[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-07-2008, 08:02 AM   #2461
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Jope View Post
Evo Mikija , OPET!

Miki je svaku utakmicu s nama................na Istoku

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2008, 09:43 AM   #2462
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Faca View Post
A imali su Benka besplatno i nisu ga uzeli. Pa kakav je nemože biti lošiji od Bušića ili se Bušića mora gurat da igra kako bi ga se prodalo?
bez odstete je ali je pitanje kakav ugovor momce zeli. Ono da ode kad mu se digne uz minimalnu odstetu i sl. klauzule iz bliske nam proslosti.
Kresu se uvjeti, pa ako oce - moze
http://slobodnadalmacija.hr/Sport/Ha...u-Hajduku.aspx
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2008, 05:09 PM   #2463
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Benka treba potpisat zato jer trenutno imamo samo 3 napadaca od kojih Kalinic jedini ima perspektivu i ako se ne daj Boze neko od ovih ozljedi nece imat ko igrat. A ako nadju jos i brzog jednog to bi bilo super, ali dok je ovako bolje se osigurat s Benkom jer momak moze igrat i lijevo krilo u 4-2-3-1 sustavu a i napadaca u sustavu 4-4-2. Slazem se da treba ugovor potpisat u korist Hajduka, ne igraca. A sto se tice Vejica, koliko ja znam s igracem se moze pregovarat kad udje u zadnjih 6 mj ugovora, sto je Vejic i usao. Tako treba odma s njim pricat i zakaparit ga za zimu. Sta ce sad kupit nekog albanca ili tako nekog pa da ne daj Boze ispadnemo iz Europe i onda i Vejica dovest i imat 6 stopera na placi. To po meni nije potrebno i nije sad o glavu dovodit stopera kad se Zile dize u formi a uz njega ovi mladi mogu solidno odradit posao. Miki je legenda, bog nogometa ali vrijeme nazalost gazi i Miki nije odigrao postenu utakmicu vec dugo i vise bi ga volio vidit u trenerskoj funkciji u omladinskoj skoli. Isto ko i Mornara, Boksica, Tudora itd. S Veprom ne znam kakva je situacija i koliko kosta pa ne bi ulazio u to. Brkljaca sad nije potreban ali bi ga ja zakapario za dogodine, odnosno dogovorit se s Zagrebom da odigra jos jednu sezonu tamo i onda da predje, ipak ce dogodine Rosso prestat, Andric uc u 30, Skoko 33 i dogodine ce trebat. Brkljacu ili malog Vidu iz Osijeka.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2008, 05:47 PM   #2464
daglasmaicon
Senior Member

daglasmaicon's Avatar

daglasmaicon is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
Benka treba potpisat zato jer trenutno imamo samo 3 napadaca od kojih Kalinic jedini ima perspektivu i ako se ne daj Boze neko od ovih ozljedi nece imat ko igrat. A ako nadju jos i brzog jednog to bi bilo super, ali dok je ovako bolje se osigurat s Benkom jer momak moze igrat i lijevo krilo u 4-2-3-1 sustavu a i napadaca u sustavu 4-4-2. Slazem se da treba ugovor potpisat u korist Hajduka, ne igraca. A sto se tice Vejica, koliko ja znam s igracem se moze pregovarat kad udje u zadnjih 6 mj ugovora, sto je Vejic i usao. Tako treba odma s njim pricat i zakaparit ga za zimu. Sta ce sad kupit nekog albanca ili tako nekog pa da ne daj Boze ispadnemo iz Europe i onda i Vejica dovest i imat 6 stopera na placi. To po meni nije potrebno i nije sad o glavu dovodit stopera kad se Zile dize u formi a uz njega ovi mladi mogu solidno odradit posao. Miki je legenda, bog nogometa ali vrijeme nazalost gazi i Miki nije odigrao postenu utakmicu vec dugo i vise bi ga volio vidit u trenerskoj funkciji u omladinskoj skoli. Isto ko i Mornara, Boksica, Tudora itd. S Veprom ne znam kakva je situacija i koliko kosta pa ne bi ulazio u to. Brkljaca sad nije potreban ali bi ga ja zakapario za dogodine, odnosno dogovorit se s Zagrebom da odigra jos jednu sezonu tamo i onda da predje, ipak ce dogodine Rosso prestat, Andric uc u 30, Skoko 33 i dogodine ce trebat. Brkljacu ili malog Vidu iz Osijeka.
Sve napisano stoji i tacno je sto posto osim Brkljace.Njega treba sad pod hitno dovest jer Andric malo malo povrijedjen,smatram da bi njega sad trebalo dovest.
daglasmaicon is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2008, 08:12 PM   #2465
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
Miki je svaku utakmicu s nama................na Istoku
Miki je legenda Hajduka koja PLATI kartu i pokupuje sladolede pa časti oko sebe sve...
znaći ti si onaj sa sladoledima kad znaš da je Miki uvik na Istoku???
Idući put kad ga sretnem i kad bude žica cigaretu, ja ću ga vrbovat za moju otočku ligu, ne triba njemu više ozbiljno treniranje i obaveze.

...............

ma nek dovedu ako mogu jednog dobrog napadaća, iako mi tu smrdi jer i njemu će tribat bar mjesec dana da se "ušemi" a prvenstvo će već do tada daleko odmaglit i ovi šta do tada budu igrali biti će uigrani..( e zato i ne treba razbucavat puno zadnju i srednju liniju jer njima treba šta više zajedničkog igranja, a za napadaća kako-tako, on može i ne mora se uigravat i ako je pravi lako će se uklopit....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2008, 10:45 PM   #2466
pinco
Member

pinco is on a distinguished road

Ponosi se poslom s Hrgovićem.
- Hajduk je trebao u taj petak kupiti Hrgovića, a ja sam odmah nakon dolaska iz Belfasta nazvao Hrgovića i vrlo brzo smo se dogovorili.

Hajdućko srce...........
pinco is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2008, 11:12 PM   #2467
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Ma nema napadaca niti vise ikakvih pojacanja, sto je tu je a i vise nego dobro je. Neka Kalinic ostane i to je to. Malo mladosti ubacit i kvalificirat se u Ligu Uefe a ostalo ce doc pomalo.
Old 31-07-2008, 01:18 AM   #2468
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

ma napad je tanak.. tu je jedino kalinić kako treba.. tko će se oslanjati na bušića ili bartolovića? treba makar još jedan. bit će dobro ako se dogovore s benkom (naravno da ugovor bude kako treba) . nije mi jasno tko stoji iza bušića, pa taj momak nema pojma.. netko podupire njegovu karijeru samo tako
Old 31-07-2008, 12:21 PM   #2469
section one
Senior Member

section one is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pinco View Post
- Hajduk je trebao u taj petak kupiti Hrgovića, a ja sam odmah nakon dolaska iz Belfasta nazvao Hrgovića i vrlo brzo smo se dogovorili.

Hajdućko srce...........
čekaj malo,ti pušiš te Mamićeve priče?
section one is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2008, 12:34 PM   #2470
Vito Corleone
Cosa nostra

Vito Corleone's Avatar

Vito Corleone will become famous soon enoughVito Corleone will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by pinco View Post

Hajdućko srce...........
ka da je važno...
Old 31-07-2008, 12:58 PM   #2471
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...ccoef2009.html

Koef. hrvatskih klubova raste, ako se nastavi "uzlazni" ritam Hajduk bi lako dogodine mogao biti nositelj u 2. pretkolu lige prvaka (ili Kupa UEFA), ove godine smo bili prvi ispod liste
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2008, 01:59 PM   #2472
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/ccoef2009.html

Koef. hrvatskih klubova raste, ako se nastavi "uzlazni" ritam Hajduk bi lako dogodine mogao biti nositelj u 2. pretkolu lige prvaka (ili Kupa UEFA), ove godine smo bili prvi ispod liste
Ukoliko ne budemo peti kao i ove godine Iskreno nadam se da će i Hajduk i Slaven pobjedit Maltežane, a i Dinamo također janeze barem zbog koeficijenta

Faca is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2008, 03:08 PM   #2473
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

joj joj

mi smo svake godine prvi nakon prvog pretkola. Pričekajmo dok prođe kolovoz pa pogledajte
Old 31-07-2008, 03:16 PM   #2474
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

'ebo Vas koeficijent

Hajduk treba bit prvak, igrat redovito u europi .. a hebe me se hocemo li imati dva ili
petnaest predstavnika u europi .. nositelje ionako odredjuje koeficijent kluba, a ne drzave ..
Old 31-07-2008, 03:22 PM   #2475
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

svaki klub dobije 50% koeficjenta države..
Old 31-07-2008, 04:45 PM   #2476
pravdac
Banned

pravdac is on a distinguished road

gwert, ajde prdac ne seri punmitekurac jesiliti tolikoglup da se takonazoveš ilinemožešpritrpit pa prduckaš sranja na forumu. daj odjebi odavdejerkadtejauvatin znašštačetibit. enomali jozinovič iđže na maltu i boligakurac štatiode sereš ješčuja. ovaj milič mi idenakurac nakon one emisije kad je reka da je proda akredijitaciju za euro. a i debel je za balun. jedinodaga na branku stavimo pa da skine štagod.

Šta ti sebi umišljaš Gwert sa tim pritnjama u nedostatku dokaza pritiš pokazuješ svakom pravo lice jedne prostačine.U Hajduku ti je danas jesi sutra već nisi zar ti slučaj Kovačević i sad Benko sve ne govori.Mali Jozo je u istoj situaciji,izgorija je ka livi bek ovog prolića,bačen je prerano u vatru a za to su krivi stručnjaci iz uprave.Kako svi znadu akreditaciju za euro je prodava Goran Milić iz Slanog kod Dubrovnika( poznati debeli lik sa televizije) a on nije ni u kakvom rodstvu sa Hrvojem Milićem koji je iz Osijeka a roditelji mu iz Imotsko -sinjske krajine i sada je član druge momčadi Hajduka (182 cm 73 kg) ako ne viruješ pogledaj neke web stranice.Ako želiš biti konstruktivni bloger ugledaj se na Mausera,El China... ovo šta si iz laprdo ne samo da nije istinito nego i stupidno.
pravdac is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2008, 05:56 PM   #2477
section one
Senior Member

section one is on a distinguished road

http://www.sportnet.hr/Vijest.aspx?ID=363275
sretno!
section one is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2008, 07:21 PM   #2478
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by pravdac View Post
gwert, ajde prdac ne seri punmitekurac jesiliti tolikoglup da se takonazoveš ilinemožešpritrpit pa prduckaš sranja na forumu. daj odjebi odavdejerkadtejauvatin znašštačetibit. enomali jozinovič iđže na maltu i boligakurac štatiode sereš ješčuja. ovaj milič mi idenakurac nakon one emisije kad je reka da je proda akredijitaciju za euro. a i debel je za balun. jedinodaga na branku stavimo pa da skine štagod.

Šta ti sebi umišljaš Gwert sa tim pritnjama u nedostatku dokaza pritiš pokazuješ svakom pravo lice jedne prostačine.U Hajduku ti je danas jesi sutra već nisi zar ti slučaj Kovačević i sad Benko sve ne govori.Mali Jozo je u istoj situaciji,izgorija je ka livi bek ovog prolića,bačen je prerano u vatru a za to su krivi stručnjaci iz uprave.Kako svi znadu akreditaciju za euro je prodava Goran Milić iz Slanog kod Dubrovnika( poznati debeli lik sa televizije) a on nije ni u kakvom rodstvu sa Hrvojem Milićem koji je iz Osijeka a roditelji mu iz Imotsko -sinjske krajine i sada je član druge momčadi Hajduka (182 cm 73 kg) ako ne viruješ pogledaj neke web stranice.Ako želiš biti konstruktivni bloger ugledaj se na Mausera,El China... ovo šta si iz laprdo ne samo da nije istinito nego i stupidno.
a na kakvim si ti drogama brate mili???
Old 31-07-2008, 08:39 PM   #2479
Jeremija
Senior Member

Jeremija's Avatar

Jeremija is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...ccoef2009.html

Hajduk dogodine (ili za dvi) gubi 4.19 bodova a ako bude bilo kao i prosle recimo dobit ce 1.2 boda, tako da jedine realne sanse su cekanje da se izbrisu bodovi iz godina 05/06 i 06/07 (u dvije godine sve zajedno 0.4 boda) ; dakle tamo 2011/12
Old 31-07-2008, 10:56 PM   #2480
brajo_
Member

brajo_'s Avatar

brajo_ is on a distinguished road

evo vrućina zabio 2 gola, njega triba dovest

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules