[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2011, 12:39 AM   #21
ljiljan
Junior Member

ljiljan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Seti View Post
ljiljane lažeš. DIO TORCIDE IZ HRVATSKE JE DOŠAO DO STADIONA. zar torcida iz zagreba, karlovca, slavonskog broda(i ostatka slavonije)kao i iz metkovića, dubrovnika, nije iz Hrvatske. Prije ulaska u sarajevo je zaustavljena Torcida iz Splita, točnije svi oni koji su organizirano krenuli iz Splita. Ali torcida iz zagreba, karlovca, slavonskog broda(slavonije) je ušla u grad i došla do stadiona jer oni u bih ulaze sa sasvim druge strane, a ušli su u grad i došli do stadiona i torcidaši iz metkovića, dubrovnika jer nisu išli organizirano sa ekipom iz Splita i pošli su ranije. . Nije istina da je sranje započela isključivo ekipa iz bih, tu je bila torcida iz zagreba, osijeka, karlovca, slavonskog broda, kao i ovi sa juga(metković, dubrovnik) iz koji nisu išli sa ekipom iz splita-organizirano. to se jako dobro vidi na brojnim slikama nereda, registracije kombija, auta(index i drugi portali objavili slike), a to i znaju svi koji nisu indijanci. Bilo je ekipe iz Kiseljaka, Livna, a najmanje onih iz hercegovine. A sarajevski mediji su odmah požurili okriviti navijače hajduka iz bosne i hercegovine, koristeći to u političke svrhe, zna se kakva je situacija u bih. A manijaci su jaki u bacanju kamenja... da su ušli u sarajevo i oni autobusi iz Splita, pomeli bi vas, a i ovako su manijaci osramoćeni u svome gradu na svome stadionu.
Quote:
Originally Posted by ljiljan View Post
ponavljam ti, navijaci hajduka koji su organizovano dolazili na utakmicu da bodre Svoju ekipu nisu nikad usli u sarajevo.
za boldano postavljam svoje rijeci ponovo.

druga grupa koja je nastradala (gdje se vodila najzesca bitka, na cesti od elektroprivrede, preko mosta pa prema stadionu) primjetio sam da je vecinom iz Hrvatske, dok je ona sto je bila na stadionu vecinom iz BiH.

ne mogu naravno reci da nije bilo hrvata NA STADIONU niti sam to rekao ali je vecinom bila iz BiH.

a to ciji je babo jaci, ne zelim da ulazim u takvu raspravu. zelio sam samo normalnim navijacima/simpatizerima prenijeti objektivno vidjenje bez ikakvih medija koji vuku na svoje strane.
ljiljan is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 12:42 AM   #22
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Seti View Post
A manijaci su jaki u bacanju kamenja... da su ušli u sarajevo i oni autobusi iz Splita, pomeli bi vas, a i ovako su manijaci osramoćeni u svome gradu na svome stadionu.
smanji doživljaje malo
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 01:12 AM   #23
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Torcida-Kamenjar View Post
P.S.
Ovi neredi su većinom zbog zapaljene hrvatske zastave na hajdukovom 99 rođendanu na poljudu
od strane manijaka naravno
manijaci nisu zapalili HR zastavu na utakmici sa Hajdukom...
Old 07-10-2011, 01:46 AM   #24
west Mo
Daj ne zajebaji, nemoj ništa stavit!

west Mo's Avatar

west Mo is on a distinguished road

sranja pisete ljudi sranjaaaaaa !
Old 07-10-2011, 05:17 AM   #25
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

..bila je to neodigrana prijateljska utakmica.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 05:31 AM   #26
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Trebalo bi ubijati prošlost sa svakim danom što se ugasi. Izbrisati je da ne boli. Lakše bi se podnosio dan sto traje, ne bi se mjerio onim sto vise ne postoji.
Ovako se miješaju utvare i život, pa nema ni čistog sjećanja ni čistog života
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 09:10 AM   #27
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

300 verzija ste napisali, malo toga točnog.
ovako, šta se tiče ozljeđenih samo jedan momak je zadržan i operiran u bolnici u Sarajevu (znam ga i nek šta prije ozdravi), ostali su pušteni na kućnu njegu.
događanja na stadionu i oko njega su već prepričana, ja neću iznosit detalje, osim da je ovaj dio iz Splita zadržan negdje 30 km od Sarajeva i nije uopće ulazio u grad već su vraćeni nazad.
nije točno da su navijači Željezničara na utakmicu u Splitu zapalili hrvatsku zastavu jer sam cijeli dan bio s njima (od granice, na tribini i do granice nakon utakmice).
prijateljske na području ex države čista ludost.
Old 07-10-2011, 09:20 AM   #28
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

euskadi is on a distinguished road

http://www.poskok.info/index.php?opt...od-sarajevskih
euskadi is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 09:24 AM   #29
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Neznam što se desilo, nisam bio tamo tako da neću niti komentirati osim da je ovo skroz nepotrebno. Tko je napravio sranja, tj tko je dozvolio da se naprave sranja pretpostavljam policija koja ili nema pojma pa se nije organizirala, ili je podcjenila navijače Hajduka ili je namjerno napravljeno..

U normalnoj državi (a to nažalost BiH, a i Hrvatska nisu) šef policije i ministar bi u roku od 5 minuta podnjeli neopozive ostavke jer nisu spriječili ono što su morali spriječiti, a to je kontakt između navijača...

Faca is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 09:41 AM   #30
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Nepotrebna sranja, nadam se da će onaj momak ozdravit ali sve skupa baš nepotrebno!!
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 09:57 AM   #31
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Zalosno je sto su neki isli s ciljem da se naprave neredi
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 10:08 AM   #32
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Žalosno je da se frustracije dolaze liječiti na stadione i da zbog toga uglavnom pati klub. Imaš nešto protiv Hrvata,Srba,Bosanaca,Slovenaca... pa brate odi tamo kod njih pa se pičkaj dok ti zubi ne utrnu.

ovo više nije normalno. OK, policija je možda bile neorganizirana,ali pojedinci samo čekaju da naprave sranje pa se onda idemo vadit na policiju i njenu neorganiziranost, na mutne poslove u savezu,na nesposobnog maleša....
Old 07-10-2011, 10:12 AM   #33
NL
never learned

NL's Avatar

NL is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torcida-Kamenjar View Post
Tako je to u Hercegovini..
kod nas je doli..zamislite kolko oni u slavoniji naprimjer mrze srbe,e toliko mi duplo mrzimo srbe i jos troduplo balije...
Tako da nije mi čudno.
A sad o sramoćenju grupe,nemozes to pričat ako nisi bio tamo,stoga
kad se pocipamo s bojsima onda se grupa ne sramoti,ali kad hercegovci nesto naprave ukrivo eto lešinara skupili se uvik nešto srat...
Da, ovo je nazalost bas tako. Hrvati u Bosni imaju negativnije osjecaje prema Muslimanima nego prema Srbima. U Hrvatskoj je obratno, zato sad svi ovdje na Forumu osudjuju ovo i kritiziraju "nase". Da je bilo nesto protiv Srba, sad bi ovdje bilo - to, braco, svaka cast, neka ste, tako im i treba itd.... Ali, jebes to, tuzno je ovo sto se desilo, nepotrebno se forsiraju prijateljske utakmice ovog tipa, sa ekipama iz regiona. Nece tu biti prijateljstva jos dugo vremena i to je tako. Naravno da je zalosno sto je tako, ali je tako. Kakve regionalne lige, davno sam rekao, ne treba to raditi. Ovo je dokaz da je dovoljna samo jedna mala iskra da sve plane i uopce nije bitno ko ce je zapaliti. S druge strane: fascinantno je da su celnici Zeljeznicara odmah dali izjave da to nisu navijaci iz Splita i da je to sve izrezirano. Realno ne mozes znati ko je odakle, to su budalastine.... Kao i informacije, opet od domacih, da su navijaci zaprijetili igracima da ne igraju, inace ce ih pobiti u Splitu. Kao u stilu: mi bismo, mi smo super, ali eto oni nisu smjeli....
NL is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 10:19 AM   #34
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

Quote:
Originally Posted by NL View Post
Da, ovo je nazalost bas tako. Hrvati u Bosni imaju negativnije osjecaje prema Muslimanima nego prema Srbima. U Hrvatskoj je obratno, zato sad svi ovdje na Forumu osudjuju ovo i kritiziraju "nase". Da je bilo nesto protiv Srba, sad bi ovdje bilo - to, braco, svaka cast, neka ste, tako im i treba itd.... Ali, jebes to, tuzno je ovo sto se desilo, nepotrebno se forsiraju prijateljske utakmice ovog tipa, sa ekipama iz regiona. Nece tu biti prijateljstva jos dugo vremena i to je tako. Naravno da je zalosno sto je tako, ali je tako. Kakve regionalne lige, davno sam rekao, ne treba to raditi. Ovo je dokaz da je dovoljna samo jedna mala iskra da sve plane i uopce nije bitno ko ce je zapaliti. S druge strane: fascinantno je da su celnici Zeljeznicara odmah dali izjave da to nisu navijaci iz Splita i da je to sve izrezirano. Realno ne mozes znati ko je odakle, to su budalastine.... Kao i informacije, opet od domacih, da su navijaci zaprijetili igracima da ne igraju, inace ce ih pobiti u Splitu. Kao u stilu: mi bismo, mi smo super, ali eto oni nisu smjeli....
tako je,nekom je u interesu da se desavaju neredi da bi se pljuvalo po navijacima,koji vrag imas igrat prijateljsku sa narodom koji te mrzi i ti njega,kao da stavis vuka medju ovce i cudis se poslije reakciji,neki nikako da shvate da sa nekima nikad nece bit mira,a druga je stvar sta se svi kod nas prave veci finci od njih samih,mozda je ovo za drugi put dobra opomena i nadam se da niko nece morat nastradat zbog nekih visih ciljeva tipa regionalne lige
Old 07-10-2011, 10:44 AM   #35
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

A ko to mene mrzi i koga ja mrzim, ajde do jucer su svi vikali IBRO IBRO a sad se mrze, nemojte srat puno, to su kreteni koji nemaju pameti i koji su tu radi nereda i sranja, ne zbog Hajduka, ne zbog nogometa, ne zbog navijanja. I onda mi pricamo o Kodeksu i sranjima, znam i ja da su to pojedinci ali treba te pojedince naucit pameti i ponasanju jer ovako gubi postovanje i legimitet cijela grupa.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 10:47 AM   #36
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Pa ja nemogu vjerovat koje vi izgovore imate. Pa pustite ih neka igraju s kime žele. Jebote, borilo se za Kodeks,tražilo se da uprava radi pošteno i transparentno, sad se bori za Nadzorni Odbor kako bi navijači (tj. njihovi predstavnici) nadgledali rad uprave, a kad će se početi boriti da se nerade sranja na tribini? Kad će borba protiv baklji u terenu? Hajduk se se dosad naplačo kazni i kazni da je komotno mogao isplatit plaću za srpanj i bez Malešovog kredita. A bilo bi i za kolovoz i za rujan pa nebi bilo kašnjenja.
Torcidi kao navijačima svaka čast,atmosferu koju oni naprave ovdje nemože nitko napravit ali bi Torcida trebala početi uvoditi reda među svojim članovima jer nekako mislim da sranja rade uglavnom pojedinci.
Ali ne, čim se njih spomene ajmo odma ratovat s policijom,HNS-om UEFA-om....

P.S. Da, ja sam iz Slavonije i nisam upućen u situaciju u BiH ali to nije razlog da se mržnja i netrpaljivost dvaju naroda prenosi na nogoetnu utakmicu.
Old 07-10-2011, 10:48 AM   #37
hajduk zauvik
Member

hajduk zauvik's Avatar

hajduk zauvik is on a distinguished road

čitan neke postove i ne mogu virovat šta se sve piše. ispada da je mržnja nešto šta je čoviku urođeno od rođenja. je, bija je rat u 90-ima, mlatija je u njemu svak svakoga, ali ne razumin koliko dugo će nam taj rat bit polazišna točka u svakodnevnon životu. pa jebote, sve države nastale iz bivše juge žive na prosječkon štapu (osin slovenije), a mi se još uvik, u svakoj mogućoj situaciji vraćamo na rat koji je bija prije 20 godina. ka da će nan to dat kruva.
očekiva san jučer audio-vizuelno dokazivanje torcidine moći na stadionu, a ispalo je onako kako niko normalan nije tija da ispadne. radi grupe "junaka" na stadionu koji su napali mulce, ispaštali su oni koji nisu ni znali šta se na ton iston stadionu dogodilo. s druge strane, ka šta smo mi imali stadionske "junake", tako su manijaci imali svoje "junake" na ulicama di su napadali em ekipu koja nije imala pojma da se išta dogodilo, em ekipu koja je bila brojčano znatno inferiorna. u svakon slučaju, to je bija dan "junaka", bez obzira na klupsku boju.
hajduk zauvik is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 10:54 AM   #38
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
A ko to mene mrzi i koga ja mrzim, ajde do jucer su svi vikali IBRO IBRO a sad se mrze, nemojte srat puno, to su kreteni koji nemaju pameti i koji su tu radi nereda i sranja, ne zbog Hajduka, ne zbog nogometa, ne zbog navijanja. I onda mi pricamo o Kodeksu i sranjima, znam i ja da su to pojedinci ali treba te pojedince naucit pameti i ponasanju jer ovako gubi postovanje i legimitet cijela grupa.
pa ako se vole zasto se onda mlate,bolje izbjegavat potencijalne sukobe,a to je najbolje nemajuci posla sa bivsom "bracom",ti si slijep ako ne kuzis da svaki nered sa srbima i balijama je obojen nacionalisticki,dok su kod nas vecinom pijana posla ili sportski rivalitet,drugi put pozovimo zvezdu na rodjendan i poslije se ti i tebi slicni cudite kad bude kaos,nismo bili tamo ne znamo sta je bilo,a njihovim portalima vjerujem manje nego nasim jer puno je kontradiktornosti,najbolje zakljucat temu jer ce opet izbit rasprava od par dana,bitno je da su svi zivi i zdravi
Old 07-10-2011, 10:58 AM   #39
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

sve vas čitam i sve čekam kad će neko napisat

''Ko nas bre zavadi ?? ''

Old 07-10-2011, 11:02 AM   #40
NL
never learned

NL's Avatar

NL is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by hajduk zauvik View Post
čitan neke postove i ne mogu virovat šta se sve piše. ispada da je mržnja nešto šta je čoviku urođeno od rođenja. je, bija je rat u 90-ima, mlatija je u njemu svak svakoga, ali ne razumin koliko dugo će nam taj rat bit polazišna točka u svakodnevnon životu.
Ne, mrznja nije urodjena, ali ona je jos jako prisutna i zbog toga ne treba forsirati regionalne tekme, bilo prijateljske bilo zvanicne neke lige. I upravo zbog tog siromastva koje spominjes, ona je prisutnija vise nego sto bi trebalo (ako se to uopce moze rangirati, kao "trebalo bi" ili "ne bi trebalo"). Sta mislis: da li su "Horde zla" napravile sranje u Sirokom Brijegu prosli put (ne znam kad ono to bi, prosle godine ili godinu prije) zbog "rivalstva" sa SB ili zbog toga sto su gore Hrvati, i to malo zesci Hrvati? E, ja mislim da su oni to uradili samo zbog toga sto gore zive Hrvati, a ne zbog rivalstva. Zbog rivalstva se oni tuku sa Zeljinim navijacima, a Hajdukovi s Dinamovim, a ovo je cista, kako da je nazovem, netrepeljivost, odnosno nacionalna mrznja. Meni nepoznata, meni neprihvatljiva i uzasna, ali je mrznja. I zbog toga: bez nepotrebnih nogometnih regionalnih druzenja zasad. U Sarajevo na cevape, u Beograd u nocni zivot, ekonomija, itd. ali bez nogometa, to je moje misljenje.
NL is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules