[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 31-07-2007, 12:48 AM   #2421
Yohnny
Senior Member

Yohnny's Avatar

Yohnny is on a distinguished road

Hajduk je ove sezone doveja masu igrača koji su cilu prošlu sezonu bili ozljeđeni i nisu igrali. Ista je stvar i sa Tušom, a problem je šta se on opet ozljedija prije utakmice sa WBA. Samo čudno mi je šta se nepiše ništa o njemu.... Šta ako je stvarno sjeba nogu
Yohnny is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2007, 04:23 AM   #2422
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

...ako je sjeba nogu onda će to bit promašena investicija i ništa više - a ja mu mogu samo poželit da mu u životu ta noga ne radi probleme ka u nogometu.
...živković. sablić, još jedan i damjanović/andrić i otprilike tu smo sa obranom.ili
živković,sablić,još jedan i još jedan, pa damjanović/andrić...ako ćemo nazad sa četiri u liniji iako ja baš i ne virujen da ćemo ikada mi igrat klasičnu četvorku u liniji..
monkul is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2007, 10:14 AM   #2423
1josip1
Member

1josip1's Avatar

1josip1 is on a distinguished road

Nije promašena investicija, jer je u ugovoru dogovoreno da ako ne bude igra da ga neće isplatit, on se s tin složia. Jer ne želi must Hajduka.
I nije istina, svako malo u novinama napišu da trenira i da se polako oporavlja.
1josip1 is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2007, 11:15 AM   #2424
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ma svaka mu čast..al da je promasšena investicija stojim iza toga..nije uopće u pitanju jel se platilo ili nije za njega - pod promašena investicijaq podrazumijeva se da neće moć igrat i to je to. Daj Bože da već sutra zaigra.....
inače neznam čemu se mi nadamo kad nam je proročica prorekla katastrofu....
Old 31-07-2007, 02:21 PM   #2425
puntar
Senior Member

puntar's Avatar

puntar is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Jeremija View Post
Ajde molim vas nemojte uspoređivat Hajduk s dinamom...

usporedujmo ga sa barcelonom !!!!
Old 03-08-2007, 08:24 AM   #2426
zagor
sinjanin

zagor's Avatar

zagor is on a distinguished road

da izvucem iz svega malo pozitive:
Rukavina i Kalinic su mislim prvi put igrali prid krcatim poljudom, tako da su i oni jucer dobili neko iskustvo... em prvi put odigrali europske utakmice, em ovakav ambijent...
Ukoliko nas ne zajebe UEFA imamo u sljedecem kolu jos i Sablica na raspolaganju, isto vridi valjda i za Verpatkovskija... (olitiga kako vec!).

Znaci svakako ima jos mista za napredak... mada mi se jucer dio prvog poluvrimena uopce nije svidja...

Last edited by zagor; 03-08-2007 at 10:50 AM.
zagor is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2007, 02:00 PM   #2427
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

nemamo sablića....tj. imat će pravo nastupa tek od 1.kola po njima...
http://www.hnkhajduk.hr/vijestlivo.p...from=&ucat=12&
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2007, 11:27 PM   #2428
vele 2007
Senior Member

vele 2007 is on a distinguished road

Meni se čini da je za nastavak dobrih nastupa i doma i u Evropi od velikog značaja mali Gabrić.
Ovaj vezni red protiv Budućnosti sa Damjanom kao zadnjim veznim, Andrićem i Rubilom u sredini i Cernatom kao ofenzivnim veznim drži vodu samo kad su u pitanju Damjan i Cernat.
Kad uzmemo da u sredini treba jedan radnik pa se stavi Rubil ili Andrić, svakako treba igrač tipa malog Gabrića koji će prenijeti loptu i omogućiti Cernatu da ide naprijed, a ne da on mora iznositi loptu.

Tu bi trebalo razmisliti o Musi, a ne ga olako odbacivati, to mi stvarno nekako nije jasno...

Protiv Budućnosti se baš lijepo vidjelo da takav igrač nedostaje, kad bi barem Listezs uspio stati na noge i odigrati ovu sezonu bilo bi svašta.

Sve u svemu mi se čini da napad sa Rukavinom, Kalinićem, Bartolovićem i Verpakovskisom izgleda dobro.
Cernatove lopte su odlične, imaju oči, nadajmo se da će ih biti što je moguće više, kao i da će ih ovi ranije pobrojani koristiti kako treba.

U obrajni Živković na nivou, siguran i uvjerljiv, Hrgović odličan, meni je čak i Pelaić OK neznam zašto su svi tako kritični prema njemu.
Ako proigraju Sablić i Tudor, to je obrana na reprezentativnom nivou...

Tako da smo opet na sredini terena i tu se vraćamo Gabriću i Listezsu, eventualno Musi.

Nadam se da će Pudar u ovom pravcu napraviti naglasak na veznjaka koji može dati loptu naprijed i to bi onda bilo pristojno, pa bi bilo nade i protiv Sampdorie.

Samo da opet nebi nekog zaboravili prijaviti za Kup Uefa...
Baš si mislim koja sreća da netreba prijavaljivati igrače za svako kolo u prvenstvu, šta bi tek tu svašta bilo.
vele 2007 is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2007, 11:46 PM   #2429
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

sve više nažalost sumnjam da će Tušo proigrat al tješi me činjenica da bi tu pored Živkovića bio Sablić jer mi je još uvik u sjećanju kako je odradio svoje zadatke u evropskim utakmicama Hajduka a i u dresu Kijevljanja je , čini mi se - Vierija stavija u džep?....
za naš ostanak u Evropi mislim da je najveća odgovornost ipak u treneru ( iako naravno igraju igraći!!!), jer kroz ovih 16-ak dana triba uigrat Vepra i Sablića..uigrat? ufff, pa i nemamo baš neku igru al eto ja se pomirih da je to to od Hajduka šta smo vidili u ovih par utakmica i da gore ne može biti..samo bolje. Samo malo više uigranosti, koncetracije i u obrani i u napadu, samopouzdanja..a Cernat će dat uvik balun za šansu - a šanse triba iskoristit, jer pravi napadač mora od tri šanse dat jedan gol a ne od sedam šansi dat dva gola....uglavnom vi pivajte al ja virujem da bi mogli skinuti još jedno prokletsvo - prokletstvo prolaza protiv klubova sa "imenom", dosta je bilo domačih pobjeda od tri četiri razlike protiv takvih pa onda u revanšima na strani pušiona....iskreno, meni je drago da smo izvukli Sampdoriju, jer ako ćemo ispast ispadnimo al nemojmo ispadat od klubova zbog kojih ću se morat crvenit....
ovi protiv Werdera...neznam..ravnodušan sam, želim im da prođu ako mogu a ako ne..opet isto za mene, moj klub igra 16.08...
Belupo protiv Turaka će vjerovatno kod kuće odigrat dobro a tamo nemam pojma..kažem da će doma vjerovatno dobro odigrat iz jednostavnog razloga šta su svi naši "mali" odlično odigravali protiv favoriziranih ekipa ( varteks protiv aston ville, pa i schalke se ipak namučio...)..
........

Last edited by monkul; 03-08-2007 at 11:48 PM. Reason: kvragu promaši sam temu.
Old 03-08-2007, 11:57 PM   #2430
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

gotovINA is on a distinguished road

Ako je Sablić s 18 godina mogao ''pospremit u džep'' Batistutu, valjda će s 27 godina moć Montellu ...

Naravno,ako bude imao pravo nastupa...
gotovINA is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2007, 12:04 AM   #2431
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by gotovINA View Post
Ako je Sablić s 18 godina mogao ''pospremit u džep'' Batistutu, valjda će s 27 godina moć Montellu ...

Naravno,ako bude imao pravo nastupa...
ma šta je prošlo toliko godina od Fiorentine??????????
jebate al sam ja ostarija.....al ne dam se još.
..
zašto neće imat pravo nastupa?????...
Old 04-08-2007, 12:16 AM   #2432
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
ma šta je prošlo toliko godina od Fiorentine??????????
jebate al sam ja ostarija.....al ne dam se još.
..
zašto neće imat pravo nastupa?????...

Fiorentina - brzo je prošlo, sjećam se tog dana ko da je jučer bilo...

A zašto Sablić (možda) neće imat pravo nastupa pojma nemam...Tu ti piše:

Old 04-08-2007, 12:27 AM   #2433
Jeremija
Senior Member

Jeremija's Avatar

Jeremija is on a distinguished road

E da stvarno je puno proslo od onda, malo je falilo taj put, samo da onaj 'zivotinja' Edmundo (jel se tako zvao?) nije sve zajeba... A protiv rome da su bile utakmice od 80 minuta...
Old 04-08-2007, 12:28 AM   #2434
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by gotovINA View Post

Fiorentina - brzo je prošlo, sjećam se tog dana ko da je jučer bilo...

A zašto Sablić (možda) neće imat pravo nastupa pojma nemam...Tu ti piše:

u biti ništa ni ne piše..pratiti ćemo razvoj događaja...

"batistuta staro tele - vučko je za tebe Pele"..
Old 04-08-2007, 12:30 AM   #2435
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

Quote:
Originally Posted by Jeremija View Post
samo da onaj 'zivotinja' Edmundo (jel se tako zvao?) nije sve zajeba...
Ili da je Baturina uspio ne falit ono što je bilo nemoguće falit ...
Old 04-08-2007, 12:35 AM   #2436
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

za ovo šta smo počeli upisivat ne isplati se tipkat.....jedino se naći negdi za šankom pa se prisjećat.....vrime ide dalje pa je i ovo danas neki novi Hajduk ( a uvik isti:naš!!!) i ajmo mi molit Boga da za nekih desetak godina o Smpdoriji ne moramo pričat ka o Fiorentini, Romi....sjetimo se Torina!!!!
Old 04-08-2007, 12:41 AM   #2437
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

Ono je bila dobra ekipa...Jest da nisu ništa osvojili,ali ta sezona mi je posebno draga jer osim te vražje Fiorentine, bilo je lijepo gledat kako se 18-godišnjaci Deranja,Sablić,Plete,Miladin tada veliki hrvatski talenti kale uz Računicu,Gabrića,Skoku,Brajkovića (kasnije te sezone Ercega i Praliju)...

Falilo je samo sreće protiv Rijeke na Poljudu predzadnje kolo...
Old 04-08-2007, 12:51 AM   #2438
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
za ovo šta smo počeli upisivat ne isplati se tipkat...
Nisam mogao izdržat ...Samo podsjetnik na sastave te davne rujanske večeri 1998.

HAJDUK: Gabrić, Biliškov, Sablić, Brajković, Mujdža, Miladin (od 79. Lalić), Skoko, Leko, Računica (od 64. Deranja), Vučko, Baturina

FIORENTINA: Toldo, Falcone, Heinrich, Padalino, Repka, Tarozzi, Cois, Amor (od 90. Bigica), Amoroso, Edmundo (od 75. Esposito), Batistuta
Old 04-08-2007, 10:55 AM   #2439
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by vele 2007 View Post
Ovaj vezni red protiv Budućnosti sa Damjanom kao zadnjim veznim, Andrićem i Rubilom u sredini i Cernatom kao ofenzivnim veznim drži vodu samo kad su u pitanju Damjan i Cernat.
Kad uzmemo da u sredini treba jedan radnik pa se stavi Rubil ili Andrić, svakako treba igrač tipa malog Gabrića koji će prenijeti loptu i omogućiti Cernatu da ide naprijed, a ne da on mora iznositi loptu.
slažen s s tobom, ali ja prije svih tu vidim Linića
Old 04-08-2007, 12:24 PM   #2440
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

"ako van se gleda lipi nogomet idite u maksimir pa gledajte dinama...".....
ajme meni Ivane Pudare šta ti bi????..po današnjoj slobodnoj Ivan je ovo izjavio jer je čuo da je bilo nezadovoljnika nakon pobjede nad crnogorcima.. - pa šta bi tribalo?? dolazi nam Sampdoria i za nju proć triba pružit bolju igru od ove šta smo gledali i ako ti se diže nos na svako nezadovoljstvo javnosti onda ti moj kume nisi za trenera Hajduka..onda je zaista jedini čovik za pobijediti talijane TOMISLAV IVIĆ za suprotstaviti im se ZORAN VULIĆ...
Al Ivane Pudare ne kloni duhom, već pripremi Hajduke i izvedi ih protiv talijana tako pripremljene da znaju da ih mogu proć..zašto da ih ne prođemo???? a prije svega dobijte Cibaliju i Osijeka, jer ne triba nama nikakva usporedba sa dinamom i njihovim igrama, pobjedama i porazima već nam tribaju POBJEDE HAJDUKA, a to se dobiva treninzima i radom, poštivanjem igrača od strane trenera i suprotno ma o kakvim se imenima radilo, profesionalnim odnosom prema klubu za koji se igra i trenira..a dobar vam je primjer ponašanje Cenata i Živkovića u škakljivim trenucima (iako se Žile posli tuka po glavi. "šta je ovo meni trebalo...")..ono kad se Cenat nemčija na onog njihovog gorostasa..a o igri ove dvojice mislim da ne bi smilo ništa zamirit..bar ne do sada.
ajme meni Ivane Pudare, ostavi se komentara javnosti i svoje žene i uvati se rada sa Hajducima..a manje mumaj.......

Č VEDIJAMO A ĐENOVA...MONTENEGRINE SMO OTPRATILI A SAD JE VRIME I DA ĐENOVEZE ISTO TAKO.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules