[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-03-2015, 07:28 AM   #17561
Guillermo Ochoa
Senior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 117
Guillermo Ochoa is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
ni itila na to pristat momcad dvd jelse......koja je danas usput bila kompletna i igarla cilu utakmicu sa 5 tj 6 igrocih
razlog vece da se utakmica igra u nediju gdje bi oba dvi ekipe bile kompletne
Guillermo Ochoa is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 07:42 AM   #17562
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Jesa igra veli balun u ned tako da je to bi jos jedon razlog zoc ne odigrat...... S trenutacno nojbojon ekipi omogucit da igra sa ili bez kakija jo bi uvik biro bez.....
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 07:56 AM   #17563
Guillermo Ochoa
Senior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 117
Guillermo Ochoa is on a distinguished road
Default

i dalje mislim da se moglo odigrat veceras utakmica,budimo realni al svako ko se prijavi na mali balun,bilo hvar,stari grad il jelsa mora bit svjestan da ce nekad odigrat i veliki i mali balun isti dan. cestitke dvd jelsi. nisam gledao utakmicu,nije lako dobit gubu bez njih a kamoli sa njima.
Guillermo Ochoa is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 09:35 AM   #17564
Guillermo Ochoa
Senior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 117
Guillermo Ochoa is on a distinguished road
Default

NK VRLIKA : NK HVAR O:2 (0:0)
Stijelci: Josip Radovanović, Antonio Planjar
Guillermo Ochoa is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 12:23 PM   #17565
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Guillermo Ochoa View Post
NK VRLIKA : NK HVAR O:2 (0:0)
Stijelci: Josip Radovanović, Antonio Planjar
je ovo Planjaru prvi "službeni" gol za NK Hvar????
čestitke Antoniotu i ciloj ekipi NK Hvara!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 12:36 PM   #17566
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Cujen da je for zajeba protiv trogira neke kartone i dacedu izgubit za zelenim stolom??? Je to istina?? Je more ko stavit tablicu njihove lige
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 12:56 PM   #17567
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default Omalovažavanje sporta na otoku ne dolazi u obzir!!!

uoči današnjih susreta forske nogometne lige:

1. Varbonj ........18 (-1 utakmica)
2. Jadran ..........18
3. Levanda ........15
4. SOŠK ............14 (- 1 utakmica)

itd.....

- nije li ove godine jedna od najneizvjesnijih sezona FNL Jadran je jučer vidno oslabljen neigranjem nekoliko važnih igraća izgubio dva velika boda u utrci za naslov, s druge strane Sloga je nastavila niz pozitivnih rezultata protiv Jadrana u prvenstvu i može žaliti što je prokockala pobjedu, ovaj rezultat svakako ide na ruku Varbanju koji danas može pobjedom protiv Mladosti zasjesti sam na vodećem mjestu lige. Levanda se nakon početnih hočeš-nečeš igara opasno približila vodećima a SOŠK bi današnjom pobjedom na Pelinju zakuhao sam vrh tablice......
NK Hvar u 2. ligi NS ŽSD i dalje u samom vrhu, protiv Vrlike na gostovanju vrijedna pobejda 0-2.
Rukometaši Jelse više nego uspješni u drugoj rukometnoj ligi - jug.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 12:58 PM   #17568
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Angry

Quote:
Originally Posted by plamus1 View Post
Cujen da je for zajeba protiv trogira neke kartone i dacedu izgubit za zelenim stolom??? Je to istina?? Je more ko stavit tablicu njihove lige
stavi bi jo od gušta ali nogometnom savezu naše zupanije ažuriranje službenih stranica nije jača strana.....

http://www.nszsd.hr/natjecanja.php?id=20
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 07:00 PM   #17569
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default neslužbeno:

Jadran - Sloga 2:2
Levanda - Vatra 3:0
Varbonj - Mladost 1:1
Jelsa - SOŠK 1:2

1.VARBONJ..9...5-4-0...19-5.....19
2.JADRAN....9...5-3-1...27-14...18
3.SOŠK.......9....5-2-2...20-12...17
4.LEVANDA..9....5-0-4...23-19...15
5.VRISNIK...8....4-0-4...16-9.....12
6.SLOGA......9....3-3-3...16-16...12
7.JELSA.......9....3-2-4....18-20...11
8.MLADOST..9....1-2-6.....12-26..5
9.VATRA......9....1-0-8......9-28...3

MLADOST-JADRAN
SLOGA - JELSA
SOŠK - LEVANDA
VATRA - VRISNIK

JELSA - SOŠK

Last edited by monkul; 08-03-2015 at 10:36 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 09:02 PM   #17570
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Galapagosi 7-0 lampedusa(galapagosi samouvjereni,tino na branku nesavladiv,ljigi u napadu neumoljiv,moglo je i gore zavarsit....galapagosi pokazijedu snagu i mogu rec da su vec. Osvojili jer ih jedino guba more dobit)

Dvd hvar 1-1 kavana pjaca,na penale 2-1 za dvd(dvd igra lose ,po meni pjaca bolja al idvd ipak ima puno vece utakmicih u nogama i to se osjeti,nema nervoze...)
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2015, 09:57 PM   #17571
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default malonogometni turnir Jelsa 2015

Polufinala u nedjelju 15.03.2015.
Young Boys - Dvd Jelsa
Mnk Galapagosi - Dvd Hvar
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2015, 07:26 PM   #17572
sucuranin
Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 97
sucuranin is on a distinguished road
Default

drogo mi je za ove mladice iz young boysa igrodu odlicno.case tice gube i dvda jesa jo mislin da ni tribalo odgodit ipak dvd igro sa malo igrocih.jo mislin da dica gredu u finale s foranima
sucuranin is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2015, 09:38 PM   #17573
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Wink

Zasigurno super pozitivan rezultat Mladosti u Varbanju, kiks Varbanja - pogotovo nakon ća je Jadran protiv Sloge odigro neriješeno.
Mladost je u nekim pričama unazad ne puno vrimena slovila kao momčad koja je čak pred raspadom odnosno prestankom sudjelovanja u ligi - virujen da je ovaj rezultat samo podstrek svim ljudima iz i oko NK Mladost da budu još jači i bolji i da im ne padaju na pamet više ideje o istupanju iz lige.
Varbonj je tribo pobjedu u nediju za koliko toliko "mirniji" nastavak sezone, ali i ovako Varbonj je još vik u "igri". Ali pored Jadrana malo pomalo tuot je i SOŠK, ekipa se popunila sa nekoliko dobrih igroči i bit će SOŠK itekako kandidat za vrh tablice. Nikako ne tribo zapostavit Levandu, samo ili puno su četiri boda od vodeće ekipe.
Sloga je bila u odličnoj poziciji da pobijedi Jadrana u subotu, više rezultatski nego igrom - ali do pred sam kraj Sloga je imala odličan rezultat protiv Jadrana koji je bio oslabljen neigranjem nekoliko igrača...... - na kraju ipak itekako pozitivan rezultat za Slogu.
Vatra je nakon super rezultata u Kupu protiv Varbanja ipak nastavila negodnom tradicijom poraza u prvenstvu........
Slijedeće kolo donosi nova uzbuđenja forske nogometne lige:
Jelsa koja nikako da opravda ( bar moje osobno mišljenje...) ulogu jedne od boljih momčadi lige igra protiv Sloge, Mladost dočekuje Jadrana, sastaju se Vatra i Vrisnik, a derbi je garant susret između SOŠK-a i Levande. Varbonj je slobodan i Jadran, SOŠK i Levanda sigurno će učinit sve da pobijede i učine sam vrh tablice još neizvjesnijim i napetijim.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2015, 07:20 AM   #17574
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Vodeći strijelac forske nogometne lige je Mario Mistrić iz Sloge sa 10 postignutih golova..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2015, 03:32 PM   #17575
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

U rasporedu koji je poslan za kolo fnl ovaj vikend pogresno je naveden termin igranja utakmice Sloga - Jelsa. Utakmica se igra u subotu u 13.00 sati.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2015, 03:59 PM   #17576
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Vatra- vrisnik odgodeno do daljnjega
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2015, 09:43 PM   #17577
gariful
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 25
gariful is on a distinguished road
Default

nadan se samo da nas suci neće oštetit ko prošle godine u polufinalu protiv gube koja je morala osvojit turnir prošle godine. ove godine suci imaju jednak kriterij za sve i neka tako ostane i do kraja. vidićemo koliko možemo protiv galapagosih
gariful is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2015, 11:14 PM   #17578
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED XI KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 14 i 15 OŽUJKA 2015
N.K.MLADOST-N.K.JADRAN nedjelja 15.03.2015 igrališteEmilLenkoSlavić u14.00h
N.K.SOŠK-N.K.LEVANDA nedjelja 15.03.2015 igralištePelinje u14.30h
N.K.VATRA-N.K.VRISNIK O D G O Đ E N O
N.K.SLOGA-N.K.JELSA subota 14.03.2015 igrališteDolci u13.00h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2015, 08:44 PM   #17579
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,319
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

APSOLUTNO SAM ZA PROMIJENE I TO DRASTIČNE PROMJENE ALI PROMJENE NA BOLJE.... U tekstu na portalu nogomet.plus analizira se situacija u NS ŽSD nakon odnosno ako se u Saboru usvoje promjene Zakona o sportu... evo citat: - " Po novom prijedlogu izmjena županijskih sportskih saveza, u natjecanjima gdje u prvoj ligi postoji preko 50% profesionalnih sportskih klubova (dakle samo muški (veliki) nogomet), klubovi imaju duplo više glasova kako raste rang natjecanja - tako da sudionik hvarske nogometne lige ima 1 glas/predstavnika, županijski drugoligaš 2 glasa/predstavnika, a prvoligaški klub 32 glasa/predstavnika. Ovim izmjenama se omogućuje da na skupštini sudjeluju svi klubovi, a ne samo neki, kao do sada. .." -
Evo u zadnjoj rečenici se govori da će sada svaki klub sudjelovati u radu Skupštine NS ŽSD a rečenicu prije kaže se : "sudionik hvarske nogometne lige ima 1 glas/predstavnika"...I MAJKE MI NIJE MI JASNO KAKO ĆE TO U RADU SKUPŠTINE SUDJELOVATI SVAKI KLUB HVARSKE NOGOMETNE LIGE AKO ĆE IMATI SAMO JEDAN GLAS/PREDSTAVNIKA????? FORSKA NOGOMETNA LIGA TRENUTNO IMA DEVET KLUBOVA!!!
I KOLIKO GOD ME NETKO UVJERAVAO DA SADA FORSKA NOGOMETNA LIGA IMA PREDSTAVNIKE SVIH KLUBOVA U SKUPŠTINI NS ŽSD, JA I NADALJE OSTAJEM PRI TVRDNJI DA FORSKA NOGOMETNA LIGA IMA 3 (TRI) GLASA - PREDSTAVNIKA U SKUPŠTINI.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015, 09:03 AM   #17580
plamus1
Senior Member
 
plamus1's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,048
plamus1 is on a distinguished road
Default

Iskreno ne vidin pomak, kad san govori prin par misecih da sa suprahon, covikon koji je napo brbica i ta to osuđen nemamo co govorit..... Tin covik gleda somo svoju guzicu, a dok i nasi klubovi to cinidu a ne boje kompletne lige bice nan gore, a nakon malo i gasenje lige.... Ako odlazak dvo kluba a po nekin pricama i trecega ni razlog da se povjerenik zapita ca cini za boje lige onda neznan ca je ???
plamus1 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 07:01 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.