[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2011, 12:58 AM   #61
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Nema poante od druga Vokrija...
A htio sam mu pomoci, zamolio je...
Ajmo nesto karikirano a opet veselo
Evo, drug Vokri nastupa u ulozi voditelja,
a ja sam u ulozi starog

Pogledajte sve dijelove Da se shvati poanta...
I da se Vokriju pomogne na kraju krajeva...
Old 16-12-2011, 01:08 AM   #62
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by mcmanaman View Post

Ali reci poantu ako nije tesko.
poanta je da je tvoje generaliziranje idiotsko,za Hrvatsku samostalnost borili su se i Šime i Ivek i Mile i Fahrudin ma koliko ti to smetalo i ma koliko ljudi sličnih razmišljanja kao ti žele i dalje dijeliti ovaj narod.

NDH je povijesna činjenica,unatoč svim svojim manama i greškama odražavala je težnju jednog naroda sa slobodom,nije se tu radilo o 5-10% naroda jer ne bi opstala radilo se o većini,rekao bih i velikoj 41-e,koja je s vremenom opadala zbog pogrešnog načina vođenja NDH.
To je povijesna činjenica koju nije prikrilo ni 45 godina pranja mozgova u doba komunizma,pa neće ni sve bijesniji posljednji trzaji malene,ali još utjecajne ideološke grupice kojoj biološki sat neprekidno otkucava tik-tak tik-tak,a u isto vrijeme se rađaju nova djeca,novi Hrvati u samostalnoj Hrvatskoj čije će srce kucati samo za Hrvatsku,pa je zato želja za ispunjenjem cilja,ovih što im sat otkucava,čim prije uvaliti Hrvatsku u neke nove sfere i saveze da bi hrvatski narod pričao o europskim a ne Hrvatskim vrijednostima i da bi se ponosio svojim europejstvom,a ne hrvatstvom.

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 01:16 AM   #63
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
poanta je da je tvoje generaliziranje idiotsko,za Hrvatsku samostalnost borili su se i Šime i Ivek i Mile i Fahrudin ma koliko ti to smetalo i ma koliko ljudi sličnih razmišljanja kao ti žele i dalje dijeliti ovaj narod.

NDH je povijesna činjenica,unatoč svim svojim manama i greškama odražavala je težnju jednog naroda sa slobodom,nije se tu radilo o 5-10% naroda jer ne bi opstala radilo se o većini,rekao bih i velikoj 41-e,koja je s vremenom opadala zbog pogrešnog načina vođenja NDH.
To je povijesna činjenica koju nije prikrilo ni 45 godina pranja mozgova u doba komunizma,pa neće ni sve bijesniji posljednji trzaji malene,ali još utjecajne ideološke grupice kojoj biološki sat neprekidno otkucava tik-tak tik-tak,a u isto vrijeme se rađaju nova djeca,novi Hrvati u samostalnoj Hrvatskoj čije će srce kucati samo za Hrvatsku,pa je zato želja za ispunjenjem cilja,ovih što im sat otkucava,čim prije uvaliti Hrvatsku u neke nove sfere i saveze da bi hrvatski narod pričao o europskim a ne Hrvatskim vrijednostima i da bi se ponosio svojim europejstvom,a ne hrvatstvom.

Malo ti se jezik rasplice, da nisi i ti spoznao car Zelene
Carobnice...
Ili Carobne Frule?
Iskreno ne vjerujem, jer da jesi bio bi cool,
a ovako si jos jedan nepotrebni apologet fasizma.
Mislim, stvarno bezveze, tu neke bioloske satove spominjes,
a znas da dok je zdravog razmisljanja a usprkos klasicnoj
hrvatskoj gluposti da cemo uvijek biti jaci od vas.
Dok je god smisla za humor NDH ce bit sprdacina.
I to ti je istina forever.
Zivio!

evo ti mjuzu za kraj

Old 16-12-2011, 01:25 AM   #64
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
a ovako si jos jedan nepotrebni apologet fasizma.

da cemo uvijek biti jaci od vas.

Spomenuti Hrvatsku ili kazati argumentirano povijesne činjenice se danas naziva fašizam..........oprosti,nisam znao

Čudo za jednog čovjeka širokih svjetskih nazora da spominje silu,ja eto fašista,pa izbjegavam svaku pomisao na nadjačavanjem i silom,a štaš vrimena se minjaju

Istina je da ti danas živiš u Hrvatskoj ma koliko ti to smetalo,usput plačaš ustaškim kunama i imaš službenu himnu istu kao i ustaše,jebiga život nije savršen

Old 16-12-2011, 01:32 AM   #65
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
Spomenuti Hrvatsku ili kazati argumentirano povijesne činjenice se danas naziva fašizam..........oprosti,nisam znao

Čudo za jednog čovjeka širokih svjetskih nazora da spominje silu,ja eto fašista,pa izbjegavam svaku pomisao na nadjačavanjem i silom,a štaš vrimena se minjaju

Istina je da ti danas živiš u Hrvatskoj ma koliko ti to smetalo,usput plačaš ustaškim kunama i imaš službenu himnu istu kao i ustaše,jebiga život nije savršen
Ne plaČam ja nista nego plaĆam, inace... sto se pravopisa tice,
a sto se monete tice sutra ti euro dolazi iako je vec konstantno
prisutan otkad je nestala Mona Lisa (100 DEM)...
Pravi Hrvat je onomad placao markama sve relevantno kao
sto danas placa eurima sve relevantno, ove sitne
pizdarije, kruh, mlijeko, cigare, pivu... su kune naravno...
Joj sto je lijepi Ante Starcevic, a tek konj s druge strane...
Ista plava novcanica ko i Marsalova dok je bila....
700 DEM ako se dobro sjecam...

Ali reci ti, jesam li ti pomogao u ovih nekoliko postova?
Ili cemo se zajebavat i dalje?
Old 16-12-2011, 01:49 AM   #66
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

@Vokri Jebi ga vec je kasno, moram se dignut rano pa samo
da ti dam zadnji komunike...
Sve ti je relevantno, sto god bilo uvijek ce bit.

Osobni savjet: Iskusaj Carobnicu, istodobno stavi neku mjuzu,
blues recimo, pa kombiniraj, zapali jednu Marleyevsku
pa stavi reggae...
Da vidis prosirenje vidika... Ne samo u politici...
Old 16-12-2011, 01:55 AM   #67
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Ista plava novcanica ko i Marsalova dok je bila....
Pick katalog 93,tito od 5000 dinara izdan 1985-e,vrijednost u UNC kvaliteti 3,5$,s greškom8tiskano 1930 godina umjesto 1980) vrijedi 65,00$

numizmatičko smece naspram novčanice

Pick katalog 11A, 500 kuna 1943g. iz NDH,vrijednost u UNC kvaliteti 450,00$,mada na ebayu postiže cijenu od preko 4000 eura

cijeli svijet je prepoznao blago NDH,otvori oči,titine novčanice se prodaju na kile,doslovno

Old 16-12-2011, 04:32 AM   #68
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

šta postoji netko ko još tvrdi da tito nije bio zločinac???
Old 16-12-2011, 09:04 AM   #69
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

@mcmanaman

laprdaš pizdarije kao obićno, kao argumente stvaljaš klipove, koje bi svatko od nas ( ovisno o načinu razmišljanja ) mogao staviti na more, i more.
No, moram priznati da je fanatična tvoja volja u branjenju totalitarnog, i prema svim parametrima ( bio livi, desni, ili u centru ) zločinaćkog režima.

Quote:
I da konacno zakljucim iako ce ove zajebancije trajat unedogled,
sto se II. svjetskog rata tice, Sime iz Dalmacije i Ivek iz Zagorja
su bili u partizanima a Mile iz Sirokog i Fahrudin iz Doboja su bili ujkani.

:
Ti izgleda imaš velikih problema, kažu da postoje neke tablete za takve stvari, antropologijski gledano, to je vjerovatno zbog tvog čaleta, jebi ga....
Vjerovatno još drži u ormaru maslinasto zelenu uniformu, virujući da će Joža uskrsnist, i zajedno s njim tvoja, nikad prežaljena Juga.

Quote:
a znas da dok je zdravog razmisljanja a usprkos klasicnoj
hrvatskoj gluposti da cemo uvijek biti jaci od vas.
Dok je god smisla za humor NDH ce bit sprdacina.
Da, i ja smatram da je NDH bila sprdačina ( mada je sama bit nastajanja trebala biti pozitivna, da nije bilo Pavelićevog fašizma ), samo mi nije jasno, koji su to vi, a koji smo to mi ??
Mi smo oni koji volimo ovz državu, makar je jebu, uništavaju, lihvari, paraziti, od kojih je većinu iznjedrio komunizam, a vi ste oni kojima je juga još neprežaljena??
Jer na sriču, takvi kao ti izumiru, većinu jedu crvi na Lovrincu, Mirogoju......isto kao i oni drugi, opononenti ovih prvih...
I nema te čarobnice, frulice, i domaćice, koja takvom mozgu može pomoći....

the end.
Old 16-12-2011, 12:41 PM   #70
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Ma jeb'te se svi,živio Vatikan,engleska kraljica,živili Rotschildi&Rockefelleri,živila EU,ka i sve ostale unije,živio NWO,živile federalne rezerve,hvala Americi svjetskom policajcu koji se bori da svi imaju pravo na slobodnu trgovinu i pravednu raspodjelu bogatstva,svi ostali,sišite kurac.Sad je čini mi se raspodjela oko 95% svjetskog bogatstva u rukama oko 5% ljudi,ili manje,triba lipo istribit jedno 6 miljardi i to je to.Ja glasujen da se istribi prvo Židove,unda da se popali od Makedonije,preko Grčke,Turske,pa kompletne sjeverne Afrike,do Afganistana,Kazahstana,Pakistana,i svih ostalih -stanova.E da,i kompletna Indija još.Unda sve crne,žute,pa unda Talijane (jer su pederska nacija)Srbe (jel triba objašnjenje),Ruse (jer su braća sa Srbiman),unda triba lipo stat dva-tri dana,pa vidit jel brojno stanje kako triba.Unda,ako triba još,zapalit i Zagorce,ko jin jebe mater,ionako samo nešto plaču,a i ne razumin ih kurca šta govore.E da,Slovence san zaboravija,njih obavezno.I Francuze.Aziju kompletnu,naravno.Jebeš ovaj topik,oša je skroz u kurac.
Molin ako ko ima veze u Amerikanskom parlamentu da se ovaj moj prijedlog proturana glasovanje.
E da,PS,ako su svi za-i ja san protiv.
Old 17-12-2011, 01:51 PM   #71
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Ma jeb'te se svi,živio Vatikan,engleska kraljica,živili Rotschildi&Rockefelleri,živila EU,ka i sve ostale unije,živio NWO,živile federalne rezerve,hvala Americi svjetskom policajcu koji se bori da svi imaju pravo na slobodnu trgovinu i pravednu raspodjelu bogatstva,svi ostali,sišite kurac.Sad je čini mi se raspodjela oko 95% svjetskog bogatstva u rukama oko 5% ljudi,ili manje,triba lipo istribit jedno 6 miljardi i to je to.Ja glasujen da se istribi prvo Židove,unda da se popali od Makedonije,preko Grčke,Turske,pa kompletne sjeverne Afrike,do Afganistana,Kazahstana,Pakistana,i svih ostalih -stanova.E da,i kompletna Indija još.Unda sve crne,žute,pa unda Talijane (jer su pederska nacija)Srbe (jel triba objašnjenje),Ruse (jer su braća sa Srbiman),unda triba lipo stat dva-tri dana,pa vidit jel brojno stanje kako triba.Unda,ako triba još,zapalit i Zagorce,ko jin jebe mater,ionako samo nešto plaču,a i ne razumin ih kurca šta govore.E da,Slovence san zaboravija,njih obavezno.I Francuze.Aziju kompletnu,naravno.Jebeš ovaj topik,oša je skroz u kurac.
Molin ako ko ima veze u Amerikanskom parlamentu da se ovaj moj prijedlog proturana glasovanje.
E da,PS,ako su svi za-i ja san protiv.
Pa ti se držiš plana NWO da treba iztrijebiti pola čovjećanstva, smanjiti polupaciju na 500 milijuna
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2012, 12:25 AM   #72
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

alestina@

da ti kvotiram:

Ti izgleda imaš velikih problema, kažu da postoje neke tablete za takve stvari, antropologijski gledano, to je vjerovatno zbog tvog čaleta, jebi ga....
Vjerovatno još drži u ormaru maslinasto zelenu uniformu, virujući da će Joža uskrsnist, i zajedno s njim tvoja, nikad prežaljena Juga.

Iako, prvo cu pozdravit, proslo je vise od mjesec dana...
Sretan Bozic i Nova Godina!

E, sad, vjerovao ili ne ja sam ti Croato vulgaris, mi boduli se nismo
mijesali nikad, za razliku od vas kamenitih..
A ovo ostalo, mislim Čaleta mi spominjes, pjesak u JNA 1974. i
na prvoj crti 1991.
Inace.
A za Jugu me boli kurac, kao i za ovu Hrvatsku na kraju krajeva,
znas ono isto sranje drugo pakovanje, manje pakovanje doduse.

No, Marsal Tito jest bio nas Jackpot u odnosu na druge svjetske lidere...
Evo ti jos jednu pjesmicu:

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules