[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2011, 10:42 AM   #261
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Za uzvrat svakom od dodavaca baluna uvalit kajin s vodom (ili s ujem ) u kojem ce tocat rezervne balune do njihova auta pa nek onaj tuljan caci svome dobaciva iz auta. Reklame iskljucit iz uzemljenja i primaket sta blize.
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 10:47 AM   #262
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Ma čekaj, ma čekaj, o čemu vi pričate?! Da je obrana odigrala katastrofalno?! Da se ne smije ograti na njihov način? Pa u kojim oblacima vi živite? Stoke je ima 3 udarca u okvir i 6 udaraca izvan okvira - to je 9 udaraca ukupno! Oćete statistiku udaraca kad Stoke igra doma u ligi od prošle sezone: 16 (Tottenham), 20 (Aston Villa), 9 (West Ham), 18 (Blackburn), 6 (Man Utd), 19 (Birmingham), 14 (Liverpool), 16 (Man City), 16 (Blackpool), 14 (Fulham), 7 (Everton), 12 (Bolton), 18 (Sunderland), 6 (WBA), 8 (Newcastle), 13 (Chelsea), 17 (Wolves), 12 (Arsenal), 11 (Wigan).

Zbog svega toga, ako govorimo o fazi obrane, ja kažem da su Vejić i Maloča odigrali sasvim solidno u ovoj makljaži u šesnajstercu, posebno kad se uzme u obzir šta mislimo o njima dvojici. Možda bi sa još Miličevićen to izgledalo bolje, a možda i ne bi, tko će to znati...

Druga priča je igra prema naprid: osin par sporadičnih pokušaja to je sve bilo jad i bijeda, ali na to smo već navikli prošlih godina i desetljeća...

I još nešto, pogledajte njihove rezultate od prošle sezone, i doma i vanka, osin Newcastla i Man City-a (u gostima po 0-3), sve drugo je bilo na knap uključujući i sudare s najvećima. Tako da će tribat i sriće i naše dobre igre i srca i svega drugoga da bi mi ovo prošli...
Old 29-07-2011, 10:59 AM   #263
bašo
Member

bašo's Avatar

bašo is on a distinguished road

Igru temelje na ubacivanjima Delapa iz auta a publika pri tom činu kolektivno svršava kurac bi mu ja da šugoman da briše balun, pa nije ovo rukomet momak dragi...
u Splitu 3:0
bašo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 11:11 AM   #264
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Za uzvrat svakom od dodavaca baluna uvalit kajin s vodom (ili s ujem ) u kojem ce tocat rezervne balune
more li ulje od uštipaka???
Old 29-07-2011, 11:26 AM   #265
gabric1950
Senior Member

gabric1950's Avatar

gabric1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by maith an fear View Post
Zbog svega toga, ako govorimo o fazi obrane, ja kažem da su Vejić i Maloča odigrali sasvim solidno u ovoj makljaži u šesnajstercu, posebno kad se uzme u obzir šta mislimo o njima dvojici. Možda bi sa još Miličevićen to izgledalo bolje, a možda i ne bi, tko će to znati...
Ajmo reci da su odigrali solidno gledajuci citavu utakmicu, al cinjenica je da vejic sa 34 godine nezna stajat uz igraca, prvo kontra sibenika a sad i kontra stoka primili smo 2 gola jer nije cuva svog igraca.
gabric1950 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 11:28 AM   #266
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Lierse - Hajduk 1:0
Hajduk - Lierse 3:0
...
Universitatea - Hajduk 1:0
Hajduk - Universitatea 1:0 (penali)
...
Sparta - Hajduk 1:0
Hajduk - Sparta 2:0 (produzeci)
....
OFI Kreta - Hajduk 1:0
Hajduk - OFI Kreta 4:0
...
Aalborg - Hajduk 1:0
Hajduk - Aalborg 1:0 (4:2, penali)
...
Pet puta smo nadoknadili minus od 0:1, samo jedan jedini put nismo uspjeli u tome, protiv Leedsa 1972, kad je na Starom Placu bilo 0:0
Old 29-07-2011, 11:30 AM   #267
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

ditepuka is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Za uzvrat svakom od dodavaca baluna uvalit kajin s vodom (ili s ujem ) u kojem ce tocat rezervne balune do njihova auta pa nek onaj tuljan caci svome dobaciva iz auta. Reklame iskljucit iz uzemljenja i primaket sta blize.
jebate umra san od smija...nego kako triba stavit maslinovo uje
ditepuka is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 11:34 AM   #268
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

ditepuka is on a distinguished road

samo svi mi uz nasega Hajduka brzo cemo tribat provjeravat tlak,šećer u krvi,srce i tako to..
nemozemo mi odigrat normalnu nogometnu utakmicu..ma kakvi.uvik je to na neku svoju ruku pogotovo u gostima u europi..majke ti mile
ditepuka is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 11:45 AM   #269
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Jedina stvar koja mi daje nadu je ta da je Stoke puno gori u gostima od Hajduka. Imali su 3-3-13 ili tako nešto u Premiershipu.

Inače, jebeno kukavička igra Hajduka...
Old 29-07-2011, 12:04 PM   #270
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

ma ne dignemo li obranu visoko i tako in onemogucimo one duge balune,bit ce isti kurac ka sinoc,opet ce nan radit probleme jer su jednostavno puno visi i puno jaci od nas
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 12:07 PM   #271
roby101
Senior Member

posjed na kraju utakmice je bija 45%-55% za nas

ja san se sokira kad san to vidija,ima san osjecaj da mi imamo negdi izmedu 30-40% jer nismo mogli zadrzat balun 10-15 sekundi
Old 29-07-2011, 12:15 PM   #272
sg-z1a
Senior Member

sg-z1a is on a distinguished road

ako smo prošle godine dobili Anderlecht na Poljudu, a valjda možemo i Stoke...
sg-z1a is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 12:17 PM   #273
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

jbga ponovila nam se Unirea od lani ... gol u prvoj minuti i onda raspad sustava u prvih 45 minuta ... sad triba tu istu Unireu ponovit i doma ... triba bi realan i rec da je ovo bila utakmica Premiershipa primili bi jos barem dva komada jer sudac nebi svira ni trecinu prekrsaja u napadu sta je fala Bogu ovaj "nas" europski svira ... drugo poluvrime i vise nego dobro; posebno obrana ... Bratko je sam reka da se kocka i da je vise razmislja o tome kako ne primit drugi gol nego ganjat izjednjacenje u zadnjih po ure ... koliko mu je to bilo pametno pokazat ce splitskih 90 minuta ... Stoke u gostima tesko zabija al Boga mi tesko i prima ... lani u gostima Chelesa 2:0, Arsenal 1:0, ManU 2:1, Liverpool 2:0 ... jedino su ih ManCity i West Ham dobili sa tri gola 3:0 ... znaci bice jebeno tesko ... sansu imamo ako ponovimo igru iz drugog poluvrimena sa malo vise rizika al nikako srljanja prema naprid ... onako kako je Stoke igra zadnjih po ure igrat ce cilu utakmicu na Poljudu

sramotno ponasanje Uprave koja ka da je dosla gori na izlet ... predsjednik nam se slikiva sa zenom po Manchesteru i slicno ... inace bilo bi zanimljivo cut ko je u duhu stednje koja vlada u Hajduku tim zenetinama platio put ... vjerovatno ce to ka i ona baklja na tribinama ic iz budzeta "Nas" Hajduk
Old 29-07-2011, 12:25 PM   #274
roby101
Senior Member

ma samo nesmimo srljat,ne moramo stizat 2-3 gola razlike,triba nan samo jedan gol da ih stignemo,pa prema tome nema potrebe srljat naprid i onda popusit gol iz neke kontre jer nan je onda gotovo,ja mislin da nemamo nikakve sanse dat njima tri gola,jedino ako nas ide luda srica ka prosle godine protiv dinama i unireje kuci,kad smo iz 10 udaraca dali 7 golova,sve zivo nan je ulazilo
Old 29-07-2011, 12:33 PM   #275
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

nisam gledao utakmicu, slusao sam drugo pol. na radiju tako da nemogu previse pricat.
na kraju igraju se dvije utakmice pa cemo biti pamtniji i konacni sud donjet nakon uzvrata. mene je cak i iznenadilo sto smo uspijeli primit samo jedan gol s obzirom na vejica i malocu iza, ali u uzvratu ocekujem puno vise od igre prema naprijed.

inace vecina engleskih momcadi su razlicite momcadi kad igraju doma i vani pa mi to daje neku nadu da cemo uz huk s tribina i ludjastvo mozda i nesto napravit.
preiluzorno je ocekivat da ce balakov preko noci promjenit mentalitet i sposobnosti nasih igraca.
Old 29-07-2011, 12:57 PM   #276
Corto Maltese
Senior Member

Corto Maltese's Avatar

Corto Maltese is an unknown quantity at this point

Zanimljivo da su igrali većinom igrači koji su odigrali i "veličanstveno" Hajdukovo proljeće 2011.To su isti igrači koji su do prije 2 miseca gubili od Dragovoljca.
Od pojačanja su u prvoj bili samo Lima i Inohu.
Corto Maltese is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 01:04 PM   #277
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

http://www.24sata.hr/nogomet/europsk...izgubio-229350

Splitski 'bijeli' na noge su jakom Stoke Cityju došli uvjereni u svoje mogućnosti nakon remija s europskim prvakom Barcelonom. No već nakon dvije minute 'lončari' su ih grubo prizemljili. Čini se da su momci Krasimira Balakova pretjerano poletjeli nakon 'nule' s Barcom i Waltersov gol bila je pravi šamar splitskim nadama. Još gore bilo je u nastavku, Hajduk nije stvortio niti jednu pravu priliku, a Stokeovi veznjaci 'pojeli' su zvijezde u veznom redu hrvaskog doprvaka. Igrači poput Andrića, Ahmada, Tomasova i ostalih jednostavno ne smiju biti nevidljivi pokraj Whelana, Delapa i Etheringtona želi li Hajduk i drugu godinu za redom u skupinu Europske lige. No, dobra stvar u svemu tome je rezultat, ma kako to čudno zvučalo. Jer, samo 0-1 je premija prema onome što su 'hajdukovci' pokazali. Bez igre 'bijeli' se u Split vraćaju s nadom. Nadajmo se samo da ne mogu dvaput odigrati onakvu utakmicu...

?!?!?!?!?!?!
optimist is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 01:08 PM   #278
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by roby101 View Post
ma samo nesmimo srljat,ne moramo stizat 2-3 gola razlike,triba nan samo jedan gol da ih stignemo,pa prema tome nema potrebe srljat naprid i onda popusit gol iz neke kontre jer nan je onda gotovo,ja mislin da nemamo nikakve sanse dat njima tri gola,jedino ako nas ide luda srica ka prosle godine protiv dinama i unireje kuci,kad smo iz 10 udaraca dali 7 golova,sve zivo nan je ulazilo
kako ti mislis da ce nam one bedevije dat gol iz kontre...vise me straj kornera ili auta
Old 29-07-2011, 01:09 PM   #279
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

rezultat je s obziron na igru PREDOBAR.dalje,rezultat je takav jer su i oni kriminalni,ali opet neko je gori napisa da su imali svega par udaraca na gol,je,al je lopta šetala po crti samo tako,preletavala subašića par puta,bilo je jedno 4-5 situacija koje su mogle komotno bit golovi.dalje,najlošiji jučer je bio srđan andrić.svi znamo da on ne može povezat,al je u destrukciji trebao bit puuuuno jači.dalje,totalno promašen i neiskorišten je ostao inoha.kriva pozicija,u biti krivi zadaci.dalje,još jučer san reka da će u poljudu bit 2:1 za nas i da ispadamo zbog gola u gostima.eventualno 2:2,jer na 2:1 kad krenemo va bank,oni nam mogu složit kontru s obziron da im je to forte,a naša obrana je spora.zanima me ako je ko gleda miličevića jel taj momak brz?tu nam je nada,ako je i ako se oporavi,jer nećemo moć igrat ka juče s obranom na 16-ercu,dok njihova stoji na centru.dalje,proba bi možda stavit anasa u sredinu,masu nam fali neko ko će dat loptu za vukove,jer visoki baluni nemaju smisla.ako ne,obavezno krenit s obojicom,da bar međusobno mogu igrat,jer inače nemaju s kim.dakle za uzvrat:
..........subašić.......
oremuš-maloča-ljubo-lima
tomasov-andrić-inoha-anas
.......vuk-vuk..
ili u obrani ako nema ljube,rađe inohu nazad a u vezu nekog drugog.
aj molija bi stvarno odgovor kako ljubo stoji sa brzinom,ako ga je ko gleda.
Old 29-07-2011, 01:38 PM   #280
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

nije nešto posebno brz, čovik je od dva metra
optimist is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules