[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2011, 01:45 PM   #281
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by don kacunko View Post
vise me straj kornera ili auta

zato kazen da triba dignit obranu visoko,sta vise,pa onda nema opasnosti od auta jer ce auti ugl bit oko centra.Bacat ce onaj delap i sa centra ali balun ce doletit jedva do vrha 16-erca a to i nije neka pritnja.Je da cemo tako bit malo vise podlozni da nan neko utekne(ethernigton,pennant),ali unistit cemo njihovu igru dugin balunima jer nece moc igrat one duge balune u 16 metara ako nan je obrana na centru.Ja da san trener,ja bi riskira sa jako visokon obranon i mogucnosti da popusimo kontru,jer mislin da cemo puno vise najebat ako budemo igrali ka sinoc sa dubokon obranon i njihovin dugin balunima u 16 metara
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 01:48 PM   #282
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

to ce bit pravi ispit i za balakova da vidimo koliko zna i moze, jer je i sam izjavio nakon utakmice da ce se u Splitu igrat drugacije. ne sumnjam da je jako dobro upoznao igru stokea i da ce postavit igru kako treba, samo pitanje je kako ce to igraci provest u djelo.
Old 29-07-2011, 01:49 PM   #283
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
aj molija bi stvarno odgovor kako ljubo stoji sa brzinom,ako ga je ko gleda.
on sa brzinon ne stoji nikako
Old 29-07-2011, 01:58 PM   #284
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

ma za utakmicu sa njima nan nije potrebna brzina jer je ni oni nemaju.Triba nan jedan skakac u obrani koji ce bit jaci od onoga jonesa,koji ce ga razgrnit i uzet balun.Vidili ste i jucer da kod njih nema nogometa,oni ne igraju nogomet uopće,balun je stalno u zraku i dobijaju utakmice na snagu.Zato nije bitna brzina Ljube,bitno je da on bude glavni u skoku i da je svaki visoki balun njegov,nadan se da on moze to

e da imamo za stopere Krizanca i Simunića....
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 02:02 PM   #285
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by roby101 View Post
ma za utakmicu sa njima nan nije potrebna brzina jer je ni oni nemaju.Triba nan jedan skakac u obrani koji ce bit jaci od onoga jonesa,koji ce ga razgrnit i uzet balun.Vidili ste i jucer da kod njih nema nogometa,oni ne igraju nogomet uopće,balun je stalno u zraku i dobijaju utakmice na snagu.Zato nije bitna brzina ljube,bitno je da on bude glavni u skoku i da je svaki visoki balun njegov,nadan se da on moze to
u pravu si, pošto je skok u pitanju ja bi angažira ovog tipa,
Old 29-07-2011, 03:56 PM   #286
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

ditepuka is on a distinguished road

gledan u slobodnoj,Hajdukovci se smiju nakon dolaska u Split jer da imaju dobar rezultat?????jesam ja lud???

stoke je lose igra,bezveze i usto nisu spremni..ali ono kako je hajduk igra jucer to je jedna od najgorih partija upovijesti nogometa..

Oni su se toliko usrali da me je sramota...ka dite koje je doslo u vrtic prvi dan pa nezna di je..
a prije toga gledan splita koliko su drsko i bezobrazno u pozitivnom slislu odigrali...svaka im cast

A nas klub se zove HAJDUK ej HAJDUK..a oni zadovoljni sa svojom izgubljenoscu,kukavičlukom i porazom..

malo ozbiljnija ekipa stokeu da 2-3 komada..u ovoj fazi..

gledan krizanca,ma lik ka da igra iz zajebancije i ne respektira nikoga,marcic posla u p..m.. zamoru unose im se u facu i nema nekog RESPEKTA nego pokazi na terenu kakav si..

nase pickice respektiraju i gledaju kako oni igraju
ditepuka is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 04:02 PM   #287
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

I jos nesto sta se tice i Balakova i igraca da su oni proucili Stoke???????alo????

Maloca,oremuš,vejić svaki balun izbacuju namjerno u aut i kad ne triba??????i onda panika na ubacaj??pa kako im balakov nije reka da to ne rade protiv stokea..???

i izbijanje baluna stalno...umisto da spuste balun koliko je god moguće...a oni dugim balunima igraju????

Taktika je totalni promasaj...potpuno

samo su oni jos u fazi priprema pa nismo primili 4-5 komada sa ovakvom taktikom i igrom
Old 29-07-2011, 04:25 PM   #288
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

poruka na stepenicama do aviona
Old 29-07-2011, 05:43 PM   #289
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

ma triba duge balune bacat!
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 05:57 PM   #290
roso
Senior Member

roso's Avatar

roso is on a distinguished road

@Švabo
AHAHAHHAHAHAHAHA -.-
roso is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 07:11 PM   #291
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by ditepuka View Post
gledan u slobodnoj,Hajdukovci se smiju nakon dolaska u Split jer da imaju dobar rezultat?????jesam ja lud???

stoke je lose igra,bezveze i usto nisu spremni..ali ono kako je hajduk igra jucer to je jedna od najgorih partija upovijesti nogometa..

Oni su se toliko usrali da me je sramota...ka dite koje je doslo u vrtic prvi dan pa nezna di je..
a prije toga gledan splita koliko su drsko i bezobrazno u pozitivnom slislu odigrali...svaka im cast

A nas klub se zove HAJDUK ej HAJDUK..a oni zadovoljni sa svojom izgubljenoscu,kukavičlukom i porazom..

malo ozbiljnija ekipa stokeu da 2-3 komada..u ovoj fazi..

gledan krizanca,ma lik ka da igra iz zajebancije i ne respektira nikoga,marcic posla u p..m.. zamoru unose im se u facu i nema nekog RESPEKTA nego pokazi na terenu kakav si..

nase pickice respektiraju i gledaju kako oni igraju
eto, to je to..uz mali dodatak...osobno volio bih gledat balun di je cilj ne ne izgubit, nego pobijedit...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 07:40 PM   #292
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Očekiva san da ćemo bolje odigrat... Svaki aut za njih značija je paniku u našem šesnaestercu, Vejić opet jako nesiguran, on definitivno više nije ni sjena igrača iz 2004. i 2005. godine. Ipak, mislin da s rezultatom možemo bit zadovoljni, u uzvratu na prepunom Poljudu, u atmosferi kakvu igrači Stokea nikad nisu vidjeli, moramo proć dalje. Ali, najbitnije je sad dobit Zadar.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 08:02 PM   #293
roso
Senior Member

roso's Avatar

roso is on a distinguished road

Kako smo odigrali rezultat je dobar. Ne vjerujem da stoka moze odigrati puno bolju utakmicu ili bar ne mogu nista novo pokazati od onoga sinoc dok mi mozemo i MORAMO bolje.
Kad Torcida zagrmi da mi je vidjeti koji ce se naš usuditi odigrati visoku loptu
roso is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 08:21 PM   #294
Vipsanius Agrippa
Senior Member

Vipsanius Agrippa's Avatar

Vipsanius Agrippa is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by roso View Post
Kako smo odigrali rezultat je dobar. Ne vjerujem da stoka moze odigrati puno bolju utakmicu ili bar ne mogu nista novo pokazati od onoga sinoc dok mi mozemo i MORAMO bolje.
Kad Torcida zagrmi da mi je vidjeti koji ce se naš usuditi odigrati visoku loptu
lani smo dokazali da na euforiju možemo proći.mislim na bukurešt jer ipak je unirea posebna priča. sada je priča otprilike ka protiv rome. isti rezultat, nema sumnje da ćemo juriti ko avioni ali činjenica je da igračima netko treba utuviti u glavu da je ovo Hajduk i da greške koje su radili u prvoj utakmici se ne smiju ponavljati. Iskreno se nadam da se scenario Rome neće ponoviti, naravno veća je šansa da ovo prođemo nego je bila da srušimo rimljane, ali bit će sranja ako stoke zabije....bilo bi mi draže da smo ako smo već izgubili,da smo onda izgubili 2-1,al jbg sad, samo napadački, samo hajdučki.........
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 08:26 PM   #295
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

ne znam što ste očekivali, kako smo igrali, dobro smo i prošli.
A najjači su mi ovi komentari u kojima Stoke je ocijenjen kao osrednja ekipa...
možda u engleskoj, ali u svakom ostalom segmentu ( osim navijačkom ) oni su nekoliko svjetlosnih godina ispred nas.
Oni i dalje su favoriti za prolaz, mi ako mislimo proći dalje, ili barem probati proći, moramo za promjenu , za razliku od jučer, nešto i odigrati....jer trka, i borbenost neće biti dovoljni.
Old 29-07-2011, 10:46 PM   #296
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

http://www.24sata.hr/nogomet/bez-src...j-stoke-229398
optimist is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 11:57 PM   #297
Vipsanius Agrippa
Senior Member

istina trebamo ostaviti srce na terenu, ali ne kao što je to stoke ostavio jer su oni igrali koliko smo im mi dopustili, već trebamo ostaviti srce kako su to radili nekad Hajduci. Ako Ne znaju imaju Velo misto nedjeljom pa nek pogledaju kako se to radilo....
Sharbini sigurno može više od ovog što pokazuje, međutim on neće više igrački puno napredovati...Mamić je neko vrijeme razmišljao da kupi Anusa, međutim koliko god mi srali i mislili što oćemo o tom mamiću, on zna dovodit igrače i s razlogom je odustao od sharbinija....na stranu on...
isto vrijedi za tomasova, može više al on svaku 50 utakmicu nešto može odigrati....

dvi ure prije utakmice pustit igračima snimku hajduk-hsv
Old 29-07-2011, 11:59 PM   #298
Vipsanius Agrippa
Senior Member

http://slobodnadalmacija.hr/Hajduk/t...5/Default.aspx
alfirević u sve ostalo je i nepismen,ne kaže se bitki nego bitci(manje bitno) tragedija da je vejić bio naš najbolji igrač......
Old 30-07-2011, 12:11 PM   #299
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Igra je bila katastrofa, pa nijedan ozbiljan udarac nismo uputili.Anas dođe do šesnaest m i onda se vrti oko sebe.
Realno gledajući mi možemo proć, samo triba odigrat kao protiv Barcelone. Usrali su se naši a nisu tribali. Povjest nam govori da često loše igramo protiv loših klubova, a odlično protiv odličnih.
Sad triba dobit zadar za sredit misli!!
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 12:19 PM   #300
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ditepuka View Post
I jos nesto sta se tice i Balakova i igraca da su oni proucili Stoke???????alo????

Maloca,oremuš,vejić svaki balun izbacuju namjerno u aut i kad ne triba??????i onda panika na ubacaj??pa kako im balakov nije reka da to ne rade protiv stokea..???

i izbijanje baluna stalno...umisto da spuste balun koliko je god moguće...a oni dugim balunima igraju????

Taktika je totalni promasaj...potpuno

samo su oni jos u fazi priprema pa nismo primili 4-5 komada sa ovakvom taktikom i igrom
Pa zar ti stvarno misliš da je to bila taktika, izbacivat balun u aut i dugi baluni po zraku...
Nije balakov kriv šta naši igrači nemaju muda, pa oni se useru na gostovanju u šibeniku a kamoli vanka negdi. Ono šta su naši prikazali je samo odraz njihove izgubljenosti uzrokovanu totalnom usranočću...
Još oni rani gol, dobro naši nisu umrli od straja. Da ovi išta znaju bili bi nas masakrirali.
zile is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules