[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-10-2011, 07:53 PM   #12621
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

VARBONJ-SLOGA 3-1 (0-0)
prvo poluvrijeme izjednačeno, u drugom dijelu Varbonj iz kontre, penala lako dolazi do 2-0, Jakelić smanjuje a malo posli toga Varbonj stavlja točku na i i revanšira se Slogi za dva prošlogodišnja poraza.... Sloga bez šanse, u prvom dijelu koliko toliko se držali sa Varbanjanima, u drugome pljasss... Čestitke Varbanjanima i njihovom treneru.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011, 08:07 PM   #12622
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Rezultati kola - 3. kolo (29.10.2011)

Srijeda, 26.10.2011 - 3. kolo
15:00 h Vatra - Vrisnik 3 : 1
Subota, 29.10.2011 - 3. kolo
14:30 h Jadran - Jelsa 2 : 3
Nedjelja, 30.10.2011 - 3. kolo
12:45 h Levanda - Mladost /S 2 : 1
14:30 h Varbonj - Sloga /D 3 : 1
14:45 h Hvar - Južnjak 2 : 0

1 tim ne nastupa: SOŠK

Tablica Tim Pl W D L SF SA +/- Pts
1 (1) Južnjak 3 2 0 1 9 5 4 6
2 (4) Varbonj 3 2 0 1 5 3 2 6
3 (5) Levanda 3 2 0 1 5 5 0 6
4 (6) Hvar 3 1 2 0 4 2 2 5
5 (2) SOŠK 2 1 1 0 4 1 3 4
6 (7) Jelsa 2 1 1 0 3 2 1 4
7 (3) Vrisnik 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 (11) Vatra 2 1 0 1 3 2 1 3
9 (9) Jadran 3 0 1 2 7 11 -4 1
10 (10) Mladost /S 3 0 1 2 4 8 -4 1
11 (8) Sloga /D 3 0 1 2 3 7 -4 1

FNLŽV!
http://www.igraci.com/natjecanja/resultsranking/87
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011, 08:54 PM   #12623
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Try2BeFair View Post
PLAČENICI NIKAKVI!!!!!....dovedi mi tog miladina
južnjak danas sa par prilika iz grešaka hvara, a bez toga totalno nadigran..... južnjakova sredina jad i bljeda

i neopisivo mi je drago da smo danas dobili da napokon stanu ovi napuhani postovi od stane južnjacih i valjda će se sad spustit na zemlju

NIJE U ŠOLDIMA SVE!!!!!
tata ti je plaćenik,koliko imo Boko,koliko imo Demarija,ima ih još,trošite godišnje od grada 300.000 kn + ostali 200.0000kn,deset godišć nemorete pasat u veći rang,jadnici,nećete nikad vidit četvortu ligu.Još jedon dokaz da je prvenstvo neregularno,sudac gre dat drugi žuti Demariji,a on mu govori nemoj mi dat crveni neću moć igrat županijsku ligu,i posli tega naravno doje dvo crvena non.
Ajde ne pizdi,ti se javiješ,da von ni struje,nebite ti,tomi,i ostali napadači doli gol do jutra,ćapojte se sa našim napadačima pod ruku..........
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011, 09:20 PM   #12624
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

uf kojim se ciframa ovdje barata..ajme majko...
toliko nemaju zajedno Jadran, Sloga i Varbonj u proračunu Grada. - al , sve ok..svako onako kako može i zna..nemam ja ništa protiv, samo su mi te cifre, ajme majko...
.................................................. .................................................. ..................

NK Sloga ima u gradskom proračunu 24 ooo kn, od toga teško da se dobije sve. Nažalost Sloga još uvijek nije platila sve svoje obveze, a kakva se sudbina smiješi tj. nesmiješi - igrom ovrhe koja prijeti bit će tega i manje. O druga dva gradska kluba neću spominjat ni iznosit cifre jer nije u redu petljat se u drugi dvor, al upoznat sam sa točnim iznosima i zaista daleko je to iznosa navednih u gornjem upisu....

.................................................. .................................................. ................

i zadnji put ću se osvrnuti na temu igraća van otoka ( uf puno sam puta to reka), al ljuti me ako od lčjubomornih ljudio izlaze rijeći da su to plačenici jer onda se to automatski odnosi i na igraće NK Sloga iz Dola, a SVI igraći iz Sloge ne uzimaju niti kune niti su ikada pitali - ja da imam dao bih im i njima i našima..., no na kraju krajeva, mi smo neprofitabilni amaterski klubovi a ne profesionalni klubovi. i za sam kraj, samo da nekome bude jasnije: igraći Sloge izvan Splita, kada dolaze na otok igrat za Slogu, često na svojim radnim mjestima nalaze sebi zamjene kako bi ih zamijenili koliko treba, i iz džepa ih oni sami plačaju..toliko o PLAČENICIMA. za ime Božje, ne stavljajmo sve u isti koš i ne osuđujmo bez argumenata. tj. ne sudimo da nam ne bude suđeno...

čestitke Jelsi, Hvaru, Varbanju, Levandi i Vatri na pobjedama u ovom trećem kolu. neznam kakva je posjećenost bila na ostalim terenima, al jučer u Starom Gradu i danas u Varbanju - više nego zadovoljavajuće.
Old 30-10-2011, 09:39 PM   #12625
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

e da i jo jednu pametnu rečen(ako je to moguče)

...a ove cifre o kojima se govori....pa to je nevjerovalno...pa jel more bit moguce na otoku da tega ima...a sad cu jo malo reagirat na predsjednika kluba da se priselimo u for,barz i mi dobijemo kojin god dilić

a ti pametnjakoviću ča gadis bepota...kako te ni srom,mladic je bi parvi strijelac lige,a ni mu struja dovo gole nego on...siguro ima nike prednosti igrat sa strujon nego sa nikin drugin to je siguro....ali brojke su iza njega

ŽIVILI PLAĆENICI,ŽIVILE PARE,DOLI SVE OSTOLO!!!!
P.Saricojmo pare za slijedeci vikend za plotit igroce(ko mora),sudce,teren,gajbu i sve ca jos gre uz to....pozzzz
Old 30-10-2011, 09:47 PM   #12626
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

ajmo malo o utakmici Levanda - Mladost

Utakmica u vecini protekla u napadima Levande i seriji promašaja naših igrača. Danas za Levandu nisu nastupili: Šime, Matko, Hailo, Bilić, Saša Poznanović, Amir, Jadranko, Rino, Žuka i kažnjeni Lojko.

Unatoć tome igrači su se pošteno borili i treba im čestitat na zalaganju i volji.
Gol u 92 min je došao kao nagrada za cili trud.
Bravo momci!!!!

također treba zahvalit ekipi iz Sućurja na fer i korektnoj utakmici i naravno i na druženju posli iste.
Pozdrav Juri, Ivanu i šjor Stipetu posebno.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011, 09:52 PM   #12627
ruppa
Senior Member

ruppa is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post

...a ove cifre o kojima se govori....pa to je nevjerovalno...pa jel more bit moguce na otoku da tega ima...a sad cu jo malo reagirat na predsjednika kluba da se priselimo u for,barz i mi dobijemo kojin god dilić

a ti pametnjakoviću ča gadis bepota...kako te ni srom,mladic je bi parvi strijelac lige,a ni mu struja dovo gole nego on...siguro ima nike prednosti igrat sa strujon nego sa nikin drugin to je siguro....ali brojke su iza njega

P.Saricojmo pare za slijedeci vikend za plotit igroce(ko mora),sudce,teren,gajbu i sve ca jos gre uz to....pozzzz
Najboje je plotit suce, kakvi igrači teren i gajbe, treba plotit suce ha
ruppa is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011, 10:00 PM   #12628
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Quote:

debeljuco ko tebe čo pito,on more gadit nos,a jo njega ne,ma bogati........
a ove cifre su von 100%,da se jovi bilo koji drugi klub,ali oni.Od nos i Levande dobiju godišnje oko 25 000 kn.
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2011, 10:01 PM   #12629
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

Quote:
Originally Posted by ruppa View Post
Najboje je plotit suce, kakvi igrači teren i gajbe, treba plotit suce ha
i vidis nison o ten penso ali ni ti ni ta losa...na mistu je...somo mi se cin ida ovi sudci kad bis in i ploti da bi i onda nisto zaborjali koliko su smotani...ali da nema njih na koga bi vikali i ko bi nan bi kriv za sve....ovako je nojboje
Old 30-10-2011, 10:13 PM   #12630
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink

Quote:
i vidis nison o ten penso ali ni ti ni ta losa...na mistu je...somo mi se cin ida ovi sudci kad bis in i ploti da bi i onda nisto zaborjali koliko su smotani...ali da nema njih na koga bi vikali i ko bi nan bi kriv za sve....ovako je nojboje
danas se ovi glavni u varbanju rasu po tlehu kako da je šimija..dobota se i rovino..ma isto je sudi penal... sve u svemu dobre su ove kokice sa sirom, dobra je bila bravetina danas i sve je dobro i sve je za pet.
Old 30-10-2011, 10:40 PM   #12631
riquelme
Senior Member

riquelme is on a distinguished road

Quote:
južnjak danas sa par prilika iz grešaka hvara, a bez toga totalno nadigran..... južnjakova sredina jad i bljeda

i neopisivo mi je drago da smo danas dobili da napokon stanu ovi napuhani postovi od stane južnjacih i valjda će se sad spustit na zemlju

NIJE U ŠOLDIMA SVE!!!!!
I

Majmunčiću, pogledaj malo realniji izvještaj iznad sebe...

Trenirate svakodnevno i opet smo dobar dio utakmice bili bolji protivnik, ali Struja je Struja ( najbolji napadač na otoku godinama )...
riquelme is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 03:05 AM   #12632
koliko co
Junior Member

koliko co is on a distinguished road

Quote:

NIJE U ŠOLDIMA SVE!!!!!
Ako je juznjakova sredina jad i bijeda, onda su sve sredine na otoku jad i bijeda, jer je to po meni ako ne nojboja onda jedna od dvi nojbojih sridina, nison gledo utakmicu ,ali more in se dogodit jedna loša utakmica, al kako pisedu ode juznjak je imo dosta nerealiziranih sansih,a siguro da ni bilo ove takozvane ( kako si ti reko) jadne i bijedne sredine nebi ih imali. i znon da si mlod, al ovakove stvori si nemoj dopustat. I triba imat malo veće poštovanja prema drugima. Jo kapin kad niko nisto rece u efektu, al hlodne glove. Vriđate se ko coketi po forumu, Al morate kapit da svak od vos prestavije ode svoj klub i misto.
koliko co is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 09:31 AM   #12633
Kagawa - 90
Senior Member

Kagawa - 90's Avatar

Kagawa - 90 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by juznjak View Post
tata ti je plaćenik,koliko imo Boko,koliko imo Demarija,ima ih još,trošite godišnje od grada 300.000 kn + ostali 200.0000kn,deset godišć nemorete pasat u veći rang,jadnici,nećete nikad vidit četvortu ligu.Još jedon dokaz da je prvenstvo neregularno,sudac gre dat drugi žuti Demariji,a on mu govori nemoj mi dat crveni neću moć igrat županijsku ligu,i posli tega naravno doje dvo crvena non.
Ajde ne pizdi,ti se javiješ,da von ni struje,nebite ti,tomi,i ostali napadači doli gol do jutra,ćapojte se sa našim napadačima pod ruku..........
ne stavljaj bepota u isti kos sa vasim napadacima,jer on je za njih izmisli balun !
a kad je bi parvi strijelac struje ni igro za for
Old 31-10-2011, 11:42 AM   #12634
LEAO
Member

LEAO's Avatar

LEAO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by juznjak View Post
Ovako, pošto vidim da vos boli poraz, somo da ti rečen da For od ti famoznih kunih ploćo kredit od 150.000 godišne, a ostalo gre na sve kategorie u županisko ligi. Ošoldima za poedine igrače ne govorte barem vi koyi ste se istrošili ovih godišć ko zno koliko ali vos niko ne pito. Treća stvor, Sućurani, Varbanyani, Starograyani, Yelšani su napravili igrališta, pa i Brušani . Napravte ga i vi pa nećete morat igrat u Foru i ploćat igralište, a ako te baš zanimo od tih šoldih se ploćo i zaposlenik koyi održava to isto igralište. Četvorta stvor, kontra Struye govorite non stop, te invalid ye te starac ye ali ipak von ye uvoli gole, a zaboravili ste ko von ye pri oar godišć donosi pobyede.
LEAO is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 11:55 AM   #12635
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Default 4.kolo FNL

Sloga-vatra
juŽnjak-varbonj
mladost-hvar
jelsa-levanda
soŠk-jadran
Old 31-10-2011, 12:05 PM   #12636
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

u subotu na utakmici Jadran-Jelsa bi son na bondu od ceste i gledo utakmicu nekih 20-ak minuti sa jednim starijim gopsodinom iz Stg-a....
i pito me on da koji su ovo ća naši igrodu protiv njih... govorin mu da su to Jelšani a se onako, som sa sebon u brodu sebi...upito: ma ne spominjen se da su Jelašni pri imali ovakve dresove, crveno bile na rige... - eto, jo jeson stor ( al ne stariji od Leao-ta ) i ne spominjen se... - pa me zanimo kakvi su dresovi nekada bili ne somo u Jelse, nego kod svih??
Jadrana se spominjem sa bijelo-plavim i čisto plavim dresovima, Vrisnik u zeleno, Levanda isto u zeleno, Sloga u crvenim dresovima a spominjem se i da su bili i u crno-bilim dresovima itd itd....
Old 31-10-2011, 12:27 PM   #12637
carogaz
Junior Member

carogaz is on a distinguished road

Samo da ti odgovorim na ovo pitanje o dresovima.
Jelsa je uvik igrala ili u crvenim ili u crveno bijelim dresovima. MOžda si zaboravi sezonu 1998.g. kada smo u crveno bijelim dresovima "Dalmacijavino" osvojili prvenstvo. Tek kasnije smo uzeli dvije nove garniture od kojih je jedna bila bijela, druga bordo, a u međuvremenu smo imali i jednu utakmicu igrali u crnim i svijetlo-plavim dresovima (finale kupa sa južnjakom u varbanju). Sada smo se vratili na staru boju dresova - crveno-bijelu.
Toliko od nas.
carogaz is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2011, 12:59 PM   #12638
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

ma neznan ca ste se capali soldih i juznjaka,koda ste ludi

govorte o drugin stvorima...
Old 31-10-2011, 01:54 PM   #12639
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by carogaz View Post
Samo da ti odgovorim na ovo pitanje o dresovima.
Jelsa je uvik igrala ili u crvenim ili u crveno bijelim dresovima. MOžda si zaboravi sezonu 1998.g. kada smo u crveno bijelim dresovima "Dalmacijavino" osvojili prvenstvo. Tek kasnije smo uzeli dvije nove garniture od kojih je jedna bila bijela, druga bordo, a u međuvremenu smo imali i jednu utakmicu igrali u crnim i svijetlo-plavim dresovima (finale kupa sa južnjakom u varbanju). Sada smo se vratili na staru boju dresova - crveno-bijelu.
Toliko od nas.
.. nison zaboravi..al uvik tribo butat ješku da se čogoda projo na Forumu..O
Old 31-10-2011, 02:06 PM   #12640
Guillermo Ochoa
Senior Member

Guillermo Ochoa is on a distinguished road

oce mi ko objasnit di su te sve sanse sta ih je juznjak imo??? koliko se ja sicam juznjak je imo 2-3 sanse na ciloj utakmici i to na pocetku, a u drugom poluvremenu nisu zapucali na branku.....
Guillermo Ochoa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules