[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-07-2012, 01:04 PM   #1541
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

a kolika mu je placa?
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2012, 01:12 PM   #1542
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

U srijedu su igrači Hajduka odradili još jednu trening-utakmicu. U Međugorju su s Rudarom iz Prijedora odigrali 1:1, a strijelac za Hajduk je bio Vuković.

Za Hajduk su počeli Kalinić, Vladislavić, Obšivač, Jonjić, Stojanović, Luštica, Ozobić, Tomičić, Kukoč, Vuković i Maglica, a još su igrali Blažević, Mikanović, Bencun, Jurina i Elez.

i jedan off topic; jedino ako osim vulica jos nekog zanima ... HSV prodao Guerrera; kaze sportski direktor HSVa Arnesen da im je zao sto su morali prodat svog najboljeg napadaca, ali jbga novaca nema niti ce ih biti ... Guerrero je inace zaradivao 4,5 mil. po sezoni ... od dijela para ce probat dovest sto bi njemci rekli "spielmachera" ... palo mi napamet kad ih je vec Tomasov odbio da im probamo uvaljat Anasa
Old 12-07-2012, 02:06 PM   #1543
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

danas igramo još jednu trening utakmicu u međugorju, al se ne zna još protivnik, nadam se da nije opet rudar
Old 12-07-2012, 02:10 PM   #1544
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
a kolika mu je placa?
nisam nasa ... al nasa sam nesto drugo ... ter Stegen ima oko mil. eura godisnje i to je lani potpisao novi ugovor, a do tada je imao 100.000 eura godisnje ... dakle ako njihov trenutno najbolji igrac koji vridi 10 mil. eura i za kojeg se zanimaju Barca i Real ima milion eura po novom ugovoru, a do nedavno je imao "samo" 100.000 eura iako je bio reprezentativni golman u svim mladim kategorijama nekako sumnjam da je Hrgota potpisao za vise od 200 tisuca ... kazem ne mogu tvrdit, ali to je moj neki zakljucak
Old 12-07-2012, 03:34 PM   #1545
zoranvulic
Senior Member

a zamisli ti jadnog hajduka uzme maglicu pored ovoga,a dodje anderlecht i uzme jelavica s 3 juniorska gola..koliko su tek oni ludi..e vidis,nisi nasa kljucne podatke transfera a spominjes ga u nas.tako su SD strucnjaci nasli Enerama BESPLATNO,samo jebiga,zaboravili napomet da trazi placu od 450 tisuca neto! Rekao sam ja nasima da dovedu Stilica,samo jebiga triba 700.000 dati coviku place da dodje! Stoga je nasa realnost nasa zemlja,balkanski igraci,te uvoz afrikanaca,brazilaca al zato triba i nos imat,pravog covika koji te nece zajebat,a malo je takvih danas..al malo pomalo se nadam da cu procitat,skaut hajduka na pola godine u albaniji,pa u bih.drugi u makedoniji,crnoj gori,treci u sloveniji,madjarskoj,cetvrti u brazilu pa u africi na nekim njihovim natjecanjima
Old 12-07-2012, 03:41 PM   #1546
DMMG
Senior Member

DMMG's Avatar

DMMG is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CHICO DJ View Post
danas igramo još jednu trening utakmicu u međugorju, al se ne zna još protivnik, nadam se da nije opet rudar
Aj sad jesam li ja lud ili sta...kao mi igramo trening utakmicu danas a anas koji bi trebao nadoknadit izgubljeno na pripremama seta po Rijeci!
DMMG is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2012, 03:45 PM   #1547
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by DMMG View Post
Aj sad jesam li ja lud ili sta...kao mi igramo trening utakmicu danas a anas koji bi trebao nadoknadit izgubljeno na pripremama seta po Rijeci!
treba njemu slomit obije noge,a radi tog slučaja cijela struka mora dat ostavke bude li to smeče obrezano igrao minute prvih 10 utakmica
Old 12-07-2012, 03:46 PM   #1548
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

vulicu sta si ti htio uopce reci ovim postom?! ... onako probaj bez nervoze ali kakve to uopce ima veze s ovim sta sam ja gore napisao ... mislim ovo je jednostavna usporedba ... mi smo doveli Maglicu za 300.000 eura, klub u vrhu Bundeslige (lani 4) je doveo jednog od najboljih mladih svedskih (porijeklom Hrvat) igraca za 200.000 eura ... a sad jbga zakljucke neka svak donosi sam za sebe

dobro triba li svaki jebeni post ode zavrsit sa nekakvom banalnom i bespotrebnom raspravom ... mislim sta drugo napisat nego da vam je Bobika dobro reka
Old 12-07-2012, 04:46 PM   #1549
zoranvulic
Senior Member

odsteta je jedan dio transfera! hajduk da dovede takvog igraca bi morao ponuditi duplo nego borusija,a mali ako ima glavu i to bi odbio! Neznam samo na osnovu cega ti mislis da hnl klub moze dovest sveda,danca,njemca itd a da nije vezano uz preplacivanje
Old 12-07-2012, 07:58 PM   #1550
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ja sam tog igraca spomenuo ode na forumu dok jos nije bila u igri Borussija i to cisto prema cinjenici da ima jako dobru statistiku i da je Hrvat ... dakle ako ga ja ili bilo ko drugi moze nac surfajuci netom ozbiljan klub bi takvog igraca (pogotovo sto je nase gore list ) davno trebao imat u bazi ... dakle zakljucak je jednostavan moze se ako se oce dovest i sveda, a moze se i danca tj. jedan danac nam se sam nudio (Nicki Bille Nielsen) pa se kasnije prodao za skoro 2 mil. eura, a jednog smo i doveli (Saric)
Old 12-07-2012, 08:30 PM   #1551
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

Hajduk-imotski 4:0, strijelci: vukušić, maglica, kukoć, maglica
Old 13-07-2012, 02:31 AM   #1552
zoranvulic
Senior Member

super usporedbe,jedan sa 3 loma noge,i danac koji je dosa na odmor pa malo ce trenirat..moje pitanje je bilo IGRAC U FORMI,statisticki dobar! A nisam rekao da hajduk ne moze dovest nekog finskog retarda
Old 13-07-2012, 09:50 AM   #1553
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

a je*ate ti ces uvik nesto nadodat ... sad je "igrac u FORMI, statisticki dobar" ... sta da ti kazem da je danac koji je dosa kako ti kazes na odmor malo trenirat u toj sezoni zabio 16 golova i prodao se u Villareal za 2 milo. eura; toliko o formi i statistici ... ajmo dalje da vidimo cega ces se sad sitit
Old 13-07-2012, 10:18 AM   #1554
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

ima li ko da moze objasnit pvu pricu sa Anasom?!

POLJUDSKI APSURDI Prijavili Anasa za Europu, a onda ga poslali da trenira u - Rijeku!

U srijedu navečer Anas Sharbini odradio je svoj uobičajeni trening na igralištu Rječine. Momčad je u Međugorju, a premda je Anas prijavljen za Europu, ne trenira s ostatkom momčadi (oporavljenici i ozlijeđeni) koji se nalazi u Splitu.

Uz sve to, nije ni produljio ugovor sa Hajdukom. Apsurdna situacija traje već mjesecima i ma koliko bio čudan tijek zbivanja, izostanak službenog stava s Poljuda, učinio je kompletnu priču nečim uobičajenim.

Kao da je normalna pojava što najskuplji igrač kluba, vrijednosti procijenjene na tri milijuna eura, trenira u Rijeci, a ne s momčadi u Splitu. I pritom se nitko u Hajduku ne zabrinjava što se događa s njihovom najjačom igračkom vedetom manje od sedam dana prije prve utakmice sa Skontom.
(SN)
Old 13-07-2012, 10:31 AM   #1555
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
... dotaklo se dno i dalje ne ide i sada stvari istina Jako polako, ali sigurno sjedaju na svoje misto ...
Hajduk je sada dotaknuo dno, ali vjerujem kako ćemo se opet podići i vratiti na sam vrh, gdje nam je i mjesto - kazao je Nikola Koceić Bilan.

dobro je barba reka ... Uvatit se svi za isti štap i (po)vuć

a kad sam vec spomenija stap ... Jako i odvjetnik danas u HNSu sa predstavnicima Sibenika

Predstavnici Hajduka i Šibenika danas bi se trebali posredstvom HNS-a naći u Zagrebu na novoj rundi razgovora oko duga kluba s Poljuda prema susjedu sa Šubičevca, koji je rezultirao suspenzijom 'bijelih' za domaća natjecanja ... U prostorijama HNS-a trebale bi ponovno za zajednički stol sjesti delegacije Šibenika i Hajduka. Bijele' bi navodno trebali predstavljati članovi Nadzornog odbora Ljubo Pavasović-Visković i Jako Andabak.
Old 13-07-2012, 10:31 AM   #1556
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Nema 'ko Ahmada zašuškat prije spavanja?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2012, 10:46 AM   #1557
zoranvulic
Senior Member

ananas ima ponudu,trebalo bi biti rjeseno ovih dana ako pristane..s ahmadom je dogovoreno,to ce ici kada kredit dodje
Old 13-07-2012, 11:37 AM   #1558
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
ananas ima ponudu
znas mozda iznos, klub?! ... a Lima i pola miliona; OK pretpostavljam da ekipa ne dolazi na trofej Marjan
Old 13-07-2012, 12:06 PM   #1559
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Anasa i Vukušića će se prodati u bescjenje... nažalost. šteta.
Old 13-07-2012, 03:16 PM   #1560
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Anasa i Vukušića će se prodati u bescjenje... nažalost. šteta.
nego Bobika bojiš li se ti? Bodul te nešto često spominje?

ma kakvo bescjenje, sa njima smo sigurno u plusu

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules