[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15-04-2007, 05:20 PM   #1521
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

Vrisnik je uvik bi u dobrin odnosima sa Levodon, a ovu sezonu na obe naše utakmice nervoza i loše ponašanja obe ekipe jedne prema drugoj. U parvemu dilu skoro tuča u sudačkom vrimenu na kraju utakmice, a sad ovo gore napišeno. Vrimena se minjodu.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2007, 05:50 PM   #1522
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Sošk je lošom kondicijom, manjkom kvalitetnih i ulaskom mladih igrača izgubio 3:1. Prvo je poveo a zatim primio iz penala gol.Pa su dali još jednog i PROMAŠILI više od metra iz drugog penala,zadnji je pao na kraju.Mislim da je sošk pao od kada je izgubio od poskoka i da sad ide na siguro 3 mjesto. Ali kako je počeo.... vidit ćemo.
I mislim da je vrbanj dobio 6:0 starigrad.
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2007, 10:28 PM   #1523
orbit
Member

orbit's Avatar

orbit is on a distinguished road
Default odgovor

Vidim da me prozvao BALUNJER da nisam napisa odavna ništa, pa evo par riječi. Prvo da mu izrazim duboku sućut na debaklu pod Goricom. Dobro mu je jučer govorio Zizi 6 komada, 6 komada. I eto pogodio. Svaka čast Varbanju.
Premda sam sinoć prognozira Dalmatincu X u susretu sa Mladosti, čuo sam da su ostvarili pobjedu. Iako, kako su mi rekli da će biti desetkovani, ostvarili su prekid velike serije pobjeda Mladosti. Svaka čast momci, no nemamo vam volju prepustit 4 misto.
Jučerašnji derbi između Poskoka i Južnjaka ipak su malo pokvarili sudci. Naročito glavni. Oštetio je Južnjak u svakom slučaju. Utakmica je bila tvrda i bez mnogo prilika. Ipak se pokazalo da i Tzv. plaćenici napadaju na sudca, da se međusobno
naguravaju. Nisu ipak takvi profesionalci kakvi se prikazuju.
Vidljivo je bilo i na terenu velik broj gledatelja, funkcionera sa klupe, igrača s klupe , no to ništa nije sankcionirano (snimka u mojoj arhivi).

I na kraju da rečem nešto o našoj utakmici. Dokazali smo da možemo dobiti i bez tzv. zvjezda. Premda početak nije obećavao mnogo , što je vrjeme odmicalo igrali smo sve bolje. To je okrunio i najbolji strjelac lige(za one koje ne znaju M Karković) svojim novim hek-trikom. Nadam se da će ih biti još.
Pohvala i našem vrataru koji je opet bio na visini zadatka, siguran i bez grješaka.
Žao mi je što na utakmici nije bila CHELSEA 8. Čuo sam da je u bolnici. Želim joj sve najbolje i brz povratak na teren.(dvoranu)
orbit is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2007, 10:35 PM   #1524
mola_3
Junior Member

mola_3's Avatar

mola_3 is on a distinguished road

Za utakmicu izmedu Varbonja i Jadrana nemam rici. Kako je moguce da igraci dodu odigrat utakmicu a lijecnicki pregled im je isteke, i naravno kriv im je bi delegat koji im je odma reka da bez lijecnickog ne moredu igrat. A kad se triba busat u prsa onda su svi tu!
Evo sta je bilo danas; samo sedam igraca Jadrana je imalo ispravan lijecnicki pregled (isteko im je prin dva dana) i receno je da se ne more igrat bez lijecnickog pregleda. Utakmica je regularno tribala pocet u 14:30, a pocela je u 15:00. Niko iz Jadrana je iso kod doktora u Stari Grad po "pecate" da bi se utakmica mogla regularno odigrat, igralo se po nekih 40 minuti jer su suci morali poc na trajekt. Varbonj je dobi ovu utak., mislim da je bilo 6:0, nisam sigura.
mola_3 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2007, 11:35 PM   #1525
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

a šta'š nego biti kuntenat!!!!! nakon vodstva soška priznajem da su mi bile pale sve sile al kako je vrime odmicalo bilo je sve očiglednije da danas imamo svoj dan jer sošk sa kakvim problemima bio da bio uvik je težak protivnik i današnju pobjedu triba posvetiti prije svega igraćima koji su izdržali devedeset minuta zvizdana sa neba i svima igraćima sloge koji nisu bili na utakmici ili sidili pod omendul i gledali.... za nas najteže tek dolazi, prvo jadran, pa jelsa, pa južnjak, pa vatra i zadnje kolo poskok - neznam za koju od ovih utakmica bih moga reć da se smijemo nadat pobjedi al sve ćemo napravit da zadržimo četvrto mjesto....
a za to u vrbanju neznam....nisam toliko upućen u pravila al ono što mene buni to je očigledno udaranje pečata u iskaznicu igraćima jadrana od strane doktora...jasno je da taj doktor nije ni pogleda te igraće, a kako je i moga kad su oni svi bili na terenu u vrbanju?? i šta da se , ne daj bože nekome nešto dogodilo??? najeba bi taj doktor ka žuti!!!!!!..no svi mi tako izgleda radimo...uzmemo knjižice pa kod doktora a to ipak nije u redu jel šta ti znaš jesmo li svi sto posto zdravi???? liječnički pregledi se i rade zbog igraća da se vidi ima li netko nekakvu manu zbog kojeg ne bi moga igrat balun...sve u svemu propust od strane jadranove struke a s druge strane pohvale varbanju za fer plej jer su ipak čekali 35 minuta i odigrali utakmicu..tko bi od nas tako postupio da se nama tako nešto dogodi??? svaka čast varbanjani.
a tom delegatu treba oduzet dnevnicu jer kod njega nema fer pleja, on ima da poštuje pravila a ja koliko znam pravila kažu da se može ćekat 15 minuta i ni sekunde više.....

da,da...svaka čast Dalmatincu jer za mene to je iznenađenje bez obzira na sve...očekiva sam neriješeno ili pobijedu mladosti i tu san se dobro zaheba....
za kraj: ponašanje službene osobe soška prema delegat ma koliko soškovci bili ljuti na dotičnog ne spada u primjer pristojnog ponašanja, to sve što sam čuo od te osobe prema delegatu nije niti za splitski pazar a kamoli za službenog predstavnika jednog nogometnog kluba ma koliki amateri mi bili....
za kraj: čestitke svim mojim igračima, od golmana preko bivšeg košarkaša do strijelca tri pogodka - a moglo je i četiri da je igralište u starom gradu u boljem stanju..nadam se da će za idući susret na ovom igralištu netko se sjetiti da natopi igralište jer ovo je za polomit se....

eh daaa..i ja da poželim brz oporavak svirčonkici al ne toliko brz povratak u dvoranu jer moje čeka susret sa mizarolama.... ..inaće mi danas izgubili 4-1 od boljih taranteli al ja zadovoljan jer kad se sjetim da su one sinoć uvalile deset komada mizarolama kako da ne budem kuntenat???bolje su i to je to.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2007, 12:51 AM   #1526
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by orbit View Post
Vidim da me prozvao BALUNJER da nisam napisa odavna ništa, pa evo par riječi. Prvo da mu izrazim duboku sućut na debaklu pod Goricom. Dobro mu je jučer govorio Zizi 6 komada, 6 komada. I eto pogodio. Svaka čast Varbanju.
Premda sam sinoć prognozira Dalmatincu X u susretu sa Mladosti, čuo sam da su ostvarili pobjedu. Iako, kako su mi rekli da će biti desetkovani, ostvarili su prekid velike serije pobjeda Mladosti. Svaka čast momci, no nemamo vam volju prepustit 4 misto.
Jučerašnji derbi između Poskoka i Južnjaka ipak su malo pokvarili sudci. Naročito glavni. Oštetio je Južnjak u svakom slučaju. Utakmica je bila tvrda i bez mnogo prilika. Ipak se pokazalo da i Tzv. plaćenici napadaju na sudca, da se međusobno
naguravaju
. Nisu ipak takvi profesionalci kakvi se prikazuju.
Vidljivo je bilo i na terenu velik broj gledatelja, funkcionera sa klupe, igrača s klupe , no to ništa nije sankcionirano (snimka u mojoj arhivi).

I na kraju da rečem nešto o našoj utakmici. Dokazali smo da možemo dobiti i bez tzv. zvjezda. Premda početak nije obećavao mnogo , što je vrjeme odmicalo igrali smo sve bolje. To je okrunio i najbolji strjelac lige(za one koje ne znaju M Karković) svojim novim hek-trikom. Nadam se da će ih biti još.
Pohvala i našem vrataru koji je opet bio na visini zadatka, siguran i bez grješaka.
Žao mi je što na utakmici nije bila CHELSEA 8. Čuo sam da je u bolnici. Želim joj sve najbolje i brz povratak na teren.(dvoranu)
svaka čast ako tako misle moji igraći al raspored u slijedećim kolima govori da će se trebat dobro oznojit za dohvatiti četvrto mjesto jer..na kraju se ipak punti broje...neka, neka nije loše tako razmišljat.
...
govorio je: 5 komada, 5 komada!!!!
...
a šta ćeš govorit???
navodno su taj sudac, golman i još poneki igrać sa obiju strana igrali zajedno balun u nekom klubu županijske lige...i govore mi da je golman južnjaka onako uhvatio za vrat suca ne da ga "zadavi" već da ga odmakne da mu ne bi netko razbio nos..... ..nakon nedosuđenog penala za južnjaka tribalo je prekinit utakmicu i gotovo.jer bilo je svega i naguravanja suca, i ulaženja publike u teren, i ulaženja igraća sa klupe....bilo bi zanimljivo vidit šta je delegat napisao u zapisniku...

....
a sad najava derbija iduću subotu:
JADRAN - SLOGA .. no do tada dozvolite nam da guštamo u zasluženoj pobjedi nad soškom kojem je ipak falio samo jedan jedini igrać koliko sam ja moga primjetiti.... ( kažnjeni B.B)
Attached Images

Old 16-04-2007, 08:40 AM   #1527
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Dobro jutro,

nisam stigo sve ovo ni pročitat?!...kolilko ovega...

LEVANDA-VRISNIK 1:1, isti rezultat ko u prvom dijelu, i ista igra ko u prvom dijelu prvenstva....
Levanda je bila bolja momčad, no bolji uvijek ne pobijeđuju!!!
Ušli smo loše u utakmicu, te smo primili gol na našu grešku...0:1 za Vrisnik...nedugo zatim penal za Levandu...Dane je ralizirao...No kakva je zbrka bila u 16-ercu jeli penal ili nije - žalost!!!! Razgovarao sam sa Simotom (golmanom Vrisnika) navećer "na trizno"...reko je da se mogo sudit i nije...Sudac je odma sviro penal...i tad nastaje kaos...svi sa klupe Vrisnika u teren, 20 ljudi na sudca, vika - stiskonje...psovanje od majke do gospe....
...nevjerovatno kako neki sebi dopuštaju takav ulazak u teren - jadan sudac i šta je zno više ni zno...izgubi se i utakmica je do kraja bila loše odsuđena!!!
Apeliram da se onakvo ponašanje klupe Vrisnika ne ponavlja spram sudcih, jel to je sramota...čut ću se sa Josipom (njega smatram razumnim za razgovor), te ću ga obavijestit - da je on bi nebi bilo tako - virujem....i mi možemo beštimat i vikat do aut linije ali ulazit u teren i trčat za sudcem - to nedolazi u obzir...čak je uprava Levande donjela odluku - tko napadne sudca (nedaj bože udari ga) automatski dobiva ispisnicu!!!
...samo hoću da se onakve grubosti iskorijene iz naše lige...
a što sucko govori da smo se dobota potukli - to nema govora, malo je zaiskrilo kad je Šime udri Ivota (zasluženi crveni), ali posli su dali ruku - i to je to....Vrisnik i Levanda uvik imaju dobar odnos i to će tako ostat....
Pohvala vrataru Vrisnika...jedan je od najboljih na otoku - imao je par obrana za špicu neke nogometne emisije....

Ugodan parvi don....
Old 16-04-2007, 09:28 AM   #1528
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Kad smo već kod terena u starom gradu.KATASTROFA!!! Kao da nikog nije briga. Malo trave po terenu,teren tvrd,sklizalo se samo tako!!! teren je 0!
Ali opet bolje da je tako nego nikako.Samo bi nadležne zamolio da se malo potrude oko toga...
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2007, 01:40 PM   #1529
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

Nadovezo bi se na Batistutu i pofoli Juricu Carića Simota, kao nojbojega igrača utakmice Levanda - Vrsnik i apeliro bi na ponašanje klupe i navijaca Vrsnika koje je bilo ispod svake razine pristojnosti i kulture.
Totti is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2007, 04:32 PM   #1530
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

...uuuuuu...

ni potriba ovako pisat!!!
između NK LEVANDE i NK HVARA nesmi bit ovakih riči...
...nekima je od prije ostala navika govorit protiv Levande i obrnuto...ali sad su nova vrimena i nemojmo judi ovako govorit!!!
Mene je sram ovo čitat iako neznam o čemu su dotični govorili, ali nevirujem da su govorili kako će razormot Levandu jer to je nemoguće...klub je institucija koja traje od 1971...i trajat će siguro još toliko dok je razumnih ljudi...
Svak ko je nezadovoljan u Levandi i ako želi igrat za bilo koji klub, a kamoli u NK. Hvar, vrata su mu širom otvorena i to svak živ zna...i to je politika našeg kluba...

...osobno se ograđujem se od ovog i ne podržavam ovakav razgovor!!! a takav je i stav kluba (premda nisam adekvatna osoba).

Zelenoj poručujem ako ovako misli pisat - to je nama zabiven nož u leđa!!!
...ovo je sramotno i gotovo!!! i ako si tila uzburkat strasti - sad si postigla željeno - !?...o ovemu će svi govorit - a ovo je obična provokacija!!!

...jedno je volit svoj klub više od drugog, a drugo je iskazivat svoju ljubav prema klubu - mrzeći druge!!! ko tako razmišla jadan je !!!

...zar mi je trebalo ovoliko pisat i ostajat uru vrimena duže na poslu, uh iznerviralo me!!!
Old 16-04-2007, 05:17 PM   #1531
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

evo samo malo klupske statistike malog kluba:
18 golova -Karković.....(2 penal)
6 # -Luketin M....(2 penal)
5 # -Lovrić
3 # -Karoglan
2 # -Pjer
1 # -Ivan
1 # -Matko P.
1 # -Šaban
.................................................. .....
Old 16-04-2007, 05:20 PM   #1532
Lavandeta
Junior Member

Lavandeta is on a distinguished road

Složen se s Batistutom, s ovakvim govorom mržnje (kako političari volidu reć), nećemo dospit nindera.
Na terenu se vajo iskozat i dokozat, a ne se ode žestit i činit skondal, mislin da ih je bilo dosta. Svi smo razumni i normalni judi i moremo to na dugačiji nočin rješit. Ako su i govorili tako, onda je to njihova sramota-tko pod drugim jamu kopa..., ali nevajo se spuštat na te nivoe.
Balun je i tuko bi bit na parvemu mistu, zato molim sve navijače i simpatizere Levande da se ne bavidu ovakovin stvorima.
Old 16-04-2007, 05:24 PM   #1533
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

nindera - nigdje, nikuda,ni kamo....
tuko - treba, tribo,potriba......
vajo - vidi pod tuko!!
iskozat,dokozat - atalizacija slova o u a.
Old 16-04-2007, 05:29 PM   #1534
Lavandeta
Junior Member

Lavandeta is on a distinguished road

Old 16-04-2007, 05:31 PM   #1535
Totti
Senior Member

Moran se u ime Levande ogrodit od ovakovih komentara i procjena.

Nk Levanda i Nk Hvar imaju korektne odnose na nivou dva kluba. Problemi se moraju riješit na sastanku, a ne po kaficima,tako da misljenja pojedinaca iz bilo kojega kluba ne uzimam nikad u obzir.

p.s.
u ime nk Levande i svoje osobno cestitam predsjedniku Nk Hvar gosp. Budrovicu na rođenju male curice i od srca joj zelimo dug i sretan zivot.
Old 16-04-2007, 05:46 PM   #1536
Totti
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zelena View Post
Jutros sedim u Hello na kafu i cujem neke komentare od N.K Hvar ca me je kruto naidilo (Necu spominjot imena ali ako stijedu ovi forum somi ce se pripoznat)
Uglavnom tema je N.K Levanda!

Sve ce du dat i napravit u svojoj moci da to uspijedu!
Uvik je bilo prepucavanja izmedu Fora i Grobja ne somo u balunu nego u svemu!
Moja poruka je svima foranima KO VON JE KRIV KAD STE TESKE LINCINE I NE MORETE DOC NA POZICIJI KAKO I GROBJANI!
A ovi vas plan nikad nece pasat jer su Grobjani SVI ZA JEDNOGA I JEDON ZA SVE!
Neka vos bude srom, a svima ce se vrotit iston miron koju dojes tako ce se i vami jednega dona dogodit da N.K Hvar vec nece postojat i svi ce se pitat zoc i kako!
Ne znote vi sa kin imote posla ostav te se N.K Levande a to ca ste vi ljubomorni na njih to je vas problem!
Cinjenica je da je N.K Levanda slozna i na balunu i vonka a vi nikad niste niti ce te bit!
ajmo malo analizirat ovin tekst:

cujem neke komentare od N.K Hvar ca me je kruto naidilo (Necu spominjot imena ali ako stijedu ovi forum somi ce se pripoznat)
Uvik isti sedidu u Hello, a i som san bi sa njima 10-ak minuti.

Njima je u planu razormot N.K Levandu da vec ne postoji tj. Osakatit je da bi na kraju uzeli par dobri igraci i ojacali N.K Hvar!

Ovi komentar granici sa SF, ne moze nk Hvar nikoga razormot a nojmanje Levandu, a ako se uspiju dogovorit sa bilo kojin igracen Levande o prelasku to ce in bit omoguceno ako se uprave sloze. Nista nova....

Moja poruka je svima foranima KO VON JE KRIV KAD STE TESKE LINCINE I NE MORETE DOC NA POZICIJI KAKO I GROBJANI!
A ovi vas plan nikad nece pasat jer su Grobjani SVI ZA JEDNOGA I JEDON ZA SVE!
Neka vos bude srom, a svima ce se vrotit iston miron koju dojes tako ce se i vami jednega dona dogodit da N.K Hvar vec nece postojat i svi ce se pitat zoc i kako!

Nk Levanda se ograđuje od ovoga gore napisanog.

Ne znote vi sa kin imote posla ostav te se N.K Levande a to ca ste vi ljubomorni na njih to je vas problem!
Privatno mišljenje......

Cinjenica je da je N.K Levanda slozna i na balunu i vonka a vi nikad niste niti ce te bit!
Svaki klub ima problema u svojin redovima.
Old 16-04-2007, 09:39 PM   #1537
br27
Member

br27 is on a distinguished road

jo se slozen sa Batistutom, Lavandetom, Tottiem! Po meni ovo ni uredu da je Zelena ovo napisala na forum! Nodon se da ce me oba kluba poslusot u izreku ˝kroz jedno uho intralo a kroz drugo izoslo˝. Nemojte dozvolit da se zbog ovega posvadite!
br27 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2007, 10:01 PM   #1538
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

evo batistuta ti bi ti rec nisto na ono da je sudac odma dosudi penal onda je dosudi tek nakon ca su igroci levonde rekli penal je jo ne govorin da penal ni bi ali takve se stvori ili odma sudidu ili se ne sudidu a kod carvenega za simeta ko parvo to me je zacudilo od njega jer ko ga gleda kako igra svak zno da je ok igroc ca sudac cini kad ne vidi ono udranje pomocni sudac govori da je on vidi kako je sime udru ivota ali on da njemu to ne more signalizirat tek nakon napada osoba sa klupe vrisnika on njemu to rece iako je i sime som reka sudcu da je udri ivota i jos ponasanje osoba sa klupe vrisnika ni bilo nikako u redu jel oni nemaju co cinit po igralistu i slozi bi se sa vamin da je simo trenutno nojboji golman na otoku
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2007, 10:30 PM   #1539
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

evo parovi idućeg kola forske lige...
MLADOST - VATRA
JELSA - POSKOK
JUŽNJAK - VARBONJ
JADRAN - SLOGA
S.O.Š.K - LEVANDA
VRISNIK - DALMATINAC
........
parovi su zanimljivi a bit će još zanimljiviji kad sutra na tablici vidimo kako je sve još uvijek "ugusto" ...osim nažalost borbe za sam vrh za koji se ipak nadam da će netko pomutiti račune jednima ili drugima...
isto tako se nadam da će nadležni uslišiti vapaje te će satnice odigravanja utakmica maknuti sa termina koje smo igrali ovaj vikend.....
....
(inache forska liga se sasvim solidno drži po pitanju "viewsa"...tu smo negdje sa temama o bilima i naravno - sa žele-luda caffe-om nakon spajanja...hihihi..)
Old 17-04-2007, 01:01 AM   #1540
KLASNIC-11
Member

KLASNIC-11's Avatar

KLASNIC-11 is on a distinguished road

mislin da o utakmici poskok-južnjak nemamo o čemu govorit..msilin da je utakmica tribala bit prekineta čin je vratar južnjaka uhvatija sudca za vrat i ostalo..bez puno govora..baš mi je ža šta nije sniman šesti gol u utakmici vatra-jelsa....gol je dan ne vrhunski nego svemirski..naša ubojita devetka L.B.škaricama sa jednu dvadeset metara u RAŠLJE ali fenomenalnim škaricama šta mu nije prvi put..prije dvi sezone je i poskoku presudija i sa još više udaljenosti i to LEMOTU...mislin da tribamo pričat lipe stvari a ne se svađot i sl...monkule vid mi za ono...POZDRAV
KLASNIC-11 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules