[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22-07-2012, 03:38 PM   #1
ForcaTorca
Member

ForcaTorca's Avatar

ForcaTorca is on a distinguished road
Default Navijacke price

Kao sto naziv kaze ovdje mozete postavljati svoje price sa tribine i svega sto ide uz navijanje..znam da ima tema price s gostovanja ali to je nazalost stalo...

ajmoooooooo

Old 24-07-2012, 01:36 PM   #2
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Evo ti priču od Nedilje iz Pule,mada je više za Ripleyev "vjerovali ili ne",u kafiću ispod naše tribine si moga pit pivo ako ideš na zapadnu/istočnu tribinu!Po kojen je to zakonu,pita san suzu,al ne odgovara.

odgovoreno u raspravama.

Last edited by Pencilin; 24-07-2012 at 03:22 PM.
Bukowski is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2012, 04:54 PM   #3
UM 1994
Junior Member

UM 1994 is on a distinguished road

Nije priča, ali možda će vam bit zanimljivo jer ovo je razgovor Vahe (možda ga znate, ne moram vam ništa objašnjavat o njemu sigurno ćete skontat kakav je po videu ) i Danijela Stojanovica koji igra za Hajduk.

UM 1994 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2012, 11:46 AM   #4
Peronospora
Junior Member

Peronospora is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Evo ti priču od Nedilje iz Pule,mada je više za Ripleyev "vjerovali ili ne",u kafiću ispod naše tribine si moga pit pivo ako ideš na zapadnu/istočnu tribinu!Po kojen je to zakonu,pita san suzu,al ne odgovara.

odgovoreno u raspravama.
ove godie nisam bio al lani poslije utakmice sam najnormalnije sjeo i popio pivo dok smo cekali da nas puste
Peronospora is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2012, 04:35 PM   #5
dalai-lama
Member

dalai-lama's Avatar

dalai-lama is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
tako sam ja onda stajao ispred kafića i javljao prijatelju koji je bio u kafiću (ne znam kako je ušao, nije išao na druge tribine) da mi odigra listić na kladomatu a lijepo sam zamolio redare i murju da me puste samo da odigram listić na kladomatu koji je odmah na ulazu u kafić, redar je rekao da me ne smije pustit, a policajac me lijepo poslao u pizdu materinu! ..ali scena, ja ispred kafića i vičem ovome unutra ˝Yankees dvojka!˝ a odmah do mene stoje redari i murja, i gledaju me kao da sam neki..ne znam šta..ma..
Kad bih ja, Dalaj Lama, kao Tibetanac osjećao snažnu odbojnost prema Kinezima ili prema Čen Čing, njima se ne bi ništa dogodilo. Oni bi ostali opušteni, zar ne? Ja bih bio taj koji je izgubio svoj mali mir uma. Loši osjećaji prema drugima su istinski samo-destruktivni.
dalai-lama is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2012, 08:06 PM   #6
ForcaTorca
Member

ForcaTorca's Avatar

ForcaTorca is on a distinguished road

ajmo malo oživit temu...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules