[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 03-07-2012, 03:10 PM   #1161
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
Mass Sarr i to je OK imat takav stav ... samo je smisno kad ljudi u isto vrime pricaju i o "Nasem" Hajduku i o velikom Hajduku ... kad kazem velikom mislim u rezultatskom smislu ... plan NOa smo vidjeli
ja mislin da Hajduk može bit jednako rezultatski uspješan,ako ne i bolji sa modelom "Naš Hajduk" kao i sa modelom jednog privatnika.

plan N.O ti ne znaš,niti ga moš znat...
ne zna ga niko osim vjerojatno 10-15 ljudi i to je vrhunska stvar
ono šta su dosad napravili,po meni su napravili puno. Ne želin ih uspoređivat sa upravama zadnjih 20 godina jer ne stanu u istu rečenicu

a i posal N.O nije vođenje kluba,nego njegova kontrola,nažalost on sad MORA vodit klub( a to mu po meni jako dobro ide)
Old 03-07-2012, 03:12 PM   #1162
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

http://www.glasistre.hr/sport/nogomet/vijest/355027
Old 03-07-2012, 03:18 PM   #1163
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
plan N.O ti ne znaš,niti ga moš znat...
znamo financijski ... iskustvo te uci da se rezultatski obicno veze uz taj financijski ... mozda u ovom nevidenom "Hajdukovom modelu" to ne bude tako ... zivi bili pa vidili

i samo da dodam ... plan su objavili ima misec dana i na temelju njega dobili jamstvo za kredit, a vec su izasli iz njegovog okvira dovodenjem Maglice
Old 03-07-2012, 03:20 PM   #1164
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Quote:
Mass Sarr i to je OK imat takav stav ... samo je smisno kad ljudi u isto vrime pricaju i o "Nasem" Hajduku i o velikom Hajduku ... kad kazem velikom mislim u rezultatskom smislu ... plan NOa smo vidjeli

Vulicu koliko znam plan Rijeke je biti drugi u sljedecoj sezoni tj. prije svega osigurati Europu, a prvo mjesto napast kroz tri godine ... dakle i na tom primejru vidis da se nista ne radi stihijski vec planski ... a ka sta sam reka "Nas" plan za sljedece tri sezone znamo
eto kroz 3 godine sa veteranima Vranjesom,Knezevicem,Neretljakom,Benkom ce napast Dinama
plan je ima i Males dogodine biti prvi,pa eto plana
plan bi valjda trebao imat neku ideju,neku viziju,a ja je u Rijeci bogami ne vidim osim da su doveli hrpu starijih igraca koji za 3 godine sigurno nece nista vrijedit
a placaju ih jako dobro sta stanovima sta za nase prilike velikim novcima

a da ne govorim da ne zeli platiti 20 kuna za nijednog igraca i da ce mu caval biti livi bek kojeg su do juce tjerali iz kluba

Napast nekoga za 3 godine za mene podrazumijeva odgojit npr Mocinica,Datkovica,Mancea da imaju 3 prvoligaske sezone iza sebe,i da im talent dodje na razinu da odlucuju HNL utakmice

a njima u momcadi ne igraju dva mladja igraca
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012, 03:22 PM   #1165
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

to je projekcija agencije za analizu stanja u klubu,al dobro precrtajmo da je to okvirni plan N.O.

šta je loše u njemu?
Old 03-07-2012, 03:33 PM   #1166
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Vulicu o Rijeci mozemo konkretnije na kraju sezone ili barem na kraju polusezone

evo sta je Volpi reka o klubovima koje trenutno drzi "Osvojili smo žensko i muško vaterpolsko prvenstvo Italije, prvaci smo Europe. Nogometaši AC »Spezia« izborili su promociju u Serie B gdje želimo biti u gornjem domu." ... meni ovo ipak govori da covik zna sta radi i da njegova ric ima neku tezinu ... da ne kazem za razliku od nekih drugih

Mass Sarr ova tablica prikazuje prijedlog mjera restrukturiranja i reorganizacije sa ciljem konsolidacije Hajduka koji je potpisao NO nikakva projekcija agencije ... ka sta sam reka rezultat i financije obicno idu ruku pod ruku pa nemojmo onda laprdat o rezultatski uspjesnom Hajduku ... a s druge strane i sam NO je brzo odustao od svoga plana sto je pokazao dovodenjem Maglice, pa i Stojanovica, Avdije, Susica itd.
Old 03-07-2012, 03:38 PM   #1167
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

malo sanjarenja ( mada mislim da bi to moglo bit i realnost ) na ovako vrući dan, Hajduk po meni treba svog Tedeschija....
600 000 eura za trenera.....4 miliona eura za klub, koji je u HR drugi....sport, koji je na najnižim granama u zadnjih 20-ak godina.....za publiku koja stane u dva autobusa, točnije za svoj gušt....

Postoji li takav čovik na zemaljskoj baloti, koji bi svoje šolde uložija u Hajduk ?
Naravno, ako triba da bude i večinski vlasnik, vlasnik većinskog paketa dionica.
Je li Jako možda taj, ne znam, nemam "svoje insajdere" kao neki ovdi....ali takav čovik, definitivno mi moga pokrenut klub naprid....
I koliki god ja bija pesimist ( za razliku od uvaženog kolege forumaša optimista ), ja virujen da takvih ljudi ima, to jest, da takav čovik postoji.
Van politike, van menađerskih utjecaja, sa svojon lovom, i s ljubavlju spram kluba...
Old 03-07-2012, 03:39 PM   #1168
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

to je izašlo nakon analize Hajdukovih financija,i onda je ta ista firma napravila model kako riješit financijsko st(r)anje..
al opet šta je loše u "prijedlog mjera restrukturiranja i reorganizacije sa ciljem konsolidacije Hajduka" ?

kakve veze financijski plan ima sa maglicon,avdijon....
Old 03-07-2012, 03:44 PM   #1169
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Mass Sarr mozda to sto se cili plan temelji na ustedama i prezivljavanju ... sto niko ne spominje strategiju, razvoj, ulaganje, rezultat kao temelj ... a kakve veze ima Maglica s time ... pa prema tom planu na igrace se nije smilo trosit tj. dogodine je planirano milijun kuna i to je to do 2015, a "Nasi" su vec sada doveli igraca za priko 2 mil. kuna

alestina heretiku ... prije ce deva kroz usicu igle, nego bogatas u "Nas" Hajduk
Old 03-07-2012, 03:44 PM   #1170
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Quote:
Vulicu o Rijeci mozemo konkretnije na kraju sezone ili barem na kraju polusezone

evo sta je Volpi reka o klubovima koje trenutno drzi "Osvojili smo žensko i muško vaterpolsko prvenstvo Italije, prvaci smo Europe. Nogometaši AC »Spezia« izborili su promociju u Serie B gdje želimo biti u gornjem domu." ... meni ovo ipak govori da covik zna sta radi i da njegova ric ima neku tezinu ... da ne kazem za razliku od nekih drugih
pa Jug je to radio bez milijardi kuna utrosenih
vaterpolo i promocija u seriju B
rezultati vrijedni divljenja za jednog bogatasa

ne volim rijeku,ali cu popratiti ta zbivanja tamo i tog ulagaca i taj napad na Dinamo..moga bi i Zamet uzet pa srusiti Badela
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012, 03:49 PM   #1171
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

prvo triba preživit da ne umreš i štedit da imaš za kruv,a onda posli računat kako ćeš doć na veću razinu.
Nažalost,Hajduka su svi prijašnji čelnici doveli do situacije da je Hajduk prije nekoliko miseci skoro u stećaju završia,a da sad nema ni kune...

Hajduk nije ni kune potrošia na igrače ove godine.
Old 03-07-2012, 03:51 PM   #1172
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Evo ga Bodule stigao je!!

http://www.index.hr/clanak/bile-preuzima-maltes.../623803.aspx
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012, 03:55 PM   #1173
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
moga bi i Zamet uzet pa srusiti Badela
Vulicu priko vise puta sam ti reka ... prvo skoci pa reci hop

Rukometašima Zameta pomoć će godišnjom donacijom od 1.000.000 kuna, te sportskom opremom Lotto.

Mass Sarr ja sam mislio da niko nista ne daje na lipe oci, a kamoli 300.000 eura
Old 03-07-2012, 04:06 PM   #1174
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Bodule, mislim da griješiš glede Rijeke.
Naime, treba stvari posložit po vremenskoj crti, a ona ide ovako ;

prvo pakt stranačkih kolega ; Jovanović - Obersnel
zatim stupanje na vlast, Jovanović, uz prodavanje magle o nogometnoj mafiji, "kaljuži", sukobu interesa.......
zatim dolazi dovođenje Volpija...
i onda najbitniji potez, pakt s Mamićem i Šukerom, te postavljanje člana Rijeke kao dopresjednika udruge prvoligaša...

a tek onda dolaze "pojačanja"....

dakle, evidentno je da se prvo radilo na pripremi terena, dakle prvo logistika, onda sve ostalo, dok je močvara i dalje puna
Old 03-07-2012, 04:13 PM   #1175
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

ne daje ni 60 milj. kuna pa ono...
Old 03-07-2012, 05:32 PM   #1176
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

bodul opet u formi
Old 03-07-2012, 06:04 PM   #1177
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Quote:

Vulicu koliko znam plan Rijeke je biti drugi u sljedecoj sezoni tj. prije svega osigurati Europu, a prvo mjesto napast kroz tri godine ... dakle i na tom primejru vidis da se nista ne radi stihijski vec planski ... a ka sta sam reka "Nas" plan za sljedece tri sezone znamo
Ti veze nemas o cemu pricas, prvo, jeli znas koja je funkcija nadzornog odbora u dionickom drustvu, kakve veze ima nadzorni odbor sa rukovođenjem kluba, jeli ovaj NO postavija sada vec bivsu upravu?

Drugo, stihijsko dovođenje igraca ka i proslo lito je upravo zbog takvih ka sta si ti, da je covik reka NE, ne ocekujte nista, ovo je nas program u iduce tri godine, napravit cemo selekciju i stvarat momcad da bi 2014 napali prvo misto, drugu izgubljenu utakmicu na Poljudu bi takvi jebivjetri zvizdali tim istim juniorima itd. i opet bi bilo "uprava odlazi".

Treca stvar, iman osjecaj da naivne ovce, jer kako vas drugo mogu nazvat kad vam je posli 16 godina sustavnog unistavanja kluba glavni krivac za sve "Naš Hajduk" i NO, koliko se sićan dok je Torcida vodila bitku sa Grgicem i Stimcem, najgorom upravom u povijesti koja vas je mazala laznim trofejima i prodavala vam price dok je s druge strane unistila klub do temelja (dovoljno ti je pogledat momcad Hajduka 2001 i posli kod Shelbournea i Debrecena i kako smo sramotno osvojili 2005) upravo takvi ka ti su zvizdali i vikali Ciro Majstore, klanjali se Stimcu koji vas je kupova sa Kranjcarima i sl, a sada kad jedan Paladino otvoreno kaze da nema kune, za sto nije kriv on ni NO, covik ispada glavno smece i krivac za sve

Četvrto, kakav planski rad Rijeke, sa jedne strane napadas Malesa za dovođenje svakakvih proslo lito, a s druge strane ti Rijeka radi planski kad dovede 10 poluinvalida koji nemogu nigdi osin u njih a do prije dva miseca u klubu niko nije ni zna za njih

Jadni li smo s takvin mentaliteton.
Old 03-07-2012, 06:24 PM   #1178
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

eno belle potpisuje za gnk
Old 03-07-2012, 06:43 PM   #1179
Manistra u suvo
Senior Member

Manistra u suvo's Avatar

Manistra u suvo is on a distinguished road