[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

View Poll Results: EP Futsal 2012
Iđen gledat 8 80.00%
Ne iđen gledat 2 20.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-02-2012, 07:45 PM   #61
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

kratko i jasno..rusi su bolji, naši se usrali..primili gol nakon 20-ak sekundi, previše griješili, davali njima da se igraju...nabijali nas u našu polovicu i nismo se znali izvuč iz toga. nismo pratili jedni druge..i evo 5 minuta pred kraj idemo u nemoguću misju..sad samo ne bi bilo dobro da nas nakantaju....
inače o strašnoj atmosferi nebih... jer baš je bila strašna.
još naše ćeka jedna teška utakmica protiv zajebanijeg protivnika.
nakon te utakmice..pusti još finale pa onda zaključavaj.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2012, 07:46 PM   #62
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

neka teme ... mozda se ja okurazim pa stavim link na moje futsal uspjehe ... nego kad si ga vec spomenuo ... jel ovi Pula sin od Olega Salenka ... nekako mi vuce na njega
Old 09-02-2012, 08:07 PM   #63
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

konačan ishod 4-2 za ruse i puležane. na kraju, mislim da je izbornik realno ocijenio današnju utakmicu - tko je sluša, sluša..
utakmica za treće mjesto je šansa za ovu generaciju hrvatske reprezentacije u futsalu ( mini malom nogometu.) da osvoji medalju za Hrvatsku i ja ću im dat podršku, barem moralnu.
Old 09-02-2012, 08:09 PM   #64
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
neka teme ... mozda se ja okurazim pa stavim link na moje futsal uspjehe ... nego kad si ga vec spomenuo ... jel ovi Pula sin od Olega Salenka ... nekako mi vuce na njega
Pula? talijanski Pola...pitoreskni gradić na poluotoku u zapadnoj Hrvatskoj.
meni je sumnjiviji lik onaj Gustavo jer sve se nešto pitam ima li on kakve veze sa mađarskim Gustavom??? a treći lik zaboravio sam kako mu je prezime?' čičareli??
a taj Oleg o kojem pričaš..neznam ja za tog, jel misliš na Blohina???
Old 09-02-2012, 09:59 PM   #65
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

"Rusi" su bolji, naši su časno ispali, šteta šta nismo zabili još jedan gol.

Inače, ovo naturaliziranje Brazilaca mi je totalno bezveze u sportu, a očito ni futsal nije imun. Kao u košarci kad su na prvenstvu glavni igrači Bih, Hrvatske, Crne Gore i Makedonije bili Amerikanci.

Super mi je kako se kod nas uvik teži spektaklu pod svaku cijenu pa onda komentator govori kako je futsal u Hrvatskoj postao pravi hit, da dolaze obitelji, žene, djeca, starci i umirovljenici (sad san malo nadoda ) i kako sad treba održavat tu razinu. Divno. Eto tribali bi svaki misec organizirat europsko prvenstvo u futsalu da održimo taj "hit" aktualnim.
Old 09-02-2012, 11:33 PM   #66
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by osvomposlu View Post
"Rusi" su bolji, naši su časno ispali, šteta šta nismo zabili još jedan gol.

Inače, ovo naturaliziranje Brazilaca mi je totalno bezveze u sportu, a očito ni futsal nije imun. Kao u košarci kad su na prvenstvu glavni igrači Bih, Hrvatske, Crne Gore i Makedonije bili Amerikanci.

Super mi je kako se kod nas uvik teži spektaklu pod svaku cijenu pa onda komentator govori kako je futsal u Hrvatskoj postao pravi hit, da dolaze obitelji, žene, djeca, starci i umirovljenici (sad san malo nadoda ) i kako sad treba održavat tu razinu. Divno. Eto tribali bi svaki misec organizirat europsko prvenstvo u futsalu da održimo taj "hit" aktualnim.

ja sam se neugodno iznenadio vidjevši da i italijani imaju brazilce... al dobro imamo mi eduarda i sammira
sve u svemu teško će naša reprezentacija do brončane medalje..al ako ništa bit će dobro pijanstvo makom završetka utakmice..dat će si momci oduška..samo se nadam da ih novinari i mediji ( čitaj Mila draga i premila) nisu previše isrpili..
futsal u hrvatskoj nije postao pravi hit..to je u glavama "moćnika" i novinara - očigledno je da će ovakvo forsiranje ove vrste malog nogometa zahvaljujući kulturi "modernog nogometa" postajati sve više i više jedina opcija malog baluna... čast će spašavati bezbrojni malonogometni turniri po državi i dica ko kalama i parkovima. , naravno da ovime ne želim umanjiti trud svih u i oko ovog futsala tj. tj futdvora, jer ipak se igra u dvoranama a ne u salama.
Old 10-02-2012, 07:36 AM   #67
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Ma, svaka čast tim momcima. Dugo nisu bili na velikom netjecanju i došli su do polufinala. Jučer je bila vidljiva razlika u kvaliteti i respekt naših prema rusima. Dobro su odigrali završnicu, pokušali su i dali sve od sebe.
Old 10-02-2012, 08:12 AM   #68
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Ma kakvo veliko natjecanje i uspijeh. Kakvi bakrači. Dvi utakNice protiv najslabijih na prvenstvu nekako dobijes, odigras nerijeseno (s tim da je protivnik zabio autogol), još jednu protiv nekih tamo sibiraca popušiš i boriš se za trece misto?! Smiješno "veliko natjecanje". Od svega smo napravili spektakl i sami sebe dižemo u nebesa. A spustili tempereturu u gradu u debele minuse i normalno da ce se obitelji, umirovljnenici i beskućnici doć ugrijat u toplo dvi ure. Još podililo karte. Da uštede na plinu. U školi...
Uostalom, da se ne igra kod nas ne bi se ni kvalificirali

Ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2012, 10:23 AM   #69
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Ne pizdi ba(r)bo!
Pusti momke neka se vesele, ionako nitko od nas nije znao za njih do ovog natjecanja.
Nego jel se čita kako piše dakle futsal ili fucal?
Old 10-02-2012, 10:29 AM   #70
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Normalno da ce se veselit. Inace ih sat vrimena pimplanja u dvorani košta parsto kuna.

Nego jesu li bar inozemne ekipe morale platit kotizaciju za termin u dvorani?

Čita se: Fuco, Fuca ili Fucić; Fuca Repka

Ajmooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2012, 11:33 AM   #71
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Jebiga, ne moze ni Markovic sve sam, dzabe visoke premije

Nasi "mini vatreni" su premasili plan, proslih 11 godina nisu se mogli ni plasirat na SP, EP... a sad vrcon do polufinala, sinoc su bili dobro stisli pred kraj i one Brazilce iz Sibira, da je bilo malo vise srice... sad bi tribalo uzet tu bronzu i ponovit uspjeh velikog baluna iz 98, dobra stvar je sto je sa druge strane Italija, brate ko nam lezi u balunu ako ne Italija, losa stvar je sta se ovi "Talijani" prezivaju Dos Santos, Honorio, Lima, Zico, Pele...
Old 10-02-2012, 01:56 PM   #72
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Bolji su od nas duplo,ostala dva polufinalista za tri puta,od SVIH naših jedino ovaj mali Marinović je na razini,ostali svi debelo ispod.Posebno onaj šta se preziva Laura,taj je toliko ispod prosjeka igrača na prvenstvu,da ja ne znan kako ga nije sramota s njima igrat.
BOLJE ZADNJI S NAŠIN MOMCIMA-NEGO PRVI SA BRAZILCIMA.
Ka u velikon nogometu,Francuzi.10 crnaca i jedan arap (Zinedin se lik zove,i onda kad naglase ZinedIIIn,meni je to rikavela,on je ZInedin,uzlazno-silazni ).
Sve u svemu,nismo ni blizu,mi smo u trećoj klasi,ali dok momci daju sve od sebe,svaka čast.Mada ja protiv Rusa nisan zadovoljan,jer smo katastrofa igrali,osim zadnjih 5 minuta.
Old 10-02-2012, 02:09 PM   #73
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Evo samo jos jedan osvrt na Markoviceve premije i one "bogovske" eure

Quote:
FUTSAL U HRVATA
Azerbajdžanci 2010. za 4. mjesto uzeli 38.000 eura po glavi, našima 76 puta manje!

Dnevnice naših reprezentativaca narasle su danas do 20 eura (150 kuna), što je s obzirom na dnevnice slovenskih reprezentativaca (120 eura) mnogo manje. Ali, našim reprezentativcima dosta. Hrvatski reprezentativci za polufinale Europskog prvenstva nagrađeni su sa po 500 eura. Zanimljivo, futsal je u nekim drugim zemljama (poput Slovenije) organizacijski mnogo ispred hrvatskog. Slovenska futsal reprezentacija za prolaz skupine na Europskom prvenstvu bila bi nagrađena sa 1.000 eura (po glavi), što je dvostruko više od 'zarade’ naših igrača za plasman među četiri najbolje reprezentacije Starog kontinenta.

Hrvatski nogometni savez već godinama slovi kao 'najprofitabilnija organizacija u Hrvatskoj’, pa čudi kako naši reprezentativci, redom amateri, nemaju status kao njihovi kolege po drugim zemljama. Čak i Slovenci, čiji se Savez stalno žali da je u financijskoj krizi, dobivaju veći novac. Naravno, Hrvatski nogometni savez ni ne treba šakom i kapom dijeliti zarađeni novac, ali ovaj uspjeh naše reprezentacije vrijedi više. Bez dvojbi.

Za usporedbu, igrači Azerbajdžana su za četvrto mjesto na Europskom prvenstvu 2010. godine u Mađarskoj inkasirali 50.000 američkih dolara, dakle oko 38.000 eura po glavi. A naši 76 puta manje...
http://sportske.jutarnji.hr/azerbajd...anje-/1005804/

Last edited by Grizli Adams; 10-02-2012 at 03:48 PM.
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2012, 02:12 PM   #74
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

A di je USKOK u Kući nogometa??

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-374906
Old 11-02-2012, 08:06 PM   #75
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink

eto ga. pobjeda italije ili poraz Hrvatske, kako hoćete.

pod utjecajem smo anticiklone i ako se bude kiša smrzavala nemojte se iznenaditi. večinom će puhati slab istočnjak. djelimično razvedravanje.
Old 11-02-2012, 08:36 PM   #76
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
eto ga. pobjeda italije ili poraz Hrvatske, kako hoćete.

pod utjecajem smo anticiklone i ako se bude kiša smrzavala nemojte se iznenaditi. večinom će puhati slab istočnjak. djelimično razvedravanje.
puko si i ti ko i sijalica

najveći uspje HR futsalera
Old 12-02-2012, 03:28 PM   #77
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/u...12/574566.html
Old 09-05-2012, 10:02 PM   #78
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar