[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-02-2009, 06:16 PM   #1
Klub Navijača
Junior Member

Klub Navijača's Avatar

Klub Navijača is on a distinguished road
Default Zaprešić

Klub Navijača Hajduka “Torcida” Split organizira putovanje u Zaprešić, na utakmicu Inter Zaprešić - Hajduk Split koja se odigrava u nedjelju 01.03.2009. s početkom u 15.30 sati!

Cijena putovanja je 200 kn za članove, 240 kn za ostale, prijave i uplate se vrše u Klubu Navijača svakim danom od 11 do 15 sati!
e-mail: info@Torcida.hr
Prostorije kluba navijača, Zrinsko Frankopanska 17, 21000 Split (stari plac)
Klub Navijača is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2009, 06:43 AM   #2
dektiva
Member

dektiva is on a distinguished road

Za sve navijače Hajduka koji vozilima idu na utakmicu (iz svih krajeva Lijepe naše) prihvat je organiziran na naplatnim postajama "Lučko". Preporučeno vrijeme dolaska je oko 14,00 sati.

P.S. Oni koji misle da im ovo nije potrebno, bojim se da slabo stoje u kladionici... svatko ima pravo na izbor...
dektiva is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2009, 09:49 AM   #3
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by dektiva View Post
P.S. Oni koji misle da im ovo nije potrebno, bojim se da slabo stoje u kladionici... svatko ima pravo na izbor...
Pa dobro...jesi ti normalan?

Ti kao policajac govoriš građanima ove države da je njihova sigurnost opasno ugrožena?

Ja kao porezni obveznik ne odvajam za tvoju plaću kako bi ti piskarao po internetu i govorio mi kako postoji samo jedna opcija da dođem živ i zdrav na nogometnu utakmicu.

Čovječe pa ti meni moraš osigurati nesmetano kretanje ovom državom. Moraš učiniti sve da se ja osjećam kao ravnopravan član ovog društva. Izađi na ulicu i tamo me čuvaj, a nemoj mi pisati na internetu da na kladionici ne stojim dobro...
Old 02-03-2009, 01:35 PM   #4
adisandoša
young force

adisandoša will become famous soon enough

nikad manje problema i zadrzavanja na luckom (govorin o svom iskustvu,mozda je nekom bilo gore)...

ali pretpostavljan da je to zbog sokiranosti kad su vidili koliko im je ljudi/auta/konbija odjednom doslo...pa su nas se isli rjesit sta prije, jer inace ih pola ne bi vidilo utakmice da se islo metodama ka i inace...
Old 02-03-2009, 01:40 PM   #5
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by dektiva View Post
Za sve navijače Hajduka koji vozilima idu na utakmicu (iz svih krajeva Lijepe naše) prihvat je organiziran na naplatnim postajama "Lučko". Preporučeno vrijeme dolaska je oko 14,00 sati.

...koliko možeš pojesti...
Old 02-03-2009, 01:45 PM   #6
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by Vito Corleone View Post
...koliko možeš pojesti...

Last edited by suzanaoko; 02-03-2009 at 03:15 PM.
suzanaoko is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 01:49 PM   #7
Jabuka
Ulalalala jupi je...

Jabuka is on a distinguished road

Gostovanje odlično, policija ok ali kao što kaže "aldisandoša" bili su sigurno šokirani kad smo svi odjednon došli na lučko pa nas nisu puno pilavali...

Suzo, molio bi te da napišeš kad bude prijavljen ovi redar zbog suzavca, jer policija je rekla kako će ga sigurno prijavit, još su mu i očitavali lekciju pa bi volili da to izneseš ode na forumu da vidimo da ta priča drži vodu...

Last edited by Jabuka; 02-03-2009 at 02:38 PM.
Jabuka is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 02:14 PM   #8
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

bok bok, tina je.
Old 02-03-2009, 02:15 PM   #9
Tina
UVIK KONTRA BARBE!

Tina's Avatar

Tina is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by adisandoša View Post
nikad manje problema i zadrzavanja na luckom (govorin o svom iskustvu,mozda je nekom bilo gore)...

ali pretpostavljan da je to zbog sokiranosti kad su vidili koliko im je ljudi/auta/konbija odjednom doslo...pa su nas se isli rjesit sta prije, jer inace ih pola ne bi vidilo utakmice da se islo metodama ka i inace...
to ti je zato jer si bio trizniji nego ikad

bok bok, Tina je
Old 02-03-2009, 02:22 PM   #10
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Policija bacala sav alkohol koji su našli u vozilima sa strane,iza ograde
Hrpu smeća su napravili,nije mi jasno to....
Što se redara tiče,dvojica su koristili suzavac,a ne jedan,pokazivali srednji prst,provocirali...
Ali ne vjerujem da će biti strogo kažnjeni

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 02:27 PM   #11
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

sta je najbolje sta su ih nasi snimali i zajebavali da ce ih staviti na fejs...
e kad je onda krenilo Vole Mamica...
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 02:37 PM   #12
adisandoša
young force

adisandoša will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by ADEMA View Post
Što se redara tiče,dvojica su koristili suzavac,a ne jedan,pokazivali srednji prst,provocirali...
mlatili teleskopom, (vidia svojim ocima), trgali transp (nacua)...

ps bolja je slovenska roba (mislin na suzavce)
Old 02-03-2009, 02:37 PM   #13
Rogonja
Senior Member

Rogonja's Avatar

Rogonja is on a distinguished road

bok bok stipe je bok bok ...
bija san na ogradi kad je oni šugavac doša sa suzavcem... srića nije mi facu pogodija nego me po gačama i rukama... smrad nadrkani
Old 02-03-2009, 02:41 PM   #14
alphaindustries
Senior Member

alphaindustries is on a distinguished road

Moglo se ono puno bolje izvest , samo šta je većina smirivala situaciju ,a nisu ni znali što se dogodilo , redari ničim izazvani počeli prskati suzavcem i udarati ljude na ogradi , šteta šta se bacilo na njih samo 20-ak stolica ...
Moglo je puno bolje ,dobra ekipa na tribini !
Old 02-03-2009, 02:48 PM   #15
ADEMA
urbani

ADEMA's Avatar

ADEMA is on a distinguished road

Ljudi su smirivali jer nije u interesu radit sranja kad Hajduku ide....
Makar je sranje napravila i policija i organizator jer su skupo prodavali karte za tribinu bez sjedalica i to kapaciteta za jedno 800-1000 ljudi,a nas je bilo puno više od toga....

"Pazi plastiku!"
"Ne bereš momenat starče."
"Ja sam biiiiL i buuuum se obraaaanil."
"Naaamojte,šef mi ne da,nemam novca"
"Kolko je osta Fljedrerer? Fljederer mi odnia Maltu"
ADEMA is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 02:54 PM   #16
alphaindustries
Senior Member

A ono drugo, ponašanje HRVATSKE policije, je izvan svake pameti! Kad u samo nekoliko sati od policijskih službenika čuješ da dio građana ove zemlje NEMA NIKAKVIH USTAVNIH PRAVA odnosno da NAVIJAČI IMAJU PRAVA ŽIVOTINJA U TRANZITU onda se svaki građanin ove zemlje mora zapitati u kakvoj mi to zemlji živimo. Policijski službenici u Vinkovcima razbili su nos jednom dečku koji nije napravio ništa osim što je bio na krivom mjestu u krivo vrijeme. Dečko krvavog nosa nije priveden (jer nije ništa napravio) a nakon što sam dotičnog policijskog službenika zamolio za broj značke kako bih ga prijavio zbog pretjerane upotrebe sile, iako se svakom građaninu ove zemlje dužan legitimirati i predstaviti, on mi je zaprijetio da ću završiti kao dečko krvavog nosa i odbio mi je dati broj svoje značke. Naravno, zvanje Hitne medicinske pomoći kako bi pomogla nesretnom dečku nije dolazilo u obzir jer bi u tom slučaju taj dečko mogao tužiti dotičnog policijskog službenika i on bi izgubio posao batinjanja nevinih ljudi koji mu se tako omilio. No tu priči o ponašanju policije nije bio kraj. Na putu za Varaždin, policijski službenik PP Đakovo oduzeo je svim vozačima u koloni vozačke i prometne dozvole uz naznaku da će ih dobiti natrag "ako sve prođe u redu". Na moje inzistiranje dao mi je broj svoje značke i ja samo lijepo nazvao 92, predstavio se i prijavio dotičnog zbog kršenja zakona (jer po zakonu ni jedan policijski službenik nema ovlast oduzimati vozačku a pogotovo ne prometnu dozvolu vozaču koji nije prekršio NI JEDAN ZAKON). Policijski službenik koji je zaprimio moj poziv rekao je da će provjeriti o čemu se radi i nakon nekoliko minuta me nazvao i rekao da smo mi pod policijskom pratnjom i da "imamo slušati sve što kažu policijski službenici bez obzira što mi mislili o tome" i da "policijski službenik može raditi što hoće s nama". Na sljedećem stajanju upitao sam policijskog službenika smijem li iskoristiti svoje ustavno pravo da za svoj novac, koji sam mu predočio, kupim sendvič ili čips ili čokoladu jer cijeli dan nisam ništa jeo a policijski službenik mi je odgovorio da sam ja "podložan Zakonu o navijačima a ne Ustavu Republike Hrvatske" (!?!?!?!?!?). Podsjećam Vas da je USTAV RH temeljni zakon naše male države i da nema ZAKONA KOJI JE VIŠI OD NJEGA. Osim za policijske službenike koji su prisegnuli da će štititi USTAV RH a ne Zakon o spriječavanju nereda na sportskim natjecanjima. Agonija se nastavila i dalje na putu kući. Policijski službenici nisu nam osigurali dovoljan broj "stanica" za obavljanje male nužde. Nakon što sam upozorio policijske službenike da imamo USTAVNO PRAVO na obavljanje nužde, policijski službenici su isukali svoje pendreke i rekli da smo "imali dovoljan broj prilika za mokrenje i sad je dosta i više ne stajemo do Varaždina". To je bilo 200-injak kilometara od Varaždina! Nekoliko puta su prijetili privođenjem bez zakonske osnove jer su "zakon oni a ne mi" a u jednom trenutku jedan je policajac, nakon što smo stali jer je 16-ogodišnji dečko u našem kombiju već trpio bolove zbog toga jer je morao obaviti malu nuždu, počeoo urlati i izravno mi je zaprijetio da "sad dolazi interventna i svi će te dobiti batina"!

Nije tema , al je također zadnje kolo ..
Ponašanje policije(ništa nepoznato) prema 120 white stonesa !
Sramota !
Old 02-03-2009, 02:56 PM   #17
alphaindustries
Senior Member

Quote:
Originally Posted by ADEMA View Post
Ljudi su smirivali jer nije u interesu radit sranja kad Hajduku ide....
Makar je sranje napravila i policija i organizator jer su skupo prodavali karte za tribinu bez sjedalica i to kapaciteta za jedno 800-1000 ljudi,a nas je bilo puno više od toga....
50 kn za onakvu tribinu,a prva 2 reda puna ljudi nisu ni vidjela teren?! Znam sve šta govoriš , al u onakvoj situaciji nije trebalo ostati na onome !
Old 02-03-2009, 02:57 PM   #18
TIOCFAIDH AR LA
Senior Member

TIOCFAIDH AR LA is on a distinguished road

Momak u dresu skroz desno na ogradi skoro glavu nije izgubija jer nije skonta ni kad je kreten prska druge, a ni kad je njega, pa ga je jednostavno gurnija sa ograde.
Policija usla napravila tampon zonu, bez dodavanja ulja na vatru. Al to vecinon ide obrnuto proporcionalno - sta je vise ljudi manja je represija.
TIOCFAIDH AR LA is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 03:27 PM   #19
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

a vazno da je sve zavrsilo...a cijene su ocajne..pa ono treba biti 10 kuna...
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2009, 03:51 PM   #20
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

živo me zanima na šta bi potrošija onih 40, na kladionicu možda?

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules