zorana Varvodića naovamo za mene je najbolji golman u Hajduka bio Božo Radošević jer ja kad vidin da golman nosi kolinom sve isprid sebe za mene valja,a ne ko Plete pa da je i 10 puta veću karijeru uradija kad ga igrači na korneru stiraju u mrežu ja bi ga odma vadija,al to je stvar ukusa valjda.

Uglavnom što sam htio kazati i ti i ja i Burić ćemo od Caktaša i TSS-a napravit igrača,kad ga napravi od Pejića,Nižića,Juranovića onda mu skidan kapu.

Malokua je bilo teže sjebat nego razviti ali eto...
Mujan i Bencun imaju materijala za napredak,Tudor je na limitu,klokan mi se sviđa.

Da rezimiram,ovakve rasprave su besmislene jer su subjektivne no ponavljam da je Damir Burić po mom sudu dobio u ruke najpotentniju momčad Hajduka u posljednjih 10-ak godina sa već gotovim nositeljima igre Kalinić-Caktaš-Sušić koje nije on ni donio ni stvorio.

Pa jel mi imamo kolektivnu amneziju pa zaboravljamo da je u sezoni 2012/13 Caktaš odigrao 30-ak utakmica i dao 9 golova,sezonu 13/14 više manje proveo ozljeđen,lani 14/15 sezonu također odigrao 30-ak utakmica i zabio 10-ak golova i mi sad pričamo da je tog igrača stvorio ili donio Burić.

Mijo je svoje i lani odradio no nakon prodaje zadnjeg veznog Bradarića u Rijeku tamo je Tudor uništavao Caktaša i nije pružao koliko je vrijedio,normalno tada da Vam se reklo da Tudor uništava Caktaša Tušo bi bio UNO DI NOI a Mijo neradnik,lijenčina,propalica i neznalica,a ja vječno žugalo.

O prodaji dinamovih igrača i cijenama koje postižu neću,ja priznajem ne znam za koje iznose se isti prodaju,ti valjda znaš pa možeš tvrdit da novinari lažu,no možemo utvrditi da su Barcelona,Celtic,Wolfsburg,Roma,Inter gdje dinamo prodaje svoje talente i nositelje igre ipak malo zvučnija imena od Udinesea,Rubina,Lifana,Lechie,Rijeke,SIPG-a gdje mi prodajemo ili besplatno puštamo svoje igrače

Old 16-05-2016, 11:00 PM   #7777
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Caktaš je bio ok igrač, ali burić ga je dignuo na razinu više, isto vrijedi i za tss, a sa svojom obranom je podignuo cijenu kaliniću, ali kao što si rekao to su subjektivna mišljenja.
Po meni nižić uopće nije loš stoper, dapače. također juranović je pokazao ogroman napredak. Mujan mi se ne sviđa, a za bencuna da ne govorim.

Burić je sa tom najpotentnijom momčadi gurao dobro tokom jeseni. na zimu svi znamo šta je bilo i šta se napravilo sa momčadi.

Nemam volje pisati o mafijaškoj obitelji mamić, ali mi je dovoljan pokazatelj bilo celticovo financijsko izvješće da vidim za kolko je prodan/kupljen šimunović.
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2016, 09:26 AM   #7778
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Buric je HNL prosjek; ni bolji ni gori od Toplaka, mamica, Sablica, Cuka itd. ... u HNLu postoje dva trenera koji cine razliku, a to su Kek i Kopic i ajde Zekic mi se cini kao da ima mota ... znaci ako bi nekoga od aktualnih trenera volio vidjeti na klupi Hajduka onda je to definitivno Kopic
Old 17-05-2016, 11:40 AM   #7779
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
Burić je sa tom najpotentnijom momčadi gurao dobro tokom jeseni. na zimu svi znamo šta je bilo i šta se napravilo sa momčadi.
ja sam uvjeren da bi dobar ili barem hrabar trener s tom istom momčadi ušao u EL.

a to što se napravilo s tom momčadi je nečija odgovornost ili krivnja,na koju nitko nije reagirao dok se događala.

jedino što ja ne mogu razumjeti je da mi istodobno možemo hvaliti Burića i opravdavati ga jer mu se uništila momčad i dovela loša pojačanja,a s druge strane za te stvari ni glasa dignuti dok se rasprodaja događala niti krivce,a svi dobro znamo tko su(Grogi i Brljo), osuditi što su uništili takvu momčad.

Ponovit ću s ekonomskog aspekta priča "moramo prodavati da bi preživjeli" je držala vodu 2012 i 2013,već u 2014g. je postala besmislena i promašena a s tom istom pričom razvaliti po meni vrhunsku mladu momčad u 2015. je KRIMINAL.

Tko je god zatvorio oči na puštanje i za ćevape prodaju dva desna beka,zatvorio je oči na nestručnost,nesposobnost i muljanja u Hajduku jer i konobari i recepcioneri i nosači torba koji vole Hajduk i o nogometu ništa ne znaju ,shvatili bi da je taj primjer odraz stihijskog i neplanskog rada kojeg vode ili neznalice ili zlonamjernici kojima je cilj i bio razvaliti klub.

Old 17-05-2016, 12:02 PM   #7780
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Meni je Burić malo iznad prosjeka HNL-a. Bar šta se tiće psihologije, metodologije i samog pristupa poslu. Dojma san da je više priučeni trener nego šta ima žicu za taj posal. Fali mu dosta hrabrosti i prava reakcija da okrene utakmicu na svoj mlin. Neslažen se da mu je posal bija lakši jer je u dotu dobija Caktaša, Sušića i Kalinića. Kad je on preuzea klupu caktaš je ima jako nezdrav pristup, loše utakmice i par kila viška. Na sušića se strašno odrazija propali transfer u Inter a Kalinić je iza sebe ima sezonu sa 56 golova u mriži. Svi su oni dobri igrači ali ih je uspija vratit sa dna i podignit im vrijednost u odnosu na ono šta je dobija. isto tako, moraš mu i pribotunat drastično rušenje vrijednosti Baliću i Vlašiću. Svaki od njih u rukama pravog trenere vridi ka sva tri potonja.
Odradija je solidnu jesen, niz utakica bez poraza, bez primljenog gola, "zamalo" uša u EL, jedno vrime čak i zasija na prvo misto ali baš u tim ključnim utakmicama (Liberec, Rijeka) vidiš da je on trener za manje klubove od Hajduka. Proliće, katastrofa...
Drago mi je da smo se napokon riješili Vučevića ali mi nije drago da će nam Burić slagat igračku križaljku. menako sam dojma da on za svaki problem prvo traži alibi pa tek onda riješenje...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules