[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 13-11-2011, 08:30 PM   #12841
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Varbonj - Mladost /S??

6.kolo
JUŽNJAK-VRISNIK
MLADOST-VATRA
JELSA-VARBONJ
SOŠK-HVAR
JADRAN-LEVANDA

FNLŽV!
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže

Last edited by baRBa; 13-11-2011 at 08:56 PM.
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 08:34 PM   #12842
naj-naj-naj
Junior Member

naj-naj-naj is on a distinguished road

Samo bih želio reći da je danas bilo prekrasno vidjet navijača, odnosno duznošnika NK Hvar, CETTA....Prekrasno moj Leao...može te sram i stid bit...Gadat s tribina golmana Jelse bocom vode??? Vatat se za jaja??? Skakat ko majmun preko zida???? zaista maloumno i sramotno....
naj-naj-naj is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 08:50 PM   #12843
Kagawa - 90
Senior Member

Kagawa - 90's Avatar

Kagawa - 90 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by naj-naj-naj View Post
Samo bih želio reći da je danas bilo prekrasno vidjet navijača, odnosno duznošnika NK Hvar, CETTA....Prekrasno moj Leao...može te sram i stid bit...Gadat s tribina golmana Jelse bocom vode??? Vatat se za jaja??? Skakat ko majmun preko zida???? zaista maloumno i sramotno....
ti imas nisto protiv cettota ocito,kad ga se stalno vatas
Old 13-11-2011, 08:56 PM   #12844
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Quote:
Uzoran je on sportaš,dili je lekcije sućuranima o ponašanju na forumu,ni to parvi put,bilo je tega ovu godinu i u županijskoj ligi.......
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 09:09 PM   #12845
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

a sad kad se raspisen

NK VATRA-NK JUŽNJAKA 1-4
evo jedna super zanimljiva utakmica.Juznjak sa 10 stranaca u prvoj ekipi.Vatra starta sa golom Trbuha.Izjendacio jo mislin Peraica.Tako finilo parvo poluvrijeme.U drugom poluvremenu jedna velika nedoumica.Vratar Juznjaka namjerno van 16m vata balun rukon.Danas sam imao cast da u telefonskom razogovoru upitam gospodina Edia Šunjica o otm slucaju.On mi je u tom razgovoru pojasnio da je golman Juznjaka zasluzeno dobio žuzi karton ali da je trebao biti dosuđen prekršaj a ne indirektan udarac kako je sudac dosudio.Inace nastavak utakmice nije pokazao nista osim raspada Vatre i dva pogotka peraice i jedan Nikole Plenkovića.Također jedna smiješna situacija u kojoj je 2. pomoćni sudac skoro zabranio ulazak igrača Vatre bez broja.On ne poznaje pravija.To je po meni žalosno i smijšno.Tek na upozorenje delegata da igrač smoije nastupat bez broja igrač ulazi u igru.U neko vrijeme za NK Južnjak su nastupali čak 3 igrača sa otoka(svakako začuđujuče).Nije mi jasno kako nekome može bit gušt igrat sa 10 stranaca(to ni imo ni Poskok).Ali svak zno svoju.

NK VRISNIK-NK SLOGA 4-1
Antonio Grgičević 2,Jurica Ivanković,Pave Marinelić;Josip Jakelić
mislim da je Vrinsik bi 10 puta boji suparnik.Sloga po meni smiješna ekipa danas(bez uvrede ikome).Sloga mogla dat jos kojjin gol a Vrisnik isto tako:Zasluzena pobjeda Vrisnčanih

u slijedecem kolu Vrisnik ide na goste Juznjaku u Hvaru.Definitivno jedna vrsta derbija.Bit ce zivo
Old 13-11-2011, 09:16 PM   #12846
naj-naj-naj
Junior Member

naj-naj-naj is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kagawa - 90 View Post
ti imas nisto protiv cettota ocito,kad ga se stalno vatas
Nisam nista izmislio, vidilo je danas 200 ljudi njegovo ponašanje. Pusa
naj-naj-naj is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 09:35 PM   #12847
TOPEK
Senior Member

TOPEK is on a distinguished road

samo da ispravim mr.biga,tri gola je dao Milaković,svi ga zovemo Lučo Ibanez,a ne Peraica.
TOPEK is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 09:42 PM   #12848
crni
Member

crni is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
a sad kad se raspisen

NK VATRA-NK JUŽNJAKA 1-4
evo jedna super zanimljiva utakmica.Juznjak sa 10 stranaca u prvoj ekipi.Vatra starta sa golom Trbuha.Izjendacio jo mislin Peraica.Tako finilo parvo poluvrijeme.U drugom poluvremenu jedna velika nedoumica.Vratar Juznjaka namjerno van 16m vata balun rukon.Danas sam imao cast da u telefonskom razogovoru upitam gospodina Edia Šunjica o otm slucaju.On mi je u tom razgovoru pojasnio da je golman Juznjaka zasluzeno dobio žuzi karton ali da je trebao biti dosuđen prekršaj a ne indirektan udarac kako je sudac dosudio.Inace nastavak utakmice nije pokazao nista osim raspada Vatre i dva pogotka peraice i jedan Nikole Plenkovića.Također jedna smiješna situacija u kojoj je 2. pomoćni sudac skoro zabranio ulazak igrača Vatre bez broja.On ne poznaje pravija.To je po meni žalosno i smijšno.Tek na upozorenje delegata da igrač smoije nastupat bez broja igrač ulazi u igru.U neko vrijeme za NK Južnjak su nastupali čak 3 igrača sa otoka(svakako začuđujuče).Nije mi jasno kako nekome može bit gušt igrat sa 10 stranaca(to ni imo ni Poskok).Ali svak zno svoju.

NK VRISNIK-NK SLOGA 4-1
Antonio Grgičević 2,Jurica Ivanković,Pave Marinelić;Josip Jakelić
mislim da je Vrinsik bi 10 puta boji suparnik.Sloga po meni smiješna ekipa danas(bez uvrede ikome).Sloga mogla dat jos kojjin gol a Vrisnik isto tako:Zasluzena pobjeda Vrisnčanih

u slijedecem kolu Vrisnik ide na goste Juznjaku u Hvaru.Definitivno jedna vrsta derbija.Bit ce zivo
Je prijatelju mi smo se raspali zadnjih 20 min. Ali nisi spomeni penal na kakiju kod rez. 1-1 ćist ko suza. Boriš se cilu utakmicu,gineš na teren i onda ti dođe jedan taki tulipan od suca i ne sudi ti ono šta si zaslužio svojim trudom i zalaganjem. Nakon toga primiš gol i jednostavno pukneš jer gledajući oni jesu bolja ekipa al još kad dodaš vitar u leđa od sudaca to je za ispalit na živce.Ništa idemo dalje ali puni samopouzdanja jer nam je ovo pokazalo da se moremo nosit sa svima.
crni is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 09:50 PM   #12849
LEAO
Member

LEAO's Avatar

LEAO is on a distinguished road

Quote:
Imoš prov, i yo se izviniem poyedinim igračima Yese, ali očito nisi upoznat sa situaciom zbog koye sam tako reagiro, a ta e da me e golman pyuni i opsovo mater. Yoš yedonput hoću reć da ye vaša pobyeda zaslužena u potpunosti yer ye For danas bi katastrofa, loš totalno. Yo son bi revoltiron radi suca koyi ye vašemu golmanu tuko dat tri, a ne yedon žuti, koyega mu ni ni do.
LEAO is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 09:57 PM   #12850
juznjak
Member

juznjak is on a distinguished road

Quote:
Bit će živo,sijevat će sa svih strana prima tvojemu golu,dolaze tri nova pojačanja za utakmicu protiv vos
juznjak is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 10:04 PM   #12851
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by barba View Post
varbonj - mladost /s??

6.kolo
juŽnjak-vrisnik
mladost-vatra
jelsa-varbonj
soŠk-hvar
jadran-levanda

fnlŽv!
1:2
---------
monkul is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 10:07 PM   #12852
daniel
Member

daniel is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by juznjak View Post
Bit će živo,sijevat će sa svih strana prima tvojemu golu,dolaze tri nova pojačanja za utakmicu protiv vos

Ne pumpaj atmosferu da ti se ne obije o glavu na terenu...
daniel is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 10:18 PM   #12853
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

Quote:
u to volin,voli kad sijeva,volin kad je vruće,somo ca je problem Vrisnicani ce se borit za svoj klub a ovi vasi za pare(ali mora niko za i to).Biz ce zivo,a ni nego nedija a vec je.A di je sad bi onin Vuskovic???Al je vec tradi???Nison ga jos gledo i zol mi je to....

tako je,zaboravi san napisat da ni suđen po meni a i po skoro svima gledaocima(bilo Juznjaka i Vatre je to reklo) da je bi cisti penal....isto tako i igrac Vatre kojin je bi u duelu.....
Old 13-11-2011, 10:21 PM   #12854
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

...doći će i sedmo kolo. doći će...
Old 13-11-2011, 10:22 PM   #12855
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Forska liga 2011/12 (nakon 5 kola)

Tablica * Tim Pl W D L SF SA +/- Pts
1 (1) Južnjak 5 4 0 1 17 6 11 12
2 (4) SOŠK 4 3 1 0 10 3 7 10
3 (2) Levanda 5 3 0 2 10 11 -1 9
4 (3) Hvar 5 2 2 1 6 4 2 8
5 (8) Vrisnik 4 2 1 1 8 6 2 7
6 (7) Jelsa 4 2 1 1 7 6 1 7
7 (5) Vatra 4 2 0 2 10 6 4 6
8 (6) Varbonj 5 2 0 3 6 9 -3 6
9 (9) Mladost /S 5 1 1 3 7 11 -4 4
10 (10) Jadran 4 0 1 3 8 14 -6 1
11 (11) Sloga /D 5 0 1 4 4 17 -13 1

Pl = Ukupno utakmica W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi SF = Postignuti golovi SA = Primljeni golovi +/- = Gol razlika Pts = Bodovi
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 10:29 PM   #12856
forza for
Senior Member

forza for is on a distinguished road

Quote:
Hvar danas u C sastavu zasluženo izgubi od Jelse,oni su naravno samo kompletni protiv Južnjaka,ali to nas neće spriječiti da budemo prvaci.Što nas više mrze to smo jači.Sljedeće kolo Hvar protiv SOŠKA u D sastavu.NK Hvar se sprda sa otočkom ligom.Hvaru i Levandi doviđenja da osvoje prvenstvo,dva ozbiljna favorita su JUŽNJAK i SOŠK,ali ne treba otpisat i Jelsu.
Ni fer tako govorit, jer Hvar ove sezone u seniorskom timu ima 27 igrača + 5 kadetih koji nastupaju i svi su ravonpravni odnosno hoću ti reć da je trener jedini koji odlučuje o sastavu i o utakmicama ŽNL a i FNL.(a želimo bit parvi tj.co boji!!)

Činjenica je da su Barčot,Fistonić,Radovniković,Ostojić,Barišić,Novak i Boko (ozlijeđeni) da su Demaria i Domančić(pod suspenzijom zbog kartona), da je Stipišić zbog ozljede napusti utakmicu u 15.min!, no ipak smo nastupili čak i veći dilon ekipe koja je jučer odličnom igrom slomila Poljičanina, no danas je Jelsa za dlaku ipak bila boja tj. dala je gol i zasluženo pobjedila!

Neće non bit lako s obzirom da slijedeću šetemonu gostujemo i u Supetru protiv Jadrana i u Jelsi protiv SOŠK-a, deekipirani ali bodovi su nam jako potribni.

To o "sprdanju" sa otočkom ligom jedino more izjovit klipan poput tebe, jer bez obzira na sve ova forska liga nos je svih zajedno i podigla i darži i poštivaćemo je svi a pogotovu N.K. Hvar!
forza for is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 10:37 PM   #12857
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

inače...mislim da ću prvom prilikom obavezno poć pogledot NK Hvar u nekoj od utakmica županijske lige..jer, ljudi ipak jedan klub sa našeg otoka ima priliku osvojiti županijsku ligu i skočiti u viši rang natjecanja. Mislim da to za naš otok može bit samo plus.
Old 13-11-2011, 10:53 PM   #12858
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

je ko zno kako je bilo u varbonj??? ko je vodi, kako je hodi rezultat?...koliko son ču, bila je dobra utakmica..čvrsta..
a pobjeda sošk-a nad levandom???? i to ubjedljiva??!!!!!
Old 14-11-2011, 01:30 AM   #12859
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

koopće prati i gledo južnjaka iz vlaške. madadobijete i po 18.0 svevonje isto. dobiliste vatru sa 4 .1 dobićete doljanje 7.0 svirćane 11.1 vrisnićane 13.2 doljane 3.1 varbanjane 27.0. dobićetesve i ćaste dobili. ništa. pisaćese južnjak osvoji prvenstvo igroći ovi iz splita oni iz sinja oni iz kaštila i takosvi i čaćeto kome. valjdaćedu doć pameti i igrat jednega dona sasvojinsviton.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 09:23 AM   #12860
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

Quote:
N.K.LEVANDA-N.K.SOŠK 2 lagana pobjeda SOŠK-a
N.K.HVAR-N.K.JELSA 2 sa novim pojačanjem na golu pobjeda jelsana
N.K.VARBONJ-N.K.MLADOST 2 Mladost ce vazest bodove iz varbanja
N.K.VATRA-N.K.JUŽNJAK 2 bez pensat
N.K.VRISNIK-N.K.SLOGA X2 vrisnik u losoj formi,pruza se velika prilika doljanima
nison nikad bi blize,zeznuli me doljani

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules