[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 23-03-2007, 12:35 PM   #1401
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by STOPER View Post
Ajde dosta o sucima i neredima, sutra pocinje novo kolo! kakove su vase prognoze? Po meni su vodeci trojac izraziti favoriti, Mladost favorit radi domaceg terena, Sloga ce mislim opeta dobro zaigrat i uvjerljivo dobit ,i na kraju LEVANDA bi tribala dobit iako me vece stroh Dalmatinca nego da igromo sa Poskokom!

Ajmo zeleni! Batistuta! Motiviraj malo nase igrace!
...evo ja sam preskoći ove razgovore o sudcima, nemam što reć - takvi su kakvi su, ali bez njih se nemore!!! Tučnjave i grubosti treba izbacit iz lige!!!

...o utakmici Levande i Dalmatinca netreba trošit riječi - za nas su uvijek neugodni protivnici (NARAVNO NA TERENU). Igrače ne treba motivirat...4 pozicija se treba zadržat, jer protivnici nam opasno pušu za vratom...(to je najbolji motiv)

...kad se sjetim zadnje utakmice sa Dalmatincem...mislim da je bilo 4:1 za nas (prekinuli smo njihov pozitivan start prvenstva).
Dao sam Hat-trick....ja mislim da onaj zadnji balun još leti u branku?!

Pozdrav!!!
SRETNO SVIMA U OVOM KOLU!!!!
Old 23-03-2007, 07:09 PM   #1402
Sokolic
Junior Member

Sokolic's Avatar

Sokolic is on a distinguished road

...evo sad ste pod okom sokolovim...
Sokolic is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2007, 07:44 PM   #1403
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Djeca nogometaši HNK Jadran do drugog razreda osnovne škole iz Staroga Grada, zajedno sa svojim roditeljima i klupskim rukovoditeljima, u dane 30. 31. ožujka te 1. travnja 2007. godine, bit će gosti Grada Samobora u sklopu tradicionalnih dugogodišnjih susreta gradova prijatelja Grada Staroga Grada i Grada Samobora. Domaćin je svojim gostima priredio bogat program - od tradicionalnog "Uskrsnog turnira" do razgledavanja EKO sela, posjeti OŠ Samobor i mnoge druge aktivnosti, naravno i uz dvije nogometne utakimice sa NK Samobor i NK Bregana. ..

(evo ovo sam stavio jer je lipo da se ovakve stvari događaju, a i monkul bi moga na krafne u Samobor )
.................................................. .................................................. ..
za početak dobrih odnosa u našoj ligi bilo bi dobro i poželjno da klubovi spiskove igrača dostave delegatu pola sata prije početka utakmice i da tu praksu nastavimo...naravno uz preduvjet da se delegat pojavi pola sata prije utakmice u šta osobno i sumnjam jer sam viđao njihove dolaske i petnaest minuta prije početka...dakle ajmo mi počet držat se nekih regula i nadajmo se da će i službene osobe početi isto.....
također bilo bi lipo da treneri ili funkcioneri klubova nadodaju u pripremama za utakmice kako psovanje nije poželjno i koliko god bili povrijeđeni sudačkim ili protivničkim ponašanjem pokušajmo se ponašati tolerantno, kako prema drugima, tako i prema sebi...

Last edited by monkul; 23-03-2007 at 07:57 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2007, 11:20 PM   #1404
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

batistuta dat ce vam dalmatinac posla
neka bude dobra utakmica i neka bude puno golih
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2007, 12:48 AM   #1405
Mr_Moli
Member

Mr_Moli's Avatar

Mr_Moli is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Totti View Post
Nadovezo bi se na Josipa sa kojim se u velikoj većini slažem. Ja bi vam postavio samo jedno pitanje:
Da li bilo koja osoba na svijetu zaslužuje da se digne ruka na njega ?

Strahovito pitanje!

Suci lose sude i to je cinjenica, ali istina je da jos nikoga nison vidi da in pomoze, da ih malo ohrabri. Pa ljudi stavite se u njihovu kožu: Imaju 20 g. max, cca. 55kg, mozak od pilica, i jos im 22 bodula(ili vlaha), visa, teza, jaca i brža od njih stalno dišu za vrat, prijete i sole pamet. Budimo realni, treba im cestitat ca imodu muda doc opet i opet, po istu jezikovu juhu. Na njihovu mistu ja se nikad nebi vraca, vise zbog srama nego straha.
I zato pomozite tim pilicima umisto da ih zajebavate i izivljavate se na njima i iskaljujete nervozu zbog lose igre(ko prigovara sucu kad pobjedjuje?)
razmislite malo

pozz
Old 24-03-2007, 01:05 PM   #1406
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Ovi sudci nista ne vrididu, sudidu katastrofa, cak bi molo dite boje sudilo nego oni!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2007, 05:28 PM   #1407
mola_3
Junior Member

mola_3's Avatar

mola_3 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zelena View Post
Ovi sudci nista ne vrididu, sudidu katastrofa, cak bi molo dite boje sudilo nego oni!
Dobro da nam i sude suci s obzirom da nisu placeni za posal koji rade. Niko nije savrsen, tako ni oni, ljudski je grijesiti!
mola_3 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2007, 06:33 PM   #1408
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

dalmatinac-levanda 3-2
jadran-poskok 0-2
...............................
levandu očigledno prati "pokora sloga" jer nakon šta su dali sve od sebe i pobijedili tada lošu slogu kao da su se istrošili pa već drugo kolo za redom ne uspijevaju pobijediti a dalmatincima svaka čast..svaka im dala (pogotovo one sta su gledali utakmicu same na klupi..) ,
jadran je imao siguran remi desetak minuta pred kraj, na kraju ipak pobjeda poskoka a mi bilježimo i pozdravljamo povratak važne karike jadranove sredine - bariša dobrodoša, nadamo se da je ozljeda stvar prošlosti.
................................
čestitamo i kazahstanu.
Old 24-03-2007, 07:35 PM   #1409
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mola_3 View Post
Dobro da nam i sude suci s obzirom da nisu placeni za posal koji rade. Niko nije savrsen, tako ni oni, ljudski je grijesiti!
Ploceni su oni da sudidu! A to ca nam staviju skart od sudcih to je drugi por postola!

Levanda - Dalmatinac?
Cestitke Dalmatincu na pobjedi !
Levanda ovo ovako vec ne more
Dobro propensojte di grisite 2 gola ste dobili na istu foru, ca von se dogodo!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2007, 10:58 PM   #1410
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

co somo dvo gola na foru? a di su igrali kad su primali druge?
Old 25-03-2007, 10:33 AM   #1411
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

odgođene su utakmice u sućurju i jelsi...dakle izostaje susret vrisnika i sloge do daljnjega a time i susret dva forumaša.....
Old 25-03-2007, 01:02 PM   #1412
Zoroo
Member

Zoroo's Avatar

Zoroo is on a distinguished road

cestitke dalmatincu na cistoj pobjedi...
dalmatinac je svoje sanse iskoristi i dosa do pobjede dok levanda muku muci sa realizacijom koja ocito ne stima ,stvaraju se sanse ali inace raspolozeni egzikutori levande nisu bili na nivou prijasnjih utakmica(osim sucurja) i to je jedini razlog loseg rezultata.
napomena; sta se tice naseg prestavnika u zupanijskoj ligi for je ovo kolo slobodan i nastavak proljetnog prvenstva mirno ceka s pobjedom iz proslog kola
Zoroo is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2007, 05:07 PM   #1413
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by -josip- View Post
...3.) ne slažem se sa tvrdnjama (koje čujem od mnogih) da suci sude za Poskoka i Južnjaka jer s njima putuju u trajektu i zato što ih možda bolje poznaju nego ljude koji žive na otoku. mislim da ni jedan sudac ne preferira niti jednu ekipu...
e moj Osibe, mogu se složit s tobom po svim točkama koje si napisao, ali...
ne slažem se sa ovim gore (3.)
jer se lani dogodila situacija, na utakmici jadran - južnjak, kada je moj suigrač na poluvremenu čuo razgovor glavnog i pomoćnog suca. ukratko, glavni je rekao pomoćnom sucu: - "daj nemoj dizat one ofsajde, jer će me ovi (južnjaci) posli pilat na trajektu." -
a možeš onda tek mislit kakav je on sam kriterij imao kod dosuđivanja prekršaja. zato nemoj govorit da to nije tako, kad je to kod većine sudaca slučaj.
Old 25-03-2007, 05:50 PM   #1414
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

dosadni ste mi već sa tim sucima...šta ste vi? liga prvaka??
............................................
inače danas u hvaru po kišovitom vremenu južnjak je dobio vatru 2-0. vatra se dobro držala u obrani cijelo prvo poluvrijeme i donekle u drugom. južnjak je vjerovatno malo podcijenio vatrene no vatra nije imala ništa osim čvrste obrane koju južnjaci nisu znali probiti...južnjak je i danas prikazanom lošom igrom ipak osvojio tri boda a drugi neka se pensaju. to je to, hoćeš-nećeš pobijedili su i uzeli ono šta su tražili: 3 boda.
po najavama (neslužbenim...) idući vikend igrat će se ove tri odgođene utakmice tako da će ostali pauzirati, zatim slijedi Uskrs..preporuka momčadima koje neće igrati iduća dva vikenda. eto im šanse za nabijat kondiciju.
Old 25-03-2007, 08:14 PM   #1415
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
odgođene su utakmice u sućurju i jelsi...dakle izostaje susret vrisnika i sloge do daljnjega a time i susret dva forumaša.....
Nema veze, vidimo se idući tjedan...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2007, 08:15 PM   #1416
-josip-
Senior Member

-josip- is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
jer se lani dogodila situacija, na utakmici jadran - južnjak, kada je moj suigrač na poluvremenu čuo razgovor glavnog i pomoćnog suca. ukratko, glavni je rekao pomoćnom sucu: - "daj nemoj dizat one ofsajde, jer će me ovi (južnjaci) posli pilat na trajektu." -
a možeš onda tek mislit kakav je on sam kriterij imao kod dosuđivanja prekršaja. zato nemoj govorit da to nije tako, kad je to kod većine sudaca slučaj.
ako je to istina, onda zaista nemam komentara po tom pitanju... a što drugo reći? ako je istina, tužno je...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2007, 11:04 PM   #1417
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
Quote:
Originally Posted by -josip- View Post
ako je to istina, onda zaista nemam komentara po tom pitanju... a što drugo reći? ako je istina, tužno je...
istina je, istina..
a ima još svakavih stvari zbog kojih bi trebalo sa kalašnjikovim na utakmice al nismo takvi, jel da?
najfriškija izjava suca: "ma neću vam valjda svirat penal dvi minute pred kraj?".........
ali..sloga je već dvi utakmice za redom izgubila, jadran je sa vatrom igra nerješeno i izgubio od poskoka, levanda je dobila slogu pa izgubila od mladosti i dalmatinca, mladost je izgubila od sloge pa dobila južnjaka i levandu, varbonj je dobio vrisnika....ovo su stvari kojih se trebamo najviše držat...BALUN.
a da je bilo u redu da je sviralo penal za vrisnik protiv poskoka - bilo je...
tko je osvojio turnir u jelsi????
Old 25-03-2007, 11:25 PM   #1418
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Quote:
najfriškija izjava suca: "ma neću vam valjda svirat penal dvi minute pred kraj?".........
a da je bilo u redu da je sviralo penal za vrisnik protiv poskoka - bilo je...
tko je osvojio turnir u jelsi????
to ni u redu. protiv vrisnika je svirono 7 penalih ovu sezonu, a 2 u sudačkoj nadoknadi. ni u redu i gotovo.
a ti josipe ti si pripošten (ni mi jasno kako moreš vodit cili moli balun Dalmacije, a sve ti štima, jer ti si jo mislin jedini primjer na svitu da je čovik na nikoj većoj funkciji a totalno pošten). od nikoga nison nikad ču grubu rič za tebe i na početku mi ni bilo jasno je ti sve glumiš ili si stvarno takov, ali uviri si nos sve ko zno koliko putih do sad, da si iskren čovik i čovik od riči, pametani sposoban, a ne pokvoren.
Ne želin pametovot ali ni sve idealno i vidiš mene ni uopče začudilo to ča je sudac reko ovemu pomoćnemu sucu da sudi za Južnjaka jer to se vidi iz aviona kako sudidu. To je tako i neće bit drukćije doklegod ko šefovi za ligu ne dođedu judi ko ča si ti. Svaka ti čast, ali moraš kapit da suci stvarno sudidu za Poskoka i Južnjaka. Ali ostavmo se suđenja, igrojmo balun i napravmo boju ligu.
I za kroj jedno pitonje: Josipe i Monkule jeste se nošli i dogovorili čogoda, je imote kakovih idejih da sve ovo bude barenkli pinkicu boje? (Jo mislin da se niste nošli jer Vrisnik ni igro danas zbog kiše, ali imote vrimena, somo naprid)
sucko is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2007, 11:47 PM   #1419
mola_3
Junior Member

mola_3's Avatar

mola_3 is on a distinguished road

Dosadni se više vi i suci! Za sve vas bi bilo bolje da igrote balun, makar vam ni to ne gre bas! Znam da će se sad dosta njih uvridid, ali po onome šta sam i vidila i cula, vama je vaznije držat sank, nego koji put se skupit i odradit trening, a momci moji, bez truda nema rezultata i zato nemojte plakat kad ostanete bez zeljene nagrade!
mola_3 is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2007, 12:26 AM   #1420
Mr_Moli
Member

Mr_Moli's Avatar

Mr_Moli is on a distinguished road

Quote:
čestitamo i kazahstanu.

hahahahhahaa

Thread Tools
Display Modes