[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-06-2008, 11:53 AM   #1201
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

iz današnje SD
Quote:
Osvrnuo se Buljan i na najnoviji istup navijača, u kojem su izrazili svoje nezadovoljstvo politikom vođenja kluba.
- Moje je mišljenje da je jedan dio navijača Hajduka vjerojatno izmanipuliran, te ih se koristi zbog nečijih privatnih interesa. Navijači su naravno sastavni dio svakog kluba, ali mora postojati neka granica - pojasnio je Iko svoj stav, te dodao:

- Ja se navijačima nikad nisam ni na koji način dodvoravao. Moje je da radim posao za koji sam doveden na najbolji mogući način. U vrijeme mog prvog mandata na mjestu sportskog direktora sredinom devedesetih neke stvari nisu se događale. Pritom u prvom redu mislim na kupovanje karata navijačima, organiziranje njihovih putovanja, te uključenje u prodaju klupskih suvenira, što je u posljednje vrijeme bio slučaj - podsjetio je Buljan na razdoblje iz prošlog desetljeća, kada je Hajduk na čelu s Nadanom Vidoševićem i Vedranom Rožićem stigao čak do četvrtfinala Lige prvaka.
Počelo se opet po navijačima ispod pojasa...
Old 16-06-2008, 12:38 PM   #1202
neven
Senior Member

neven is on a distinguished road

Pa imali više smisla uzimat za ozbiljno to što piše "Slobodna". Zbog renomea ovog foruma i zdrave pameti njegovih sudionika molim korisnike da te škovace od "novina" ovdje više nitko ne spominje! Niti u kraticama tipa: SD.
Unaprijed se zahvaljujem
neven is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 12:42 PM   #1203
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

ma ne znam ..

bez Balica .. ???? ne kazem da ne treba mladog razvijat pa i forsirati, ali opet se dovodimo u situaciju
ka za Romu da na golu imamo neiskusnog, a na klupi jos neiskusnijeg .. po meni je treba Balic ostat
a jednog od mladih, kojeg god, forsirat ..

ma mislio sam iskomentirat i ovo ostalo, ali nemam volje, pun mi je vise qrac dovodjenja igraca koji
sjede na klupi ka da nemamo istih takvih u Hajduku .. pa cu se zadrzat samo na Florinu, nije covik los
igrac, daleko od toga, ali ne vrijedi tih para (mislim na odstetu, ne na ugovor) ..

Last edited by pegula; 16-06-2008 at 12:55 PM.
pegula is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 12:42 PM   #1204
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by neven View Post
Pa imali više smisla uzimat za ozbiljno to što piše "Slobodna". Zbog renomea ovog foruma i zdrave pameti njegovih sudionika molim korisnike da te škovace od "novina" ovdje više nitko ne spominju! Niti u kraticama tipa: SD.
Unaprijed se zahvaljujem
To Pavicevo smece ce se uskoro dijelit kao podlistak za Dalmaciju uz Jutarnji list
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 12:47 PM   #1205
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
nesto glupo ..
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nemoj pegula pocimat molin te...
Neko je napisa da je neko nesto reka nakon cega su napisali da je neko drugi tima prvima nesto reka i tako dalje.

Sportski neka dovodi igrace, navijaci neka navijaju, igraci neka treniraju i igraju, forumasi nega ih sve komentiraju i to je najbolje.
Stvarno nema smisla komentirat necije navodne izjave kad se zna sta je kome radit.
A bas me ugodno iznenadilo sta se niko nije nakacio na ovu temu...
Old 16-06-2008, 12:57 PM   #1206
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

do mene

ma neurozan sam danas ..
Old 16-06-2008, 02:11 PM   #1207
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

E ljudi nisam dugo bio na forumu jer sam bio u Austriji pa sam jos pod dojmom nase reprezentacije i kako je lijepo bit Hrvat. A nadam se da ce opet bit radosti i sa Hajdukom. Veseli strucni stozer koji najavljuje strogi rezim, puno rada, treninga i odricanja. Sad samo da igraci to poprate i super. Vjerujem da ovi ljudi mogu docarat igracima sta znaci igrat za Hajduka i da ce igraci ginut u sljedecoj sezoni. Vazno je i da fizicki spremni budu, jer onda mozemo i nadoknadit manjak kreacije tako da meljemo suparnike ritmom. A normalno da bi dobro doso neki playmaker, pa i neki igrac koji moze probit 2-3 igraca kojim moze nesto istrcat, napravit pomutnju u suparnickim redovima. E sad sto se igrackog kadra tice golmani su u redu i treba im dat priliku u kontinuitetu. Spominje se da ce doc Subasic i onda on i Tomic mogu ravnopravno konkurirat za jedinicu. Ovako je Tomic u prednosti u odnosu na Franica i Visica. Obrana, solidna s tim da bi se ja rijesio Zivkovica ako je Tudor zdrav. Obrana bi mi izgledala Buljat(Oremus,Pezo), Maloca, Tudor i Strinic. Ne znam zasto Jozinovic nije na pripremama. Veza najlosiji dio momcadi kako sad stvari stoje. Ima jedan dobar igrac samo ne znam kako ga dovest ni bi li doso, ali bi bilo dobro raspitat se. Gary Medel igra u Cileu i sad je zabio 2 gola za reprezentaciju. Trzisna vrijednost 800000 eura. Igra zadnjeg veznog i zovu ga cileanski gattuso. Znam sad ce svi napast da nam ne treba jos trkaca ali momak ima 20 godina i sigurno je perspektivniji od Linica, Rubila i slicnih. Ja da sam Buljan raspito bi se malo. Za tog nekog Vizitora nikad cuo. Chiumento se cini dobar, dribler, moze napravit igraca vise, ne bi bilo lose ga dovest ako se moze. Skoko i 400 000 eura za sezonu sa 32 godine nikako. Sta mi imamo od Skoke, covjek oce bit sa zenom u Splitu, malo se kupat uzivat i jos dobijat 400 000 eura. Ma nek on nama plati ljetovanje, ponovno ista prica ko prosle godine. Ja bi dao za Chiumenta i ovoga Medela pare od Skoke, Zivkovica i Cernata, mislim da bi bilo dovoljno. I ovako da izgleda veza Chiumento Medel, Andric i Gabric. To bi dobro izgledalo. A u napadu Rukavina, Kalinic. E ova ekipa uz odgovarajucu fizicku i psihicku spremu, te homogenost i borbenost moze dogodine parirat DInamu i nesto napravit u Europi. A i to je ekipa koja moze igrat u narednih 2-3 godine, uz jos par kvalitetnih igraca zbog konkurencije bi mogli postat srednji europski klub koji bi svake godine igro 10-ak europskih utakmica. Eto raspiso sam se malo ali mislim da nije bezveze
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 02:48 PM   #1208
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Ima jedan dobar igrac samo ne znam kako ga dovest ni bi li doso, ali bi bilo dobro raspitat se. Gary Medel igra u Cileu i sad je zabio 2 gola za reprezentaciju. Trzisna vrijednost 800000 eura. Igra zadnjeg veznog i zovu ga cileanski gattuso. Znam sad ce svi napast da nam ne treba jos trkaca ali momak ima 20 godina i sigurno je perspektivniji od Linica, Rubila i slicnih. Ja da sam Buljan raspito bi se malo. Za tog nekog Vizitora nikad cuo. Chiumento se cini dobar, dribler, moze napravit igraca vise, ne bi bilo lose ga dovest ako se moze.
Kakav Garry Mandel i to jos destruktivan vezni?? Vizitor je ofenzivan ljevak!
Old 16-06-2008, 02:54 PM   #1209
anonymous69
Senior Member

a odakle je taj Vizitor, je li on uopce postoji i ko je njega uopce spomenuo i ko ga je ikad gledo. Kako se zove, preziva i gdje igra, koliko godina ima, kakva mu je statistika
Old 16-06-2008, 02:54 PM   #1210
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Jedina preporuka tog Mandela je da ima isto ime kao i stariji od braće Neville.

Ali ja sam za. Ako je dobar na igrici, ne može bit loš na terenu.
Da nam slastav slaže voditeljski par s OBN-a Sabahudin Saša Vugdalić - Adis Hadžić, oni bi preporučili Ighlia Vannucchia. Mislim da je Hadžić spomenuo da mu je Igli donio titulu na CM-u, a kupio ga za "jeftine pare"
Old 16-06-2008, 03:10 PM   #1211
anonymous69
Senior Member

Nisam za njega cuo sa CM-a nego je covjek jucer ili prekjucer dao 2 gola za reprezentaciju Cilea i malo sam pogledo po internetu i cini se da nije los, a ima 20 god tako da bi bilo dobro ako nista raspitat se bi li dosao. Mislim da u latino americkim drzavama se moze nac kvalitetnih igraca za male pare, samo treba poslat gore nekoga da skautira a to je za Hajduk znanstvena fantastika nazalost. I veseli me izjava buljana da je sramota da Hajduk vec par godina nema igraca sa dubrovackog, neretvanskog podrucja i da dinamo ne smije kupit igrace iz naseg bazena. Samo jos i da poduzme nesto po tom pitanju, jer je vec mali Livaja otiso i jos mnogi ce ako se ovako nastavi. A vec sam dosta puta ovdje napiso da bi bilo da se osnuje selekcija Dalmacije i da tako provjeravaju igrace
Old 16-06-2008, 03:20 PM   #1212
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

Quote:
Nisam za njega cuo sa CM-a nego je covjek jucer ili prekjucer dao 2 gola za reprezentaciju Cilea i malo sam pogledo po internetu i cini se da nije los, a ima 20 god tako da bi bilo dobro ako nista raspitat se bi li dosao.
nema Buljan interneta
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 03:27 PM   #1213
anonymous69
Senior Member

Surjak nema mobitela, ovaj nema interneta, sta je sljedece, da bude slijep sportski direktor, mozda bi tad i najbolje bilo.
Old 16-06-2008, 03:33 PM   #1214
Pervan
pod nadzorom!

Pervan's Avatar

Pervan is on a distinguished road

Gary Medel je izvrsna igrač ali nema način da dođe do Hajduk Split. Ovaj druga nije Vizitor nego Visitor i to mu je ime i nick a prezima je Mesich. Spominjala ga je za doć u Australia i play za Socceroos jer njegov od tatina mama cousins su u Australia di je i njegova cura familija isto.
Šta se ticala Skoko nije dobar vijest za Hajduk za njegova nastavak jer se spominjala Turkish club Genclerbirligi di je isla Djite. To se sve više govorila tu. Šteta Hajduk imala slab vezna red bez Skoko, bez Rapaić i bez Cernat.
Pervan is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 03:40 PM   #1215
anonymous69
Senior Member

Reimond Manco - Reimond Orangel Manco Albarracín e ovo je igrac, ali cini se da ga PSV oce, i napominjem nije sa igrice nego zapravo. Ma da je mene stavit na sportskog direktora i da mi je 2-3 milijuna ma cuda bi radio. A pervan kako mislis da nema nacina da dodje Medel u Hajduk. Daj ima li ko Buljana naucit malo da svrlja po internetu.
Old 16-06-2008, 03:44 PM   #1216
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Jozinovic nije na pripremama jer (jos) nije potpisao ugovor.
Old 16-06-2008, 04:27 PM   #1217
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

Quote:
Surjak nema mobitela, ovaj nema interneta, sta je sljedece, da bude slijep sportski direktor, mozda bi tad i najbolje bilo.
zaposlit ćemo Ćiru Gašparca kao skauta
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 04:59 PM   #1218
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

evo gledan baš popis igrača na prozivci danas ujutro. Jedini šta mi se sviđa da je od 20 igrača njih 13 mlađih od 23 godine...
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 07:02 PM   #1219
sitni
Junior Member

sitni's Avatar

sitni is on a distinguished road

Neče na dobro neče.................................
sitni is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2008, 11:34 PM   #1220
puntar
Senior Member

puntar's Avatar

puntar is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by sitni View Post
Neče na dobro neče.................................
iĐe tebi gramat'ka? a?
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules