[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 27-04-2007, 11:00 AM   #1601
NAPOLEON
Junior Member

NAPOLEON is on a distinguished road

južnjak ce biti prvi

da objasnin zbog toga šta poskok gostuje u sućurju i tamo neće izvuć bodove osim ako ne kupu utakmicu a u to sumnjan.pozdrav

Last edited by pegula; 27-04-2007 at 11:30 AM. Reason: spojeni uzastopni upisi
NAPOLEON is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2007, 11:58 AM   #1602
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Evala svitu....

evo prije vikenda da "bacim" prognozu na predstojeće kolo FNL:

VRISNIK - MLADOST: 1, utakmica će biti neizvijesna i presudit će pogodak vrisnika iz kontre. Mislim da Sućuraj neće zabit znači 1:0.
DALMATINAC - SOŠK: X2
Dalmatinac će se borit te mislim da bi mogo "otkinut" bod favoriziranim svirčanima
LEVANDA - JADRAN: ???
Glupo mi je više bilo što komentirat....jedni i drugi imamo niz negativnih utakmica, naša je mala prednost što igramo u for.....
SLOGA - JUŽNJAK: 1X
Derbi, mislim da će Južnjak juriti pobijedu, a to je šansa Slogi da iznenadi!!!
VARBONJ - JELSA: 1
Kuću stavljam na Varbanjane, premda je Jelsa kvalitetnija...osijećam da na ovo vrime u Varbonj somo oni mogu dobit!!!
POSKOK - VATRA: 1
Nažalost nema iznenađenja...vatreni će se borit, ali će izgubit!

Evo i najava (poziv) za subotnju utakmicu - (zašto crvena pozadina?!, jer je stanje alarmantno - TREBA BITI POBIJEDA)
Attached Images

Old 27-04-2007, 03:16 PM   #1603
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

a litl komplejn za batistutu:
HNK Jadran je iz Starog Grada a ne iz Starigrada....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2007, 03:42 PM   #1604
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by NAPOLEON View Post
južnjak ce biti prvi

da objasnin zbog toga šta poskok gostuje u sućurju i tamo neće izvuć bodove osim ako ne kupu utakmicu a u to sumnjan.pozdrav
¸E vidiš kad smo kod kupovanja utakmica ja ne sumnjam.Naime mada sve skupa izgleda banalno i neki bi rekli pa šta se u ovoj ligi ima šta kupovat i namištat spoznanja sam da se upravo tako nešto već desilo.Naime utakmica između Poskoka i Južnjaka trebala je biti odsvirana na naćin da ovi prvi zadrže svoju poziciju na tablici.Neću o imenima ali jedan visoki dužnosnik u Savezu(Ovo veliko S nezaslužuju,al kad se tako piše...) baš na tu utakmicu pošalje samo njemu poznatu sudačku trojku, koja se do sada nije baš često pojavljivala na Hvaru (glavni nikako), da sviraju kako im je rećeno.I kad odvrtim film i sjetim se kako nije ni pomislio svirati čist penal u 10 minuti a nakon toga za psovku daje direktan crveni karton igraču Južnjaka, iako za istu psovku igraču Poskoka samo nekoliko minuta ranije nije ni opomenu dao.Sve to je slaba režije golobradog suca koji je kad je vidio da je vrag odnio šalu i da će mu cila tribina doći glave počeo svirati malo drugačije.Jer ipak je glava na ramenima bitnija od neznam kojih para.
Osvrnut ću se još jednom na Savez koji konstantno apelira na nas igrače da ne radimo ekscese na utakmicama, a ja apeliram na njih da ne rade budale od nas.
plačenik is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2007, 03:45 PM   #1605
STOPER
Member

STOPER's Avatar

STOPER is on a distinguished road

Quote:
južnjak ce biti prvi

Ako Mladost zabije parvi gol onda je Poskoku amen!

E i ne more Poskok osvojit i kup i prvenstvo! Ko ce onda igrat Superkup??!
Old 27-04-2007, 04:13 PM   #1606
Totti
Senior Member

Totti is on a distinguished road

stari - mladi
Totti is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2007, 04:41 PM   #1607
Chelsea8
Member

Chelsea8's Avatar

Chelsea8 is on a distinguished road
Default From Stamford Bridge to Wemb(er)ley,we`ll keep the blue flag flying high...

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
chelsea je klub: plati pa se rugaj.
no ako si za "Blues" od vremena Gianfranca Zole, Viallia, Mariota Melkiota, kao ja, e onda svaka ti čast.
Je ovo znači da si ti navijo za klub tada kad su ova trojica navedenih igrali i sad već ne naviješ,ili si navijo i tad i naviješ i sad kad ti je klub `plati pa se rugaj`? Jo dok su ti navedeni igroči igrali nison navijala za Chelsea,draži mi je ovi sad(iako je Abramovičev)sa ovon ekipon i igročima tipa Lampard,Terry,Cole,Essien...
Old 27-04-2007, 04:42 PM   #1608
NAPOLEON
Junior Member

NAPOLEON is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by plačenik View Post
¸E vidiš kad smo kod kupovanja utakmica ja ne sumnjam.Naime mada sve skupa izgleda banalno i neki bi rekli pa šta se u ovoj ligi ima šta kupovat i namištat spoznanja sam da se upravo tako nešto već desilo.Naime utakmica između Poskoka i Južnjaka trebala je biti odsvirana na naćin da ovi prvi zadrže svoju poziciju na tablici.Neću o imenima ali jedan visoki dužnosnik u Savezu(Ovo veliko S nezaslužuju,al kad se tako piše...) baš na tu utakmicu pošalje samo njemu poznatu sudačku trojku, koja se do sada nije baš često pojavljivala na Hvaru (glavni nikako), da sviraju kako im je rećeno.I kad odvrtim film i sjetim se kako nije ni pomislio svirati čist penal u 10 minuti a nakon toga za psovku daje direktan crveni karton igraču Južnjaka, iako za istu psovku igraču Poskoka samo nekoliko minuta ranije nije ni opomenu dao.Sve to je slaba režije golobradog suca koji je kad je vidio da je vrag odnio šalu i da će mu cila tribina doći glave počeo svirati malo drugačije.Jer ipak je glava na ramenima bitnija od neznam kojih para.
Osvrnut ću se još jednom na Savez koji konstantno apelira na nas igrače da ne radimo ekscese na utakmicama, a ja apeliram na njih da ne rade budale od nas.
Ma pusti sad sudenje,kako vi pišete vamo na forumu nijedna se utakmica nije odsudila kako bog zapovida.znači ako sudac fali jedan put pribit ga i onda ce bit bolje.Mogu i oni falit koji put pogotovo ovi mladi. Jedino šta mislin da im triba pomoć.
NAPOLEON is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2007, 06:44 PM   #1609
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

e pa sad...dva tri janjčića i par butelja dobrog crnog vina bili bi sasvim dobar stimulans za igranje baluna....
a ako netko lovom kupuje utakmice to je žalosno, no prije će biti da bi tu moglo biti riječ o tome tko je bliži oltaru bolje čuje misu - a koristit li se to ja u to ne bih bez dokaza...
suci i delegati su loši i to valjda svi vidimo, al ja bih opet apelira da mi svojim ponašanjem pokušamo bar malo pridonijeti boljem suđenju, a suđenje samo po sebi uvik će biti ovakvo kakvo je, nekad dobro, više puta loše jer je svirano kontra nas no tako je svugdje, od fnl-e do hnl-e pa sve do evropskih takmičenja...
evo samo jedan primjer: šta bi vi uradili na mjestu suca kojeg tijekom utakmice pet puta igrač šalje u PM.??..ja uopće ne bih volio biti na mjestu takvog suca, al ka dužnosnik kluba sigurno bih poduzeo nešto da tom igraču više ne padne na pamet takvo nešto.....
pitanje za sve "plačenike":
uoči prošlog derbija prilikom dolaska na otok primjećeno je da su u trajektu igrači i jednog i drugog kluba putovali na različitim stranama salona...jedni su putovali u salonu za pušaće a jedni u salonu za nepušaće - pitanje glasi:
tko je pušio?????
Old 27-04-2007, 07:00 PM   #1610
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

kad se izgubi utakmica onda krene prića da se i suci kupujedu. može bit da je istina ali jo u to ne virujen.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2007, 02:06 PM   #1611
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road
Exclamation

Quote:
Ma pusti sad sudenje,kako vi pišete vamo na forumu nijedna se utakmica nije odsudila kako bog zapovida.znači ako sudac fali jedan put pribit ga i onda ce bit bolje.Mogu i oni falit koji put pogotovo ovi mladi. Jedino šta mislin da im triba pomoć.

Onda se ne šalje neiskusne i mlade suce da sude jer mi plaćamo suce isto kao i drugi,i zašto da se uče na nama?!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2007, 01:18 AM   #1612
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Default Kako Je David Dobio Golijata......

levanda-jadran 5-0..
dalmatinac-sošk 1-1..
poskok-vatra 2-0....
....
otprilike ove rezultate sam dobio na mobitelu tako da i nisu stopostono točni...
..
pa kaže:
varbonj-jelsa 1-2
vrisnik-mladost 2-3...

a kako je David dobio Golijata o tome nećete nigdje čitati jer se o tome ne piše nigdje...jer ovakva pobjeda služit će za ponekad se prisjetiti "...ehhhh..kako smo ih,a!" i guštati jer mislim da smo ipak zaslužili...nakon pobjede nad vječitim rivalom prošle sedmice današnja pobjeda je još i jača..a nakon prvotnog vodstva i puta ka sreći otišli smo na krivi kolosijek i prijetilo je da Južnjak dokaže zašto je tu di je mi smo se vratili i sa dva gola okrenuli kolo sreće na našu stranu zato treba skinut kapu svojim igračima i biti zadovoljan sa velika tri boda protiv jakog protivnika ma koliko neko omalovažavao iste jer ne dobiva se Južnjaka svaki dan a pogotovo ne Sloga.....No ovi su takvi dani kada utakmica di je Sloga sudionik zna napunit tribine i to je to što fali forskoj ligi.....lipo je vidit pune tribine ma na kojem stadionu forske lige se igralo..
o samoj utakmici nema se šta reći - južnjak je u četiri minute prvog poluvremena okrenuo negativan rezultat od 1-0 za Slogu, dok je Sloga u drugom poluvremenu okrenula 1-2 u 3-2 za 7. minuta a po svemu viđenom moglo je biti još golova i na jednoj i na drugoj strani..vidili smo i dva crvena kartona, prvi sasvim ispravan i pošteno zarađen i priznat od južnjakovog zadnjeg igrača a drugi skroz nepotreban od igrača Južnjaka i to iz razloga na koje nismo da navikli da gledamo u ponašanju kod stranaca???..pljuvanje suca jednostavno ne spada u ozbiljnije sportsko ponašanje.
dakle: strijelci za Slogu Lovrić u 7. i 48. minuti, Luketin u 55. minuti a za Južnjaka: Matijević u 30. min. i Topić u 34. minuti...a za kraj treba priznat i pohvalit ponašanje igraća Južnjaka koji su mi se javili posli utakmice i čestitali na pobjedi jer ne zaboravimo da je Južnjak ipak puhao Poskoku za vrat dva boda a sada se ta razlika popela na 5 bodova..no tri kola do kraja i devet bodova ne daju za pravo Poskoku da još otvori šampanjac...

Red je čestitati svim klubovima koji su ovo kolo osvajali bodove i najaviti žestoku borbu do kraja prvenstva....

Last edited by monkul; 30-04-2007 at 01:41 AM.
Old 30-04-2007, 01:40 AM   #1613
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

količina popivenog alkohola ekvivalentna je razini pobjede a blagajna je tanja taman za vrijednost osvojenih svih šest bodova u zadnja dva kola....ovakav amaterizam nedostaje modernom nogometu i nikada moderni nogomet neće biti ovakvih odnosa u jednom klubu - kad se pobjede zapiju i proslave, a porazi ne kalkuliraju nego priznaju i ispravljaju....
kad je bal onda je bal jer tko zna što donosi sutra...
Old 30-04-2007, 10:54 AM   #1614
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road

znate ono: kad susidu krepa krava!
e pa mom se susidu izlelo tele x2
neka neka, i sinoć je u StG bila predivna večer, na Škoru je Mirta Š. najavljivala klape, ko da je sve bilo predodređeno za Slogin trijumf, pa su paizani Doljanima priredili feštu. nisu, ali ko da jesu. jer su Doljani feštali u StG, neka su. lippo je vidit da se bar netko u ovom gradu u zadnje vrime veseli.
a u mom klubu su neki napokon priznali sebi i došli na ono šta sam je rekao ne tako davno, da se jednostavno treba okrenuti prema naprijed, i graditi momčad za buduća prvenstva, buduće derbije..
jer gledati u prošlost i govoriti e mismo prije tukli Slogu X razlike, Levandu Y razlike, ecc. pespredmetno je govoriti. zbijmo redove, privedimo ove zadnje tri kraju, i počnimo LAVURAT. jer bez lavura = adio mare.
jer malo tko je prošao škole koje su prošli Poskoci i Južnjaci, Mirko, i ekipa. zato imamo puno toga za nadoknaditi.
i imam jednu primjedbu prema Sloginim igračima, par njih malo DEŠTUNOJE, ali ako nastave pružati ovakve partije na terenu imat će još puno prilika da se upjevavaju
NEMA PREDAJE!
Srdačno vaši Jadranaši..
Old 30-04-2007, 11:51 AM   #1615
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

Dobar dan,

LEVANDA JE NAPOKON DOBILA!!!...nakon 3 poraza i jednog remia...

moj uobičajeni komentar levandine utakmice ponedijeljkom...dobili smo 5-0, bili smo bolji što i rezultat govori iako nije igralo 5 prvotimaca?! Starigrad dobar u prvom dijelu (1:0) u drugom 4 pogotka, olako primljena...neka balunjer malo prokomentira ovaj negativan niz od neznam kolilko već poraza i to visokih...govori se o nekim mladim momcima....ali nisam ih baš vidi, i koji su igrali nisu grizli - kako jedan mladi poletan igrač - treba!!!

Levanda je i dostojno proslavila pobijedu...do kasnih jutarnjih sati...večera od kluba u novootvorenom restoranu "Gariful 2"...popilo se sve što je imao u šanku...

Nedija - izlet u Starigrad na derbi - opravdani derbi jer bilo je odlično - Sloga izvaredna Južnjak na koljenima...možemo slobodno reći da je Sloga odlučila ovogodišnjeg prvaka premda je još do kraja sve moguće....ali kad se sijetim da Južnjak slijedeće kolo igra s levandom...mislim da je sve gotovo!!!!
Čestitke Monkulu i njegovim momcima - više su željeli pobijedu bili su bolji i sreća ih je pratila...pogotovo nakon neiskorištenih šansi za pogotak...kad je po prećki i stativi šetala lopta....

Mala zamjerka - VELIKI PROMET - MALA ZARADA, hoću reć puno publike, a malo naplačenih ulaznica....dva čovika moraju bit da naplaćijedu...jer nikome ni problem dat 10 kn...samo ih iz čovika tribo izvuć!!! Nevirujem da imo onih koji nebi dali?!

Druge utakmice nisam vidi uživo...tako da nemogu komentirat...

Ako osvojimo kup....dobili smo puno obećanja....?! ...vidit ćemo....
Old 30-04-2007, 01:38 PM   #1616
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

ispravka monkule
VRISNIK-MLADOST 3:2
utakmicu je obiljezilo ozljeda igraca vrisnika kojemu je pukla arkada a najvjerojatnije slomljena ruka to je napravio golman mladosti ja se nadam slucajno jer ako je namjerno onda mu vise nikad ne bi trebalo dopustit da brani drugo su sigurno suci prvo je to kada igrac mladosti vadi rukom loptu sa crte sudac ne dosudjuje penal nega daje zuti karton igracu vrisnika treci slucaj je igrac vrisnika salje igraca mladosti u pi... materinu na sto dobiva crveni karton igrac mladosti isto to napravi i ne dobije nista ili se sudi isto ili se ne sudi
mr.BIG is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2007, 02:57 PM   #1617
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

ufff..je jedno mislim drugo pišem...moja greška...
al mozak mi je zašteka jutros od sedam...moji su igrači nadam se bar malo polegli a ja nakon jučerašnjeg dana i noći pa jutros do osam na moru i evo sada isprid monitora..mozak jednostavno nezna naprid...
isprike Vrisničanima zbog nenamjerne greške.
Old 01-05-2007, 12:21 AM   #1618
sucko
Senior Member

sucko is on a distinguished road

jadno suđenje na utakmici Vrisnik - Mladost. Vrisniku bez razloga iskljućen igroć, za vrisnik ni suđen ćisti penal kad je protivnik namjerno rukon obroni prozan gol (penal i carveni kartun), golman Mladosti NAMJERNO ozljedi (skoro ubi) Dinkota i onda će bit opet po meni kad napišen ništo kontra njih. Di je temu kroj? I da ne bi bilo da Vrisničani kukodu zbog poraza. Vrisnik je dobi utakmicu i nakon utakmice skoro svi igroći i osobe u klubu Vrisnika su se sovoli sa sucen jer ono je bilo SRAMOTNO! Sudit za Mladost nonstop bezobrazno i ne iskljućit njihovega golmana zbog pokušaja ubistva, iskljućit Ambija zbog ničega i ne iskljućit njihovega igroča i ne sudit penal u toj situaciji, JUDI MOJI PRETJERALI STE, sve ovo treba rušit i ispočetka grodit.

Bravo Sloga, dokozali ste da se more protiv plaćenicih.
sucko is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2007, 03:55 PM   #1619
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Saznaju novinari kako jedna baba na nekoj planini ima mnogo ovaca i sama ih čuva.
Jedan od njih je nekako pronađe, sjedi baba na stolici i prede, a ispred nje po
livadi pase mnoštvo ovaca.

- Bako, koliko imaš ovaca ?
- Kojih, crnih ili bijelih, - pita baba.
- Pa, naprimjer bijelih?
- Hiljadu.
- A crnih ?
- Isto, - mrzovoljno će baba.
- A koliko jedna ovca daje vune ?
- Koja, crna ili bijela ?
- Pa, naprimer, bijela ?
- Dvije kile godišnje.
- A crna ?
- Isto.
- A koliko se mesa dobije od jedne ovce ?
- Koje, crne ili bijele ?
- Naprimer, crne ?
- Dva'es pet kila.
- A od bijele ?
- Isto.

Novinar već iznerviran, puk'o mu film, pa vikne na babu:
- Pa, dobro baba, kakva je razlika između crnih i bijelih, kad me stalno
pitaš : crne ili bijele, a na kraju sve isto !?

- Eeee, crne su moje !!!
- A bijele ?
- Isto.

.......................................
Old 01-05-2007, 03:59 PM   #1620
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink

SEKSI KAVA

Zašto se prva kava na poslu zove "seksi kava"?

Svi piju kavu i jebe im se za posao!

ISPOVIJED

Otišla djevojka u crkvu da se ispovijedi.

- Oče, spavala sam sa popom iz susjedne župe, da li je to grijeh?

- Kako ne, kćeri, ti pripadaš ovoj župi...

GRILL

Prolazi pijetao pored grill-a, gleda dvije koke kako se peku i kaže
im:

- Što je, ženske, solarijum,a???

GODIŠNJICA

- Dragi, sutra nam je godišnjica braka. Da zakoljemo prase?

- A zašto? Nije ono krivo...
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules