[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-07-2012, 07:03 PM   #1501
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by MučkoĐubre View Post
http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-434774

Kako bi volio da danas ispadnu!!

Ajmo Ludogorets ,gazi mamića i uhljebe!!
Nemoj tako, imaj srca, zar hoces da Maminja stresnu potresi, i to oni kataklizmicki

----------------
Mamić u strahu: "Poraz od Ludogoreca bi izazvao kataklizmičke potrese!"
http://www.index.hr/sport/clanak/mam...se/627769.aspx
Old 25-07-2012, 09:01 PM   #1502
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Dobro je trenutno ! Jako dobro!

Jos samo 2 minute

Koja kradja! Jeba im pas mater cigansku !

Ma u kojoj minuti je ono pa gol? Ma ko tu koga jebe ?

Last edited by Sergio; 25-07-2012 at 10:59 PM.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 10:49 PM   #1503
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Okej,3 poluvremena su ih ovi SATRALI.Ali doslovno.Ludogorec je za KLASU bolji od Dinama.Ali stvarno za punu klasu,nešto kao da se usporedi npr Chelsea i HSV npr.Svaki put usrali,povedu i povuku se i sjebu.Da su igrali dalje,mogli su ih siguran sam tuć 3-4 razlike.
Dinamo je toliko GOVNARSKI klub,koliko imaju sreće to je nevjerovatno.Ovi umjesto da vode 3:0 oni dobiju crveni,ovi govnari sekund poslje izjednače,jebeno idealno.I to kako izjednače,iz odbijanca-odbijanac.Pa još Rukavina fula loptu,i pogodi u pod.Pa se odbije u gol.Prestrašno.I onda ovo.Da ne pričamo da su u prvoj također imali sreće nenormalno.U 91. Rukavina zabije ni sam ne zna kako,u gužvi,u skoku ga pogodi lopta.Ja ne mogu vjerovat majke mi moje.GOVNARI.
A bojsi,hm,da.
Mamiću cigane,odlazi iz svetinje.Eno sve trči pa mu se skliže.
Jeste radikalni u pičku materinu.
Old 25-07-2012, 11:36 PM   #1504
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

i onda se vi čudite kad ja kažem da mi nemamo sreće

tek sudac, pa kad bi onako hajduku sviralo, bi q tri minute nadoknada nadoknade

jebote nikad mi krivlje nije bilo za neki klub što je ispo, a prvi put sad čujem za njih

jeli moguće da je gazda pustio pipke i po europi? sreća? slučajnost?
Old 25-07-2012, 11:41 PM   #1505
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

osvomposlu will become famous soon enough

Pregadljivo.
Old 25-07-2012, 11:44 PM   #1506
Trešnjevka
Senior Member

Trešnjevka is on a distinguished road

-kao i svakom iole normalnom navijaču Dinama, ne mogu reći da sam htio da ispadnu jer je to protuprirodno, ali mi je bilo apsolutno svejedno, prošli ili ispali mene i dalje stadioni neće vidjeti
-naravno da bi narkoman možda, ali samo možda prije otišao kada ne bi bilo para, ali njega samo politika može maknuti ili nešto drugo, nešto ozbiljnije...
-nekada bih razvalio stan da smo ovako zabili, a sada sam bez ikakavih emocija ovo proživio

-a ovima jalnima, jadnima, bijednima, želim ugodnu turističku sezonu, što više izgrebanih zg auta, što više pojebanih zg curica i malo manje nervoze, upalite tv, pogledajte mućke, izdrkajte ga na bitange i princeze

-eto dugo, dugo nisam imao potrebe nešto napisati, a nisam ni sada nešto pametno rekao

-uglavnom, pozdrav svima, sretno sutra, da lagano prođete Latvijce
Nemam riječi kojima bih mogao opisati koliko mi se sere od hokeja, Medveščaka, te mladih urbanih obitelji što vode svoju djecu u dresovima zig-zaga gledati "naše dobre dečke kak igraju hokej", jer su ti dečki fini, pristojni, kul sportaši i ono baš nam je super u Ledenoj. - citat nepoznatog autora
Trešnjevka is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 11:59 PM   #1507
gabric1950
Senior Member

gabric1950's Avatar

gabric1950 is on a distinguished road

a sudac je katastrofalan ,oni gol za 2-1 je cista ruka,puno sitnih gresaka.nemos produziti 8 minuta ako si 5 produzija..moga je maksimalno 6-6 ipo minuta
nezna se kojima je gore sudija
gabric1950 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 12:38 AM   #1508
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

Quote:
Originally Posted by Trešnjevka View Post
...
Neka si ti objasnija nama venecijancima
Old 26-07-2012, 01:45 AM   #1509
dino95os
Senior Member

dino95os's Avatar

dino95os is on a distinguished road

Maminjo, svaka cast, vrhunski odradeno.
Prijelaz iz 2 u 1.
Na poluvremenu vodstvo gosta, nakon toga, na startu 2. dijela odmah crveni za Ludogorec.
Gol za dynamo. Sudacka nadoknada 5 minuta, gol pada u 98 minuti. Mene ova utakmica jako jako podsjeca na onu zadnju izmedu Hajduka i dynama u zg.
Old 26-07-2012, 07:42 AM   #1510
Dice
Member

Dice's Avatar

Dice is on a distinguished road

Ono je triba biti penal za Ludogorca, a ne drugi žuti!
Gol u 98. minutu? Pa da je tribalo, igralo bi se još i po ure!!

Neka..
Samo zato,
Naprid Sherif!!!
Dice is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 08:46 AM   #1511
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Nije sudac kriv, i trebao je toliko produžiti zbog bugarskih valjanja. jebiga, pustio se još taj jedan ubačaj, ovi su zabili i to je to.
U obje utakmice zabili u zadnjem napadu, ovi će morati još palente jesti iako su duplo bolji.

Da sumiram, jebe mi se i za jedne i za druge, da smo mi jači, nečemu bi se i nadao s obzirom da je dinamo očajan, a ovako ajmo mi gledat svoja posla
Old 26-07-2012, 08:51 AM   #1512
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Teza smijurija. Samo pokazuje kakve krakove ima Maminjo i sta je sve naucija od onog slucaja "austrijskog zlocinca". Lipo smjestis drugima na takav nacin, ako triba igra se i do 100. minute.

Preslikan HNL, do nekog jaceg kluba iz lige petice koje nece moci tako navlaciti.
A mi se mozemo okrenuti sebi, ali pored aktivnog Maminja necemo moci nista. Ni do prvenstva, ni do novaca, ni do rezultata - a sve je to potrebno za neki napredak.
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 09:08 AM   #1513
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Nisam gledao pa umisto komentara citiram svoju babu: "Sinko moj, ko je sritan ni u zahodu nije gladan"
Nego, samo razmisljam kako u Bugarskoj neko slavi ovakvi poraz njiJova Maminja

NAŠ MAMINJO JE JAČI OD NJIJOVA!
hAJMOOOOOOO
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 09:41 AM   #1514
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

ajde ne jedite govna sa namještanjem utakmice,sa 1 u 2,2 u 1 ili šta već.. bugari su se u nadoknadi 2 puta valjali,a guella nije mogao izvest aut jer ga ruka boli ???
i meni je žao što je dinamo prošao,radi mamića,ne radi igrača.. ali namješteno nije sigurno.. da je namješteno nebi onako pao 3. gol..
i ne zaboravite da su bugari cigani dali 2. gol nakon čiste ruke
Old 26-07-2012, 10:27 AM   #1515
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

u tren sam pomislio "bozja ruka"....
al dinamo je jaci i od boga kako izgleda
Old 26-07-2012, 10:36 AM   #1516
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Bili smo predmetom rasističkih ispada u VIP salonu stadiona u Maksimiru. Našeg predsjednika Domuščijeva i direktore Petričeva i Karamandžukova nazivali su 'ciganima', te ih gađali čašama piva", pišu na stranici Ludogoreca i dodaju kako je sve vidio i zapisao službeni delegat utakmice.

Izvršni direktor Angel Petričev bio je mokar do kože

Na spomenutom portalu navode da će iz Ludogoreca zatražiti kaznu za Dinamo radi skandiranja "cigani, cigani", piše Dnevnik.hr.
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 09:33 PM   #1517
gabric1950
Senior Member

gabric1950's Avatar

gabric1950 is on a distinguished road

LIVE: Utakmica u Maksimiru još uvijek traje: Sudac najvio 2 dana produžetaka!

Idemoooooooooooooo !!!!!!!!!!

http://news-bar.hr/sport/utakmica-u-...iru-jos-traje/
gabric1950 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2012, 11:24 PM   #1518
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Ponukan napisima bobike,psihijatrije i pegule,iša san ponovo pročitat svoj post da nije možda ispa nekako krivo.Mislin ovo o namještanju,ja to nisan napisa,niti mislin da je tu Mamić namjestio.Ali mislin da je suđenje bilo pristrano,i to dosta.Masu faulova za žuti Dinamu nije sudija.
Samo san to tija naglasit.Ne mislin da je namješteno,ali mislin sve ono u postu.Da su govnjari teški,da su prošli otprilike duplo bolju ekipu.Ono,pročita san ponovo post,i potpisujen ga.Ako neko iz onoga iščitava komplekse,jbg,biće san kompleksaš.
Old 27-07-2012, 10:32 AM   #1519
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Ponukan napisima bobike,psihijatrije i pegule,iša san ponovo pročitat svoj post da nije možda ispa nekako krivo.Mislin ovo o namještanju,ja to nisan napisa,niti mislin da je tu Mamić namjestio.Ali mislin da je suđenje bilo pristrano,i to dosta.Masu faulova za žuti Dinamu nije sudija.
Samo san to tija naglasit.Ne mislin da je namješteno,ali mislin sve ono u postu.Da su govnjari teški,da su prošli otprilike duplo bolju ekipu.Ono,pročita san ponovo post,i potpisujen ga.Ako neko iz onoga iščitava komplekse,jbg,biće san kompleksaš.
nisam ja na tebe ni mislio u svojem postu.. zamjerili su se bugari sucu to je jedina činjenica.. i po meni su si sami krivi..
Old 27-07-2012, 11:34 AM   #1520
osvomposlu
Senior Member

osvomposlu's Avatar

O kakvim kompleksima je riječ? Prema Dinamu?

Pa ljudi ovo je bila prilika za jače uzdrmat Mamića. A njegov odlazak valjda svi želimo, bar se deklariramo tako jel...

Jedino šta može Mamića ozbiljno uzdrmat je ispadanje u 2. pretkolu, što bi značilo oproštaj od svih euro natjecanja i posljedično puno manji dotok novca od sponzora, grada, uefe, reklama, transfera. No, eto sve ove sezone čuvaju ga dobre vile. S tim da su ove sezone malo pretjerale, ono od prekjučer stvarno nije normalno.

To da će politika ispljunit Mamića je lijepa maštarija, ali nema nikakvu realnu podlogu. Politika će ispljunit Mamića onda kad više ne bude ima novaca, a dok mu ide dobro i dok se obrće lova, svi su oni u istom kolu, a onaj ko ima najviše novaca je glavni u tom kolu. Zato ako i izviri neki Don Quijot kao naš ministar Joca Ogledalo, ubrzo pogne glavu i uključi se u kolo. Dakle, dok je novca bit će i moderne Croatije.

Super mi je i kad oni u ime čijeg kluba (malo Croatije, malo Dinama) se godinama i godinama terorizira cili nogometni puk, počnu pričat o bijedi i jalu.

A mi bi ka tribali bit ravnodušni na sve da nebi ispalo da imamo komplekse. Pa sorry, jebiga, imamo ih. Ljudski je to. Pritom ne mislin na Dinamovih 758 titula zaredom nego na teror svih Velikih Vođa u ime Najkatoličkijeg.
A oni koji bi se tili naslađivat umjetnim pobjedama i namištenim prvenstvima možda nemaju komplekse, ali su zato bijedni.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules