[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-10-2010, 08:20 PM   #10981
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

pa cemu sluzi povjerenik lige????
jel se on opce brine o cemu u ovoj nasoj lizi, pa ako dode do tega da for igra van konkurencije, te utakmice se ne isploti igrat....
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010, 08:48 PM   #10982
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Povjerenik lige radi po propozicijama natjecanja. ( koja je svaki klub dobio...)
da, ne isploti se zbog puno tega, ali....zoč ne igrat???? govorin to pogotovo jer smo mi već odigrali sa Hvarom. A možda ako su oni van konkurencije, a mi im doli dvo gola, naša dvo se priznaju a njihva tri ne. I non se pišu tri boda i gol razlika 2-0 . : a ona dvo žuta kartona se ne važidu. he he.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010, 08:59 PM   #10983
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

zoc se ne isploti??? a da ti je koji igroc dobi carveni, ozljedi se.... i na kraju se ustanovi da utakmica nema nikakvega smisla....
ili da je zavarslio 2-2 a tebi se ne pise bod.
Old 25-10-2010, 10:55 PM   #10984
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
zoc se ne isploti??? a da ti je koji igroc dobi carveni, ozljedi se.... i na kraju se ustanovi da utakmica nema nikakvega smisla....
ili da je zavarslio 2-2 a tebi se ne pise bod.
ma...

sve je ovo rekla-kazala. sve dok se ne dobije konačan SUD...

a kakvi su non sudovi ničemu se nebi čudi...godina dana za ubojstvo maloljetnika, i tri godine za silovanje maloljetnice.... - umjesto robije i kastracije.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 01:37 AM   #10985
crni
Member

crni is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
bojkotirati utakmicu ne zvuči mi baš najbolje....
hmmm, svatko zna svoju, i svatko sebi kroji. osobno ne mogu ništa komentirat osim prilične zbunjenosti, i zato s nestrpljennjem očekujem priopćenje iz Saveza, naravno ako je istina to o ekipi koja nastupa van konkurencije..., jer onda sae postavljaju mnoga pitanja koja bi trebalo nekako regulirat. Jer evo, ako bi to bilo tako da iz takvog razloga Mladost nije "ozbiljno shvatila" utakmicu sa Hvarom, putam se šta je sa momčadima koje to jesu učinile????..netko će prijaviti utakmicu (20 kn taksenih, 10 kuna nekome za kafu da odnese u Hv. jopno za sinjat igralište narednih 30 kuna, 400 kn za korištenje igrališta...) i odigrat je kao i svaku drugu naše lige. Netko će dati ili primiti gol, dobiti žuti ili crveni karton....netko će se nedaj Bože ozlijedit...eto - puno je pitanja i na odgovor ćekamo..a već će drugo kolo.???!!!!
a možda od svega toga nema ništa?

....
ili da se mi svi skupa na 3-4 godine ostavimo baluna, pa onda opet sve iznova?
Ma meni nije jasna jedna stvar,kako uopće može počet liga a da se ne znaju te stvari,jel igraju van konkurencije ili ne?
Samo znam da bi volio da su s ovom ekipom koja je nastupila protiv mladosti igrali finale kupa.
crni is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 08:51 AM   #10986
LEAO
Member

LEAO's Avatar

LEAO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by PERO FREDOTOVIĆ View Post
PoŠtovani monkule.
Hvar ne moŽe biti na prvom mjestu,jer je izvan konkurencije.
Hvar na buduĆim tablicama mora uvijek biti na posljednjem mjestu.
Nk Hvar ne igra van konkurencije niti će igrat, koliko god to vi svi itili. Niste mi jasni zoc ste svi protiv Fora, a kad je igro Poskok sa 15 igračih iz splita ni von smetalo n kad igro Južnjak sa igračima iz splita opet von ne smeto i ne spominjeteih. To znači da se svi strašite Fora a to mi je puno drogo, jer son rIođeni foranin i bićedu PARVI. Zato ne bucojte, raspitojte se dobro, ne rovarite kontra Fora, jer UZALUD VAM TRUD SVIRAČI.
LEAO is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 10:48 AM   #10987
deco196
Junior Member

deco196 is on a distinguished road

Ajde leao miŠaj jaja i ostavi se viŠe tih pizdarija ka u stilu splitski igraČi ovaki naki,igraj balun i muČi!
deco196 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 10:50 AM   #10988
jug2
Junior Member

jug2 is on a distinguished road

znači da se for pripa mladosti pa je doša u naj sastavu a sućurani nisu ni zvali nego igrali samo judi ki su bili u selu..
šta će dobivat bezveze crvene i žute il ozljede kad se na kraju svi bodovi protiv fora brišedu
jug2 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 10:53 AM   #10989
jug2
Junior Member

Quote:
Originally Posted by LEAO View Post
Nk Hvar ne igra van konkurencije niti će igrat, koliko god to vi svi itili. Niste mi jasni zoc ste svi protiv Fora, a kad je igro Poskok sa 15 igračih iz splita ni von smetalo n kad igro Južnjak sa igračima iz splita opet von ne smeto i ne spominjeteih. To znači da se svi strašite Fora a to mi je puno drogo, jer son rIođeni foranin i bićedu PARVI. Zato ne bucojte, raspitojte se dobro, ne rovarite kontra Fora, jer UZALUD VAM TRUD SVIRAČI.
po pravilniku nemože se ograničit broj igrača vanka fora jer smo pod savezom al je vanka svih zakona igrat 2 lige sa istim igračima. i to županijska u kojo svak se more prijavit ako imadu para
Old 26-10-2010, 10:55 AM   #10990
jug2
Junior Member

e i po sućurana bilo na jebačini u slovačkoj!!!!
kapetan vodi ekipu na team building
Old 26-10-2010, 12:11 PM   #10991
PERO FREDOTOVIĆ
Member

PERO FREDOTOVIĆ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by leao View Post
nk hvar ne igra van konkurencije niti će igrat, koliko god to vi svi itili. Niste mi jasni zoc ste svi protiv fora, a kad je igro poskok sa 15 igračih iz splita ni von smetalo n kad igro južnjak sa igračima iz splita opet von ne smeto i ne spominjeteih. To znači da se svi strašite fora a to mi je puno drogo, jer son riođeni foranin i bićedu parvi. Zato ne bucojte, raspitojte se dobro, ne rovarite kontra fora, jer uzalud vam trud sviraČi.
oČito je kolega da nisi upoznat sa situacijom
nk hvar igra dvije lige a samo u jednoj mogu igrat legalno odnosno biti u konkurenciji.
Zato nk hvar igra Županijsku ligu a u hvarskoj je van konkurencije.
To je ono Šta je gosp.monkul reka "rekla -kazala",niŠta nije na papiru i zato bi povjerenik trebao hitno reagirat da bi mi svi znali na Čemu smo.
Tako da ovo tvoje spominjanje juŽnjaka i poskoka nema nikakve veze i imam osjeĆaj da si pao s marsa.
PERO FREDOTOVIĆ is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 12:33 PM   #10992
PERO FREDOTOVIĆ
Member

1-hvala na dobrodoŠlici monkule.
2-------22222222222222222222222
3-------
4------
5------
6-------itd
25-glupo je trositi rijeci i vrijeme.
Bilo bo lijepo i poŽeljno da se netko iz nk.hvar oglasi sa sluŽbenim priopĆenjem. Pa Će onda biti sve jasnije.
Ja bi osobno volio da oni igraju ligu,i da je svaka njihova utakmica sluzbena.
Hvala
Old 26-10-2010, 12:51 PM   #10993
LEAO
Member

LEAO's Avatar

LEAO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by PERO FREDOTOVIĆ View Post
oČito je kolega da nisi upoznat sa situacijom
nk hvar igra dvije lige a samo u jednoj mogu igrat legalno odnosno biti u konkurenciji.
Zato nk hvar igra Županijsku ligu a u hvarskoj je van konkurencije.
To je ono Šta je gosp.monkul reka "rekla -kazala",niŠta nije na papiru i zato bi povjerenik trebao hitno reagirat da bi mi svi znali na Čemu smo.
Tako da ovo tvoje spominjanje juŽnjaka i poskoka nema nikakve veze i imam osjeĆaj da si pao s marsa.
Ti si ipak malo kulturniji od Sućurjanih, pa ću tebi i odgovorit, jer ne volim se spuštat na niži nivo komunikacije tipa glupane , blesane, idiote itd. Pao s Marsa nison, ali ipak zovte Savez neka von objasnidu i da se napokon ovo već fini.
LEAO is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 12:56 PM   #10994
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

jo ode nison piso kontra fora, neka judi igradu.
ali san protiv tega da igradu ako se bodovi protiv njih necedu racunat, tj. ako cedu bit van konkurencjije, za to san 100% protiv.
Old 26-10-2010, 12:56 PM   #10995
PERO FREDOTOVIĆ
Member

Quote:
Originally Posted by leao View Post
ti si ipak malo kulturniji od sućurjanih, pa ću tebi i odgovorit, jer ne volim se spuštat na niži nivo komunikacije tipa glupane , blesane, idiote itd. Pao s marsa nison, ali ipak zovte savez neka von objasnidu i da se napokon ovo već fini.
mars je bio figurativan.
Nema potrebe zvat savez.
Valjda netko iz nk hvar posjecuje ovaj forum pa neka se oglase.
IspriČavam se za mars.
Pero
Old 26-10-2010, 01:03 PM   #10996
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Sv. Nikola is on a distinguished road
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by jug2 View Post
e i po sućurana bilo na jebačini u slovačkoj!!!!
kapetan vodi ekipu na team building
na bazne pripreme hahaha
Gdje ima pi... i dobra je hrana ostao bih i do mjesec dana
Sv. Nikola is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 01:12 PM   #10997
Sv. Nikola
Senior Member

Sv. Nikola's Avatar

Sv. Nikola is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by jug2 View Post
znači da se for pripa mladosti pa je doša u naj sastavu a sućurani nisu ni zvali nego igrali samo judi ki su bili u selu..
šta će dobivat bezveze crvene i žute il ozljede kad se na kraju svi bodovi protiv fora brišedu
jasna stvar
Sv. Nikola is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 01:50 PM   #10998
no.1
Senior Member

no.1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
Povjerenik lige radi po propozicijama natjecanja. ( koja je svaki klub dobio...)
da, ne isploti se zbog puno tega, ali....zoč ne igrat???? govorin to pogotovo jer smo mi već odigrali sa Hvarom. A možda ako su oni van konkurencije, a mi im doli dvo gola, naša dvo se priznaju a njihva tri ne. I non se pišu tri boda i gol razlika 2-0 . : a ona dvo žuta kartona se ne važidu. he he.
neko prospe glupost i sad se svi tega vatate, na sastanku lige je rečeno od strane saveza da nema zapreke da hvar igra i otočku ligu samo igrači nemogu igrat dvi utakmice isti dan,pa ni ni nk.hvar lud bacat pare i trošit i placat suce na nešto šta mu se nece priznat i to u situaciji danas kad love nema, i u drugim ligama može jedan klub imat dvi ekipe i ona druga igra normalno i skuplja bodove i može bit prva ali nemože napredovat i ic u ligu više
no.1 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 04:22 PM   #10999
KLASNIC-11
Member

KLASNIC-11's Avatar

KLASNIC-11 is on a distinguished road

pozdrav svima...samo jedno pitanje.. kako če Hvar igrat utakmicu forske lige ako mu tada bude gostovanje u županijskoj lizi,npr da igra u subotu s nekin u jelsi a isti taj dan igra vonka?eto samo to...naprotiv neka igraju,boje da je veče klubovi i veče utakmici....i mislin da smo veče itili pobjedu protiv južnjaka,tako je i ostvarili i discipliniranom igrom zaustavljali njihove napade...ima još puno do kraja..ali pridat se nečemo nikome... POZDRAV ZEKOTIMA...........
KLASNIC-11 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 04:36 PM   #11000
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Neznon kako pasaju 24 ure igračima Hvara,znači u subotu bi tribali počet igrat utakmicu županijske lige u 12,30 da bi mogli igrat protiv Vatre u nediju u 14,30.Leao ne spominj Poskoka i Južnjaka,kad Hvar imo nikoliko igrača sa strane i te igrače ploćo,i to masno za naše prilike.Mi imomo 120 stanovnikih i imomo uvik dvo,tri Svetonedijanina u parvemu sastavu,a vos je 4500 mijora i nemorete iskupit jednaste svita iz Fora za igrat, nego igrodu Čibarić,Saša,Boko i ostali,a forska mladost grije klupu ili se nesmi približit klubu.
ZATO PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTT?????????? ?????????????
juznjak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules