[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 17-04-2007, 08:24 AM   #1541
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by KLASNIC-11 View Post
mislin da o utakmici poskok-južnjak nemamo o čemu govorit..msilin da je utakmica tribala bit prekineta čin je vratar južnjaka uhvatija sudca za vrat i ostalo..bez puno govora..baš mi je ža šta nije sniman šesti gol u utakmici vatra-jelsa....gol je dan ne vrhunski nego svemirski..naša ubojita devetka L.B.škaricama sa jednu dvadeset metara u RAŠLJE ali fenomenalnim škaricama šta mu nije prvi put..prije dvi sezone je i poskoku presudija i sa još više udaljenosti i to LEMOTU...mislin da tribamo pričat lipe stvari a ne se svađot i sl...monkule vid mi za ono...POZDRAV
Istina je da je reakcija prema sudcu bila neprimjerena,al mi nije jasno kako ne polaziš od toga što je izazvalo takovu reakciju.Prvo sudac ne svira po meni čist penal za Južnjak da bi odmah zatim na prigovaranje igrača Južnjaka izvadio crveni karton bez da je dotičnog prvo opomenuo.M.M. koji je zaradio crveni karton nije uopće bio u blizini suca tako da nije bilo verbalnog kontakta i mislim da je izrečena kazna pre smiješna.U ovakvom derbiju koji rješava pitanje prvaka nije dopustivo ovakvo suđenje.A što se tiće golmana on je u svemu tom naguravanju bio pozitivac jer je on htio zaštititi sudca koji je inače trenirao zajedno s njim u Mosoru.Mislim da sudac nije prekinuo utakmicu jer je znao da je sam isprovocirao cijelokupnu situaciju pa je onda pokušao odsuditi do kraja.nažalost i u nastavku vrlo loše suđenje.Čestitam ekipi Južnjaka što su i s igračem manje pokazali kako se bori za svoj klub i nema tih para zbog kojih bi netko po onoj vručini ostavio zadnju kap znoja na terenu.
plačenik is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007, 10:41 AM   #1542
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road

e da je barem zizi odoržo obećanje..
inače, tuga.
a vi??
Old 17-04-2007, 12:59 PM   #1543
gazoo
Junior Member

gazoo's Avatar

Location: ideš desno pa ravno pa desno pa livo pa desno pa livo onda se skotrljaš pa se popneš skreneš desno
gazoo is on a distinguished road

dobro je če ovo, jesu zelena ode razgovori o balunu ili o čakulima na pijacu??
ovo ti ni bilo ni vrime ni misto za ovako pisat.
podržavam mišljenja većine da se komentiro o načinu igre a ne ratit sa njima na vaki nočin.
zno se da si vatrena navijačica ali ipak skuliroj se malo.
Ala bilo je dosta priče o vemo čapojmo se baluna!!
gazoo is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007, 03:21 PM   #1544
kikaš
Junior Member

kikaš is on a distinguished road
Talking

Bravo Zeleni i u novine ste dospili.
kikaš is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007, 03:34 PM   #1545
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Ne mores virovat!! citam ja jutarnji danas i naletim na jednu kolumnu, a tamo pise:

Poznati su po tome što su nepoznati

Zoran Čutura

TIME OUT

Blic-anketa među kolegama iz sportske redakcije pokazala je da nitko nema ni približnu ideju o tome što bi značio termin “velo grablje”. Grablje su opće poznata i priznata stvar, prepoznate kao poljoprivredna alatka, ali “velo grablje”... Ni veliki magovi bubamare nisu mogli to definirati kao zemljopisni pojam, još manje kao pojam koji je povezan s nogometom.

Razlog je taj što se uvijek bavimo vrhom sportske piramide, milijunima eura koji “sljeduju” Modriću, Eduardu i Ćorluki, učinkom naših igrača u NBA, raspisasmo se o zlatnim vaterpolistima, oduševljavaju nas rukometaši, tenisači su uvijek zahvalna tema, Kostelići se podrazumijevaju...

E, vidite, Velo Grablje je mjesto na otoku Hvaru, mjesto koje čak ni po turizmu nije poznato, jer nije na obali. To je mjesto gotovo napušteno, Grabljani su raseljeni, i ima pet do sedam stalno nastanjenih. Napoznatije je po tome što je potpuno nepoznato, da citiram jednu kazališnu predstavu.

A opet, Velo Grablje ima nogometni klub. Klub se zove “Levanda”, i u 35-godišnjoj povijesti osvojio je dva trofeja: Ligu otoka i Kup otoka. Ove će sezone ponovno igrati u finalu Kupa otoka, protiv “Poskoka” iz Pitava. Osim seniorskog, imaju i juniorski pogon, ukupno tridesetak aktivnih igrača i stotinjak članova. Kao i svaki klub s otoka, a ima ih 12 koji sudjeluju u Ligi otoka, i “Levanda” teži tome da ima barem pola igrača koji su porijeklom iz matičnog mjesta. O nekakvom novcu nema ni govora, okupljaju ih ljubav prema nogometu, entuzijazam i međusobno prijateljstvo, te svi smatraju čašću to što su članovi “Levande”.

Aktualni osnovni cilj kluba nije prodaja golgetera u Everton, ni stopera u Romu, prioritet je nabava novih dresova. Po mogućnosti ljubičastih, boje Fiorentine, koji bi simbolizirali biljku po kojoj klub i nosi ime, biljku koja, uz ostalo, prehranjuje stanovnike i igrače. Usput, ako krenete tražiti ovu lokaciju na mapi otoka, nemojte miješati Velo i Malo Grablje, to bi bilo uvredljivo i za jedne i za druge. Druga su prezimena, drugačiji je mentalitet, drugi običaji. Naš je reprezentativac Igor Tudor porijeklom iz Malog Grablja, ali je znao “pod sitno” pomoći i momcima iz “Levande”. Žiroračun kluba neću napisati, jer to nije smisao teksta, snaći će se oni i bez takvih poteza, kao što su se snalazili i do sada. Samo sam privremeno “preokrenuo” standardnu sportsku piramidu.

LUDILO! BAS SAM SE IZNENADI! JESTE VIDILI VI TO? IMOMO I JUNIORSKI POGON
Old 17-04-2007, 03:47 PM   #1546
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by plačenik View Post
Istina je da je reakcija prema sudcu bila neprimjerena,al mi nije jasno kako ne polaziš od toga što je izazvalo takovu reakciju.Prvo sudac ne svira po meni čist penal za Južnjak da bi odmah zatim na prigovaranje igrača Južnjaka izvadio crveni karton bez da je dotičnog prvo opomenuo.M.M. koji je zaradio crveni karton nije uopće bio u blizini suca tako da nije bilo verbalnog kontakta i mislim da je izrečena kazna pre smiješna.U ovakvom derbiju koji rješava pitanje prvaka nije dopustivo ovakvo suđenje.A što se tiće golmana on je u svemu tom naguravanju bio pozitivac jer je on htio zaštititi sudca koji je inače trenirao zajedno s njim u Mosoru.Mislim da sudac nije prekinuo utakmicu jer je znao da je sam isprovocirao cijelokupnu situaciju pa je onda pokušao odsuditi do kraja.nažalost i u nastavku vrlo loše suđenje.Čestitam ekipi Južnjaka što su i s igračem manje pokazali kako se bori za svoj klub i nema tih para zbog kojih bi netko po onoj vručini ostavio zadnju kap znoja na terenu.
...čisto onako ..tek toliko da se priupitam.....a šta je sudac trebao pozvat maru da mu dođe bliže pa ga upozorit: "stoj tu kraj mene jer sad ću ti dat crveni karton" ???a istina je da nisam vidio nikakvu reakciju kartoniranog igrača a nisam ni čuo ništa..a da li je M.M. sucu nešto dobacio ne bih se usudio komentirat jer nisam ništa čuo..ostavljamo sucu na dušu....a penal je bio čist ka suza iako mi je sutradan glavni sudac sa utakmice sloga-sošk, koji je bio drugi pokrajni na utakmici poskok-južnjak, reka da on ni on ne bi bio svira penal jer penala nije ni bilo...za mene je penal bio sto posto al i to prepuštamo sucima....više me iznerviralo ponašanje publike i jednog i drugog kluba - njihovo ulaženje na teren ka da su doma na svom dvoru niti je kulturno niti je lipo za vidit...a kad već nije prekinuo utakmicu još zbog tog prvog prekida ima je sudac to napraviti i prilikom prekida tijekom kojeg je igrač poskoka nasrnuo na igrača južnjaka želeći se fizički obračunati sa njime...svu tu gužvu sudac kao da nije želio vidit, al ako glavni nije vidio trebali su bar ili jedan ili drugi pomočni sudac no kako će to vidit kad nisu u stanju vidit očigledan penal??? smiješno.....
a ka i uvik meni je draže gledat balun tako sam i na toj utakmici gleda balun i treba ipak čestitat južnjaku..i ostaje mi dojam da je slučajno južnjak ima šanse imat dva napadača osim usamljenog Darka vjerujem da bi ga južnjak uvalio prije poskoka iako je poskok bio taj koji je uglavnom napadao,al ne dalje od čvrste obrane predvođene babićem.....
.........
još nešto....: na utakmici sloga-sošk, sošk je prije početka utakmice inzistirao na identifikaciji igraća od strane delegata..ne ulazeći u odnos dotičnog delegata i sošk-a moram priznat da sam se osjećao malo "posrano" jer znam da svi igraći soška vrlo dobro poznaju i znaju sve igraće sloge tako da me to malo i iritiralo, al ostavljam sošku njihovo pravo da koriste svoje pravo.....i nije mi jasno zašto je u zapisniku sošk unio da će dostaviti žalbu??
.............
nk hvar????možda sam i ja doprinio da se ovdje stavlja u negativan kontekst nk hvar al to mi ni u kojem slučaju nije, niti će ikada biti namjera..a čujem da je nk hvar u ligi u kojoj se takmiči ušao u seriju pozitivnih rezultata a to je sigurno za svaku pohvalu...
.............
inaće prve turističke lastavice su se pojavile na škoju a neka naša mjesta dočekuju ih iskopanim rivama što je za svaku pohvalu jer će ti turisti ostaviti koju kunu našim radnjama koje se bave prebacivanjima sa memorijskih kartica na cd-eove pošto će ti turisti imati materijala za slikavanja.....
Attached Images

monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2007, 11:03 PM   #1547
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI UTAKMICA XVII KOLA
N.K.DALMATINAC N.K.MLADOST 1:0
N.K.LEVANDA N.K.VRISNIK 1:1
N.K.SLOGA N.K.SOŠK 3:1
N.K.VARBONJ N.K.JADRAN 6:0
N.K.POSKOK N.K.JUŽNJAK 0:0
N.K.VATRA N.K.JELSA 0:6

TABLICA
1.POSKOK 17 13 3 1 42 16 42
2.JUŽNJAK 17 12 4 1 40 15 40
3.SOŠK 17 9 4 4 40 22 31
4.SLOGA 17 7 3 7 37 27 24
5.DALMATINAC 17 8 0 9 25 34 24
6.LEVANDA 17 5 7 5 39 30 22
7.JELSA 17 4 8 5 25 17 20
8.JADRAN 17 5 5 7 24 39 20
9.VRISNIK 17 5 4 8 18 24 19
10.MLADOST 17 6 1 10 23 34 19
11.VARBONJ 17 4 3 10 22 35 15
12.VATRA 17 1 4 12 17 59 7

RASPORED UTAKMICA XVI1I KOLA 21 i 22 TRAVNJA 2007

N.K.MLADOST-N.K.VATRA nedjelja 22.04.2007 igrališteEmilLenkoSlavić u14.15h
N.K.JELSA-N.K.POSKOK nedjelja 22.04.2007 igralištePelinje u14.30h
N.K.VARBONJ-N.K.JUŽNJAK nedjelja 22.04.2007 igrališteGorica u14.30h
N.K.JADRAN-N.K.SLOGA subota 21.04.2007 igrališteDolci u16.30h
N.K.SOŠK-N.K.LEVANDA subota 21.04.2007 igralištePelinje u15.00h
N.K.DALMATINAC-N.K.VRISNIK subota 21.04.2007 igralištePelinje u17.00h
Old 18-04-2007, 08:09 AM   #1548
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Jutro,

Polvičan sam bi u prognozi za prošlo kolo:3 pogotka 3 promašaja...ali sam bio blizu...
N.K. Dalmatinac-N.K.Mladost: X, -
N.K. Levanda-N.K.Vrisnik:: 1, -
N.K.Sloga-N.K.Sošk:: X, -
N.K.Varbonj-N.K.Jadran:1, +
N.K.Poskok-N.K.Juznjak:: X +
N.K.Vatra-N.K.Jelsa: 2, +

Čitao sam onaj članak od Čuture, ima malo greškica, ali one su zanemarive na spram cijelog texta!...
Prognozirat ćemo i slijedeće kolo....možda bude više sreće....
Old 18-04-2007, 10:13 AM   #1549
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

moja prognoza sljedeceg kola
VRISNIK-DALMATINAC u velikom uzletu ali u svojoj povijesti nikad ni uspi dobit vrisnika x

JELSA-POSKOK x

SOSK- LEVANDA sosk pado levanda lipo igro zato 2

JADRAN-SLOGA 2

MLADOST-VATRA 1

VARBONJ-JUZNJAK u varbanju juznjak nikad lako ne dohodi do bodih zato x
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007, 12:07 PM   #1550
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Složen se s mr.BIG.Vidili smo jesu sa južnjakon kako je igrala.Soška u zodnje vrime pado zbog nikih velikih problemih, somo mislin da bi sloga mogla tuć jadrana, mladost tuče vatru,a za varbonj i južnjak...svega more bit
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007, 01:43 PM   #1551
Chelsea8
Member

Chelsea8's Avatar

Chelsea8 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by orbit View Post
Žao mi je što na utakmici nije bila CHELSEA 8. Čuo sam da je u bolnici. Želim joj sve najbolje i brz povratak na teren.(dvoranu)
Quote:
Originally Posted by monkul View Post
eh daaa..i ja da poželim brz oporavak svirčonkici al ne toliko brz povratak u dvoranu jer moje čeka susret sa mizarolama.... ..inaće mi danas izgubili 4-1 od boljih taranteli al ja zadovoljan jer kad se sjetim da su one sinoć uvalile deset komada mizarolama kako da ne budem kuntenat???bolje su i to je to.
Zahvaljujem na lijepim željama i pozdravima ...
Čestitke i von dvojici na pobjedi vašeg kluba u nediju...
Nison bila navijat pa je SOŠK odma izgubi,hahaha.
Monkule,ni stroha,neću igrat,ali doć ću navijat
A to će bit derbi Majta-Mizarole jer su Mizarole loše počele igrat kup(nedostatak treninga,loša forma,nema agresive ni volje...),
parvo O:12 od Tarantelih pa sutradon O:2 od SHH.
A ništa,vajo nastavit,ligu se dobro igralo,činjenica je da su Mizarole jedini klub koji je dobi Milu Majku(prvakinje) 2-1 ! A isto tako jedini klub kojemu je Majta uspila vazest bodove,i to zasluženo.Mislin da je problem kod Majte realizacija,one dobro igrodu i sve,al teško zabijedu golove...
Ukoliko Mizarole ispadnedu,moj favorit za pobjednika kupa je ekipa Mila Majka koja,po mojemu mišljenju,imo nojkvalitetnije igračice i igro nojlipji balun. Eto,dosta o ženskemu balunu...
Ča se tiče SOŠKA,i oni su loši zodnje vrime,a govori KRAKOZIJA (igroč SOŠKA) da su u velikim problemima ....
Mogli su po meni bit i parvi jer je momčad dobra i dobro su igrali,ali eto,sad neka bar zadaržidu treće misto i neka lipo igrodu,a ne svađodu se i slično...Nodon se da ćedu pobidit Levandu u subotu jer Sloga i Dalmatinac zaostajedu 7 bodih i mogu ih lako i ćapat...Imoju kvalitetne igroče i dobru ekipu i sritno in u nastavku prvenstva...
A u subotu ne igro ni Š.J. (Levanda) ako je dobi crveni protiv Vrisnika...Njega svi folidu da je nojboji igroč pa za nos i boje da ne igro...
A i SOŠKovci su ispali od Levande u Kupu- to bi im trebo bit dodatni motiv da u subotu pobididu....
I neka se NK Jelsa malo još mrdne više na tablici,moredu oni boje od sedmega mista-nebi bilo loše da dobiju POSKOK,a? ...

Last edited by Chelsea8; 18-04-2007 at 03:23 PM.
Chelsea8 is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007, 11:50 PM   #1552
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Puhovi zapalili kućicu
Mali slatki puhovi pregrizli su električne instalacije u potkrovlju u kući podno Medvednice. Struja je zaiskrila i zapalila orahove ljuske kojih je bilo svud uokolo. Izgorjela je drvena lamperija.

ZAGREB - Puhovi i orahove ljuske krivci su za požar u kojemu je u srijedu izgorjelo potkrovlje dvorišne zgrade na Gornjem prekrižju, podno Medvednice.

Požar u dvorišnoj zgradi u ulici Šumski prečac izbio je u dva sata iza ponoći, a očevidom je utvrđeno da su krivci puhovi koji su, kako je objavila policija, zubima pregrizli električne instalacije zbog čega je došlo do iskrenja.

Iskre su zapalile suhe orahove ljuske, a vatra se potom proširila na zaštitnu vunu i drvenu lamperiju koja je većim dijelom izgorjela.

Požar, u kojemu je 63-godišnji vlasnik oštećen za 70 tisuća kuna, ugasili su vatrogasci.

Puh je vrsta glodavca, noćna je životinja, specijalizirana za život na drveću. Na području Parka prirode Medvednica zaštićene su tri vrste - gorski puh, puh lješnikar i obični ili sivi puh.

Tradicija lova na puhove zbog njihovog krzna i jestivog mesa iznimno je stara i potječe još od vremena Rimskog Carstva, a u Hrvatskoj se zadržala na području Gorskog kotara i Like.???? malo morgen!!!!!
la slika...
Old 19-04-2007, 12:16 AM   #1553
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

aj malo odmora...:
1. di se nalazi spomen ploča u čast hiljadu godina hrvatskog kraljevstva???
2.kako se zva film sa ratnom tematikom a sniman je u jelsi, sg-u i okolici brusja??
3.ako je ugota od tovara, čiji je mul?
4.crkvica gospe od fumonja nalazi se...?
5.koje je najduuuuuže selo na otoku?
6.osam slova.vodoravno. - bivši igrać i trener južnjaka ?. baš je fino...
7.na najistočnijoj točki otoka nalazi se: svjetionik - groblje - odlomljeni komad ušća neretve????
8.jagodna je svirčonska, zavala pitovska, a sveta nedjelja????
Old 19-04-2007, 12:27 AM   #1554
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Cool misli se misli

Quote:
Puh je vrsta glodavca, noćna je životinja, specijalizirana za život na drveću.
a reci mi di je puh bio na specijalizaciji??

.....................

inace, sloga u subotu igra protiv svog vječnog rivala, derbi uz koji se vežu mnogi animoziteti, i prestiž ko će koga cilo lito prcat. čast iznimkama koje ne pate od dotične prilike. mozda bi i zato volio jedan iks.
mada uvik stremim (reko bi Ćiro) ka pobjedi.

Last edited by balunjer; 19-04-2007 at 12:42 AM. Reason: nemojte mi zamirit vi sigurni u još jedan trijumf Sloge
balunjer is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 09:12 AM   #1555
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Chelsea8 sretan povratak i brz oporavak!!!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 02:09 PM   #1556
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

JURE
JARE..

provirite ponekad i u fotogaleriju na početnoj stranici, mogu se naći i lipe i zanimljive slikice našeg šefa...
Old 19-04-2007, 02:18 PM   #1557
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post

.....................

inace, sloga u subotu igra protiv svog vječnog rivala, derbi uz koji se vežu mnogi animoziteti, i prestiž ko će koga cilo lito prcat. čast iznimkama koje ne pate od dotične prilike. mozda bi i zato volio jedan iks.
nema se tu šta puno filozofirat....osobno:koliko toliko sloga je trenutno u malo boljoj poziciji i položaju od jadrana al to sve skupa za subotnji derbi ne bi trebalo ništa značiti...meni nikako nije drago što je jadran doživio kalvariju prošlo kolo sa drugim "vječitim" rivalom i ne bi bilo lipo da dožive još jedan poraz..to ja zbog njih..a nama će trebat dobro se potruditi želimo li dokazat da je ova sezona ipak "naša" - a postoji tu i zakon brojeva koji govori da nakon nekoliko poraza mora doći i pobjeda...najava igranja stare garde za jadrana umjesto mladaca moglo bi dodatno zakomplicirat stvari jer stara će garda zasigurno htjeti pokazati mladima kako se igra - uglavnom mi čekamo i pripremamo se...
još da dodam da bi jadranu derbiji ipak trebali biti protiv jelse, hvara, južnjaka...a ne protiv manjih klubova - no kako i klimatski uvjeti tako je i sve otišlo kvragu pa male ribe jedu velike ribe al to smo sve sami sebi krivi.
.............
SUBOTA, stadion DOLCI (nadam se da će travnjak biti natopljen u protivnom i jedni i drugi igrat će na betonu..), 16 i po sati.....
Old 19-04-2007, 04:39 PM   #1558
mm21
Junior Member

mm21 is on a distinguished road

Evo i mene!Samo da zaželim brz oporavak Chelsea8!Fali na terenu jer je stvarno vođa svoje ekipe! Pozdrav Mila majka
mm21 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 11:29 PM   #1559
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post

.....................

..očigledno: na drvetu!!
di je riba bila na specijalizaciji za život u moru???
di je čovjek bio na specijalizaciji života??
Old 21-04-2007, 02:05 PM   #1560
Mr_Moli
Member

Mr_Moli's Avatar

Mr_Moli is on a distinguished road

Quote:
nema se tu šta puno filozofirat....osobno:koliko toliko sloga je trenutno u malo boljoj poziciji i položaju od jadrana al to sve skupa za subotnji derbi ne bi trebalo ništa značiti...meni nikako nije drago što je jadran doživio kalvariju prošlo kolo sa drugim "vječitim" rivalom i ne bi bilo lipo da dožive još jedan poraz..to ja zbog njih..a nama će trebat dobro se potruditi želimo li dokazat da je ova sezona ipak "naša" - a postoji tu i zakon brojeva koji govori da nakon nekoliko poraza mora doći i pobjeda...najava igranja stare garde za jadrana umjesto mladaca moglo bi dodatno zakomplicirat stvari jer stara će garda zasigurno htjeti pokazati mladima kako se igra - uglavnom mi čekamo i pripremamo se...
još da dodam da bi jadranu derbiji ipak trebali biti protiv jelse, hvara, južnjaka...a ne protiv manjih klubova - no kako i klimatski uvjeti tako je i sve otišlo kvragu pa male ribe jedu velike ribe al to smo sve sami sebi krivi.
.............
SUBOTA, stadion DOLCI (nadam se da će travnjak biti natopljen u protivnom i jedni i drugi igrat će na betonu..), 16 i po sati.....
sinoc son ovo vidi na RtL i noson moga spat cilu vecer
http://youtube.com/watch?v=YIA2klJ4s8w

ali bit ce tega i na danasnjemu derbiju sudeci po monkulovoj najavi stare garde

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules