[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-07-2008, 08:23 PM   #2341
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by respect10
Krizari su se borili macevima a danas se ljudi bore kemijskim oruzjem niti ne vidis protivnika oci u oci...
Gdje je nestao covjek??gdje se skriva on??
samo živi samo budi
svi odgovori doći će sami
samo stoj na svjetlu
i doći će kraj tami

Last edited by Faca; 22-07-2008 at 06:58 AM. Reason: Kad quotaš, quotaj kako treba
Anna is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2008, 08:34 PM   #2342
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

igra se za rezultat chino, nogomet se igra za golove.....
je da je lipo reć, najbitnije je bit pošten i nadat se da će te Bog nagradit, tako je i u životu stvarnom
al šta se uglavnom dogodi: tek sa 60 godina, penzijom od 1000kn, slomivenim leđima i u predinfakrtnom stanju sa čirom na želucu svatiš da si se kompletno zajeba u životu glumeći poštenu budalu, pa onda kreneš ić svakodnevno na misu, tražit prosvjetljenje i neki bolji život za poštene ljude

tako bi moga i Hajduk, tražit ovo tražit ono, ić na pošteno i ispadat iz lige, i nadat se da će neki pogled s nebesa spasit i poboljšat stvar
teško prijo, teško.....

pošteni uvik najebu....
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2008, 09:03 PM   #2343
boris dvornik
Junior Member

boris dvornik's Avatar

boris dvornik is on a distinguished road

evo vidin da oden pricate o mafiji pa van evo malo videa o sosi i kako on prodaje igrace i koliko je njemu bitna Dalmacija,i Split
moremo bit sritni ca smo se risili gubasa,i ako je to cina da jedan hrgovic ,cop i rukavina nemaju mista u ajduku onda ja to prihvacan.sve za dobrobit ajduka
HZV

put u Kinu

jesi spreman

soso-Obilinovic kraj jubavi
Old 22-07-2008, 12:33 AM   #2344
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

čini se da na hrt-u neče bit prijenos uzvrata kupa uefa s malte...gamad purgerska,pogotovo onaj zalizani kovačević...
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 12:46 AM   #2345
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by shaka_zulu View Post
čini se da na hrt-u neče bit prijenos uzvrata kupa uefa s malte...gamad purgerska,pogotovo onaj zalizani kovačević...
po njihovom programu u planu im je prijenos utakmice iz Koprivnice

i formalno nemaš im zašto prigovorit,jer i Slaven je Hrvatski klub,naravno klub koji prati i zanima puno manji krug ljudi nego Hajduk,ali imaju kakav takav argument,.............no na ovome neće stati,bagra je osjetila pozitivnu atmosferu u Hajduku i sada će nas dalekovidnica na sve perfidne načine pokušavati azobilaziti........da smo jadni ko i lani,sigurno bi nas prikazivali,da gledaju kako se patimo i uživaju

ali evo i ovo je prilika da se pokaže novo vodstvo kluba,da odigra agresivnno i bezobrazno(zabrani prijenose s Poljuda) i da se izbori,baremko za kombinirani prijenos

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 01:49 AM   #2346
Jope
Senior Member

Jope's Avatar

Jope is on a distinguished road
Send a message via MSN to Jope

Da li je prenošena prva utakmica Belupa na malti?
Jope is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 01:56 AM   #2347
Jope
Senior Member

Jope's Avatar

Jope is on a distinguished road
Send a message via MSN to Jope

Jadni ti li smo majke ti

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...2/Default.aspx
Jope is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 09:20 AM   #2348
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

Quote:
Originally Posted by shaka_zulu View Post
hee a stvarno san se nadala prijenosu ovaj put
Old 22-07-2008, 09:25 AM   #2349
bodulica
zauzeta

bodulica's Avatar

bodulica is on a distinguished road
Send a message via MSN to bodulica

Quote:
Originally Posted by Jope View Post

bez svakog se more
Old 22-07-2008, 06:24 PM   #2350
Jeremija
Senior Member

Jeremija's Avatar

Jeremija is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by El Chino View Post
'ebem sve vaše saveznike gdje Hajduk lagano osvaja bodove i gdje ima korektno suđenje
'ebem sve one novce koji su pristigli po političkoj liniji.
'ebem sve one titule koje se osvajaju uz pomoć saveznika i državnih novaca.
eh bas to....

A sto se tice pozitive nemogu si pomoc, svake godine isto. iako kuzim predstave i to cime rulju hrane. Ciljevi ispunjeni stisnutih ruku po kaficima ili po komandi nikome ne trebaju....
Old 22-07-2008, 07:51 PM   #2351
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Švabo View Post
tako bi moga i Hajduk, tražit ovo tražit ono, ić na pošteno i ispadat iz lige, i nadat se da će neki pogled s nebesa spasit i poboljšat stvar
teško prijo, teško.....
Ti si isto jedan od onih koji bi dali pet godina života samo kada bi Dinamo ispa od ovog Linfielda pa da im se možeš narugati, a najsretniji dio života ti je bio ispadanje Dinama u onu Ligu za ostanak???

Ja ne živim od Hajduka. Neće moja obitelj financijski bolje stajati od Hajdukove pobjede ili poraza. Neću ja izgubiti posao ili ugroziti svoju egzistenciju Hajdukovom pobjedom ili porazom.

Prema tome, ako su oni toliko jadni da bi poštenom igrom ispali iz lige, onda neka ispadnu. Pa što sada? Ispadali su i bogatiji ili ugledniji klubovi. Eno, ispao je sada i Lens, klub koji ima veći prosjek gledatelja nego što mu grad ima stanovnika. Pa što sada? Svijet ne staje ispadanjem iz lige....

I neće taj Lens sada izbugiti navijače ili postati predmetom sprdnje. Netko će se možda narugati, ali što ima veze. Riječ je o sportskom (ne)uspjehu. Treba dati sve od sebe, pa onda uzdignute glave napustiti teren...

Mislim da bi puno teže navijačima Lensa bilo da su kupili zadnje tri utakmice i da su ostali u ligi, pa da do kraja života spuštaju pogled zbog sramote.

Svaki puta kada igrači poginu na terenu, zaslužit će moje ovacije...pobijedili oni ili izgubili.
Ali ne želim više svjedočiti situacijama kao što je bila proslava naslova prvaka protiv Varteksa, kada kod rezultata 6:0, pola ljudi na tribini spušta pogled i odlazi kući uz psovke...

Ali jebiga.....neke valjda muči što tako nikada neće Cristiano Ronaldo doći na Poljud i što neće biti fensi provoda.
Old 22-07-2008, 09:19 PM   #2352
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

ne, uopće mi nebi bilo drago da Dinamo ispadne od Linfielda, niti mi je posebno drago bilo šta su ispali u Ligu za ostanak, osim zato šta se dokazalo da se pijanim razbacivanjem para neće postić ništa, utoliko je.

Ali mene kao šta ti reče, ne zanimaju ni pobjede ni porazi Dinama, osim kada igraju protiv nas, ili izvan Hrvatske, jer onda igraju i za naš nogomet u cijelosti i onda naravno da sam za njih.

Hajduk prvo i prvo neće bit bolji jer je Dinamo lošiji, upravo obrnuto, samo zdrava konkurencija te može i mora učinit boljim, jer kad se natječeš s ispodprosječnim samo ti pada kvaliteta.

Al nebitno za raspravu, pogotovo šta neznam kako ti zamišljaš zdravi Hajduk i od čega bi on poslova u modernom kapitalističkom svijetu. Meni je ta tvoja ideja naravno draga, ali nije izvediva prijo, nikako.
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 09:25 PM   #2353
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

chino, opet ti kruške i jabuke.
uspoređuješ Hrvatsku državu i Francusku državu....
dobro da nas nisi sa Finskom ili Švedskom usporedio.
jel tebi jasno da smo mi na dnu što se tiče pravosuđa na svijetu?
ajmo malo na Hajduku vježbat poštenje ove države, a ostali će nam se smijat.
jesi ti zbilja toliko uvjeren da u slučaju stečaja Hajduka i povratka za npr. 3-4 godine u prvu ligu nebi ponovno nas preuzela neka politička struktura?
kako ti ne shvaćaš da je grad naš vlasnik i da on postavlja rukovodstvo Hajduka po političkoj direktivi.
politiku treba maknut iz sporta, a ne Hajduk iz sporta

nego; jel moguće da smo ovog panjinu doveli, pa ako se ne varam i iza njega stoji šošo ili neki slični lik...nek me netko demantira.
taj nije ni u osijeku prošao, a bio je kao vezni igrač, i sad je odjednom postao stoper otkako je kod nas na probi....

http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10813
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 09:38 PM   #2354
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

oće oni ispast ili odigrat ligu prvaka, savršeno me zabole ona stvar....

samo bih citirao:
"'ebem sve vaše saveznike gdje Hajduk lagano osvaja bodove i gdje ima korektno suđenje
'ebem sve one novce koji su pristigli po političkoj liniji.
'ebem sve one titule koje se osvajaju uz pomoć saveznika i državnih novaca."

i popio stellu sa autorom jer znam da bi se "našli" za šankom, garant.
imali bi o čemu prićati...i sve dublje padati u depresiju i jad, znajući da se ništa prominilo nije za sada šta bi mi reklo "to je to"...na terenu ima nešto drugačije ali o tome ćemo nakon šta prezimimo u evropi, nakon šta Međimurje ili Cibalia budu ispraćeni sa Poljuda sa dva tri komada, nakon šta se iz Rijeke vratimo neporaženi..pripremne utakmice ili Birikiri nisu mjerilo ( nažalost slični su nam to i bili posljednjih sezona..)
monkul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 09:44 PM   #2355
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Švabo View Post

Ali mene kao šta ti reče, ne zanimaju ni pobjede ni porazi Dinama, osim kada igraju protiv nas, ili izvan Hrvatske, jer onda igraju i za naš nogomet u cijelosti i onda naravno da sam za njih.
i ti češ sutra onda navijati za dxxxxxx

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 09:45 PM   #2356
Mauser
Senior Member

pa švabo je simpatizer Hajduka, šta se čudiš....
Old 22-07-2008, 09:46 PM   #2357
Th-1950
Junior Member

Th-1950's Avatar

Th-1950 is on a distinguished road

a sta se tice s ovin lekon dobro pise na glasdalmacije

Ovaj 21-godišnji stoper koji je stigao iz trećeligaša Olimpije stavio je danas potpis na četverogodišnju vjernost s Hajdukom, a nadaju se na Poljudu kako će se možda ponoviti slučaj Marina Biliškova, stopera kojeg su "bijeli" prije deset godina doveli iz kliškog Uskoka. I pogodili!

A ako ne, imaju Splićani i novu trećeligašku momčad Hajduk 2...
Th-1950 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 10:44 PM   #2358
galinjo
Senior Member

galinjo's Avatar

galinjo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
chino, opet ti kruške i jabuke.
uspoređuješ Hrvatsku državu i Francusku državu....
dobro da nas nisi sa Finskom ili Švedskom usporedio.
jel tebi jasno da smo mi na dnu što se tiče pravosuđa na svijetu?
ajmo malo na Hajduku vježbat poštenje ove države, a ostali će nam se smijat.
jesi ti zbilja toliko uvjeren da u slučaju stečaja Hajduka i povratka za npr. 3-4 godine u prvu ligu nebi ponovno nas preuzela neka politička struktura?
kako ti ne shvaćaš da je grad naš vlasnik i da on postavlja rukovodstvo Hajduka po političkoj direktivi.
politiku treba maknut iz sporta, a ne Hajduk iz sporta

nego; jel moguće da smo ovog panjinu doveli, pa ako se ne varam i iza njega stoji šošo ili neki slični lik...nek me netko demantira.
taj nije ni u osijeku prošao, a bio je kao vezni igrač, i sad je odjednom postao stoper otkako je kod nas na probi....

http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=10813
Slažem se,nećemo se učiti poštenju preko Hajduka, prvo nek krene s državnim uređenjem... U okruženju u kojem su svi nepošteni ne izgleda mi normalno bit pošten i upropastit samog sebe...
galinjo is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2008, 11:22 PM   #2359
Mauser
Senior Member

ja sam prvi za poštenje, ali za poštenje iz temelja, a ne da se na Hajduku vježba poštenje i pravna država.
eto chino spominje francusku i lens.
pa lensu nije palo napamet ni pokušat kupovat utakmice jer zna što bi im se desilo da se to sazna.
sjetite se samo što se desilo jednom marseilleu, pa nantesu....i jedni i drugi su najebali bez pardona.

a kod nas je javna tajna nk.croatija i njihovi naslovi i njihova poslovanja i nitko da prstom mrdne, štoviše, ljudi koji su tada sudili i bili u vodstvu klubova sad mirno šeću i prodaju nam poštenje (oko sokolovo i sl.)

sad će chino reć "boli me qrac za croatiju". e pa vidiš, mene to itekako zanima.
ako ćemo krenut u čiščenje sporta onda trebaju svi istrest svoje prljavo rublje i snosit posljedice.
Hajduk ima puno prljavog rublja, ali imaju i ostali, a famozni fantomski klub croatija ima najviše toga.
a mamić se sad busa u prsa kako oni nisu nikome dužni i kiti se trofejima tog fantomskog kluba za kojeg je Hr sud ustvrdio da ne postoji.
pa tko tu koga jebe....

ne voliš chino samo ti Hajduka ovdje, volimo ga i mi ostali, al nedamo da se preko nas lome koplja dok će nam se drugi smijat.
tako nam se i srbi smiju, jer smo sve svoje generale poslali u haag, a Domovinski rat maltene proglasili zločinačkim pothvatom, a sve zbog tog tzv. "poštenja" i čistog obrza.
čistog obraza prema kome pitam te ja?
europi koja nas je htjela 91' ugušit?
srbima?
vesni pusić i damiru kajinu?
ili možda prema nekoliko tisuća hrvatskih branitelja koji su digli ruku na sebe...

ista stvar je i sa hr. nogometu.
prema kome mi to trebamo imat čist obraz osim prema navijačima?
a pitam te ja jel su navijači zaslužili Hajduk u županijskoj ligi?
Old 22-07-2008, 11:27 PM   #2360
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

aaaaaaaaaa krvi ti irudove o cemu se sve ode ima za citat
nista nego se vratit na teme i price o vizitorima, biscanima, tomasima, tockama i ostalim pojacanjima... Ako nista bar je zabavno.
Jebali vas postovi sa 14 ijada slova. Ko ce to citat??

Da se vratim na temu: Sta niko ne spominje Jozinovica za livog ka alternativu za Strinica? Je li momak uopce zdrav?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules