[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-08-2016, 01:57 PM   #1
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough
Default 2. kolo HNL-a Hajduk - Dinamo 10/08/16

Evo nakon šta smo prigazili Žužula i Glovera i na kratko ušutkali sve zagovornike jednog gazde. sad nam u goste dolazi Kapo glavon i bradom... idol svih Gazda u ovoj lizi ali nažalost i većine navijačkog puka.

nemogu reć da nisan oduševljen ulaskom u sezonu.

7-1-0 je stvarno fascinantno i neznam kad smo tako dobro ušli u sezonu.

Sličan raspored smo imali i prošle godine (Dinamo, Split, Istra, Osijek koji je btw bija u rangu današnje Cibalije) i skupili smo 3 boda iz 4 utakmice. Danas 9 bodova iz 3 utakmice.

Iasi i olexandrija su apsolutne nepoznanice i nemogu ocjenit snagu protiv njih iako je Iasi uša u liga sa maximalnih 6 bodova iz 2 utakmice a Olexandrya nakon pobjede protiv Vorskle tisno izgubila od Šahtara 1:0.

Dinamo će bit oni pravi test di smo i šta smo. očekujen 3 boda i čistu mrižu obrani unatoč
Old 08-08-2016, 06:44 PM   #2
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Ako se prekine niz drvljima i kamenjima po belfastu.
2:0 Ohandza i Kozulj
Old 09-08-2016, 12:57 PM   #3
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
Ako se prekine niz drvljima i kamenjima po belfastu.
2:0 Ohandza i Kozulj
hahaha nisan uopće iša za tim...
ovi forum je totalno zamra od kad hajduku ide dobro...

Moga bi Sušić dat gol. njemu dinamo leži...
Dinamo oslabljen u odnosu na proliće a mi pojačani i u naletu. Obrana im je valjda gora i od naše. nadam se fer suđenju i da nam neće opet Ohandzu satrat. Procjenjujem da je Maccabi u rangu Dinama pa ovo sutra gledan ka test za njih...
Old 09-08-2016, 02:18 PM   #4
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Samo hrabro! Forum na aparatima i to doslovno.... di je svit??
Old 10-08-2016, 09:00 PM   #5
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

ko će prvi slučajno doć s godišnjeg....
Old 11-08-2016, 10:25 AM   #6
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

kavatap laga bi kad nebi reka da se nisam osjetio direktno prozvan , ali nakon 8000 postova i ne znam ni ja koliko otvaranja sezona sam naucio da je ipak bolje mucat kada zavlada „ludilo“

tako je bilo i zadnjih misec dana … ono malo sta pise prica o Iskoraku nakon pobjeda protiv Cibalije i Istre, najave za derbi su tipa Dinamo oslabljen u odnosu na prolice a mi pojacani i u naletu , Pusnik ima muda, psihijatrija dila ventoline nakon pobjede protiv zadnjeg na tablici

sad se malo sleglo al ajmo se strpit jos 2 tjedna pa kad produ Osijek, Rijeka, Maccabi napisat koju pametnu ... nadajmo se da nece sve bit tako crno

inace ovim porazom "Nas" Hajduk drzi sve negativne rekorde Hajduka u HNLu; samo kazem
Old 11-08-2016, 01:39 PM   #7
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Nista se na pozitivno nije promjenilo u zadnjih 20 godina, kad Hajduk napokon i sastavi solidan tim, dinamovi igraci imaju samo jedan zadatak, polomiti sta vise Hajdukovih igraca, poslati ih u bolnicu i utjerati im strah u kosti sta vise, i za prvenstvo i za Europu, sta vise psiholoski izmatletirati jer znaju da nece biti sankcionirani, samo u prvom poluvremenu toliko je bilo prekrsaja za zuti karton da to nije normalno, za Rogov start na list Jefersona sa leda vani se daje izravni crveni karton. Nakon takvog necega nemozes ni zamjeriti igracima sta se boje, nemogu ili nezele dati 100%, tko i bi kad zna da ce ti slomiti nogu, a nece dobiti ni zuti karton. Ista procedura za kradju Hajduka samo se maske mjenjaju po potrebi. Nama bi trebala neka ogromna promjena, kao sta je 90tih bila promjena da Hajduk iz lige u kojoj je imao koliko toliko fer tretman dosao u ligu u kojeg ga se totalno potkrada. Da li ce zakon o sportu sta promjeniti, mozda, ako se uopce implementira, a ne koci kao sada. Trebalo bi se obavezno inzistirati na onoj tuzbi protiv ministra sporta koji je kocio implementaciju zakona ali to je samo kap u moru..
sptp is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2016, 02:40 PM   #8
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
kavatap laga bi kad nebi reka da se nisam osjetio direktno prozvan , ali nakon 8000 postova i ne znam ni ja koliko otvaranja sezona sam naucio da je ipak bolje mucat kada zavlada „ludilo“

tako je bilo i zadnjih misec dana … ono malo sta pise prica o Iskoraku nakon pobjeda protiv Cibalije i Istre, najave za derbi su tipa Dinamo oslabljen u odnosu na prolice a mi pojacani i u naletu , Pusnik ima muda, psihijatrija dila ventoline nakon pobjede protiv zadnjeg na tablici

sad se malo sleglo al ajmo se strpit jos 2 tjedna pa kad produ Osijek, Rijeka, Maccabi napisat koju pametnu ... nadajmo se da nece sve bit tako crno

inace ovim porazom "Nas" Hajduk drzi sve negativne rekorde Hajduka u HNLu; samo kazem
bodule laga bi kad nebi reka da se nisam osjetio direktno prozvan , ali nakon 1100 postova i ne znam ni ja koliko otvaranja sezona sam naucio da me jedino ova dva miseca drži „ludilo“

Iskorak je u odnosu na prošle sezone kad smo redovno gubili bodove i protiv tih Cibalija i Istri... a ove smo uzeli puni plijen. Dinamo je oslabljen za Pjacu koji im je prošle sezone bija pola ekipe a ovi Hajduk je sigurno bolji od onoga šta ih je dobija 1:0 na proliće (tudor). Jedino je sudac konstanta. Utakmicu je izgubija Pušnik. Kako pripremom tako i postavom. Kvaliteta je definitivno na njihovoj strani (ako ćemo plastično gledat fernandes ima godišnju plaću 1M eura/godišnje). Ali pristup je bija više nego pičkast. Ovi su došli ovde, istukli nas i izdominirali. A sudac im je sve amenova. nemoš mi nakon ovakve utakmice prvi žuti dobit zbog napucavanja baluna u 83 minuti. Jebiga, slabiji si i još te tuku, pa polomi im noge.
Uz sve negativne rekorde "Našeg" Hajduka uspili smo izbit Mr. Glovera i tebi omiljenog Žužula. Pričekajmo još ta dva tjedna i ove 3 utakmice pa da damo konačan sud.
Inače, nakon ove utakmice izać s ovin cijenama za Maccabi stvarno moraš bit bezobrazan.
Ali možda je i bolje da bude 10000 ljudi jer se nesičan kad smo dobili na punom stadionu.
Old 12-08-2016, 12:27 PM   #9
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

-1 je. Tek je pocelo.
boli iz utakmice sto ih nismo digli bar u zrak kako treba
Boli sto su rog i jonas trebali minimalno zuti imat 1,ako ne i vise zutih kartona.
boli sto su zabili 2.gol nakon faula na vlasicu,a opet boli i to sto su uza sve to nasi zasluzeno izgubili.
svi u osijek
belfaste ne otvaraj vise,bankrotirat cemo
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules