[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

View Poll Results: Prvak europe 2008
Grčka 0 0%
Češka 0 0%
Portugal 5 10.20%
Njemačka 3 6.12%
Nizozemska 7 14.29%
Francuska 0 0%
Italija 1 2.04%
Španjolska 1 2.04%
Hrvatska 30 61.22%
ostali 2 4.08%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 13-06-2008, 08:36 AM   #321
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Evo izvrsna stranica sa statistikama
http://euro2008data.castrolindex.com/

Stvarno ima dosta podataka za analizu.
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2008, 09:42 AM   #322
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by PRIVATEERS View Post
ljudi se penju po kamionima cisternama,valjaju auta,koji šou majke ti....
IDEMO DALJE!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gornji Milanovac

To se zove pogodak
A je nasa kad ce prolazit

Ne mogu se pristat smijat
Old 13-06-2008, 10:46 AM   #323
ferata001
Member

ferata001's Avatar

ferata001 is on a distinguished road

U ovom austrijskom selu navijanje bilo super.... Grad je bio okupiran od jutra... nekakva Oktober ulica je bila blokirana hravatima.. u kaficima hrvatske pisme, a pive na potoke... jedna ekipa je u obliznjoj Bili natovarila kolica pivom i vozali tako po gradu i uzivali..... uglavnom super... navijacka zona u centru grada (za oko 10 000 ljudi) bila zatvorena zbog prekrcanosti te su ljude preusmjeravali na druge zone...
Hrvati su promjenili krvnu sliku ovog grada... da bar potraje.....
Iza utakmice svi kafici radili do kasno u noc, to ovaj grad nije upantio...
Utakmica za pamcenje, samo onih 10 zadnjih minuta nikad proc...
Svabe ubilo do kraja... Austrijanci su ionako navijali za nas- oni ionako ne podnose njemce.... pogotovo sada kad se u zadnjoj utakmici odlucuje tko ide dalje od preostale tri reprezentacije. To je dodatno pridonjelo atmosferi u gradu.

Jedino sto me u ovom gradu smeta jesu cijene cuge koje variraju kako god kome pase i isto tako se mijenjaju.... i onda oni kazu da je u Hrvatskoj skupo i pricaju nam o tome kako je na zapadu sve bolje i sve po zakonu.... da ne kazem da je ulicna preprodaja karata sasvim normalna stvar... imati komad kartona u ruci na kojem pise kupujem ili (pre)prodajem karte je isto kao da imas znak adidasa ili nike na mjajici.... sramota!

Zao mi je onog momka iz Rijeke.... RiP...
ferata001 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2008, 10:53 AM   #324
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Meni najviše drago zbog svih onih koji sa velikom željom iščekuju poraz Hrvatske. Nisu mi jasni takvi ljudi,ali ajde de.:eusa_s ile

Naši su jučer odigrali taman dovoljno da se dobiju Švabe (koji to i nisu), kad bude potrebno ubacit ćemo i u brzinu više.
Old 13-06-2008, 11:05 AM   #325
Pervan
pod nadzorom!

Pervan's Avatar

Pervan is on a distinguished road

Ekipa za Poljsku:

-----------Pletikosa-----------
--Simic-Knezevic-Vejic-Pranjic-
-Leko-Vukojevic-Pokrivac-Rakitic-
--------Kalinic-Klasnic---------
Pervan is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2008, 11:10 AM   #326
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Passion, not fashion...

VOLIM NOGOMET – kakva isprazna floskula svih Hrvata. Reklamni slogan koji koristimo ovih dana Europskog prvenstva. Pobijedili smo Nijemce i održali im lekciju iz nogometa. Mi smo nogometna nacija. Kako (o)tužno.
Pobijedili smo Nijemce u jednoj utakmici i mi si pripisujemo veću ljubav prema nogometu, veće nogometno znanje, veću nogometnu strast. Hrvatska je u nogometu über Deutschland. Mi njima pjevamo „aufiedersen“. Nažalost, mi smo ti koji odlazimo s tribina. Nijemci na njima ostaju. Za dva tjedna kada krenu nacionalna prvenstva, naše nogometaše će gledati par tisuća ljudi. Njemačke nogometaše će svaki vikend gledati par stotina tisuća ljudi.
U Hrvatskoj ne postoji „passion“

PROUD TO BE CROAT – kakav prokleti „fashion“. Tako dobar slogan, s tako moćnom porukom, koristi se samo kao modni detalj na majici. Malo je onih „proud“ ispod majice.
Mi smo ti koji vičemo na stadionu „za dom spremni“ i „u boj, u boj“. Nijemci nemaju potrebu vikati „Deutschland über alles“. Mi smo ti koji patimo od neodlučnosti jesmo li ponosni što smo Hrvati ili je to ipak breme na leđima poštenog čovjeka? Mi smo „proud“ samo u Austriji na tribini. Kada nam ti isti „Nijemci“ dozvole da budemo „proud“. Kada u Hrvatskoj koristimo ranije navedene ljubavne poklike, tada smo nacionalisti i fašisti. Tada spuštamo pogled i savijamo leđa, jer se oglasio predsjednik, Vesna Pusić, HHO, Židovi ili neka delegacije EU ili Europske komisije. Tada je „za dom spremni“ oblik primitivizma.
U Austriji, gdje je smještaj u skromnim sobičcima skuplji nego u našim hotelima na obali i kada pijemo razvodnjeno točeno pivo za 40 kuna, onda hrvatski nacionalni primitivizam nikoga ne smeta. Hrvati se više ne srame „nacionalno opterećenih kretena“ i svi se zamataju u zastave. Europu više ne smeta fašistička propaganda s Balkana. Sve u ime kapitala.

Jesmo li mi zapravo pobijedili Nijemce? Naša ljubav i naš ponos svodi se na izjavu Mate Baturine „dikod uđe, dikod ne uđe“. Da Robinsonu lopta nije prošla ispod noge danas Hrvati vjerojatno ne bi voljeli nogomet niti bi nosili majice „proud to be Croat“.
Nijemci će i nakon ovog Eura voljeti nogomet i nikome neće dopuštati da omalovažava njihovu naciju.

MI HRVATI!!!!
Old 13-06-2008, 11:12 AM   #327
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Aj bannirajte ga
vidite da to sam trazi.
E nek si izgubio 10 kuna
Old 13-06-2008, 11:18 AM   #328
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Ajd pustite nas kojima to nešto znači da se u miru veselimo. Hvala.
Old 13-06-2008, 12:18 PM   #329
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

glup i nepotreban tekst. nesto u maniri Senjanovica...bas me zanima ko ga je potpisa.
Kruha i igara!!
Old 13-06-2008, 12:30 PM   #330
LUDI BIK
Senior Member

LUDI BIK's Avatar

LUDI BIK is on a distinguished road

a vidi ovog filozofa china.jebote,aristoteL i sokrat zajedno mu nisu do kolina.
preporucujem prozac.

ljudi moji ja sam vidovnjak.zna sam da cemo dobit svabe jer smo mi hrvati protiv jakih uvik najjaci!!
po mojim prognozama,idemo u polufinale na megdan s portugalcima di bi mogli junacki izgubit al nema veze triba dic spomenik svim igracima i bilicu!!!!!

M I H R V A T I
Old 13-06-2008, 02:10 PM   #331
Fikser
Senior Member

Fikser's Avatar

Fikser is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Ajd pustite nas kojima to nešto znači da se u miru veselimo. Hvala.
Tako je! Inaće u Klagenfurtu je bilo fenomenalnooooooooo!!!
Old 13-06-2008, 02:19 PM   #332
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

ja sam bio jedan od onih koji nije virova u ovaj rezultat od jučer, pogotovo ne nakon dvoboja švaba i poljaka, jer su mi se prvenstveno učinili trkački nadmoćni našima....no eto, dobili smo, i ja sam sritan...
@el chino
ne znam je li ovo tvoj tekst, nadam se da nije, da je samo copy paste nečiji...

jer...je, upali smo u euforijiu, no tko nam to može zamjeriti. I mene ponekad smeta ta prevelika, često i umjetno ( sponzorski ) prenapuhana euforija oko reprezentacije, ali kome smeta jučerašnji trijumf da to odmah stavlja u konetst nacionalizma, politikanstva, ili gledanosti HNL-a ?????
ko nam može zamjeriti, jer jučerašnja pobjeda jest pobjeda Davida nad Golijatom, i zašto onda zamjerke na veselje, na dom spremni, na proud to be croat???
Njemci jesu Golijat jer ih je 12-13 puta više nego nas, jer jedan Berlin ima stanovnika više nego cijela Hrvatska, jer njihov klupski nogomet je nešto o čemu mi možemo samo sanjati, jer je njihova nogometna reprezentacija trostruki svjetski prvak....
Mi smo David, zbog svega ostalog....
ALI...zar nam te činjenice tribaju biti razlog tuzi, ili radosti ???

Radujmo se, makar kratkotrajno, jer ovo su neki od momenata za koje se živi, koji će se pamtiti, bez obzira na svu pokvarenu iskomercijaliziranost nogometa, na sve falše navijače, na sav politički establishment koji se jućer muktaški smjestio na tribinama.....jer jednog dana ćemo mi koji još uvik violimo balun, pričati dici, unucima o jučerašnjoj pobjedi,atmosferi, ka šta je meni moj stari priča o čarolijama Vukasa, pobjedi nad partizanom u begešu 6-1....
guštajmo zbog sebe, ne zbog te gube.....
kako bi reka Malden iz TBF-a....ništa mi neće ovaj dan pokvariti....
Old 13-06-2008, 02:23 PM   #333
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

srna da prvi gol ja dobija tiket i pija mukte...KRAJ
Old 13-06-2008, 02:33 PM   #334
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Fikser View Post
Tako je! Inaće u Klagenfurtu je bilo fenomenalnooooooooo!!!
Da Bog da oženio Borisa Mirkovića

@aleština...

Mislim da me nisi u potpunosti razumio. Ja ne stavljam to u kontekst nacionalizma niti mi je to u primisli. Ali svi ostaju nas svrstavaju tamo kada njima to odgovara. Mi ponizno klimamo glavom jer nemamo hrabrosti izaći na ulice. Pa kad navijači ponosno kažu da su HRVATI u Vukovaru, cijeli državni vrh na njih krene drvljem i kamenjem. Pa i mi ovdje povlačimo moralne vertikale i paralele zbog nekakvih nebitnih koncerata.
Ali za vrijeme EURA smo svi mi veliki Hrvati. Eto, mene živcira ta licemjernost. Jer za dvadeset dana opet nećemo biti „proud to be croat“. Za 15 dana će nam Austrijanac 'ebat mater zbog isticanja nekakvog nacionalnog simbola u Hrvatskoj ili će nas zajebavat zbog neke pjesme ili čuvanja granica. Danas nikoga od tih euro licemjera ne smeta što su Hrvati „proud to be croat“. Ne smeta ih jer dobrano trošimo svoje novce kod njih...
Danas smo im super navijači i super narod. Za 20 dana Dinamo mora prijateljske utakmice igrati pred praznim tribinama u Austriji. Onda im više nećemo biti toliko super.

A, MI HRVATI sve to gledamo pognute glave i prihvaćamo da to tako mora biti. I onda sami sebe uvjeravamo kako smo mi moćni i kako volimo Hrvatsku. Veliki broj Hrvata voli Hrvatsku samo kada je to „fashion“. A, uglavnom su takvi i najglasniji...

Što se tiče povijesne pobjede? Možda za neki drugi narod...
Pobijedili smo tako i Talijane, pa izgubili od Ekvadora i vratili se kući pokisli sa stotinu argumenata zašto da popljujemo Jozića i igrače.

Mene stvari oko „repke“ kako kažu na HTV-u ne brinu previše. Malo mi je krivo što je tako banalizirano sve, ali prestao sam previše to doživljavati kao nogomet.
Ma da cijelu tu priču sa svim reprezentacijama na velikim natjecanjima nisam nikada gledao kroz prizmu rezultata, već kroz ponos i čast.
A, mi Hrvati iz dana u dan pokazujemo kako nemamo niti ponosa niti časti..
I to najmanje ima veze s nogometom.
Old 13-06-2008, 02:36 PM   #335
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

http://www.hnkhajduk.com/forum/showt...850#post137850
Old 13-06-2008, 02:56 PM   #336
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

el chino

ne znam jesam li ovdje, ili negdje drugo napisao, da smo definitvno čudan narod, nenaviknut na svoju državu, samostalnost......i kao da smo prokleti pa se na ovaj, ili onaj način p(r)odajemo drugome....
no to ne treba stavljati u kontekst nogometa, makar bi antropogija se mogla i tim pozabavit, barem na primjeru hrvata, i ja bi sad o tome moga pisati satima, ali neću...i licimjernost je poznata karakteristika nas, ali nemojmo ni o njoj sada...

nogomet danas je prvenstveno biznis, pa onda sve ostalo...
ALI, opet ponavljam, guštajmo još malo u onom šta trenutno imamo, a i paralela sa Italijom ti je kriva, jer jučerašnjim remijem domaćina i poljaka, naša pobijeda je povijesna, jer nas vodi u četvrtfinale, za razliku od pirove pobjede nad žabarima.
mislim da sve gledaš preširoko, a tribaš krenit od sebe...
sam si napisa da repku gledaš kroz prizmu ponosa i časti, ali baš jučer si triba onda guštat u pobjedi, jer je ona bila i časna, i ponosna, kažem ti ne zbog drugih ( ili već koga ), već zbog sebe....pa makar i kratko trajalo, guštaj, jer realno ovakve stvari u budućnosti teško će se ponoviti....

guštaj el chino, guštaj....zaboravi na komercijalu, fashion navijaće, austrijance, Pusičku, licimjere, male zelene, ove, one...

guštaj u momentu, guštaj....
Old 13-06-2008, 03:03 PM   #337
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by El Chino View Post
Da Bog da oženio Borisa Mirkovića

@aleština...

Mislim da me nisi u potpunosti razumio. Ja ne stavljam to u kontekst nacionalizma niti mi je to u primisli. Ali svi ostaju nas svrstavaju tamo kada njima to odgovara. Mi ponizno klimamo glavom jer nemamo hrabrosti izaći na ulice. Pa kad navijači ponosno kažu da su HRVATI u Vukovaru, cijeli državni vrh na njih krene drvljem i kamenjem. Pa i mi ovdje povlačimo moralne vertikale i paralele zbog nekakvih nebitnih koncerata.
Ali za vrijeme EURA smo svi mi veliki Hrvati. Eto, mene živcira ta licemjernost. Jer za dvadeset dana opet nećemo biti „proud to be croat“. Za 15 dana će nam Austrijanac 'ebat mater zbog isticanja nekakvog nacionalnog simbola u Hrvatskoj ili će nas zajebavat zbog neke pjesme ili čuvanja granica. Danas nikoga od tih euro licemjera ne smeta što su Hrvati „proud to be croat“. Ne smeta ih jer dobrano trošimo svoje novce kod njih...
Danas smo im super navijači i super narod. Za 20 dana Dinamo mora prijateljske utakmice igrati pred praznim tribinama u Austriji. Onda im više nećemo biti toliko super.

A, MI HRVATI sve to gledamo pognute glave i prihvaćamo da to tako mora biti. I onda sami sebe uvjeravamo kako smo mi moćni i kako volimo Hrvatsku. Veliki broj Hrvata voli Hrvatsku samo kada je to „fashion“. A, uglavnom su takvi i najglasniji...

Što se tiče povijesne pobjede? Možda za neki drugi narod...
Pobijedili smo tako i Talijane, pa izgubili od Ekvadora i vratili se kući pokisli sa stotinu argumenata zašto da popljujemo Jozića i igrače.

Mene stvari oko „repke“ kako kažu na HTV-u ne brinu previše. Malo mi je krivo što je tako banalizirano sve, ali prestao sam previše to doživljavati kao nogomet.
Ma da cijelu tu priču sa svim reprezentacijama na velikim natjecanjima nisam nikada gledao kroz prizmu rezultata, već kroz ponos i čast.
A, mi Hrvati iz dana u dan pokazujemo kako nemamo niti ponosa niti časti..
I to najmanje ima veze s nogometom.
Razmišlja san da li odgovorit na ovo, jer se upravo namjeravan malo zavalit na kauč, pa govorin - ipak iden! Nećes se ljutit, vjerujem...

Kažeš da je sve banalizirano, ali ja mislin da si ti sam dosta toga banalizira. Jer, 'ko meni može uzet moj osjećaj ponosa i radosti? Pa ne gledan ja reprezentaciju zato šta je to sad u modi, nego je gledan odkad je države...

- Na televiziji je zovu repka? Pa zaboli mene neka stvar kako je oni zovu! Ja je zoven reprezentacija. Neće mi valjda 'repka' umanjit osjećaj...
- Nisu igrali u Splitu 10 godina? Zbog koga? Zbog Srne i Pletikose ili zbog nekih 'viših' stvari?
- Eduardo je čamuga? Je, ali je iznimka i to specifična...
- Konzum radi pisme i prodaje navijački kečap? Opet me zaboli neka stvar...

Sad da ovo gore sve opet ne citiram šta si napisa, ukratko: moj je dojam da se u napisanom tekstu puno zamaraš 'njima' i da su 'oni' ti zbog kojih ti je osjećaj manji. To mi, eto, zvuči banalno...

Ja san jučer doša s posla, skinija san cipele, ditetu prominija pelene, uzeja Kaltenberg i Bobi flips, sija na kauč i od 6 do 8 jednostavno uživa. I nije me uvatila nikava euforija nego jednostavno neki dobar osjećaj. I baš mi je danas cilo jutro neki smajl na licu pa neka je tetama na mirovinskom 'pa sistem' i cilo jebe.o jutro je bila gužva...
Old 13-06-2008, 03:14 PM   #338
Fikser
Senior Member

Fikser's Avatar

Fikser is on a distinguished road

Čino, koji kurac ti sebi umišljaš komentirat kak sam se ja proveo u Klagenfurtu???
Gle ja sam se tam proveo odlično, ne samo zbog pobjede reprezentacije ili zato što je to euro, već zbog zabave uopće! Gle neam pojma kolko godina imaš, jel si stariji od mene il ne...... boli me kurac i ne želim, niti sam omaložavo tvoje provode u životu, govorio jel su dobri, i zato odjebi više s tim glupim komentarima jer mi stvarno ideš na živce!!!!!!!!!!!
Old 13-06-2008, 03:19 PM   #339
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

WB-VD will become famous soon enough

Hvala Taylor! Toliko o tome...

A šta se tiče nazivanje reprezentacije repkom, pa koga boli k.....?!
Apsolutno nevažno jel repka ili reprezentacija. Ja ih recimo nazivam ustaše!
Old 13-06-2008, 03:26 PM   #340
El Chino
Hare Krishna

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
guštaj u momentu, guštaj....
Nije problem u tebi, nije problem u meni..
Nije problem u nas 100 ili 500. Ne propitujem ja ničije osobne motive niti me oni zanimaju.

Ali jebeno je čudno da naš nogomet tokom cijele godine ne gleda nitko. I za to postoji stotine razloga. Od onih što se kunu da nemaju načina ili 50 kuna za otić pogledat Hajduka (u kojeg se kunu), ali im nije problem doći do Klagenfurta ili Beč...no uopće ne pričam o tome.
Pričam o tome da je nacionalni poklik VOLIM NOGOMET, a jebene brojke pokazuju da nogomet u Hrvatskoj voli par tisuća mohikanaca.

Jebeno je čudno da danas svi ističu ponosno kako su Hrvati i kako nam nitko ne može ništa. Do prije 15 dana nas je cijeli svijet guzio kad je htio i govorio nam kad (ne)smijemo govoriti da smo Hrvati preglasno. I opet će nam uvesti tu "zabranu" kad završi Euro.
I nikoga od Hrvata to nije brinulo. Zamotaj se za 20 dana u hrvatsku zastavu i šetaj ulicom pa će govoriti da si budala. Onaj tko tokom godine ima na prozoru ili balkonu obješenu zastavu je nekakav nacionalist, psiho, bolesnik, frustrirani branitelj. I ne govore to samo stranci, to govorimo i mi samo Hrvati.
Ali danas ne. Danas smo svi proud to be croat..

Eto, o tom jebenom mentalitetu ovog naroda govorim. Boli me qrac je li netko išao u Klagenfurt, 'ko mu je nabavio ulaznicu i koliki mu je trošak bio. Jebe me se je li se zabavio ili mu je bilo preglasno ili pretiho.

Ne znam zašto se samo svi osjećaju prozvanim.
Mene sigurno ne pogađaju priče da je VOLIM NOGOMET trend...jer za mene nije.Isto tako se osvrćem na priče o tome je li "proud to be croat" fashion.....jer svaki dan živim tako.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules