[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-04-2011, 01:24 AM   #1
Rogonja
Senior Member

Rogonja's Avatar

Rogonja is on a distinguished road
Default 1. HNL: Varteks - Hajduk / 3:0

rezultat ionako nije važan, europska liga nam je sigurna

svima koji idu želim dobru zabavu, i puno alkohola i pjesme ....

čisto ovako informativno, Mišo Kovač je u subotu u Vž, u Čakovcu pak imate Magazin ) ...

i da... nedamo Varteks!
Rogonja is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2011, 11:57 AM   #2
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

Varazdin doma jos nije izgubio utakmicu!

Vrijeme je !
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2011, 02:23 PM   #3
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Rogonja View Post

čisto ovako informativno, Mišo Kovač je u subotu u Vž, u Čakovcu pak imate Magazin ) ...
Da se desi kemija, da se desi kemija
Old 08-04-2011, 07:20 PM   #4
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Svi pjevaju, ja ne čujem!

Skroz nevažna utakmica, ali bilo bi lipo da nekog i pobijede.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2011, 03:35 AM   #5
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

on TV
well, now dinamo won the championship. its important keep the 2nd place and go to europe next year.
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2011, 11:06 PM   #6
bubi
Senior Member

bubi's Avatar

bubi is on a distinguished road

jednostavo neznan kako da tako igraju!?
tukli smo aderlechta, dinamo b. unireu,... a jebene male utakmice protiv varteksa,belupa,rijeke ... nemozemo dobit?
hitno novi trener...
bubi is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2011, 11:14 PM   #7
dino95os
Senior Member

dino95os's Avatar

dino95os is on a distinguished road

e moj vučeviću mislim da je bilo dosta za tebe, Hajduk od odlaska Ibre nije odigrao poštenu utakmicu, one utakmice koje je dobio je bila puka slučajnost tako da HITNO NOVI TRENER! po mogućnosti stariji i da igrači imaju neki respekt prema njemu, a ne da igraju ko dosad ko neke umišljene zvjezdice
Old 09-04-2011, 11:16 PM   #8
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Vratit Spacu. Ne bi vugrinec probio pirju. Sad bod izgleda ko kuca
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2011, 11:32 PM   #9
dino95os
Senior Member

dino95os's Avatar

dino95os is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Vratit Spacu. Ne bi vugrinec probio pirju. Sad bod izgleda ko kuca
Slažem se, "pirja" je ipak "pirja", neznam zašto su ga uopće i otjerali, kreteni, sad treba izvuć bodove na "malim" utakmicama, i dovrsit sezonu bez neke veće sramote
Old 10-04-2011, 12:28 AM   #10
TribinaSjever1950
Member

TribinaSjever1950's Avatar

TribinaSjever1950 is on a distinguished road

Sramota,katastrofa,uzas,tragedija...ovo je kraj...ako dogodine uđemo u prvih pet mozemo bit sritni...dobro ste vi rekli tribalo je ostavit spacu
Old 10-04-2011, 12:36 AM   #11
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Question kojiimjek???

pirija je lijevak....
lijevak je iz šupljeg u prazno.
to je Hajduk.

nema veze. H ž V !!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2011, 01:40 AM   #12
west Mo
Daj ne zajebaji, nemoj ništa stavit!

west Mo's Avatar

west Mo is on a distinguished road

dali je ovo kraj nekad velikog Hajduka, nesto kao jel ono notingam kad su ligu prvaka osvojili pa eno ih sad u trecoj ligi, jel to to od naseg kluba, jeli umro Hajduk.. srce boli...
Old 10-04-2011, 03:00 AM   #13
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Umro je onog dana kada su Spaunar i Grbic dobili palicu da upravljaju necim sta nemaju pojma!!
a to je u najvaznijem trenutku za klub,kada ostajemo bez dva vazna igraca,ostali smo na 2 covika koji nikada nisu sutnuli nogometni balun,pogledali nogometnu utakmicu ili popratili nekog igraca

onda u trenutku kada je odjeban Boloni,rad domaceg strucnjaka

i onda se nadas da ce taj NAS momak Vucevic naucit nesto,a SVE JE RAZJEBA CEGA SE DODIO-omladinske skole,prve momcadi

a to je tako kada nikoga nisi vodio,kada nemas muda,autoriteta,kada neznas slozit taktiku za momcad,kada skijas kada nije potrebno,kada dajes izvjestaj u 1.mjesecu o momcadi,a ne nakraju polusezone

kada stalno kukas,umsito da povecas broj treninga,i mozemo tako na veliko na siroko

Spaco ,oprosti!! vrati se!!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2011, 02:12 PM   #14
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

jebo Vas špaco sve kolektivno....da vas jebo, skupa u tandemu s Vučevićem...
osijek, split, agregat doma, karlovac, istra kup....
da je više ići na utakmice, a manje doma sidit isprid kompjutera, onda bi se znalo kakve je hajduk pruža igre pod špacom....
isti kurac, ka sad s Vučevićem....
Je kup je osvojen, je i liga uefe....koliko je Špaco tu ima prste, taman toliko da van zamaže oči, krasna utakmica kontra agregata u polufinalu ( bez napadača ), Šibenik u finalu, auuu koji protivnik... ( a lipo nas je šibenik dom sredija, stativu Budiše još pamtim....)....zahvaljujući Subašiću doma kontra rumunja ( rumunjski agregat ), te ždrijebu, raspadajućoj Unireju ( koja nam na uzvratu zabija u drugoj minuti, te opet nas spašava greda nakon par minuti ), izborili smo ligu UEFE...istina, velik uspjeh, ali Špacin potpis u tome

ali jebi ga, kupilo je to navijače, ali svako čudo kratko traje...počelo s osijekom, nastavilo se splitom....+4, pretvorili smo u -1, jako brzo....Istra nas izbacila...
vratite špacu
o dragi moj Bože....
Old 10-04-2011, 02:41 PM   #15
Helmet
Senior Member

Helmet's Avatar

Helmet is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
jebo Vas špaco sve kolektivno....da vas jebo, skupa u tandemu s Vučevićem...
osijek, split, agregat doma, karlovac, istra kup....
da je više ići na utakmice, a manje doma sidit isprid kompjutera, onda bi se znalo kakve je hajduk pruža igre pod špacom....
isti kurac, ka sad s Vučevićem....
Je kup je osvojen, je i liga uefe....koliko je Špaco tu ima prste, taman toliko da van zamaže oči, krasna utakmica kontra agregata u polufinalu ( bez napadača ), Šibenik u finalu, auuu koji protivnik... ( a lipo nas je šibenik dom sredija, stativu Budiše još pamtim....)....zahvaljujući Subašiću doma kontra rumunja ( rumunjski agregat ), te ždrijebu, raspadajućoj Unireju ( koja nam na uzvratu zabija u drugoj minuti, te opet nas spašava greda nakon par minuti ), izborili smo ligu UEFE...istina, velik uspjeh, ali Špacin potpis u tome

ali jebi ga, kupilo je to navijače, ali svako čudo kratko traje...počelo s osijekom, nastavilo se splitom....+4, pretvorili smo u -1, jako brzo....Istra nas izbacila...
vratite špacu
o dragi moj Bože....
Bilo kako bilo, trenera koji te nakon 15+ godina doveo do skupine kakvog takvog europskog natjecanja ne miče se dok ne ispadne iz istog natjecanja
Đubrivo nikad neće biti Hladno pivo. I to je zapravo ono što me najviše od svega i raduje! Svaka čast Pivu na suptilnosti njihova izričaja koja raste iz albuma u album, ali mora postojati i netko tko će reći popu pop, bobu bob, a vašoj kćerki da je… Znate već što.
Helmet is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2011, 03:31 PM   #16
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

Nakon prospavane noći mogu samo reći,sve treba potirat i sve krenut ispočetka,ovako vise neide nit će ikad ić...
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2011, 03:56 PM   #17
zoranvulic
Senior Member

aleastina,tako je trener sa 14 pobjeda i jednim remijem kuci je SLUCAJNO SVE NAPRAVIO
a ti da si gleda utakmice,isto se moze reci da sjor Spaco nije imao srece protiv tih klubova koje si nabrojao kao lose

Split,Cop promasuje u zadnjoj minuti sa 7 metara
Karlovac,Ahmad promasuje iskosa prazan gol
Dinamo,Tomasov promasuje 1 na 1 za 2-1

a sjetimo se i da je protiv Aeka primio gol za 1-2 iz cistog zaledja

i sada se vidi da je Spacina taktika bila dobra jer ovi igraci se NEZNAJU DODAT NA 7 METARA!! a s takvim igracima se onda drukcije igra

a to je ono sta je Spaco uocio,a ovi konj nije ni ne moze
i opet danas prica o nekom nogometu da nece igrat bunker

igrat obranu ako neznas napad,nije bunker,vec su svjestan da napadacku igru nemozes postici radi profila igraca kojeg imas

je ,kod Space nije bilo igre,ali su rezultati bili odlicni

a sada nema igre,nema trenerea,nema rezultata,nema sportskog direktora,nema uprave
Old 10-04-2011, 04:22 PM   #18
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
aleastina,tako je trener sa 14 pobjeda i jednim remijem kuci je SLUCAJNO SVE NAPRAVIO
a ti da si gleda utakmice,isto se moze reci da sjor Spaco nije imao srece protiv tih klubova koje si nabrojao kao lose

Split,Cop promasuje u zadnjoj minuti sa 7 metara
Karlovac,Ahmad promasuje iskosa prazan gol
Dinamo,Tomasov promasuje 1 na 1 za 2-1

a sjetimo se i da je protiv Aeka primio gol za 1-2 iz cistog zaledja

i sada se vidi da je Spacina taktika bila dobra jer ovi igraci se NEZNAJU DODAT NA 7 METARA!! a s takvim igracima se onda drukcije igra

a to je ono sta je Spaco uocio,a ovi konj nije ni ne moze
i opet danas prica o nekom nogometu da nece igrat bunker

igrat obranu ako neznas napad,nije bunker,vec su svjestan da napadacku igru nemozes postici radi profila igraca kojeg imas

je ,kod Space nije bilo igre,ali su rezultati bili odlicni

a sada nema igre,nema trenerea,nema rezultata,nema sportskog direktora,nema uprave
za razliku od tebe, ja SAN SVE TE UTAKMICE DOMA GLEDAO....plus famoznih 0-0 dva put kontra agregata u Zagrebu....
Cernat bek....igra bez napadača....pobjeda kontra Slavena 1-0 s golom u 3 minuti, pa bunker do kraja.....
odlična utakmica doma kontra andrlechta....jel tako, onaj Vukin gol je isto znalački plod starog lisca....ah, da vidi vraga, ja sam i onda vika da s takvom igrom nećemo daleko....poraz od Cibalije, aloooo...Varteksu smo u Splitu, dali dva gola iz dvi šanse...ALOOOOOOOOO........da stvarno kontra Splita, Karlovca ( obe 1-1 ) smo stvorili toliko šansi, ma čudo jedno....i Istra kup...ma strašna igra....pad je počeo s špacom , kulminaciju doživljava s Vučevićem....
i opet već onu laganu ofucanu ( a vridi ona djelom i za Vučevića, te slikavanje s Vahom, te poziv na paradiranje juniora po zegeju i rivi ), tko s Mamićem je prijatelj, kome Bruno Marić nije ništa kriva za ono suđenje u finalu kupa, ej, ako takav sjedi na klupi Hajduka, ako takvog se priziva natrag, onda nam se svima skupa ajme...
Jebo vas Alzehimer....
Old 10-04-2011, 04:36 PM   #19
zoranvulic
Senior Member

Opet se vracamo na isto,i ulazimo u zacarani krug
sreca je sastavni dio sporta,kao i sudacke odluke koje ne spominjes,izostanak Ibricica,Anasa,Buljata u Vinkovcima,kao sta ne spominjes da smo igrajuci EL sa 11 igraca drzali prikljucak sa Dinamom i da SUCI nisu dinamu dali POBJEDU U SPLITU,RIJECI da bi bili u EGALU..
cudno mi je da ne SPOMENES da smo u KARLOVCU NA 1-0 zaustavljeni u PREKIDU KADA SU NASA 3 IGRAcA BILA PRED GOLOM,a STRINIC ulazio u 16 metara iskosa!
cudno da ne spominjes da smo drugo poluvrijeme sa Dinamom usli ratnicki,i da je onda uslijedio prekid,da ne SPOMENES ISKLJUCENJE ETTA,da ne spomenes SANSU TOMASOVA kada je traljavo pucao

DA NE SPOMENES DA SMO KONTRA ANDERLECHTA PROMASILI PRAzaN GOL,da smo kontra AEKA vanka prvo poluvrijeme odigrali odlicno

cudno je malo da ne spomenes da su TRENER I IGRACI NADOKNADILI 3-1 iz BUCURESTA,da su KUCI PREGAZILI UNIREU 4-1,te POBJEDILI ANDERLECHTA

da su i kada su igrali lose,kako ti KAZES POBJEDIVALI! da u OSijeku je PONISTEN CIST GOL I NE SVIRAN PEnAL,da je dotle Dinamo u Rijeci trebao ostat bez igraca radi penala ka zadnji igrac,o Varazdinu i penalu na Badelju,o Vinkovcima,radije necemo

ali eto Spaco je grijesio ko trener u taktici i u Bucurestu,i u Splitu,Karlovcu,ali je PUNO;PUNO NAPRAVIO OD OVE MOMCADI,koju danas nazivamo LIMITIRANOM!!!

ti bi tio rezultat i igru,samo cu te pitati,moze li ovi kadar IMAT IGRU!?
Old 10-04-2011, 06:44 PM   #20
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Kako mi ide na kurac ovo vaše šta bi bilo da je bilo
šta meni vrijedi sad šta nam nisu svirali penal, šta nisu isključili nekoga, šta je dinamo ovo, dinamo ono. samo se traže neki alibiji. pun mi je kurac toga više. imamo nesposobnu upravu, nesposobnog trenera i jebeno debilne igrače. kad će naučit štopat lopte?kad će maloča shvatit da se glava netreba saginjat ako ti lopta ide u glavu, jel problem malo pokvarit frizuricu, ili nedaj bože pretrpit malo boli od udarca. pa jebo vas kurac, jel njih zaboli srce kada vide da u današnje vrijeme di se pazi na svaku lipu i dalje ima ljudi koji bi bez obzira na sve išli za tobom i na kraj svijeta da treba. počnite napokon igrat hajdučki, svaku jebenu utakmicu samo andrić izlazi sa terena prljavog dresova, a ovi ostali manekeni vjerojatno žure nakon utakmice odmah na sokić sa kurvetinama, pa šta će se prljat i znojit bezveze. vi niste Hajduk
HSTZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules