[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-06-2012, 02:13 PM   #1321
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
evo neki se i gradevinom bave ... [/I]
Ma zajebi građevinu i semafore ... nego reci ti meni prijatelju kad će više te inspekcije.

Ti i Željko obećali od šestog ... evo ga već 10. ... ja sve čekam ... izvirujem ...

Al mora da rade u tišini ... ma da ... sigurno je to.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2012, 04:22 PM   #1322
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

ja obecao, ja branio; jos malo pa ce neko trazit i moju odgovornost za stanje u Hajduku ... al evo posla sam Zeljku mail al mi nije nista odgovorio ... valjda ne voli odgovarat na mailove nakon ove pi*darije sa Holy tako da cu morat ostat na onome sta sam reka zadnji puta
Quote:
Originally Posted by Bodul
... istina sada ga je puno lakse pljuvat nego mu drzat stranu jer konkretnih poteza jos nema ... kad novi zakon o sportu zazivi i kada se krene (ili ne) sa njegovom provedbom onda mozemo objektivno o Jovanovicu ... meni se za razliku od nekih drugih ode nece srusit svit ako budem morao priznat da sam bio u krivu
inace nevjerovatno je vidit kako je ekipu ode lako nalozit na Rijeku i kako svi znaju i imaju neko svoje "objasnjenje" zasto se tamo dogada ono sto se dogada; te kriminal, te politika, te jedno u kombinaciji s drugim, a objektivno gledajuci kako sad stvari izgledaju radi se o zdravom projektu, na zdravim temeljima sa vrlo dobrom perspektivom ... naravno ni priblizno zdravim ka sta je ovaj "Nas" cisto da ne bude greske ... evo sad ce Paladino na javnom natjecaju i po Kodeksu dovest kako sam kaze "čovjeka koji će biti pravi biznismen, koji će znati donijeti novac" ... takvih na burzi koliko oces, a i triba mu rec da obavezno stavi oglas na MojPosao
Old 10-06-2012, 04:38 PM   #1323
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

A štatigajaznam Bodule ... nije to , čini mi se bar , toliko stvar "objašnjenja" koliko percepcije.

Ti i Željko vidite zdrav projekt. I to je ok.

Netko drugi recimo vidi kako je taj zdrav projekt opstao i ostao prvoligaš samo i isključivo zahvaljujući dekretu HNS-a (a HNS=Veliki vođa) i to nakon što se iza silne galame , prijetnji i slina po ogledalima ministar malko primirio i uredno slikao u loži s Velikim vođom.

Meni bi , da recimo nekim čudom Hajduk ima para kao što nema , bio čisti promašaj potpisivanje ugovora s igračima s kojima je to da sada Rijeka obavila. Bacanje nemalog novca na gerijatriju bez ikakve perspektive , a s ciljem osvajanja drugog mjesta ... ubi me ludog , al zar nije to jedna od osnovnih stvari koje smo do sad zamjerali našim upravama? (ok , ti nisi )

Al opet ... nekog razveseli novi semafor , nekog nove stolice + malo boje po tribinama ... nekog Liga prvaka za kunu ... svakom njegovo veselje i izbor ... a lijepo je kad se živi u sređenoj , što bi se reklo - pravnoj državi , sa zdravim sportom , zdravom nogometnom ligom i obiljem zdravih projekata (narušenih tek tu i tamo ponekom grupicom uličara koji bi dijelili na Naše i Vaše )
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2012, 05:10 PM   #1324
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Torpedo ti si sad malo opcenito o stanju u HR nogometu; sa vecinom bi se i ja virova ti to ili ne slozio ... sto se tice Rijeke ona je ostala prvoligas radi odustajanja Dugopolja tj. i onda bi ih jos cekala utakmica sa Inkerom ... zasto je Dugopolje odustalo valjalo bi pitati njih (vjerovatno dilom i radi politike HNSa), a triba rec da i Hajduk tu nosi svoj dio odgovornosti jer bi on triba bit sto se ono kaze "veliki brat" dalmatinskim klubovima a ponasa se ko najgora maceha ... a ako je Rijeka i napravila sve sto je u njenoj moci da ostane u ligi sta joj triba zamirit radi toga?! ... jer s druge strane kada se ode pricaju legende o Titi Kiriginu i njegovim "kombinacijama" onda to svi gledaju sa simpatijama, a Tito je najveci predsjednik ... malo licemjerno sta ne?!

sto se tice prijelaznog roka ... Drpic i Bosnjak su po meni bili potez ocajnika da se spasi prva liga jer se druge i nije moglo dovest ... ako se ne varam ni jedan ni drugi vise nisu u klubu ... sto se tice ovog ljetnog prijelaznog roka Rijeka po meni radi jako dobar posao, a to ce virujem pokazat tablica na kraju sezone, a u odnosu na "Nase" genijalce i njiovu politiku bojim se 01.09. (virova to ili ne i ode bi vrlo rado volija bit u krivu )

by the way na koju si Upravu konkretno mislio ... onu sta je osvojila Kup i igrala EURO ligu ili ove ostale na celu sa aktualnom koje nisu osvojile ama bas nista, a nisu stedili kune, eure, jene da dovedu razno razna "pojacanja"?!
Old 28-06-2012, 12:09 PM   #1325
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

“Na obostrano zadovoljstvo uspješno smo okončali pregovore s Dinamom. Zdravko Mamić i ja usuglasili smo se oko detalja transfera i sada još samo ostaje da se Maglica i Dinamo dogovore oko njegovih uvjeta ugovora. Odšteta je fiksna, ali o njenom iznosu ne mogu govoriti jer je to poslovna tajna, no mogu reći da će biti dostatna za gašenje “požara” vezanog uz financijsku situaciju u kojoj se nalazimo “, rekao je Josić.
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2012, 12:25 PM   #1326
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
“Na obostrano zadovoljstvo uspješno smo okončali pregovore s Dinamom. Zdravko Mamić i ja usuglasili smo se oko detalja transfera i sada još samo ostaje da se Maglica i Dinamo dogovore oko njegovih uvjeta ugovora. Odšteta je fiksna, ali o njenom iznosu ne mogu govoriti jer je to poslovna tajna, no mogu reći da će biti dostatna za gašenje “požara” vezanog uz financijsku situaciju u kojoj se nalazimo “, rekao je Josić.
Zar se sumnjalo u ovakav scenarij ??
Old 28-06-2012, 12:56 PM   #1327
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

davore davore crkni u najgorim mukama i ti i tvoj predhodnik i tvoj maestro ZM
Old 28-06-2012, 01:12 PM   #1328
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
davore davore crkni u najgorim mukama i ti i tvoj predhodnik i tvoj maestro ZM
u potpunosti se slažem
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2012, 02:33 PM   #1329
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet...dresovi-Rijeke

marketing ... cini se stvarno dobro odradeno
Old 15-07-2012, 07:47 PM   #1330
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:

Naš NO nije potpisivao ugovor sa umrbom, već oni koje ti podržavaš

tako da možemo predstavit jedino q
Old 15-07-2012, 11:00 PM   #1331
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

je*ate koliko je tih mojih ... ja sam mislio da Fio ima podrsku "Naseg" NOa kad Paladino spominje "unutarnje rezerve" ... pa mogli su "predstavit" ove markere u kojima igramo ... koliko sam vidio po slikama bilo ih je raznih ... bila bi to jos jedna "parada" duginih boja na rivi
Old 15-07-2012, 11:07 PM   #1332
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

novi dresovi rijeke,ako će igrat uopće u njima su katastrofa.. što bi bosanci rekli niđe veze
Old 15-07-2012, 11:24 PM   #1333
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

moram priznat da je meni ova fora sa trecom garniturom u bojama i sa orlom sa gradskog grba prva liga ... isto tako lipo je vidit da se negdi u Hrvatskoj skupi par tisuca ljudi a da povod nisu prosvjedi, parade, antiparade i sta ti ja znam sta nego nesto ipak pozitivno
Old 15-07-2012, 11:49 PM   #1334
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

je istina je grad je živnuo i to je lijepo,ali opet i dvolično jer u puno prošlogodišnjih utakmica nije bilo ni 1000 ljudi na kantridi... a sad su svi armada i na prijateljsku dolazi 3000 ljudi.. da se razumije tako je u cijeloj Hrvatskoj ne samo u ri
Old 16-07-2012, 02:33 PM   #1335
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Quote:

Slabo mi dodje kad vidin Gabrica na slici. Fuj
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2012, 02:55 PM   #1336
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

Quote:
Originally Posted by Deranja View Post
Slabo mi dodje kad vidin Gabrica na slici. Fuj
oko čega???? zašto ti je slabo??? zašto fuj???
Old 17-07-2012, 02:37 PM   #1337
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Jel lotto nije propao?
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2012, 12:12 PM   #1338
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Mladi reprezentativac S. Arabije potpisao za Inter

Ibrahim ALIBRAHIM TAHER A iz Saudijske Arabije je novi član Intera iz Zaprešića. Ibrahim je prvi Saudijac na Hrvatskim gometnim terenima. On je također reprezentativac Saudijske Arabije, a naša javnost imala je priliku čuti za njega tijekom Svjetskog prvenstva ekipa do 20 godina, koje se prošlog ljeta igralo u Kolumbiji. Naša reprezentacija igrala je u grupi sa Saudijskom Arabijom, te izgubila taj susret rezultatom 2:0. Ibrahim je u svim utakmicama navedenog prvenstva imao punu minutažu te se jednon i upisao u strijelce. Do sada je nastupao za FC Al Ettifaq iz Dammama.
Old 27-08-2012, 01:09 PM   #1339
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Čičak Max TV Prva Liga, 6 kolo - Izvještaji

Inter - Rijeka 2:0 – petak 24.8. 2012.

Na gradskom stadionu u Zaprešiću oko 500 navijača, od toga 80-ak pripadnika Armade. Navijanje Armade bilo je korektno, do 25. minute kad je igrač Rijeke dobio žuti karton, što je popraćeno skandiranjem ''HNS pederi, nogomet ste sjebali''. Neposredno potom, upaljena je baklja te bačena iza zapadne tribine. U 60. minuti uobičajena bakljada Armade. U 64. minuti Armada ničim izazvana skandira ''mrzim Dinamo, mrzim Hajduka'', potom ''tko ne skače Dinamovac, hej, hej, hej''. U 78. minuti nakon jedanaesterca za Inter, Armadino skandiranje ''HNS pederi'', te ''ubij, ubij, ubij purgera''.

Dinamo - Zagreb 6:0 – subota 25.8.2012.

Na stadionu u Maksimiru svega 2500 ljudi, od čega 500-ak Dinamovih antinavijača koji su se u skladu s objavom tog dana premjestili sa sjeverne na istočnu tribinu, očigledno zbog pokušaja utjecaja na druge navijače, budući se njihov broj rapidno smanjio. Uobičajena prisutnost policije i redara. Od prve minute počinju sa skandiranjima ''Mamiću cigane'', ''Mi ne priznamo vaše zabrane, nek izgore sve lože svečane, lijepe, šarene'', ''Pili smo pelina, pušili smo trave, najviše volimo Mamića bez glave'', te uobičajeno ''Nikica, ne daj se'', ''HNS pederi''. U 35.minuti upaljena je prva baklja na istočnoj tribini. U 72.minuti prva baklja pada na tartan stazu, potom druga doseže samu travu, a treća sam rub terena. Policija je prema našim saznanjima jednog ''piromana'' privela. S obzirom na činjenicu da su redari hitro uklonili baklje, sudac nije reagirao. Postalo je jasno da su se antinavijači sa sjevera prebacili na istočnu tribinu kako bi mogli ubacivati baklje u teren, s obzirom da im je to na sjevernoj tribini zapriječeno podizanjem visoke žičane ograde.

Hajduk - Osijek 1:1 – nedjelja 26.8.2012.

Gledatelja je bilo oko 8 tisuća. Na samom početku utakmice sa sjeverne tribine poletjele su desetine papirnatih bijelih traka od kojih su 2 ili 3 dospjele i na travu. Nazočnost policije nije bila adekvatna jer ih je očito, kao i nas, Torcida ''iznenadila''. Odmah na početku, upaljeno je 6 baklji, što je popraćeno zviždukom ostale publike. Na jugozapadnoj tribini izolirano je 20 navijača osječke Kohorte. Po najavi spikera da je sudac iz Zagreba, zvižduk Torcide, a potom skandiranje ''osječke pičke''. Pojavio se i transparent: ''Kohorta – uvijek vjerni'', ispod toga ''crknite agenti''.U 50.minuti ubačena je prva baklja iza sjevernog gola, koja je uhvatila i papir pa je planula velika vatra. Bacanje baklje popratio je zvižduk ostalog dijela gledateljstva. Vatrogasci su pokušali nogama gasiti požar, ali kad nisu uspjeli, morali su gasiti tekućinom iz naprtnjača. U 57. minuti 20-ak baklji od kojih su 2 ubačene na tartan stazu iza sjevernog gola. Nakon toga, na sjevernoj tribini, navijači Torcide razvili su transparent ''Pristojna Torcida pozdravlja HHO – na uzoran način''. Bila je to reakcija na naslov članka objavljenog u petak na zadnjoj stranici Slobodne Dalmacije ''Navijanje Torcide je bilo uzorno'', što je dio iz zbirnog izvješća 5. kola o ponašanju Torcide na zagrebačkoj utakmici s Lokomotivom. Slijedilo je skandiranje ''HNS pederi'', ''Štimac Turčine, napuši se kurčine'', pa ''Jebo vas Mamić''.

HHO prima na znanje želju dijela navijača Hajduka i dijela Torcide da ih se ne smatra uzornim navijačima nego divljacima i antinavijačima, što ćemo ubuduće u svojim izvješćima poštivati. S dozom gorčine konstatiramo činjenicu o radikalizaciji piromana. Žalosna je sudbina naroda kod kojeg mladi svoje uzore crpe u divljaštvu

Old 27-08-2012, 01:17 PM   #1340
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Majke ti mile

Pa jesu li ovi normalni?? Sta hoce s ovim postic. Rade sebi posla. Ko i policija 80-ih. Pardon milicija

hAJHHOOOOOOO
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules