[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-04-2010, 05:42 PM   #10261
Sinama-Pongolle
Junior Member

Sinama-Pongolle's Avatar

Sinama-Pongolle is on a distinguished road

Čestitke Jelsi na zasluženom trofeju. Svaka čast i treneru koji ih je odlično posloži za ovu sezonu!!!!
Sinama-Pongolle is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 06:59 PM   #10262
gari
kapo

gari's Avatar

gari is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by milan fan View Post
evo ti tablica i prin nego je prvenstvo pocelo...
1-for
2juznjak
3jadran
4vatra
5levonda
6mladost
7jesa
8sosk
9sloga
10varbonj
11vrisnik
12dalmatinac

sve je to lipo ca si ti gore napiso,ali vatra je tote isto joka,i juznjak i for ce vodit velu bitku za parvo misto...ali ovo ti je sigura tablica
BRAVO JELSA - ČESTITKE SVIMA A POSEBNO KEKICI!!!
ko ča vidite iz priloženog uspili ste iznenodit i ove svoje vjerne fanove
gari is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 07:13 PM   #10263
beara
Member

beara is on a distinguished road

izađi te na balkone pozdravite šampione, JELSA ŠAMPION.JELSA ŠAMPION.
beara is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 08:13 PM   #10264
milan fan
Senior Member

milan fan is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by gari View Post
BRAVO JELSA - ČESTITKE SVIMA A POSEBNO KEKICI!!!
ko ča vidite iz priloženog uspili ste iznenodit i ove svoje vjerne fanove
evo ipak san fali tablicu,i stvarno mi je drogo da jeson....neznan ca bi reko nego jelsa stvarno zasluzeno osvojila prvenstvo,bila je konstantana,i veliki trenutak za sve mjestane jelse,i moran zahvalit ekipama vrisnika i soska sta su nam pomogli da osvojimo prvenstvo prije zadnejg kola............
milan fan is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 08:47 PM   #10265
LEAO
Member

LEAO's Avatar

LEAO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by masin View Post
A jadna ti mater s tobom,takvim šupljoglavcem...........
Ne možete me istuć , nemožete mi nipriko tri punta na glovi napravit, ne možete mi ni gol dat pa se onako jadni čapojete moje matere, koja je na žalost već 22 godišća pokojna, i onda znote somo vriđat. Razumin vos, pojedince, ni von ništa drugo ni ostalo. Pojedinim, moga bi reć i mnogim judima u Sućurju koje znom i poštijem, šajem pozdrav, a vama pojedincima , za vos se molim da von Bog podari malo pameti..... i kulture.
LEAO is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 08:53 PM   #10266
LEAO
Member

LEAO's Avatar

Čestoton Jelsi na osvojenom prvenstvu, žol mi je da nismo to mi uspili, ali ne more se uvik bit parvi. Kekica, čestiton ti , uz malo tuje pomoći nadmudri si sve. Ne znon hoćemo li se vidit dogodišća, a ako ne bud mi pozdravjen i nastav tako.
Old 25-04-2010, 08:58 PM   #10267
britva
Senior Member

britva is on a distinguished road

čestitke Jelsi na osvojenom prvenstvu, nadasve zasluženo
britva is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 08:59 PM   #10268
britva
Senior Member

britva is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by LEAO View Post
E moja tupa i ruzinava britvo, više son jo svita vidi i paso nego si ti možeš zamislit, a ca se tiče bubocih ne boli me nijedna jer je to muški sport, a i puno manje bolidu ked vos doma razbijemo po par bokunih. Inače, a vi znote co drugo osim dovat buboce, ha ha ha ha ha ...
ha,ha, ha,.....
britva is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 09:01 PM   #10269
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Sv. Nikola is on a distinguished road
Exclamation Mladost- Jelsa

U ime svih Sućurana, članova i simpatizera našeg malog kluba koji su razasuti svugdje po lipoj našoj pa priko oceana pa i šire, čestitam Jelsi na zasluženoj kruni koju su mukotrpno zaslužili i pokazali kontinuitet tokom cilog natjecanja.
Danas su se hrabro borili, ali jednostavno balun nije poša u gol, najviše zahvaljujući našem zadnjem redu i Josipu koji su deboto sa crte skinia 2 zicera.
Iza utakmice tuga u redovima Jelse, ali kasnije...............pričat će se još

Sv. Nikola is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 09:36 PM   #10270
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

u cvoje ime i ime cijele momcadi NK Vrisnika čestitam ekipi NK JELSE na naslovu pravaka otoka Hvara za sezonu 2009/2010

Vrisnik je danas sa svojon borbenoscu i vojon pokozo da more svima vazest bode.Danas Vrisnik mora bit razocoran sa ovin jednin bodon jer po svima prilikama smo morali imat sva tri,utakmicu smo odigrali borbeno i sad bi voli cut bilo kojega ješanina da mi reče kako se Vrisnik bori somo protiv Jese a tako i misliidu i o drugima momcadima.Svima smo mi i SOŠK pokozali da na otoku niko nikome nece molat.
nodon se da ce du ješani plotit ca smo in osvojili ovo prvenstvo!!!!!
HAHAHAHAHAHA
Old 25-04-2010, 09:40 PM   #10271
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Sloga-Levanda nula šest...sve je započelo penalom o kojem će još biti spomena ne iz razloga dali je bio ili ne, već sućevom reakcijom - naime iz akcije koja je prethodila penalu, Levanda je postigla gol, a sudac je sve vratio na početak, tj. na bijelu točku...Grande je neumoljiv ( što se posli i te kako pokazalo točnim......) i dovodi Levandu u vodstvo...pitanje je jednostavno - što bi bilo da nije iskorišten penal?????, jer gol prije toga je postignut....i tu je bio početak kraja za današnje ambicije Sloge, a Levanda je malo po malo punila Slogu.., Opet ističe se kapetan Levande, pogotovo pri trećem zgoditku - svaka čast Grande.
Srećom ja sam morao tražit balune van terena, pogotovo Sašine tako da mi oči ne vidješe sve pogodke..tako da mi je nekako i lakše sve to skupa....
p.s - malo je bilo za grubo čut verbalni duel dvojice igraća ( jednog našeg, jednog levandinog) ali nadam se da je to sve samo sastavni dio nogometa jer Sloga i Levanda ostaju zauvijek ne samo sportski Prijatelji.
PRIJE SAMOG POČETKA UTAKMICE IGRAĆI JEDNOG I DRUGOG TIMA MINUTOM ŠUTNJE ODALI SU POČAST PREMINULOM POČASNOM PREDSJEDNIKU LEVANDE.

A da će danas biti ovako kako je bilo , o tome svjedoče i fotografije dviju klupa uoči uitakmice, sa Sloginim trenerom čiji pogled otkriva svu neizvjesnost, zabrinutost i s druge strane, relaksiranog trenera Levande koji je znao da dolazi na megdan ekipi šta je u prošlom kolu fasovala sram me reć koliko, al ipak ću reć..: deset komada....ma mi svejedno idemo naprijed, već smo okrenuti DERBIJU na Svetog Josipa, i Svevišnjem da nam bar malo sriće dodijeli prilikom ždrijeba za Kup....
Vjerujem da ćemo u subotu i za Kup imati sastav kao i sa početka sezone, a već danas najavljujem Slogin remont, u velikim količinama.......

čestitke Levandi, čestitke svim mojim igraćima na volji i vjeri, ČESTITKE JELSI, SVIM IGRAĆIMA, TRENERU I UPRAVI NA OSVOJENOM PRVOM MJESTU i ćestitke meni ća su mi one bile crte ostale drete nakon onakove noći....

nažalost...moram spomenuti priličan broj Sloginih navijaća koji kad vide ulaznicu zaobilaze ulaz u velikom krugu, pa ljudi moji, i vaših deset kuna pomoglo bi Vašem klubu...
Attached Images

monkul is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 11:00 PM   #10272
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Talking fnl

Quote:
Originally Posted by crni View Post
Jednu stvar moram napomenit a to je da ovo prvenstvo ne može bit regularno jer su sve tri ekipe koje se bore za prvo misto tribale igrat ova bar zadnja dva kola u isto vrime.Nije fer prema drugima da je dan razlike.
sošk-u svaka čast jer pokaza je da je najslađe skinit oni klub koji se bori za prvo misto.
ma od kud ti to??? samo se zadnje kolo sve utakmice moraju igrat u istu uru!!!

Quote:
Originally Posted by no.1 View Post
dobro je govori jedon stori jelšani da tribo prisić otok iza bogomoljih,dogovor je postignut mladost pušta danas jelsi a jelsa njima u kupu,i nemoj te mi pričat priče sućurjani jer je to istina, a sta se tiće leaota vi čoviku niste do čonki(zgloba),veće je on svita paso nego svi vi skupa,za razliku od vos on je čovik
mladost pustila jelsi... ha ha ha

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
...nažalost...moram spomenuti priličan broj Sloginih navijaća koji kad vide ulaznicu zaobilaze ulaz u velikom krugu, pa ljudi moji, i vaših deset kuna pomoglo bi Vašem klubu...
ovo je smišno..

čestitke Jelsi na osvojenom prvenstvu FNL!
posebne čestitke Gamulinu, M. i T.!!!
Old 25-04-2010, 11:07 PM   #10273
barcafan
Member

barcafan is on a distinguished road

česstitan jelsi na zasluzenoj tituli draze mi je da je ona nego for ili juznjak i balunjer bila ti je dobra ideja dans sa biciklom u teren bravo jelsa
barcafan is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2010, 11:49 PM   #10274
no.1
Senior Member

no.1 is on a distinguished road

čestitke jelsi na osvojenom prvenstvu ,zaslužili ste
no.1 is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 10:03 AM   #10275
cunga lunga
Senior Member

cunga lunga's Avatar

cunga lunga is on a distinguished road

Cestiton jesi na osvojenmu prvenstvuvu sezonu ni niko zasluzi vece osvojit od jese ovin trofej.bravo!

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 10:44 AM   #10276
vratar
Senior Member

vratar is on a distinguished road

Čestitam Jelsi na osvojenom zasluženom prvom mistu.

A sad pitanje svima koji su rekli da će Mladost pustit Jelsi. Jeli Jelsa sad mora pustit i SOŠK-u i Vrisniki i Sučurju u kupu
Old 26-04-2010, 11:35 AM   #10277
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by vratar View Post
Čestitam Jelsi na osvojenom zasluženom prvom mistu.

A sad pitanje svima koji su rekli da će Mladost pustit Jelsi. Jeli Jelsa sad mora pustit i SOŠK-u i Vrisniki i Sučurju u kupu
A sad pitanje svima koji su rekli da će Sošk pustit Južnjaku,Jelšani uvik govore da Sošk i Vrisnik protiv njih igraju na nož,di su sad kad su im jedni i drugi pomogli da osvoje prvenstvo kolo prije kraja.Da je bila obratna sitvacija baš me interesiro kako bi Jelsa reagirala.
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 12:00 PM   #10278
LEAO
Member

LEAO's Avatar

Quote:
Originally Posted by juznjak View Post
A sad pitanje svima koji su rekli da će Sošk pustit Južnjaku,Jelšani uvik govore da Sošk i Vrisnik protiv njih igraju na nož,di su sad kad su im jedni i drugi pomogli da osvoje prvenstvo kolo prije kraja.Da je bila obratna sitvacija baš me interesiro kako bi Jelsa reagirala.
Jelšanima je somo Južnjak pomogo da osvojidu prvenstvo i niko drugi, jer ona igra koju smo mi pružili u zodnjih par kolih ne merito ni 10 misto a kamoli parvo, zato neka niko ne govori o nikakovemu puštonju.
Old 26-04-2010, 12:10 PM   #10279
milan fan
Senior Member

milan fan is on a distinguished road

evo jos samo da se zahvalim igracima nk levande koji su sinoc dosli u pelinje da bi cestitali ekipi jelse na zasluzeno osvojenom naslovu,i malo zagrizli i popili koju casicu s jelsanima.........svaka cast momci i puno vam hvala
milan fan is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 12:31 PM   #10280
FORZA MLADOST
Senior Member

FORZA MLADOST's Avatar

FORZA MLADOST is on a distinguished road
Default prvenstvo

evo,da se priključim čestitkama novim prvacima otoka.!!!
sve do ivih zadnjih postova navija sam da dobijete prvensvo al ste mi digli paru sa uvik kontra Sućurja!
a sad malo o utakmici...jelsa došla napaljena al isto tako preplašena šta se očitovalo u igri...njih 20 koliko ih je došlo nisu mogli konkretno kapitalizirati igru naspram oslabljenoj mladosti(trener htio krenuti sa 10 igrača).
opet nas falilo 5 igrača iz prvog sastava(ozljede) tako da se u prvoj momčadi našli i igrači iz 3 plana a i doktora digli sa ručka da imamo bar jednu(1) rezervu!
znači po pokazanom u nedilju nisu impresionirali da bi bili prvaci a tako mi ža da nismo bar imali 2 od ovih šta fale pa da strepe do ove zadnje protiv južnjaka.pa ko bolji,a hvarani moraju malo sazrit pa za 2-3 godine bi se mogli prošetat prvenstvom.
znači ovih 0-0 još više mi govori da komletna Mladost može bez problema osvojit kup a i prvenstvo će bit iduće sezone puno zamršenije kad pomrsimo račune umišljenim zvijezdama sa one strane otoka!!!!ža mi je samo šta se nismo prije skupili pa da vidite a i ovako ste svi u strahu dolaskom na "divlji jug".
a na komentar onog šupka južnjaka da igramo preplašeno u gostima imam samo reć da ona ništa jadan ne razumi ka i cila preplaćena momčad i zato jesu izgubili prvenstvo!!!
KUP JE NAŠ!!!!!
FORZA MLADOST is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules