[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26-03-2007, 08:27 AM   #1421
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

...Jutro,
...evo radni tjedan je pred nama....osvrt na kišoviti vikend

Dalmatinac.
Bez komentara.
Čestitke domaćinu (na pobijedi i na toploj vodi u svlačionicama).

Mogu samo reć da smo u zadnja dva kola prosuli 6 bodova (a već smo ih bili upisali). Treba nam neki "pozitivan šok".

Čekam da Monkul izvisi tabelu, pa ćemo vidit di smo sad?!

FINALE MALOG BALUNA:
"Svirče" - DVD Hvar 2:5....DVD ih je razbi u drugom dijelu...Najbolji strijelac turnira Šime Jeličić - 4 komada. (sve u drugom)...da je bar jednega do protiv Dalmatinca...Pohvala glasnoj navijačkoj skupina Vatrogasaca - FENOMENALNO!!! Tako se bodri svoj klub...

Etto, kratki uvod za početak tjedna..."vidimo se"
Old 26-03-2007, 11:20 AM   #1422
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Eto ti ga na! Dobili Makedoniju, Izrael-Engleska 0:0, dobili SAD (vaterpolo), dobili Ademar leon (rukomet) , dobili "svirce" (moli balun) IDEALAN VIKEND, ali ipak NE! da ne bude idealan pobrinila se, a ko ce drugi nego LEVANDA! Cestitke Dalmatincu, a mi cekamo budjenje Levande, i kad gube i kad tuku ...... je tako!

E i dobota son zaboravi: cestitke Kazahstanu!
Old 26-03-2007, 01:40 PM   #1423
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Quote:
Originally Posted by STOPER View Post
Eto ti ga na! Dobili Makedoniju, Izrael-Engleska 0:0, dobili SAD (vaterpolo), dobili Ademar leon (rukomet) , dobili "svirce" (moli balun) IDEALAN VIKEND, ali ipak NE! da ne bude idealan pobrinila se, a ko ce drugi nego LEVANDA! Cestitke Dalmatincu, a mi cekamo budjenje Levande, i kad gube i kad tuku ...... je tako!

E i dobota son zaboravi: cestitke Kazahstanu!
E moj Stoperu, da si ti bi u Jelsu nema šanse da bi nas dobili !!!, to ti garantiram...Fali još i "stori" Elvis, zajedno sa Mrkijem - TO JE OBRANA u P.M.
Manekenima nije mjesto na terenu!!! _ebeš izgled kad nemaš voje i kad nemaš u glavu - ništa! (mislim nogometnog znanja dišpeta i furbarije).¨

...što je tu je - kakvi smo takvi smo, čini mi se da će uvik bit tako?!

Sve ćemo dat da osvojimo kup, ali s ovakim odnosom pojedinaca - Teško!!!

Stoj mi dobro u "dalekom gradu" od nas...

...tužna su zelena polja...
Old 26-03-2007, 01:55 PM   #1424
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...kad dobivamo pune su nas stranice - kad gubimo kada je propast svita?!

....nije baš sve tako crno - ima i klubova di je puno crnije...
Attached Images

Old 26-03-2007, 02:02 PM   #1425
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post

luda noć, ja sam momak na lošem glasu u ovom gradu....a di si ti?
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2007, 02:09 PM   #1426
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...mola 3 mi je super!!! (što više ženskih na forumu, to mi je draže...Monkule?!)

...ali bolje na "moloj" bi pristajala ova garnitura!
Attached Images

Old 26-03-2007, 02:40 PM   #1427
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

kad bi one znale koliko ih mi volimo svaku bi nam želju ispunjavale i još bi nam zahvaljivale..ako zbog ničeg a ono zbog dobrog tena.
Old 26-03-2007, 03:03 PM   #1428
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:

..

fali V.
Old 26-03-2007, 03:33 PM   #1429
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
..

fali V.
On je za V!
On je jedna od "svijetlijih" točaka u hrvatskom nogometu...osim reflektora naravno!!!

POZDRAV PEGULI!!!
Old 26-03-2007, 07:42 PM   #1430
orbit
Member

orbit's Avatar

orbit is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
dalmatinac-levanda 3-2
jadran-poskok 0-2
...............................
levandu očigledno prati "pokora sloga" jer nakon šta su dali sve od sebe i pobijedili tada lošu slogu kao da su se istrošili pa već drugo kolo za redom ne uspijevaju pobijediti a dalmatincima svaka čast..svaka im dala (pogotovo one sta su gledali utakmicu same na klupi..) ,
jadran je imao siguran remi desetak minuta pred kraj, na kraju ipak pobjeda poskoka a mi bilježimo i pozdravljamo povratak važne karike jadranove sredine - bariša dobrodoša, nadamo se da je ozljeda stvar prošlosti.
................................
čestitamo i kazahstanu.

Monkule je misliš na ove sa klupe.
Dalmatincu svaka čast. Dali su dva eurogola. Pogotovo onaj iz slobodnog udarca. Nešto ala Srna, samo sa druge strane. A kontra je iz nogometnih udžbenika. Gol u tri poteza. Bravo
Attached Images

orbit is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2007, 08:58 PM   #1431
zelena
Member

zelena's Avatar

zelena is on a distinguished road

Quote:
...mola 3 mi je super!!! (što više ženskih na forumu, to mi je draže...Monkule?!)

...ali bolje na "moloj" bi pristajala ova garnitura!
Ma ca je ovo............ opeta neka slika koja nimo veze sa Grobjem i sa vasim navijacicama!
Ni mi jasno zoc ne stavis koju sliku od Grobajkih!!!!!!

A ca se tice molega baluna! DVD svaka im cast ali golman je ludilo broni je to ca ga je munja strefila ili mu je bi dobar don vajo njega pitat!
zelena is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2007, 09:13 PM   #1432
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

m,ča se tiče ženskih..svaka rič je suvišna.Jo mislin da ovo otkad igrodu ''uglavnom vlasi'' imo sve manje i manje ženskih.Nema bojega nego poć igrat utakmicu i pogledot na,ajmo reć tribine i vidit di te gledo 10 ženskih... ej! To je forski balun.Još kad malo zatopli i ženske se obučedu one 'tisne' majce i gaće,na terenu ćeš ne odlično igrat,nego ćeš i letit a da nemoreš ni hodit!!!!!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2007, 10:02 PM   #1433
br27
Member

br27 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by KRAKOZIJA View Post
m,ča se tiče ženskih..svaka rič je suvišna.Jo mislin da ovo otkad igrodu ''uglavnom vlasi'' imo sve manje i manje ženskih.Nema bojega nego poć igrat utakmicu i pogledot na,ajmo reć tribine i vidit di te gledo 10 ženskih... ej! To je forski balun.Još kad malo zatopli i ženske se obučedu one 'tisne' majce i gaće,na terenu ćeš ne odlično igrat,nego ćeš i letit a da nemoreš ni hodit!!!!!
Skuzat ces me ali jo son na vecinu utakmicih Levonde! A na one na koje nison bila lavurala son! Ne znon da je u Levandu koji vlah!
br27 is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 12:18 AM   #1434
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

a sad opet spominjete vlahe! a kad san jo piso ode da vajo ograničit broj igročih iz vonka, onda me većina popljucola i svi ništo govorimo, a niko ništa neće poduzest. I ti Monkule je ti vidiš da se izgubi interes za balun od kad su poskok i Južnjak doveli ovoliko svita sa strone. sad su počeli svi dovodit, skoro pa nećemo ligu moć zvat forska liga nego liga svita koji ni sa otoka. TREBA SMANIT BROJ "SRANOC" PO EKIPI. To ti je rješenje moj Monkule, a ne ono ča ti pišeš da je veći gušt kad su oni jer da ih je gušt dobit.
Zamisli da Vrisnik sad dovede izvonka 10 igročih, ma ne bi ih dohodi gledot 100% jer koga ću gledot? Sigurmo mi se ne gledo nikoga koga nikad u životu nison vidi i još navijat za njega. Dobro jednega dvojicu -trojicu, ali sve igroče dovukuvot izvonka mi je bezveze.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 08:51 AM   #1435
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

nije problem u broju stranaca nego je problem u južnjaku i poskoku, jer: zadnju utakmicu poskoka protiv jadrana igralo je deset igrača iz vonka i jedan jedini sa otoka ( mislin da je roman bi jedini...) - problem je u rukovodstvima tih klubova jer neznaju sastavit ili nemaju dovoljno svita za sastavit donekle momčad koja bi predstavljala misto iz koji su....a da je po interes tu se ne bismo složili, jer svit siguro gušto gledot dobar potez mirkota a isto tako i šabana....
južnjak kad je počinjo takmičit se u ligi bi je sastavljen od igraća sa otoka (starograjani, jelšani, mlinarani,plažani...) dok ni došla velika lova, a cifru neću spominjot no dovoljno je da je buđet mojega kluba 22.000 kuna a južnjaka 6 i po puta veći...zoć jo ne bi dove darija srnu kad bi imo tu lovu??..dobro neću njega jer je njemu štimac menađer a štimac mi ni po guštu...
jeson jo kriv levandi koja ima sve igarće sa otoka šta ima sakramentone rezultate pa sve posere u dvi utakmice? jeson jo kriv ća sošk ima isto tako sakramentonu momčad a svaka im dlaka smeto? jeson jo kriv ća sloga imo šanse napravit rezultat boji nego zonjih par godišć a gubidu od direktnih protivnika.......
Old 27-03-2007, 09:25 AM   #1436
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Evo da se i ja uključim u ova vaša razmišljanja. Zaintrigiralo me ovo vaše razbacivanje velikim svotama a budući sam ja jedan od "plačenika" koji zarađuje velike novce u vašoj ligi želio bih se osvrnuti na neke detalje.
Kao prvo buđet našeg kluba (Južnjak) jest veći za 6 puta od buđeta Monkulova kluba ali je bitna stvar da se više od 50% klubskog proračuna troši na turneju (Češka,Slovačka;Slovenija,Ukrajina?...) koja nije interes nas igrača već ljudi iz Svete Nedilje iako nemogu reć da i nama igračima nije drago malo se maknit u svit.
Druga stvar i po meni vrlo bitna je da Južnjak u svojim redovima ima igrače koji su započeli i do danas ostali samo igrači Južnjaka (Babić i Zvone), a ostatak ekipe "plačenika" je na okupu dvije-tri sezone tako da smo postali svi skupa jedna dobra klapa što se vidi i po ovogodišnjim rezultatima.
Sve ovo želim reći jer mislim da su u ovoj priči novci u drugom planu. Znam da će sad netko reći zašto onda igrate za novce kada nisu važni, a ja ću reć da karta tamo i nazad košta 60ak kuna, popiješ kavu i uplatiš tiket eto te na 100 kuna a izgubiš utakmicu dobiješ 150kn, igrati na Hvaru - NEPROCIJENJIVO!!
plačenik is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 09:40 AM   #1437
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

iduće kolo: poskok-južnjak....zbog prvenstva navijam za južnjaka i virujen u dobru utakmicu. a gledajući južnjaka protiv vatre nije mi jasno podcijenjuje li južnjak "slabije" protivnike ili južnjak sa babićem i tokićem ili bez njih nije ista momčad????
Old 27-03-2007, 11:01 AM   #1438
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
iduće kolo: poskok-južnjak....zbog prvenstva navijam za južnjaka i virujen u dobru utakmicu. a gledajući južnjaka protiv vatre nije mi jasno podcijenjuje li južnjak "slabije" protivnike ili južnjak sa babićem i tokićem ili bez njih nije ista momčad????

Nije stvar u podcjenjivanju protivnika, jer nismo mi ekipa koja trenira svaki dan i uigrava se da bi bili sigurni u pobjedu protiv bilo koga pa i Vatre, al se jednostavno desi takav dan kad dvojice nema druga dva došla direktno na trajekt iz noćnog života a i protivnik se malo uozbilji a ne ka zadnji put u kupu tako da ti sve skupa ispadne jako loše i neprobavljivo. Zahvaljujem na potpori u idućem kolu pa makar ta potpora bila samo radi zanimljivosti prvenstva.
Moram priznat da jedva ćekam utakmicu a najavljujem povratak Bože Tokića nakon kraće pauze zbog zdravstvenih problema.Nadm se da će bit jednako dobar kao i na prvoj utakmici protiv Poskoka a i da će rezultat biti isti.
S nestrpljenjem čekamo i povratak našeg kapetana koji je u Zagrbu na pripremama mladih pravnika i pravnica u nadi da će doći u jednom komadu(već je gori deset dana i neprestaje piti i ljubiti ..)
plačenik is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 02:18 PM   #1439
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by br27 View Post
Skuzat ces me ali jo son na vecinu utakmicih Levonde! A na one na koje nison bila lavurala son! Ne znon da je u Levandu koji vlah!
Čast iznimkama ali to je i pohvalno.Jer koje kvalitetne igroče imote a svi iz otoka.brate mi neka san za sošk ali zaslužijete parvo misto
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 03:36 PM   #1440
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

...osobno mi je draža momčad Južnjaka...pogotovo "starosjedioci" u klubu...i mislim da pojedincima iz tog kluba nije primarna stvar lova - da je tu više gušt za igranjem baluna (velikog) zahebancija, ekipa i sl. Naravno kad im kapne koji dinar - dobro dođe!!! (premda od puta, karte i marende - malo tog ostane...)

...jednom ja kažem jednom poluprofesionalcu (igra neku 3. ili županijsku ligu) - meštre dođi na For igrat balun?!, a on meni: koja je lova?!....dalje nisam ni raspravljao s njim...jer mi mu moremo ponudit samo 2 gajbe pive posli utakmice i večeru s ekipom...hoću reć čim mu je lova napamet - NI ON ZA NAS!!!

...nisu mi dragi igrači Poskoka...barem mi ne ostavljaju dojam - "igranje iz gušta"...GREZI SU, SIROVI...za razliku od Južnjaka...koji su ipak jedna plemenitija sorta - s južnih padina...

gotovo radno vrime....ugodan ostatak kišovitog dana....

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules