[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 23-08-2007, 03:18 PM   #81
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

'ebo Vas dinamo sve skupa, osobito tebe Ludi, skupa s onim retardiranim Modricem ..
pa jel mozete jednu temu izgurati bez njih ??
Old 23-08-2007, 03:23 PM   #82
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
'ebo Vas dinamo sve skupa, osobito tebe Ludi, skupa s onim retardiranim Modricem ..
pa jel mozete jednu temu izgurati bez njih ??
kako to misliš, pa svi oni igraju za repku, a ona je ode tema ... da si ode napisa 'ebo Vas Hajduk sve skupa e to bi onda već imalo smisla
Old 23-08-2007, 03:29 PM   #83
zagor
sinjanin

zagor's Avatar

zagor is on a distinguished road

upravo tako...

ovdje su neki provlacili dynamo kroz pricu, ali spominjanje Celzijusa, Corluke i Srne nema veze s dynamom... nego u ovoj temi iskljucivo "repkom"!

btw: Bilic bi triba Corluku bez razmisljanja potjerat iz reprezentacije, jer se je ponasao neodgovorno prema svom suigracu, te apsolutno neprofesionalno. A sa Srnom bi triba ozbiljno popricat... olitiga dat Mafri da snjim poprica na cetiri oka... ili tri, ili dva... ovisno koliko Srni ostanu!
Old 23-08-2007, 04:17 PM   #84
Jeremija
Senior Member

Jeremija's Avatar

Jeremija is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zagor View Post
btw: Bilic bi triba Corluku bez razmisljanja potjerat iz reprezentacije, jer se je ponasao neodgovorno prema svom suigracu, te apsolutno neprofesionalno.

E vidis nemoze to tako, jer bi onda bilic pao u nemilost svih gradjana ''najhrvatskijeg'' grada, a da se ne govori sta bi mu novinari radili nakon svake malo manje uspjesne utakmice. Covjek pazi svoj tur...
Old 23-08-2007, 05:02 PM   #85
LUDI BIK
Senior Member

LUDI BIK's Avatar

LUDI BIK is on a distinguished road

i sta ima veze sta je corluka piva svinjo debela nes ti,ja sam cuo da kranjcara i hajdukovci mrze da je picka najveca..to nek se oni medjusobno razracunaju,i tako se uvik hajdukove pivaju kad se reprezentacija okupi,cuo sam da je modric najglasniji ali da ne smi pisnit dinamove jer ga srna odma nogom probija.a I mali srna je seljak samo takav al dok dobro igra dobar mi je.MI HRVATI-MALO NAS JE AL SMO GOVNA
Old 23-08-2007, 09:59 PM   #86
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

Bilic je selektor repke i to stoji! igramo odlicno i sve blize smo EURO 2008. ali mi nesto smeta, citam neke postove i vidim da vas ima nekoliko koji misle isto kao i ja. prvo to je vec proslost i on je purger ali svejedno ovdje govorimo o repki:
1. sje..... su biscana onako kako samo oni i "surkis" zna
2. onda se dogodi slucaj "FONTANA" http://youtube.com/watch?v=85dL_JZxz20, cjela nacija na nogama, a oni poslije mjesec dva ponovo u prvih 11, srna(mislim da je on bio idol mnogima ali poslije toga mislim da je razocarao sve), balaban on je bio, je i ostat ce isti (http://youtube.com/watch?v=3d_6lA-T3s0), a sto se tice olica nikada se mi kao igrac nije svidio tako da za njega nemam rijeci
3. evo citam da je bilo nesto između "H. srca" i srne, da mu on j......a bilic nista, kao da se nije nista dogodilo, nemoze se netko tako ponasat( ako tko zna nesto vise, neka napise......)
4. serica izbacio iz repke, a zasto..................
5. ne znam zasto se zove vranjesa, drpica, vukojevica,......

ima toga jos, ne znam sto je sa bilicem. ako nema reda i discipline onda nista, ali ako ga ima onda neka bude za sve. a sto se tice pozivanja d....... igraca, jao, jao, ali ruku na srce iz Hajduka nema koga pozvat.
Mago is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 10:04 AM   #87
ferata001
Member

ferata001's Avatar

ferata001 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mago View Post
..... a sto se tice pozivanja d....... igraca, jao, jao, ali ruku na srce iz Hajduka nema koga pozvat.
Istina, zato što ih je majka bosna prepoznala.....

Šala mala...
Nažalost, iz godine u godinu stanje je sve gore, a kako stvari stoje, ne piše nam se skoro ništa boje. uostalom to i igre Hajduka pokazuju.

Evo jedan zgodan prijedlog.
IZBORNIKA ZA TRENERA HAJDUKA!!!!!

Da se barem nekim kadrom možemo pohvalit.
ferata001 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 11:17 AM   #88
sanchez
Member

sanchez is on a distinguished road

Vidi malog,i on počeo zahebavati.

Eduardo zakuhao...

Izjava Eduarda da Silve uoči susreta nogometnih reprezentacija BiH i Hrvatske u kojoj je kazao da će susret biti težak, "pogotovo što je većina igrača bh reprezetacije ljubomorna jer znaju da smo bolji", ...

... izazvala je više nego burne reakcije. Tako je 'Sport centar' odgovorio s "Da Silva bi trebao znati da su većina onih koji igraju za Hrvatsku Bosanci", a Eduarda su pokušali 'zalijepiti' izjavom:

"Iako je kojim slučajem njemu krivo što nije mogao, ne može, niti bi ikada mogao igrati za reprezentaciju Brazila, to ne znači da neki drugi igrači ne vole svoju zemlju, kao što su to fudbaleri iz BiH."

Većina igrača koji igraju za Hrvatsku ipak nisu Bosanci , a nezgodno je putem medija raspravljati s uvijek više nego korektnim igračem, iako njegova izjava ovaj put 'prelazi granicu'.

Međutim, i za Bosnu i Hercegovinu su igrali, i igraju, nogometaši rođeni van BiH, pa je komentar na izjavu Arsenalovog igrača ipak prežestok i nepromišljen.

Pored navijačkih nereda, i niski udarci u vidu medijskih istupa i članaka pokazuju da Bosna i Hercegovina, kao ni zemlje okruženja, ipak još uvijek nisu dorasle ovakvim susretima. Valjda će to biti opomena za budućnost. Drugim riječima, igrajmo kad moramo, kad ne moramo, bjež'mo jedni od drugih...
Old 24-08-2007, 03:45 PM   #89
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by sanchez View Post
Vidi malog,i on počeo zahebavati.

Eduardo zakuhao...

Izjava Eduarda da Silve uoči susreta nogometnih reprezentacija BiH i Hrvatske u kojoj je kazao da će susret biti težak, "pogotovo što je većina igrača bh reprezetacije ljubomorna jer znaju da smo bolji", ...

... izazvala je više nego burne reakcije. Tako je 'Sport centar' odgovorio s "Da Silva bi trebao znati da su većina onih koji igraju za Hrvatsku Bosanci", a Eduarda su pokušali 'zalijepiti' izjavom:

"Iako je kojim slučajem njemu krivo što nije mogao, ne može, niti bi ikada mogao igrati za reprezentaciju Brazila, to ne znači da neki drugi igrači ne vole svoju zemlju, kao što su to fudbaleri iz BiH."

Većina igrača koji igraju za Hrvatsku ipak nisu Bosanci , a nezgodno je putem medija raspravljati s uvijek više nego korektnim igračem, iako njegova izjava ovaj put 'prelazi granicu'.

Međutim, i za Bosnu i Hercegovinu su igrali, i igraju, nogometaši rođeni van BiH, pa je komentar na izjavu Arsenalovog igrača ipak prežestok i nepromišljen.

Pored navijačkih nereda, i niski udarci u vidu medijskih istupa i članaka pokazuju da Bosna i Hercegovina, kao ni zemlje okruženja, ipak još uvijek nisu dorasle ovakvim susretima. Valjda će to biti opomena za budućnost. Drugim riječima, igrajmo kad moramo, kad ne moramo, bjež'mo jedni od drugih...
ma eduardo se možda krivo izrazio ipak nije ovo njegov maternji jezik, a
možda je ta izjava izraz jedne prepotencije i arogancije na koju je navikao u
sredini di je bio...
što se tiče bosanaca, normalno da ih neke stvari frustriraju, da im najbolji igrači igraju u hrvatskoj, ali to je tako, kao što naši igraju u europi, ali kod nas se sve oprosti ali igrati za mrskog susjeda ne, vidi primjer Pilića, a pogotovo je sigurno frustrirajuće što im dio stanovništva navija za njihovog suparnika, protiv svoje zemlje

prema tome...tribamo se zapitati kako bismo se mi odnosili u toj situaciji, da npr, dođe ekipa iz knina i navija za srbiju..na poljudu???

mi bismo bili tolerantni?

prema tome...malo razumijeti okolinu, i ne tražiti trun u tuđem oku a svoj balvan ne vidjeti
Old 24-08-2007, 05:07 PM   #90
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

ima Anne istine u ovome šta govoriš ali sa jednom malom razlikom ... u Bosni žive tri naroda, a niti jedan ne smatra Bosnu svojom državom, hrvati bi sve dali da i formalno postanu dio Hrvatske, isto vridi za srbe, a muslimani i ovako nemaju narodnosti nego ih spaja religija i da se njih pita potirali bi i hrvate i srbe i osnovali islamsku državu...ne triba generalizirat, al mislim da ćeš se i ti složit da barem 90% "bosanaca" razmišlja na ovaj način ... koliko je to ispravno ili ne to je priča za neki drugi topic, možda onaj o Thompsonu taj topic i onako trpi sve
Old 24-08-2007, 05:53 PM   #91
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
... koliko je to ispravno ili ne to je priča za neki drugi topic, možda onaj o Thompsonu taj topic i onako trpi sve
I onda će netko reći da Thomson ne širi toleranciju...
Old 24-08-2007, 07:08 PM   #92
hs1911
početnik

hs1911's Avatar

hs1911 will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Anna View Post
ali kod nas se sve oprosti ali igrati za mrskog susjeda ne, vidi primjer Pilića

prema tome...tribamo se zapitati kako bismo se mi odnosili u toj situaciji, da npr, dođe ekipa iz knina i navija za srbiju..na poljudu???
Čudne su Hrvati biljke što zamjeraju čovjeku(piliću) što bi htio bit izbornik zemlje koja je kroz povijest činila sve da nas uništi i izvršila agresiju na nas(ili možda nije?)
a da....ti se ne voliš vraćat u 91.

ekipa iz knina bi se na poljudu provela isto kao i ekipa iz vojvodine na marakani.
hs1911 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 11:09 PM   #93
Anna
moja anuška

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
ima Anne istine u ovome šta govoriš ali sa jednom malom razlikom ... u Bosni žive tri naroda, a niti jedan ne smatra Bosnu svojom državom, hrvati bi sve dali da i formalno postanu dio Hrvatske, isto vridi za srbe, a muslimani i ovako nemaju narodnosti nego ih spaja religija i da se njih pita potirali bi i hrvate i srbe i osnovali islamsku državu...ne triba generalizirat, al mislim da ćeš se i ti složit da barem 90% "bosanaca" razmišlja na ovaj način ... koliko je to ispravno ili ne to je priča za neki drugi topic, možda onaj o Thompsonu taj topic i onako trpi sve

ja znam da srbi i hrvati žele pripojenje matičnim državama, ali za muslimane s e varaš... oni nemaju rezervne domovine i polažu pravo na cijelu bosnu kao državu...a pošto je ta zemlja stvorena američkim utjecajem, ona će opstati,
tu će amerikanci praviti kompromise muslimanima, nametat će se centralizam, i muslimani će kao mlada nacija demografskom stopom izgurati ostala dva naroda...kao na kosovu...
ostalo su pusti snovi...
Old 24-08-2007, 11:10 PM   #94
puntar
Senior Member

puntar's Avatar

puntar is on a distinguished road

Quote:
ja znam da srbi i hrvati žele pripojenje matičnim državama, ali za muslimane s e varaš... oni nemaju rezervne domovine i polažu pravo na cijelu bosnu kao državu...a pošto je ta zemlja stvorena američkim utjecajem, ona će opstati,
tu će amerikanci praviti kompromise muslimanima, nametat će se centralizam, i muslimani će kao mlada nacija demografskom stopom izgurati ostala dva naroda...kao na kosovu...
ostalo su pusti snovi...

ovo je prekomplicirano za mene
Old 24-08-2007, 11:50 PM   #95
Anna
moja anuška

Quote:
Originally Posted by P.N.N.K.A.Z.N.K View Post
ovo je prekomplicirano za mene
i meni tako izgleda sad kad čitan
Old 24-08-2007, 11:58 PM   #96
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

Quote:
i meni tako izgleda sad kad čitan
nije, napisano je vrlo realno. samo kad spominješ već kompromis i kosovo sjeti se i republike srpske.
jedino se nebi složio sa bodulom, mislim da ni većini njih nije cilj stvoriti nekakvu islamsku državu, već jednonacionalnu ili eventualno dvonacionalnu ako se uračunaju i hercegovci
Old 25-08-2007, 12:19 AM   #97
Anna
moja anuška

Quote:
Originally Posted by BILI ANDJEO View Post
nije, napisano je vrlo realno. samo kad spominješ već kompromis i kosovo sjeti se i republike srpske.
jedino se nebi složio sa bodulom, mislim da ni većini njih nije cilj stvoriti nekakvu islamsku državu, već jednonacionalnu ili eventualno dvonacionalnu ako se uračunaju i hercegovci
Republika srpska će nestati...ne dekretom nego zakonima kojima će
im se sve više smanjivati samostalnost u korist centralne vlasti...

a islamska država je relativan pojam...i u turskoj je laička država a u praksi
dosta religija utječe na život...
u svakom slučaju vjera će im biti jako važna kao svim muslimanima, a pogotovo ovima koji se nisu iživjeli u tom pogledu
Old 25-08-2007, 12:01 PM   #98
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

A u pičku materinu, o čemu vi raspravljate. Ajde otvorite u ćakulama temu politika i narodi u BiH pa tamo pišite o tome.
Old 25-08-2007, 12:49 PM   #99
Anna
moja anuška

Quote:
A u pičku materinu, o čemu vi raspravljate. Ajde otvorite u ćakulama temu politika i narodi u BiH pa tamo pišite o tome
.

što je meni glupo kad se ljudi bune protiv postova...ne ova tema, ne ovo tamo nego vamo...
svrha foruma je da se piše...a čitati se ne mora sve, nego selektivno što te zanima, a ne braniti drugima da pišu....
ionako je forum dosta mrtav... ali neki bi izgleda radije gledali u ništa

i post koji nije u temi, može oživjeti temu...a oni postovi od jedne rečenice i milion puta ponovljeno "uprava odlazi" je super

Last edited by pegula; 25-08-2007 at 01:03 PM.
Anna is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2007, 01:21 PM   #100
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
što je meni glupo kad se ljudi bune protiv postova...ne ova tema, ne ovo tamo nego vamo...
svrha foruma je da se piše...a čitati se ne mora sve, nego selektivno što te zanima, a ne braniti drugima da pišu....
ionako je forum dosta mrtav... ali neki bi izgleda radije gledali u ništa

i post koji nije u temi, može oživjeti temu...a oni postovi od jedne rečenice i milion puta ponovljeno "uprava odlazi" je super
nekog reda ipak mora biti bar malo, inace mozemo otvoriti jednu temu pa
onda o svemu tamo pisati .. slazem se da je forum posta mrtav, no jedan
od krivaca je bas i laprdanje

nije stvar u zajebanciji niti di se pise pa i sto se pise, vec u bespotrebnom
preljevanju iz supljeg u prazno i stalnom cudjenju da bi na kraju sve zavrsilo
na istom tj. na tome jel Thompson fasista ili nije

postoje Cakule, postoji zajebancija u cemu je problem otvoriti tamo temu i
razmijeniti misljenja? .. eto necu kljucati vec cu Vas pustiti da se izvrijedjate
dokazujuci medjusobno tko je veci Hrvat i bolji covik

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules