[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-06-2016, 09:51 AM   #7881
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

što mislite da li je trebalo na službenim stranicama Hajduka barem spomenuti da je Hrvatska pobijedila na Euru??

da li je trebalo spomenuti i barem iz pristojnosti izraziti sućut svom bivšem igraču i kapetanu povodom smrti oca?

da li je netko od predstavnika Hajduka trebao biti na sporovodu u Metkoviću?

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2016, 12:28 PM   #7882
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Ne
Da
Da
Old 14-06-2016, 04:08 PM   #7883
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Ne
Da
Bia je stimac
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2016, 05:37 PM   #7884
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Da (radi Kalinića)
Ne (ne na stranici, da usmeno/telegramom)
Ne (kao izaslanik kluba, da kao osobni prijatelj, vjenac i sl. se podrazumijeva))
Old 14-06-2016, 06:33 PM   #7885
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Da
ne
ne

iako sam negdje pročitao da je bilo izaslanstvo iz Hajduka.
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2016, 08:25 PM   #7886
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

da
ne
ne

zanimljivo kako je ekipa iz NH revna kada treba kritizirati druge; njihove izjave, kompetencije itd. kao danas na primjeru Jerkova ... kada cemo napokon doznati koje su njihove reference, njihove kompetencije, koje je njihovo formalno obrazovanje, koja je njihova vizija

pitanje je naravno retoricko jer smo svi svjesni da se to nece dogoditi ... za tako nesto bi trebalo reci i nesto konkretno, a ne samo laprdat i srat po drugima
Old 15-06-2016, 12:02 AM   #7887
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Ne
Da
Ne
Dariju i obitelji iskrena sucut, nadam se da ce brzo doc na sebe i sto prije se s ostatkon ekipe vratiti doma
I tada rec DI SU?
Old 15-06-2016, 12:27 PM   #7888
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Pušnik se zapitao "što to znači legenda":

- To znači da si veliki igrač i da te priznaje Torcida, ali to ne znači da svi mogu biti sportski direktori i predsjednici. Neka pomognu klubu, ali ne samo na priči. Kad završiš igrati, novi si čovjek. Trebaš imati obrazovanje, pričati jezik, imati kontakte po svijetu, a ne samo imati privatni interes. Pozivam i molim sve legende koje žele pomoći klubu da se jave, legenda je i predsjednik, bivši sekretar... Treba se znati sustav.
Old 15-06-2016, 01:37 PM   #7889
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Nezna on sta je u st legenda...... Cili dan stat ispod zapada, uzicat koji dres za ga priprodat, pokusat uvalit kojeg malog i ako bog da postat skaut. Prodat pricu da ce mali postat legenda ka i otac. Ako te ne zaposle srat po svima..
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 15-06-2016, 02:19 PM   #7890
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
Nezna on sta je u st legenda...... Cili dan stat ispod zapada, uzicat koji dres za ga priprodat, pokusat uvalit kojeg malog i ako bog da postat skaut. Prodat pricu da ce mali postat legenda ka i otac. Ako te ne zaposle srat po svima..
Ni ja nebi bolje napisa
Old 15-06-2016, 05:21 PM   #7891
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

belfast moze komentar

imamo veliki problem direktor i ja da sad ubedujemo Nadzorni odbor i udrugu Nas Hajduk koje igrace trebamo ...

prevest cu ti ja ako ne razumijes slovenski ... trener i sportski direktor moraju uvjeravati Nadzorni odbor i udrugu Nas Hajduk koje igrace trebaju ... naravno marionetu predsjednika niti ne spominje

pitanje za clanove NH; mozes i ti belfast jer pretpostavljam da kao odgovoran clan znas odgovor ... radi li se ovdje o istoj osobi?!

Romano Kolendic - clan upravnog odbora Nas Hajduk
Romano Kolendic - postprodaja u Autocentru Vukman

Last edited by Bodul; 15-06-2016 at 05:46 PM.
Bodul is offline   Reply With Quote
Old 15-06-2016, 09:14 PM   #7892
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
- To znači da si veliki igrač i da te priznaje Torcida,

https://www.youtube.com/watch?v=xMtFP3zHDEs

najgornji komentator na videu je dovoljan dokaz da te priznaje Torcida jer taj je momak obilježio kraj 90-ih i 2000-e i ma koliko Vi drkali da ste Torcida i ma koliko NH drkao protiv legendi momak iz komentara koji zaziva povratak legendi u klub na tribini ima veću težinu od cilog vodstva NH i njegovo je mišljenje jasno u suprotnosti sa "službenim" mišljenjem "navijača" Hajduka koji su izrijekom protiv legendi.

Quote:
Tako to jednostavno biva kada trener ima Mikija : ) Rapajiću daj molinte vrati se u Hajduk na neku funkciju .. Uvjeren san da bi odlično radija svoj posal .
pozrav staroj gardi koja cijeni poštenje,ponos i emocije....bezmudi to ne mogu razumjeti pa samim time ni podržati i zato im smetaju "legende"

Old 16-06-2016, 09:57 AM   #7893
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

Zanimljivo kako nitko ne komentira presicu od jučer???
Po svemu izrečenom, čini se da je potez NO-a napokon jasan i da je sve ono što je jučer izrečeno posljedica analize od privremene predsjednice...

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
angažman je jasan.
Dovedena je da napravi dubinsku analizu poslovanja u prethodnom periodu. Od strane NO će vjerojatno dobiti ključne zadatke tj da procijeni da li se ide u pravom smijeru, odnosno da ocijeni poslovanje prošle uprave.

Ovo se može usporediti sa due dilligence procesom (donekle) kada firma želi preuzeti drugu firmu i na taj način dovodi ekipu koja do zadnjeg detalja ulazi u sve pore poslovanja (od računovodstva, financija, marketinga, proizvodnje, ugovaranja sa ključnim partnerima i sl.)

Kada taj proces skeniranja prođe, predstavlja svoje viđenje stanja, predlaže poslovn analizu, smjernice za unapređenje poslovanja, analizu proslovnih i ostalih procesa (od banalnosti kao što je nabavka potrošnog materijala do velikih odluka kao što je procces odlučivanja transfera). Po meni, ključni projekt kojeg treba obraditi je organizacijska shema i sistematizacija radnih mjesta.
Old 16-06-2016, 11:12 AM   #7894
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

bezuvjetno vjerujemo slovencu, kao sto smo prije bezuvjetno virovali Brbicu, unatoc demantiju Brbica i Tomljanovica?!; samo pitam

Brbic: Naša vizija, plan i program prezentirani su na Ćakuli s navijačima i javno objavljeni, ima ukupno 500 stranica (o stanju u klubu, prvoj momčadi, infrastrukturi, omladinskoj školi, financijama, testiranjima igrača i sl.) na osnovu čega sam i dobio novi mandat u studenome prošle godine. Gospodinu Buriću i gospodinu Vučeviću, koji su po čitav dan provodili u sustavnim analizama stanja u klubu, s naglaskom na prvu močad i gdje smo zajednički inzistirali na dokumentiranju svih procesa

Tomljanovic: Mogu samo reći da su svi rezultati koje smo radili treneru na raspolaganju, kao i sva mjerenja na treninzima putem GPS-a. Sve je to dano na korištenje klubu, sve je dokumentirano

sretno Mamutu (U19 reprezentativcu Hrvatske) u Interu iz Zapresica
Old 16-06-2016, 11:14 AM   #7895
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Zanimljivo kako nitko ne komentira presicu od jučer???
Po svemu izrečenom, ...

po svemu izrečenom izgleda da je ona debilčina rezervirano bio u pravu i da je Brljo,Grogi und co. iza sebe ostavilo pustoš i u stručnom i u financijskom dijelu.

isti onaj čovjek kojeg ste bespogovorno branili i naivno(ili glupasto) zbog "višeg" cilja šutjeli na sve pogreške od kojih su mnoge bile i najvećem laiku i naivcu potpuno jasne.

Ono što je sada nužno je nečija ODGOVORNOST ako se želi spasiti projekt jer ljudi iz NH koji su podržavali 4 godine Brljinog nerada,neznanja i uhljebljavanja NE MOGU se diciti time da su podržali i njegovu smjenu,tako funkcionira hrvatska politika,tako djelujue Jandroković ili Maras,ljudi čistih namjera i poštena obraza prihvatit će grešku(ne mogu tvrdit ni zamislit da su svjesno ili iz interesa podržavali Brljin nerad i neznanje) i za dobro Hajduka i projekta odstupili bi i prepustili mjesto nekim novim ljudima.....ali ...

Old 16-06-2016, 01:39 PM   #7896
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
belfast moze komentar

imamo veliki problem direktor i ja da sad ubedujemo Nadzorni odbor i udrugu Nas Hajduk koje igrace trebamo ...

prevest cu ti ja ako ne razumijes slovenski ... trener i sportski direktor moraju uvjeravati Nadzorni odbor i udrugu Nas Hajduk koje igrace trebaju ... naravno marionetu predsjednika niti ne spominje
možda da si kvota čitavu izjavu i stavija naglasak na:
Quote:
Oni su vrlo kooperativni i odlično surađujemo, Hajduk će ići prema gore ako se to nastavi, ali mi imamo velike probleme. Tu su bili izbori, ljudi pošteno rade svoj posao i nitko nam se ne upliće u posao,
i možda da mi objasniš kako to da je ta fantomska udruga sa sklonostima povlaćenja konaca izabrala ovog trenera koji još izjavi...
Quote:
Nisam u Sloveniji omiljen jer me se ne može kupiti novcem, a puno je onih koji su uzimali.
šta misliš, koliko će trajat ovaj Pušnik s ovakvim stavom i NH iza leđa koji ga samo želi izmanipulirat?

Quote:
pitanje za clanove NH; mozes i ti belfast jer pretpostavljam da kao odgovoran clan znas odgovor ... radi li se ovdje o istoj osobi?!

Romano Kolendic - clan upravnog odbora Nas Hajduk
Romano Kolendic - postprodaja u Autocentru Vukman
Neznam šta Kolendić radi u privatno vrime niti razumin poantu tvog posta.

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
https://www.youtube.com/watch?v=xMtFP3zHDEs

najgornji komentator na videu je dovoljan dokaz da te priznaje Torcida jer taj je momak obilježio kraj 90-ih i 2000-e i ma koliko Vi drkali da ste Torcida i ma koliko NH drkao protiv legendi momak iz komentara koji zaziva povratak legendi u klub na tribini ima veću težinu od cilog vodstva NH i njegovo je mišljenje jasno u suprotnosti sa "službenim" mišljenjem "navijača" Hajduka koji su izrijekom protiv legendi.

pozrav staroj gardi koja cijeni poštenje,ponos i emocije....bezmudi to ne mogu razumjeti pa samim time ni podržati i zato im smetaju "legende"
Miki mi je najdraži igrač kojeg sam gleda općenito, ne samo u Hajdukovom dresu. Iskreno, nevirujem da on ima ambicije radit u nekom klubu. Pretpostavljam da ako ima da bi već ponudija svoje usluge nekom klubu i razvija se profesionalno ako je osjetija da će mu to bit životni poziv a ne sta sa strane i čeka da ga se neko iz Hajduka siti. Miki je legenda Hajduka, zaslužija je i igrom i ponašanjem taj staus, ali on je ujedno i Legenda Perugie i Fenerbahchea... možda da proba tamo ako već ovdi neide.
Uostalom, ko mu brani da složi plan i program i dođe u klub i kaže: ja bi napravija to i to, tako i tako... Ako je kvalitetno i izvodljivo... niko sritniji od mene da ga vidin u strukturama kluba. Ako će "sidit u kafiću" i čekat da ga se neko siti jer je on ipak neka veličina koja se neće nikome nudit onda je tipična "legenda" koja misli da je veća od kluba koji je stvorija....
Old 16-06-2016, 03:25 PM   #7897
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

belfast nisam quotao jer je nebitno, ali evo ako ce ti tako biti lakse odgovoriti
Quote:
imamo veliki problem direktor i ja da sad ubedujemo Nadzorni odbor i udrugu Nas Hajduk koje igrace trebamo. Oni su vrlo kooperativni i odlično surađujemo, Hajduk će ići prema gore ako se to nastavi, ali mi imamo velike probleme. Tu su bili izbori, ljudi pošteno rade svoj posao i nitko nam se ne upliće u posao
pa da ponovo pitam

dakle unatoc tvrdnji da mu se nitko ne uplice u posao na temelju cega trener sa clanovima udruge NH uopce razgovara o igracima i zasto on njih ubeduje koje igrace treba ... jeli to po statutu Hajduka ili postoji neki drugi akt za koji ja ne znam, a po kojem clanove udruge NH treba obavjestiti o tome koje igrace trener zeli dovest?! jeli i tebe kao clana NH trener ubedivao koje igrace zeli?!

iz udruge NH se cesto prozivaju drugi ljudi i gotovo uvik se napadaju njihove kompetencije i formalno obrazovanje pa nije zgorega vidjeti koje su njihove kompetencije s obzirom da clan upravnog odbora udruge NH radi kao prijemnik u auto servisu ... opet ponavljam ne znam radi li se o istoj osobi, ali ako da cisto da se zna

Last edited by Bodul; 16-06-2016 at 03:42 PM.
Bodul is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2016, 04:39 PM   #7898
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
belfast nisam quotao jer je nebitno, ali evo ako ce ti tako biti lakse odgovoriti

pa da ponovo pitam

dakle unatoc tvrdnji da mu se nitko ne uplice u posao na temelju cega trener sa clanovima udruge NH uopce razgovara o igracima i zasto on njih ubeduje koje igrace treba ... jeli to po statutu Hajduka ili postoji neki drugi akt za koji ja ne znam, a po kojem clanove udruge NH treba obavjestiti o tome koje igrace trener zeli dovest?! jeli i tebe kao clana NH trener ubedivao koje igrace zeli?!
neznam. Možda se Pušnik nespretno izjavija. tek je doša i po dojmom je prezentacije rada udruge. MOžda nije svatija dobro ulogu NH?
Možda su mu stvarno zapritili Rilov i Bojan da nesmi dovest nikoga bez da se njih pita. Šta ti misliš? je li misliš da će Pušnik i Branco prihvatit radit pod uvjetom da svakog igrača kojeg planiraju dovest mora Kolendić amenovat?

vjerojatno su zbog toga i makli Mišu, Tudora, Vukasa, Špacu, Vučevića, Vukasa, Burića jer su ovi dovodili igrače bez da se pita NH. Čudime samo kako niko od njih nije s tom tezom izaša vanka do danas, a nije da su malo žuči prosuli po novinama od kad su otišli, šta bi ih koštalo još ova informacija nego daju Pušniku da izađe sa exkluzivom.

Quote:
iz udruge NH se cesto prozivaju drugi ljudi i gotovo uvik se napadaju njihove kompetencije i formalno obrazovanje pa nije zgorega vidjeti koje su njihove kompetencije s obzirom da clan upravnog odbora udruge NH radi kao prijemnik u auto servisu ... opet ponavljam ne znam radi li se o istoj osobi, ali ako da cisto da se zna
NH je u defanzivi od kad provodi ovakvu politiku. Na dnevnoj bazi ih se proziva od strane svakakvih debila. počevši od novinara, legendi, stručnih komentatora, gradskih viječnika, stranačkih ulizica, čelnika nogometnog saveza pa do onih anonimnih trolova po internetu... nerijetko izvlačeći podatke o tome ko su i di rade (evo ka ti sa Kolendićem npr.) . I nije im problem lagat, imputirat im razne pridjeve od orjune, jugoslavena, ljevičara, ulice i šta ja znam. E sad, NH umisto da troši svoju energiju na dizanje Hajduka oni moraju gubit vrime i odgovarat svim tim debilima, pisat demantije i pozivat ih na odgovornost. evo zbog prijetnje tužbom SD je ukinila anonimnost komentiranja članaka.

još nisam vidija (slobodno me ispravi ako sam u krivu) da su nekoga prozvali neizazvani, ono, random izvukli nekog recimo Branu Oblaka i počeli ga prozivat po novinama ni krivog ni dužnog.
Svi koje su iz NH prozvali su prvi izašli u javnost i više manje svi su imali nekakvu povijest u Hajduku koja za Hajduk nije završila dobro. I sad su svi pametni.

Pitaš kakve kompetencije ima Kolendić? Za šta? čovik je u upravnom odboru udruge koja provodi izbore za članove NO. obzirom da nije do sada bilo nikakvih prigovora i nepravilnosti, očito da radi posal dobro.
Old 16-06-2016, 05:11 PM   #7899
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ne znas; ne znam niti ja ... samo logicki zakljucujem na temelju videnoga, izjava trenera, predsjednika uprave, clanova NOa za razliku od tebe

izjava trenera Hajduka ti je indirektno odgovor i na tvoju konstataciju oko Kolendica ... ti tvrdis da on samo provodi izbore za NH dok trener Hajduka javno izjavljuje da je on jedan od ljudi koje treba ubedivati u to koje igrace dovesti i zasto; a sam je bio prisutan i na tiskovnoj u kojoj se razgovaralo o (ne)provodenju zakona o sportu sto znaci da je i tu sudjelovao ... u tom slucaju treba razgovarati o njegovim kompetencijama kao prijemnika u autoservisu

Imam jos jedno pitanje za tebe ako moze ... ti ako se ne varam redovito ides na Cakule pa me zanima jeli Brbic stvarno prezentirao viziju, plan i program od 500 stranica na jednoj od njih ... nekako sumnjam da bi tako nesto samo izjavio bez podloge s obzirom da tamo bude 100ak i vise ljudi
Old 16-06-2016, 05:39 PM   #7900
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

nastavak Bodule na tvoje...
Ako je prezentirao viziju, misiju i plan za sve aspekte društva, u kakvom je to stanju tj koja je kvaliteta istog.
Situacija je valjda ovakva.

Pušnik kaže da nema vizije i strategije kluba
Brbić kaže da ona postoji

Verzija A.
Ona postoji ali nije predana u primopredaji pozicija (ne čudi me s obzirom da je jučer izjavljeno da ne postoji procedura)
Verzija B.
Ona postoji,ali je K........N

Verzija C
Ne postoji, Brbić laže
Verzija D
Postoji,Pušnik laže

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules