[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-07-2011, 03:35 PM   #1
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough
Thumbs down Izrael na WembleYU

Etto ga na

Hrvatska nogometna reprezentacija ugostit će izabranu selekciju Izraela u Maksimiru.

ČUDNO

http://sportske.jutarnji.hr/hrvatska...simiru/957290/
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2011, 03:36 PM   #2
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

uff koje iznenadenje
Old 05-07-2011, 03:38 PM   #3
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Navodno ce svi koji dodju na Naftči na poluvremenu dobit vaucer za Izrael
Old 05-07-2011, 03:57 PM   #4
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

da krste obnovljeni stadio,ništa ćudno
Old 05-07-2011, 04:26 PM   #5
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

vračam se Zagrebi tebi, tebi u zagrljaj tvoj, vračam se Zagrebe tebi....
Old 05-07-2011, 04:35 PM   #6
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Nakon odluke:

HNS: Pozivajući se na odluku od 26. siječnja kada je HNS donio kompletan kalendar za 2012. godinu, čelništvo hrvatskog nogometnoga istaknulo je kako će se istog pridržavati makar se nakon Gruzije licitirali sa Splitom.

Bilic:

"Mi predlažemo, mene se konkretno najviše pita, ali stožer nije taj koji odlučuje. Od prvog dana je tako. Danas sam prisustvovao sjednici Izvršnog odbora pa sam vidio kako to funkcionira. I prije utakmice u Splitu rekao sam da će nas publika podržati i nikada to nisam dovodio u pitanje. To se pokazalo, publika je ta koja nas je nosila do pobjede. Rekao sam tada i da je to novi početak Splita koji će trajati vječno", rekao je Bilić i priznao: "Mi smo izrazili želju da protiv Izraela igramo u Splitu, ali Savez se držao svoje odluke i to je to.".

http://www.index.hr/sport/clanak/bil...ez/559659.aspx

Prije odluke :

Protiv Izraela u Splitu ili Zagrebu?

Markovic: Pitajte sve izbornike, oni su uvijek odlučivali, njihova je bila posljednja. Igrat će se tamo gdje je igračima najugodnije! Ne želim utjecati na izbor, izvagat ćemo sve i odlučit će Izvršni odbor. Po Bilićevoj želji!

http://www.novilist.hr/hr/Sport/Nogo...litete-i-uzasa
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2011, 07:09 PM   #7
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

------Ko ne pamti iznova proživljava-------

Hahahahhahahhahahhahahhahhahahhaha, hahahahhahahahhaha,
hahahhahahhahahha, hahahhahahahha, hahahahhahahahaha, hahhahahah.

Ou ou o govnojed nam ga je opet stavio uo uo o....

Duboki naklon do poda i govnojedu i svima koji su u utakmici sa Gruzijom pronašli preokret u odnosu HNS-a prema Splitu

Ali to nije sve, ne brinite ni najmanje, zar mislite da će Bilić i igrači to sve šutke podnit? Zar mislite da neće ustat za svoju rič šta su dali? Reve reve reve magareeeeeeeeeee

I sad kad se Wembley doradi, repkica neće u Split još bar 14 godina.
Al nema veze, dočekat će ih 14 minuta šutnje, najebali su.

Aj Biliću i Asanoviću pokažite da niste bijedne duše. Aj aj aj aj aj odgovara jeka jekaaaaaaaaaa.
Old 05-07-2011, 07:20 PM   #8
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Kvalifikacije za EP: 11. listopada Latvija dolazi na Kantridu
IO je odredio gradove domaćine za predstojeće tri kvalifikacijske utakmice za odlazak na Europsko prvenstvo 2012. u Poljskoj i Ukrajini. Utakmica protiv Gruzije 4. lipnja igrat će se u Splitu, 6. rujna protiv Izraela u Zagrebu, a 11. listopada protiv Latvije u Rijeci.
Odluka od prije 6 mjeseci, ne znam kog vraga je Nane izvodio nakon meca sa Gruzijom, igraci bi ovo-ono... jel to znaci da su bas igraci (i izbornici) bili ti koji su od 1997 krivi sto se nije igralo u Splitu (a fama je da su igraci tako odlucili nakon meca sa Spanjolskom 2000)

Gledam vijesti na RTL-u i nasi ljudi trtljaju kako nije to u redu, kako je obecano nama, ma ko je obecao...
Ako je odluceno da se tri zadnje utakmice igraju tu, tu i tu... onda tako treba biti, bilo bi "kozmicki pravedno" da se oduzela jedna utakmica Zagrebu i dodala nekom drugom, da ZG ne dobije natpolovicnu vecinu i u ovim kvalifikcijama, ali bicu zadovoljan da se sa pravilnom podjelom krene i od iducih kvalifikacija

Dakle, zrijeb za sljedece kvalifikacije je ovaj mjesec, cim budu izvucene grupe trebalo bi se "posteno" podjeliti domacinstva (nasi bi trebali inzistirati na tome) - ovisno o jacini protivnika i broju utakmica (u grupi moze biti sest ili pet ekipa), da se odmah zna i da ne bude poslije natezanja ni po babi ni po stricevima, Poljud kao najbolji stadion trenutno u Hrvata bi IMHO trebao dobiti utakmica komada 2 sa "naj"jacim protivnicima, ostali kandidati - Maksimir (haj uljepsali su ga malo), Osijek, Kantrida, itd...

HNS-u ne vjerujem ni malo, naravno da postoji opasnost (velika ko kuca) da i dalje sve dodjele Metropoli, vidjecemo sto ce biti sa utakmicom protiv Latvije u zadnjem kolu, to bi po svemu sudeci mogla biti presudna utakmica u kvalifikacijama koja ce podici mnogo paznje, ako to ukradu Rijeci i stave u Maksimir, onda yebi ga i dalje...
Old 05-07-2011, 07:28 PM   #9
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

btw
Meni je i drago da Bilicevo iznenadno natezanje da Izrael dodje u Split nije urodilo plodom...
Svaka crna majica bi se drukcije gledala, o izvjesnim slovima abecede da i ne govorim, dosta je da se opet nadje neka budaletina kojoj bi se "provokacija" sa kukastim krizom ucinila "interesantnom", pa da nas uzmu da zub svi od UEFE, UNESCO-a, vodovoda i kanalizacije, itd... to bi doslo ko kec na desetku HNS-u da objasne zasto u narednim kvalifikacijama nije pametno da se igra u Splitu
Neka Izraela u Zagrebu....
Old 05-07-2011, 07:52 PM   #10
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Grizli i ja se slažen da je možda i bolje da ne igramo sa Izraelom u Splitu baš iz tih razloga.
Vjerojatno bi UEFA poslala tim od 14 kontrolora, 4 zapisničara, 5 promatrača, 10 povjesničara za razna povijesna razdoblja, 3 sociologa, 11 prevoditelja, da pomno prate skandiranja na tribinama kao i svako pomicanje ljudi koje bi moglo uroditi naziranjem slova u obliku potkove. Malo im za sriću triba, dovoljna je jedna crna majica i jedna ruka u zraku da medijski izdrkavači mogu još tjedan dana zgražat javnost sa tekstovima o fašističko/ustaško/rasističko/ksenofobičnom Splitu.

To je druga strana ove priče, a ovo njihovo poštivanje kalendara i propisa jednom godišnje kad triba opravdat dodijeljeno domaćinstvo Zagrebu, mogu obisit mačku o rep. Ti ljudi su u dva dana u stanju dat dvije potpuno suprotne izjave i to im je normalno ponašanje tako da ne znan na čemu temeljiš svoj optimizam za dobivanje domaćinstva (ili bolje rečeno gostovanja) u Splitu u slijedećem ciklusu. Al eto, uvik nam mogu obećat da će bit bolje u sljedećem ciklusu i prodat priču "ne odlučujemo mi nego oni, da smo mi odlučivali davno bi se igralo u Splitu". Samo ne znan ko je tu luđi, oni koji nas jebu, ili mi koji se naguzimo.
Old 05-07-2011, 07:54 PM   #11
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Mislin da je sad jasno da o domaćinstvu reprezentacije odlučuje HNS, a ne igrači i stručni stožer. Slažen se da bi s obzirom na to da je Poljud praktički jedini ozbiljni europski stadion u Hrvatskoj reprezentacija tribala 2 najjače utakmice kvalifikacija igrat u Splitu, a ostalo triba rasporedit na Zagreb, Rijeku i Osijek, dok se prijateljske tribaju povremeno igrat u Puli i možda Vinkovcima.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2011, 08:23 PM   #12
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

http://www.index.hr/sport/clanak/fot...om/560541.aspx

ak se nekome da citat i ovo...

Quote:
Iako Marković nije isprobao Recarovu "toplu sjedalicu", s oduševljenjem je zaključio:

"Gledam sve ovo i uistinu mi je teško povjerovati da je u ovako kratkom vremenskom roku donedavno neugledni objekt pretvoren u pravu nogometnu ljepoticu".
vrh
Old 10-07-2011, 10:13 PM   #13
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

nogometne ljepotice trenutno se mogu vidjeti na svjetskom nogometnom prvenstvu za žene....

a stari prdonja izjavljuje kako država ka ne može ostat imuna na ljepotu i da valjda, očekuje financiranje od strane države??!!!!!
e, pa markoviću, nadam se skorim izborima i nakon njih nema više financiranja nogometnih klubova kakvo je bilo do sada...ima država Hrvatska važnijih investicija...klubovi ( udruge) će dobivati ako bude love u proračunima točno onoliko koliko im pripada i sve će morati pravdati.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2011, 11:02 AM   #14
PRIVATEERS
Senior Member

PRIVATEERS's Avatar

PRIVATEERS is on a distinguished road

ej, pa oni su istok stavili 120 kn kartu??? WTF?!!!
Old 05-09-2011, 05:18 PM   #15
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
- Vraćamo se u Zagreb koji je naš dom! Izrael je uvijek neugodan, no nama treba pobjeda kako bi se plasirali na Euro - izjavio je Srna i dodao da su Vatreni 'apsolutni favoriti'.
ma idi Srna u kurac!
Old 06-09-2011, 01:05 PM   #16
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Srna je retardinjo žešći. Šefe jel smijem ja nešto reći?? hahaha. Da nije smišno bilo bi žalosno. U Čatež su stigli predstavnici KN UV di su se svi skupa zagrlili i poljubili, i zaplesali uz taktove Mile Kitića. Da ne kažem težu rić. Neka ostanu u Maksimiru, 1:2 danas
Old 06-09-2011, 03:55 PM   #17
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Je li istina da su kosarkasi ispali ranije kako bi Draper na vrime moga uletit na desetku ako se Modric ne oporavi za 90 minuta, a obzirom da je Badelj virozan a Sammir jos ganjaja papire!?

Mi s Draperom, Draper s nama Izrael nam pod nogama!
Old 06-09-2011, 05:45 PM   #18
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Angry

moja Domovina nije repka.

sramota je reć dabogda izgubili..al da mi je svejedno hoće li se plasirat na evropsko, s v e j e d n o mi je.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2011, 08:53 PM   #19
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Triba uvest Modrica drugo poluvrime

I da Males je sjeba idilu i poremetio pola obrane svojim nepromisljenim izjavama
Amo nas!!!
Old 06-09-2011, 09:10 PM   #20
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

A sta san reka
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules