[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-10-2011, 05:45 PM   #1
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road
Thumbs up Prijateljska utakmica : Željezničar - Hajduk (neodigrana)

Sarajlije oduševljene pojavom hajdukovaca na Bašćaršiji, Balakov najveća zvijezda
http://sportske.jutarnji.hr/sarajlij...ijezda/979054/

Old 06-10-2011, 08:07 PM   #2
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Malo off topic,a nastavak na sliku gore....

http://sportski.net.hr/nogomet/page/...6/1062006.html

Baš krasno...ako je istina naravno...
Old 06-10-2011, 08:13 PM   #3
Županjac
kupuje sve o `Ajduka

Županjac's Avatar

Županjac is on a distinguished road

Ja neznam dokle ce da nas blate ekipe iz bosne i Hercegovine stalno prave sranja pa opet ce bit Torcida kriva za sukobe.

www.zlaja.de
Županjac is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 08:19 PM   #4
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

euskadi is on a distinguished road

2 povredjena iz metkovica,jedan pandur,ostalim ne mogu da pridje hitna pomoc(izjava dezurnog ljekara hitne pomoci),na klinickom centru 6 povredjenih(posjekotine)a potparol klinickog centra u sarajevu navodno dolazi ih jos

‎4 autobusa torce zaustavljena kod ivan sedla , ne daju ima dalje
euskadi is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 09:16 PM   #5
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Ovo nam nije tribalo, slažem se da bi nas ekipe iz Hercegovine tribale prestat sramotit.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 09:28 PM   #6
Torcida-Kamenjar
Senior Member

Torcida-Kamenjar is on a distinguished road

pao je udarni trans manijaka..
Torcida-Kamenjar is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 10:49 PM   #7
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Torcida Kr View Post
Ovo nam nije tribalo, slažem se da bi nas ekipe iz Hercegovine tribale prestat sramotit.
Kakve su ovo pizdarije, tko nas, klub, grupu sramoti ??
Jesi bio tamo, imaš informacije , podjeli ih s nama ??
Ja jedino šta znam je to, da ovo se nije tribalo dogodit, daj Bože da nitko nije teže nastradao....
Old 06-10-2011, 11:09 PM   #8
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

očekivano
optimist is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 11:19 PM   #9
Torcida-Kamenjar
Senior Member

Tako je to u Hercegovini..
kod nas je doli..zamislite kolko oni u slavoniji naprimjer mrze srbe,e toliko mi duplo mrzimo srbe i jos troduplo balije...
Tako da nije mi čudno.
A sad o sramoćenju grupe,nemozes to pričat ako nisi bio tamo,stoga
kad se pocipamo s bojsima onda se grupa ne sramoti,ali kad hercegovci nesto naprave ukrivo eto lešinara skupili se uvik nešto srat...
Old 06-10-2011, 11:29 PM   #10
Seti
Member

Seti is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torcida Kr View Post
ti si očito torcida-kragujevac. Nije istina da je sranje započela isključivo ekipa iz bih, tu je bila torcida iz zagreba, osijeka, karlovca, slavonskog broda, kao i ovi sa juga(metković, dubrovnik) iz koji nisu išli sa ekipom iz splita-organizirano. to se jako dobro vidi na brojnim slikama nereda, registracije kombija, auta(index i drugi portali objavili slike), a to i znaju svi koji nisu indijanci. A sarajevski mediji su odmah požurili okriviti navijače hajduka iz bosne i hercegovine, koristeći to u političke svrhe, zna se kakva je situacija u bih.
Seti is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 11:32 PM   #11
ljiljan
Junior Member

ljiljan is on a distinguished road

desilo se slijedece:

mnogo ranije nego sto je trebalo na grbavicu su stigli "navijaci" hajduka (oko 100-150) koji nisu putovali sa Torcidom iz hrvatske. na stadionu su se nalazila tek nekolicina redara, par policajaca i negdje oko 15 djecaka, neki nisu ni presli 16 godina, koji radili oko koreo.

na stadionu nista nije bilo spremno za docek Torcide iz hrvatske jer su oni vec bili pod pratnjom policije i nisu trebali ni stici jos neko vrijeme.

ovi "navijaci torcide" sto su ranije dosli su napali redare i djecu na stadionu, unistili koreo i srecom su djeca uspjela pobjeci. koliko znam nije bilo transova.

nakon sto se vijest prosirila manijaci su se grupisali i krenuli prema grbavici. na putu prema stadionu naletili su na drugu skupinu torcide (ne one iz splita koji su dolazili organizovano niti na one koji su napali djecake na stadionu) koji su se zadesili pred grbavicom. manijaci su ih napali, ovi ni krivi ni duzni popise debele batine (manijaci nisu imali pojma da ovi nisu krivi). tu se desio zestok okrsaj gdje je nastradalo par momaka. okrsaj je trajao oko 10min dok nisu dosli specijalci koji su razdvojili 2 navijacke skupine.

to je to, ukratko sto se desilo, ja koliko znam oni supci koji su sve zapoceli su prosli bez posljedica, a oni su ustvari trebali popiti batine.

PS: ja znam za cetvoricu koja su lezala besvjesno na asfaltu, 2 su dosla sebi u bolnici, 1 je tesko povrijedjen, za cetvrtog ne znam. (koliko ja znam nisu ta 4 manijaci)

ovo nije nikome trebalo i nadam se da ce se izvuci momak koji je tesko povrijedjen (koliko tesko, ne znam)

pozdrav svim normalnim navijacima!

PS2: ne nasjedajte ovim internet portalima, samo sire dezinfo i mrznju. kao i video klipove koji su isjeceni. ima gluposti i sa jedne i sa druge strane.
ljiljan is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 11:42 PM   #12
Torcida-Kamenjar
Senior Member

Quote:
Originally Posted by ljiljan View Post
desilo se slijedece:

mnogo ranije nego sto je trebalo na grbavicu su stigli "navijaci" hajduka (oko 100-150) koji nisu putovali sa Torcidom iz hrvatske. na stadionu su se nalazila tek nekolicina redara, par policajaca i negdje oko 15 djecaka, neki nisu ni presli 16 godina, koji radili oko koreo.

na stadionu nista nije bilo spremno za docek Torcide iz hrvatske jer su oni vec bili pod pratnjom policije i nisu trebali ni stici jos neko vrijeme.

ovi "navijaci torcide" sto su ranije dosli su napali redare i djecu na stadionu, unistili koreo i srecom su djeca uspjela pobjeci. koliko znam nije bilo transova.

nakon sto se vijest prosirila manijaci su se grupisali i krenuli prema grbavici. na putu prema stadionu naletili su na drugu skupinu torcide (ne one iz splita koji su dolazili organizovano niti na one koji su napali djecake na stadionu) koji su se zadesili pred grbavicom. manijaci su ih napali, ovi ni krivi ni duzni popise debele batine (manijaci nisu imali pojma da ovi nisu krivi). tu se desio zestok okrsaj gdje je nastradalo par momaka. okrsaj je trajao oko 10min dok nisu dosli specijalci koji su razdvojili 2 navijacke skupine.

to je to, ukratko sto se desilo, ja koliko znam oni supci koji su sve zapoceli su prosli bez posljedica, a oni su ustvari trebali popiti batine.

PS: ja znam za cetvoricu koja su lezala besvjesno na asfaltu, 2 su dosla sebi u bolnici, 1 je tesko povrijedjen, za cetvrtog ne znam. (koliko ja znam nisu ta 4 manijaci)

ovo nije nikome trebalo i nadam se da ce se izvuci momak koji je tesko povrijedjen (koliko tesko, ne znam)

pozdrav svim normalnim navijacima!

PS2: ne nasjedajte ovim internet portalima, samo sire dezinfo i mrznju. kao i video klipove koji su isjeceni. ima gluposti i sa jedne i sa druge strane.
Care zaboravio si reć..da je tih 150 iz torcide sto su dosli prvi,normala hercegovci..oni su napali one na tribini,ali nisu na tribini bila djeca od 15 god(koji inače sami postavljaju koereo??) nego su tamo bili dečki iz predškolskog odgoja i par iz vrtića..na sjeverozapadu su bili djeca s poteškoćama u razvoju a na sjeveroistoku hendikepirani.i da ta djeca su tamo postavljala koreo i ovi su ih hladnokrvno pribili..
i onda si prebacio kanal na tv-u...

btw glavni transparent je pao..sta god ti reka..
Old 06-10-2011, 11:50 PM   #13
ljiljan
Junior Member

vidim tu si samo da provociras. manijaci uopste nisu bili na stadionu. na sjeveroistoku su trebali biti navijaci hajduka. (tu su obicno smjesteni gostujuci navijaci)

ponavljam ti, navijaci hajduka koji su organizovano dolazili na utakmicu da bodre Svoju ekipu nisu nikad usli u sarajevo.

Last edited by ljiljan; 07-10-2011 at 12:01 AM.
Old 06-10-2011, 11:54 PM   #14
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Od aktera u samom Sarajevu teško mi je izabrati je li veća blamaža MUP-a , Manijaka ili kvazi huligana koji junački napadaju u omjeru 10:jednog maloljetnika ... možda su mrvicu oni prvi ipak u prednosti.

Totalno nepotrebna utakmica , totalno nepotrebno ljudi stradali.

Ostaje samo nada da će se naš momak koji je teže stradao oporaviti.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2011, 11:54 PM   #15
Torcida-Kamenjar
Senior Member

dosli su navijaci hajduka u sarajevo,ali ne oni iz splita..splitska torcida nije nit usla u sarajevo..

ovi nasi su isli organizirano i bili su tamo..
Old 07-10-2011, 12:00 AM   #16
ljiljan
Junior Member

prema NEZVANICNIM informacijama, pratio ih je MUP HNK koji je iste pustio na stadion.

dakle ili su policajci bili debili pa pustili navijace :S
ili je izrezirano da bi se ionako losi medjuljudski odnosi u BiH jos vise pogorsali (citaj politika)

takodje se slazem da je utakmica totalno nepotrebna.
nadam se da ce se momak sto prije oporaviti i da ce ostati bez ikakvih posljedica.
Old 07-10-2011, 12:09 AM   #17
Torcida-Kamenjar
Senior Member

policija jest glupa
a momak će biti uredu..kolko sam saznao..iako je bio kritično tijekom dana

P.S.
Ovi neredi su većinom zbog zapaljene hrvatske zastave na hajdukovom 99 rođendanu na poljudu
od strane manijaka naravno
Old 07-10-2011, 12:11 AM   #18
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

jarane evo samo za tebe, posluži se

Uploaded with ImageShack.us
Old 07-10-2011, 12:28 AM   #19
Seti
Member

Seti is on a distinguished road

ljiljane lažeš. DIO TORCIDE IZ HRVATSKE JE DOŠAO DO STADIONA. zar torcida iz zagreba, karlovca, slavonskog broda(i ostatka slavonije)kao i iz metkovića, dubrovnika, nije iz Hrvatske. Prije ulaska u sarajevo je zaustavljena Torcida iz Splita, točnije svi oni koji su organizirano krenuli iz Splita. Ali torcida iz zagreba, karlovca, slavonskog broda(slavonije) je ušla u grad i došla do stadiona jer oni u bih ulaze sa sasvim druge strane, a ušli su u grad i došli do stadiona i torcidaši iz metkovića, dubrovnika jer nisu išli organizirano sa ekipom iz Splita i pošli su ranije. . Nije istina da je sranje započela isključivo ekipa iz bih, tu je bila torcida iz zagreba, osijeka, karlovca, slavonskog broda, kao i ovi sa juga(metković, dubrovnik) iz koji nisu išli sa ekipom iz splita-organizirano. to se jako dobro vidi na brojnim slikama nereda, registracije kombija, auta(index i drugi portali objavili slike), a to i znaju svi koji nisu indijanci. Bilo je ekipe iz Kiseljaka, Livna, a najmanje onih iz hercegovine. A sarajevski mediji su odmah požurili okriviti navijače hajduka iz bosne i hercegovine, koristeći to u političke svrhe, zna se kakva je situacija u bih. A manijaci su jaki u bacanju kamenja... da su ušli u sarajevo i oni autobusi iz Splita, pomeli bi vas, a i ovako su manijaci osramoćeni u svome gradu na svome stadionu.
Seti is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2011, 12:32 AM   #20
Torcida-Kamenjar
Senior Member

to je to..tako je i bilo

i btw,ono šta si ti reka ljiljane je isto koda ja kazem da je armada postavljala koreografiju na sjeveru na poljudu a torcida je u centru pila kavu..

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules